Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
μαγκες γνωριζει καποιος αν η κατια και η σβετλανα απο το παλιο σταρ βρισκονται σε καποιο μαγαζι???
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
μαγκες γνωριζει καποιος αν η κατια και η σβετλανα απο το παλιο σταρ βρισκονται σε καποιο μαγαζι???
Ακόμα εκεί είναι.. Η κατια βέβαια είναι ρουφήχτρα,οπότε προσοχή.. Η σβετλάνα είναι καλό παιδί..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Έχοντας λίγο χρόνο στη διάθεσή μας περάσαμε από Toys για αρχή. Γκάζι, όπου πλέον η οδός Τριπτολέμου απέκτησε 2 Στριπ-κλαμπς -θυμίζω το String είναι στην αρχή του δρόμου. Όπως τα λέει ο κ. kollibrris . Επιγραμματικά λοιπόν πρόκειται για ένα μικρό ,στενόμακρο μαγαζί με πίστα μινιόν στο οποίο συναντήσαμε 5 κοπέλες. Γιάννα, Ντάρια, Όλγα, Λία και μια ξανθιά κάπως "ατσούμπαλη" . Μεγάλο μείον ότι από τις δύο εξωτερικές πόρτες, η μία παρέμεινε ανοιχτή και η άλλη (γυαλί) κλειστή , με αποτέλεσμα οι πελάτες να βλέπουμε το δρόμο και οι περαστικοί εμάς!! Επίσης ο απλός χορός γίνεται σε τραπεζάκι ακριβώς απέναντι στην πόρτα και φυσικά μπροστά σε όλους τους πελάτες (πάρτε ένα παραβάν ρε τσίπιδες). Το θετικό του μαγαζιού ότι όλες οι κοπέλες είναι fuckable εμφανισιακά, και ορισμένες προσφέρουν πλήρεις υπηρεσίες. Το αρνητικό το κλίμα επαρχιακών μπουζουκιών της δεύτερης τετραετίας ΠΑΣΟΚ, η ανυπαρξία ενός πιο διακριτικού χώρου για τον απλό χορό (ο οποίος πολλές φορές θα σε οδηγήσει στο κάτι παραπάνω)..

Αμέσως μετά Dream. Aπογοήτευση. Αρκετές κοπέλες, αλλά ζήτημα 1 στις 3 να άξιζε. Πραγματικά είναι απορίας  άξιον πώς το Λίντο καλοκαιριάτικα είχε μαζέψει αξιοπρεπέστατες παρουσίες και το νέο μαγαζί αντί να φορτσάρει ,κάνει βήματα προς τα πίσω..

Πηγαίνοντας για το αυτοκίνητο περάσαμε μπροστά από το Χ-μπαρ στο οποίο έμπαιναν δύο γυναικάρες. Βαρεθήκαμε να συνεχίσουμε και φύγαμε, θα επιστρέψουμε όμως σύντομα για να δούμε και εδώ τι παίζει.

Άσχετο αλλά χτες το Γκάζι ήταν νεκρό, και από τον κόσμο που κυκλοφορούσε η αναλογία ανδρών/γυναικών θύμιζε στρατόπεδο.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Το θετικό του μαγαζιού ότι όλες οι κοπέλες είναι fuckable εμφανισιακά, και ορισμένες προσφέρουν πλήρεις υπηρεσίες.

εδώ θέλουμε ενημέρωση..., ποιές ναι και ποιές όχι και βέβαια φαντάζομαι στο σπέσιαλ των 100...

Το αρνητικό το κλίμα επαρχιακών μπουζουκιών της δεύτερης τετραετίας ΠΑΣΟΚ, η ανυπαρξία ενός πιο διακριτικού χώρου για τον απλό χορό (ο οποίος πολλές φορές θα σε οδηγήσει στο κάτι παραπάνω)..

δεν είναι να απορεί κανείς, σε σπρώχνουν να πληρώσεις...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
εδώ θέλουμε ενημέρωση..., ποιές ναι και ποιές όχι και βέβαια φαντάζομαι στο σπέσιαλ των 100...

Δεν αναφέρω σχεδόν ποτέ ονόματα κοριτσιών-Στριπ που προσφέρουν ή υποτίθεται ότι προσφέρουν εξτρα υπηρεσίες , επειδή σε γενικές γραμμές είναι απρόβλεπτες, αλλάζουν ανάλογα με το αν έχουν τα ψυχολογικά τους, αν βρήκαν νέο γκόμενο, αν είχαν δουλειά ή όχι ( να θυμίσω ότι η Τζένιφερ στο Λίντο πολλές φορές τα έκανε όλα και με 50) κτλ. Δύο πάντως από αυτές που ανέφερα προσφέρουν πλήρες πακέτο στα 100 . Η Όλγα ήθελε να γνωριστούμε πρώτα.. (κοινώς να πιούμε ποτο και βλέπουμε).

(κ. jorgekavlares σας έχω στείλει μνμ )
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
[quote author=taurus1 notid=10462 link=topic=2358.msg7830454#msg7830454 date=1505904725

Δεν αναφέρω σχεδόν ποτέ ονόματα κοριτσιών-Στριπ που προσφέρουν ή υποτίθεται ότι προσφέρουν εξτρα υπηρεσίες , επειδή σε γενικές γραμμές είναι απρόβλεπτες, αλλάζουν ανάλογα με το αν έχουν τα ψυχολογικά τους, αν βρήκαν νέο γκόμενο, αν είχαν δουλειά ή όχι ( να θυμίσω ότι η Τζένιφερ στο Λίντο πολλές φορές τα έκανε όλα και με 50) κτλ. Δύο πάντως από αυτές που ανέφερα προσφέρουν πλήρες πακέτο στα 100 . Η Όλγα ήθελε να γνωριστούμε πρώτα.. (κοινώς να πιούμε ποτο και βλέπουμε).

(κ. jorgekavlares σας έχω στείλει μνμ )

[/quote] ένα copy/paste αν θες κ σε μένα το πμ του Jorge μιστερ Taurus .
Να πούμε βέβαια οτι αυτά τα πριβέ που καταλήγουν με επιτυχία στα στριπ καλό ειναι να τα μοιραζόμαστε με πμ για ευνόητους λόγους...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Σας ευχαριστώ για τα πμ...
Στο τέλος βέβαια όλα βούκινο γίνονται...
 

merovigios

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
180
Like
40
Πόντοι
1
...ερώτηση - βοήθεια...αν γνωρίζει κάποιος κάποιο πρακτορείο ή σοβαρό ατζέντη για χορεύτριες/ες σε στριπ παρακαλώ να μου στείλει πμ...μόνο αν γνωρίζει κάποιος σοβαρά...ευχαριστώ
 

Slimreaper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
10
Like
612
Πόντοι
311
Θα ανοίξεις δικό σου κατάστημα; Ελπίζω να κάνεις καμία εκπτωσούλα σε εμάς εδώ του φόρουμ :P
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
αν την πετυχεις αργα που εχει πιει αρκετα , αυτες οι τορπιλες που εχει κανουν θαυματα !

Την ξέρω κοντά 10 χρόνια.. Απλά κατάλαβε ότι πλέον δεν μετράει μόνο η εμφάνιση αλλά χρειάζονται και άλλα πράγματα..
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Στο Caissa είχα να πάω ένα χρόνο και..
Βράδυ Πέμπτης και μετά από επαγγελματικό δείπνο στα νότια βλέπω το γνωστό ανθρωπάκι με τα φωτάκια και αποφασίζω να πιω ένα ποτό πριν συνεχίσω στα στέκια των ελλεεινίδων..
Εύκολο πάρκινγκ μπροστά ακριβώς, η κοπέλα στα εισιτήρια παλιά γνώριμη (νεαρά /όμορφη ,εργαζόταν παλαιότερα στο FBI, golden) και νέος υπεύθυνος.
Για τον χώρο τα έχω πει στην παλαιότερη κριτική. Σχετικά μικρός , αλλά ιδιαίτερα προσεγμένος, με ωραίο μπαρ τραπέζια και καναπέδες και προσθήκη πίσω από την πίστα ενός video wall.
To προσωπικό εξαιρετικό, χοροί στην πίστα συνεχόμενοι με λίγα breaks. Πέτυχα ένα σόου "Ποκαχόντας", ενώ ανακοινώθηκαν επίσης λεσβιακό/ντίλντο και σεξ
Ιδιαίτερη μνεία στον Dj! Απλά εξαιρετικός
Ποτό οκ
Από κορίτσια θυμάμαι τα εξης : Χριστίνα, Λούντα (ξανθιά, ουκρανή, αν κάνει και ρινοπλαστική θ'ανέβει επίπεδο),Τζάσμιν, ΌΛγα
                               Λίλη, Καρίνα, Κατρίν, Αλεξάνδρα
                               Ραίσσα, Εύα (δηλώνει Ελληνίδα από το Βόλο, πολύ καλά ελληνικά)
                               Ντορις, Τεκίλα και Αλιόνα και 2-3 ακόμη.
Όλες οι κοπέλες είναι αρκετά εως πολύ εμφανίσιμες, δεν υπήρχαν απωθητικές και η συμπεριφορά τους ήταν πολιτισμένη (συστήνονταν, 2-3 κουβέντες, δε γίνονταν φορτικές)
Οι απλοί χοροί γίνονται σε καναπέδες που καλύπτονται από κουρτίνα, και μάλιστα μεταξύ τoυ καναπέ του κάθε πελάτη υπάρχει και άλλη κουρτίνα (ακούτε εκεί στο Toys?? ).
Ποτό 10 ευρώ, απλός χορός 10 ευρώ
Όσον αφορά στο πριβέ/έξτρα υπηρεσίες κτλ δεν έχω άποψη. Δεν αναφέρθηκε κάτι (δεν κάθησα πολύ), γενικά πάντως το μαγαζί βγάζει μια κυριλέ ατμόσφαιρα και αν κατάλαβα καλά ανήκει στην οικογένεια του Αλκατράζ .
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
19
Like
9.745
Πόντοι
9.095
Ταυρε η Ραΐσα ειναι η μουναρα η Εβελίν που ήταν στο Σινς! Στυλ Μονικα Σερβας αλλα φουλ πρόστυχο φάτσα κ δυστυχώς δεν κανει τιποτα
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ταυρε η Ραΐσα ειναι η μουναρα η Εβελίν που ήταν στο Σινς! Στυλ Μονικα Σερβας αλλα φουλ πρόστυχο φάτσα κ δυστυχώς δεν κανει τιποτα
ρουμάνα, αυτό που λέμε "γυναικάρα" , αλλά πολύ πρόστυχο στυλ για τα γούστα μου.. γενικά πιστεύω ότι οι περισσότερες κοπέλες του Caissa δεν κάνουν κάτι παραπάνω σε τακτική βάση.. για έξω βέβαια πολλά μπορούν να γίνουν (με το ανάλογο κόστος βέβαια)
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

antxris

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
36
Like
68
Πόντοι
0
Απολυτα αντικειμενικη και ακριβης η ενημέρωση για toys απο τον taurus1...επισκέφτηκα και εγώ το μαγαζί τις προηγουμενες μέρες για να δω τι παίζει...και είδα ακριβώς όσα περιέγραψε ο συναγωνιστής. εμένα προσωπικά δεν με χαλάει που είναι μικρός χώρος αλλά θέλει αρκετή δουλειά ακόμα για να μπορέσει να αποτελεσει επιλογή για το μέλλον
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Απολυτα αντικειμενικη και ακριβης η ενημέρωση για toys απο τον taurus1...επισκέφτηκα και εγώ το μαγαζί τις προηγουμενες μέρες για να δω τι παίζει...και είδα ακριβώς όσα περιέγραψε ο συναγωνιστής. εμένα προσωπικά δεν με χαλάει που είναι μικρός χώρος αλλά θέλει αρκετή δουλειά ακόμα για να μπορέσει να αποτελεσει επιλογή για το μέλλον
ούτε εμένα με ενοχλεί το μέγεθος.. το ότι όμως οι απλοί χοροί γίνονται σε κοινή θέα - τα ΠΣΚ που πιθανόν θα είναι γεμάτο πού θα τους κάνουν ? στην πίστα ή στο πεζοδρόμιο? - το θεωρώ φάουλ. Αν πάει κάποιος στοχευμένα για να πηδήξει , αυτό είναι άλλη υπόθεση.
Θα δείξει αν επιβιώσει το μαγαζί..οι κοπέλες που έχει -και οι οποίες αξίζουν και εμφανισιακά και από υπηρεσίες-  θα προτιμούσαν να εργάζονται αλλού...
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
ούτε εμένα με ενοχλεί το μέγεθος.. το ότι όμως οι απλοί χοροί γίνονται σε κοινή θέα - τα ΠΣΚ που πιθανόν θα είναι γεμάτο πού θα τους κάνουν ? στην πίστα ή στο πεζοδρόμιο? - το θεωρώ φάουλ. Αν πάει κάποιος στοχευμένα για να πηδήξει , αυτό είναι άλλη υπόθεση.
Θα δείξει αν επιβιώσει το μαγαζί..οι κοπέλες που έχει -και οι οποίες αξίζουν και εμφανισιακά και από υπηρεσίες-  θα προτιμούσαν να εργάζονται αλλού...

Παρασκευή που είχα πάει εγώ πριν κάποιες εβδομάδες δεν είχε τρελά πράγματα από κόσμο...Σάββατα μπορεί να έχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom