Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
επίσκεψη στοToys strip club  Κυριακή βράδυ παρέα τεσσάρων ατόμων, είσοδο δεν πληρώσαμε.

Λια ξανθιά Καζακστανη φοβερό κορμί πολύ μικρό στήθος κάποια τατουάζ μικρά και πιρσινγκ(προϋπηρεσία και σε άλλο μαράζι αλλά και σε άλλο χωρο)

:uglystupid:  :uglystupid: :uglystupid:

Πήρα  prive special την Λια και δεν το μετάνιωσα καθόλου, αν είχα και άλλα λεφτά θα την έπαιρνα πάλι στα καπάκια.

Πετροσμύρνη μου άλλη φορά να παίρνεις περισσότερη φέτα μαζί σου από το μαγαζί.

Και αν έχεις πρόβλημα στο κουβάλημα με τα βαρέλια,πες στον ξάδελφο να σε βοηθήσει-στη χειρότερη κόψε επιτόπου στο prive μορταδέλες στα κορίτσια
 

Fantomass

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2016
Μηνύματα
862
Like
78
Πόντοι
6
επίσκεψη στοToys strip club  Κυριακή βράδυ παρέα τεσσάρων ατόμων, είσοδο δεν πληρώσαμε. Περάσαμε και καθίσαμε σε δύο τραπεζάκια μπροστά από την μικρή πίστα με την μπάρα που χορεύουν τα κορίτσια. Ο χώρος μικρός μουσική ξένα. Κοπέλες είχε οκτώ,  όλες ρωσοφωνες με καλά κορμιά( ολες ούτε ενα μπαζο)και ούτε μια μιλφ .Αυτές που θυμάμαι ή  μίλησα :Ντιανα(για μένα η καλύτερη στο μαγαζι)ξανθιά ψηλή με φοβερό κορμί και πολύ ωραίο στήθος(προϋπηρεσία και σε άλλο μαγαζι), Λια ξανθιά Καζακστανη φοβερό κορμί πολύ μικρό στήθος κάποια τατουάζ μικρά και πιρσινγκ(προϋπηρεσία και σε άλλο μαράζι αλλά και σε άλλο χωρο),Γιάννα μελαχρινή νταρντανα ,μαμουνι σκέτο και συνέχεια με πολύ καλή διάθεση,Εύα μελαχρινή με μοντελε κορμί και πολλά τατουάζ και στα πόδια και στο κορμί, Νταρια μελαχρινή και αυτή ίσως με το πιο γλυκό πρόσωπο και σίγουρα η πιο ντροπαλή μιας και δεν είχε δουλέψει ξανά και τέλος μια μελαχρινή με τα μαλλιά κοτσίδες που δεν κατάλαβα το όνομα της αλλά ήταν πολύ σέξι παρουσία σαν κορμί αλλά αρκετά αγελαστη. Ποτά πελάτη δέκα ευρώ τα απλά και δεκαπέντε τα special .Ποτό κοριτσιών το μόνο  (σφηνάκι) 7 ευρώ και το διπλό δεκαπέντε ευρώ. Χορός 10 ευρω, prive απλό 50 ευρώ και prive special 100 ευρώ. Πήρα  prive special την Λια και δεν το μετάνιωσα καθόλου, αν είχα και άλλα λεφτά θα την έπαιρνα πάλι στα καπάκια. Ο χώρος του prive βρίσκεται ανάμεσα στα πρώτα τραπεζάκια που κάθονται οι πελάτες κσι στο τραπέζι μπροστά από το μπαρ που αράζουν οι κοπέλες, δύο δωματιακια ξεχωριστά με καναπέ κουρτίνα ακόμα και κλιματιστικό. Την ώρα που πήγαμε είχε άλλες δύο παρέες.
Μπράβο Μαλλιά μου ν. Σμυρνη76 :wanker:
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.069
Like
2.021
Πόντοι
216
ξερει κανεις να μου πει ποια ειναι η στριππερ με το μεγαλυτερο στηθος αυτη τη στιγμη στην Αθηνα? Ευχαριστω
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
:uglystupid:  :uglystupid: :uglystupid:

Πετροσμύρνη μου άλλη φορά να παίρνεις περισσότερη φέτα μαζί σου από το μαγαζί.

Και αν έχεις πρόβλημα στο κουβάλημα με τα βαρέλια,πες στον ξάδελφο να σε βοηθήσει-στη χειρότερη κόψε επιτόπου στο prive μορταδέλες στα κορίτσια

δεν κατάλαβα με ποιά αφορμή του την λέτε κ.Digweed του συγκεκριμένου μέλους. Προφανώς έχετε τους λόγους σας διότι δεν είπε κάτι κακό ούτε προς το πρόσωπό σας(εκτός αν έχει αναφερθεί κάπου αλλού σε άλλο θέμα που δεν έχει πέσει υπό την αντίληψή μου και πώς να πέσει άλλωστε αφού έγινα μέλος λίγες μέρες πριν). Τώρα σχετικά με την φέτα και τις μορταδέλες  για να κάνουμε και λίγο χούμορ εδώ μήπως έχετε και μοτσαρέλα στο καταστημά σας γιατί υπάρχει μία κάποια έλλειψη στην αγορά ? :2funny:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Αφού δεν ξέρεις λοιπόν βούλωστο μαλακοπίτουρα και μη πετάγεσαι σαν παπάρας εκεί που δεν σε σπέρνουν
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
Αφού δεν ξέρεις λοιπόν βούλωστο μαλακοπίτουρα και μη πετάγεσαι σαν παπάρας εκεί που δεν σε σπέρνουν

παρακαλώ πολύ δεν σας έβρισα , μίλησα πολύ κόσμια. Δεν σας επιτρέπω να με βρίζετε έτσι! Παρακαλώ πολύ να ανακαλέσετε και να είστε κόσμιος
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
ξερει κανεις να μου πει ποια ειναι η στριππερ με το μεγαλυτερο στηθος αυτη τη στιγμη στην Αθηνα? Ευχαριστω

λογικά μία νταρντάνα όλγα μελαχροινή ουκρανή που δουλεύει στο athens queens!
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.329
Πόντοι
28.786
avatar  αγ παρασκευη εχει παει κανεις;

Ωραιος, κσινουργιος, προσεγμενος "ατμοσφσιρικος" χωρος !!
Ισως μια μικρη υπερβολη στο κοκκινο χρωμα και στον φωτισμο εσωτερικα


Πολυ σωστα σχεδιαδμενος και απομονωμενος ο χωρος για τους χορους οπου δεν σε παιρνει ματι κανεις.

Οι κοπελες πανω απο το μεσο ορο. Καποιες πολυ καλες !!

Καποιες απο αυτες τις ειχα δει και πιο παλια στο caisha !!

Τις δυο φορες που πηγα δεν ειχε πολυ κοσμο οποτε ειχες ευκολη και γρηγορη προσβαση στις γυναικες που ηθελες.

Με βολευει απο πλευρας αποστασης οποτε πηγαινω  σχετικα συχνα.
 

Trelage

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2017
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
0
λοιπόν επειδή το θέμα με ενδιαφέρει, έκανα ένα πέρασμα χθές από το νέο μαγαζί το οποίο λέγεται toys club για να τσεκάρω κίνηση και να δώ με τί έχουμε να κάνουμε..Πριν περάσω μέσα στο μαγαζί είχα την αίσθηση ότι πρόκειται περί επαρχιακού κωλομπάρου δηλ. κοινώς χαμετυπείον, αλλά όταν πέρασα μέσα έβλεπα δεξιά και αριστερά μου αγγέλους!!!!! Το μαγαζί είναι μακρόστενο και σχετικά μικρό αλλά βγάζει μία όμορφη αύρα και πάνω από όλα οι γυναίκες που υπάρχουν εκεί είναι με μία λέξη..ΑΓΓΕΛΟΙ και ΔΙΑΒΟΛΟΙ μαζί!!! Είχε 8-10 κοπέλες αλλά όλες τους σχεδόν ΑΑ διαλογής από τη..κόρη ουκρανία και την μάνα ΡΩΣΙΑ. Ειδικά μία ντιάνα και μία γιάννα αποτελεί δίδυμο φωτιά για πολλά πράγματα!!!! Διέκρινα φοβερά κορμιά όχι μόνο για τα σημερινά..φτωχά δεδομένα που ζούμε και βλέπουμε στην Αθήνα, αλλά και για τις παλιές καλές εποχές γεγονός που μου έκανε τρομερή εντύπωση. Κορμιά λαμπάδες, όμορφα καθαρά νεανικά πρόσωπα σε συνδυασμό με καλές υπηρεσίες νομίζω ότι συνθέτουν ένα πολύ ωραίο μίγμα για να καλοπεράσει ένας άντρας με την παρέα του εκεί!

Ρε παιδιά τελικά η Γιάννα και η Ντιάνα σε ποιο κατάστημα είναι; πριν λίγα ποστ τις είδα στο Dream girls στη Συγγρού...
 

kollibrris

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
61
Like
118
Πόντοι
0
Ρε παιδιά τελικά η Γιάννα και η Ντιάνα σε ποιο κατάστημα είναι; πριν λίγα ποστ τις είδα στο Dream girls στη Συγγρού...

στο toys. Υπάρχει και αλλη γιαννα η οποια ειναι στο dreams ακομη
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Η Γιάννα η ψηλή από το Λιντο πάντως είναι στις φωτό των κοριτσιών στο Τόυς, μαζί με την Λία την καζακστανή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom