Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν αξίζουν τα ενδιάμεσα εκεί, δηλαδή οι απλοί χοροί και το απλό πριβέ έχουν κακούς χώρους και δεν λειτουργούν. Η ταν η τυροπιτάν δηλαδή η φάση αλλά ακριβό το ταν (όμως καλό προς το παρόν) 
 

PVaK

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2017
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Γειά σας μήπως πήγαινε κανείς στο FBI; Ξέρετε αν έχει μείνει εκεί η Ρουσλάνα η έχει φύγει γιατί την τελευταία φορά που πήγα δεν την βρήκα εκεί. Έχει πάει αλλού;  Είναι μια αδύνατη μελαχροινή.
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.450
Κριτικές
42
Like
7.850
Πόντοι
4.666
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν αξίζουν τα ενδιάμεσα εκεί, δηλαδή οι απλοί χοροί και το απλό πριβέ έχουν κακούς χώρους και δεν λειτουργούν. Η ταν η τυροπιτάν δηλαδή η φάση αλλά ακριβό το ταν (όμως καλό προς το παρόν) 

ακριβώς έτσι!!!!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
7 ειναι το απλό ποτό σφηνάκι...

Και εγώ είχα πετύχει τον απλό χορό 7 όντως μια φορά που είχα πάει. Ηταν 10 στην πιο αρχή, μετά το πήγανε δοκιματικά 7, και τώρα είναι πάλι 10;
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Ποτό κοριτσιών το μόνο  (σφηνάκι) 7 ευρώ και το διπλό δεκαπέντε ευρώ. Χορός 10 ευρω, prive απλό 50 ευρώ και prive special 100
πήγαινε Golden που ειναι φθηνα.χορός 5€ πριβε 30€..ποτο μονο 5€
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Γειά σας μήπως πήγαινε κανείς στο FBI; Ξέρετε αν έχει μείνει εκεί η Ρουσλάνα η έχει φύγει γιατί την τελευταία φορά που πήγα δεν την βρήκα εκεί. Έχει πάει αλλού;  Είναι μια αδύνατη μελαχροινή.


Πότε πήγες τελευταία φορά;
Γύρω στα τέλη Αυγούστου που είχα πάει εγώ, ήταν εκεί.
Δεν έχω πάει πιο πρόσφατα, οπότε δεν ξέρω.
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
 Γκόλντεν χθες, μέτρια πράγματα.
Κάπως περιορισμένο το ρόστερ (φαίνεται τις Παράσκευες πολλοί παίκτες του Σαββάτου ξεκουράζονται)

Άνναλία σταθέρή αξία για μένα, έκανα 2 χορούς
Μετά έκανα με μια με πολύ δεμένο σώμα, που ούτε όνομα δε μου είπε, και αρχικά πήγε να με χαλάσει γιατί πάνω στην διάρκεια του χορού άρχισε να μου λέει για πριβε, καθώς μάλιστα δεν ξέρω αξιοπρεπώς αγγλικά και αυτή δεν ήξερε γρι ελληνικά, κοντέψαμε να πιάσουμε την κουβέντα εκεί αντί να κάνουμε χορό. Τελικά ευτυχώς αποδέχτηκε την άρνηση και ο δεύτερος χορός ήταν καλύτερος. Μου πρότεινε και 3ο χορό και επειδή με αγρίευε η κορμάρα της συμφώνησα αλλά με την προυπόθεση να κάνει περισσότερη ώρα (πέταξα ένα more time,ή   yes but more time ,ή κάτι τέτοιο  :grin: )πάντως κατάλαβε  γιατί πραγματικα ο τρίτος είχε καλύτερη διάρκεια).

Τέλος έκανα με την Γιασμίν.
Η κοπέλα έχει πολύ καλή κάτω κίνηση.
Η αλήθεια είναι ότι μου δίνει την εντύπωση ότι δεν θέλει πραγματικά να κάνει χορό και κυρίως θέλει να ψαρέψει κανά ποτάκι, παρόλα αυτά όμως, ήταν πραγματικά έντιμη στον χορό. Και καλή διάρκεια και πολύ καλές κινήσεις.
Δεν είπε όμως καν για δεύτερο, και επειδή δε μου το βγάζεις απ το μυαλό ότι δεν τους θέλει παραγματικά τους χορούς,  δεν το ζήτησα κι εγώ.

Έλειπε η Αναστασία (που μου άρεσε πολύ την προηγούμενη φορα - ήταν τότε Σάββατο)

Πολύ ΟΚ  γακαρσόνια, πορτιέρης και ο τύπος που πληρώνεις τους χορούς,ευγενικοί και ευχάριστοι,
μόνο κακό 2-3 παχουλές που γυροφέρνουν  συνέχεια τα τραπέζια και κάποιες φορές 1-2 μαυρομάλλες γίνονται πιεστικές και ενοχλητικές.

Όχι άσχημα, αλλά τα Σάββατα είναι πολύ καλύτερα νομίζω.
5 ευρώ χορος,  5 ευρώ μπυρα (είχα πρόσκληση)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 46042

Επισκέπτης
Επισκεψη χτες για 1η φορα στο Kinky opera.

Ωραια διαμορφομενο μαγαζι  με ατου του το stage οπου εχει συνεχως kinky shows ( bds , fuck shows etc )
Ωραια μουσικη , καθαρα ποτα , ευγενικο προσωπικο και πολλες ωραιες γυναικες.

15 η εισοδος για ΠΣΚ , 10 το ποτο σου κ 20 το διπλο για την κοπελα.
Χοροι 10-20-50 και 100 σε πριβε σημειο στον πανω οροφο οπου κανεις κανονικα οτι γουσταρεις !

Μου αρεσε σαν μαγαζι ειχε  ωραιες γυναικες και δεν σου ζαλιζαν κ τα @@@ συνεχως για ποτο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

BASKO

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
210
Πόντοι
6
Οσες φορες παω αλκατραζ ,[που σημαινει πολυ συχνα δεν βλεπω τη ρενατα ,παιχτες το σταματησε το αθλημα?
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Οσες φορες παω αλκατραζ ,[που σημαινει πολυ συχνα δεν βλεπω τη ρενατα ,παιχτες το σταματησε το αθλημα?

Έχουν κάνει συνεταιρισμό με το Lohan(club Ιερά Οδό) και μανατζάρει τις κοπέλες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Ερώτηση η Νικόλ απο Athens τι λέει σε χορό;;
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Αν λέμε για ένα πιπινάκι με γλυκό πρόσωπο και μετρίου αναστήματος, εμένα μου άρεσε. Χορεύει αργά και με καλή επαφή ενώ είναι δεκτική σε χαδάκια και φιλάκια και ανταποδίδει και αυτή με φιλιά (όχι γλωσσόφιλα όμως). Αν έχεις πάρει χορό παλιότερα με την Εύα είναι ίδια φάση περίπου.
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
στο γκολντεν με 60 ευρω την επαιρνες στο πριβε κανονικα.


Για άλλη Νικολ μιλάνε.
Απλή συνονυμία. (Εσύ λες την ψηλή αδύνατη με πολύ γυμνασμένο σώμα και άσχημο προσωπο - του golden. Τα παιδιά λένε μια πιο κοντούλα γλυκειά που είναι στο athens)
 

steppenwolf47

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
2
Like
457
Πόντοι
21
Ερώτηση η Νικόλ απο Athens τι λέει σε χορό;;

Έχω κάνει μια φορά χορό μαζί της και θα συμφωνήσω  με τον Slimreaper

Χαδιάρα, αγκαλίτσες φιλάκια (εκτός όμως από χειλη/στόμα)
Γενικά πολύ ζεστή. Σε κάνει να νιώθεις σα να ναι γκόμενα σου gfe

Μου θυμίζει την Angel που ήταν παλιά στο golden (παλιότερα νομίζω και μούσες και fbi) μόνο που εκείνη ήταν και πολύ όμορφη και ξανθούλα και έδινε και φιλάκια (''στεγνά'  )  στα χείλη .  Το τέλειο δηλαδή!!

Μιας και το φερε η κουβέντα, την έχει δει κανείς την Angel, δουλεύει πουθενα τώρα;;
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Έχει χαθεί η angel δυστυχώς, τουλάχιστον από την αλυσίδα των queens. Τώρα αν γύρισε σε κανένα άλλο δεν γνωρίζω, εγώ περιορίζομαι σε athens-golden και κάπου κάπου string.
 

zoo@34

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
459
Κριτικές
10
Like
557
Πόντοι
31
Έχω κάνει μια φορά χορό μαζί της και θα συμφωνήσω  με τον Slimreaper

Χαδιάρα, αγκαλίτσες φιλάκια (εκτός όμως από χειλη/στόμα)
Γενικά πολύ ζεστή. Σε κάνει να νιώθεις σα να ναι γκόμενα σου gfe

Μου θυμίζει την Angel που ήταν παλιά στο golden (παλιότερα νομίζω και μούσες και fbi) μόνο που εκείνη ήταν και πολύ όμορφη και ξανθούλα και έδινε και φιλάκια (''στεγνά'  )  στα χείλη .  Το τέλειο δηλαδή!!

Μιας και το φερε η κουβέντα, την έχει δει κανείς την Angel, δουλεύει πουθενα τώρα;;
ευχαριστώ παιδιά θα πάω την επόμενη βδομάδα θα την τιμήσω..
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται...έχω γράψει μια κριτική για το Γκόλντεν από την Κυριακή και δεν την έχουν ακόμα ανεβάσει... :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom