Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Λοιπον αυριο λεω να παω απτο Kinky.. Λεει τιποτα αυτες τις μερες? Πηγε κανεις?
 

zaxoulinos8872

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2009
Μηνύματα
92
Like
6
Πόντοι
0
Ρε μάγκες!Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!
Ξέρει κανείς αν ένα παλιό στριπ που λειτουργούσε στο μπουρνάζι συνεχίζει να υπάρχει???
Το illusions(στον όροφο)ή μήπως έχει αλλάξει όνομα??????
 

Επισκέπτης
Στις Μούσσες παίζει καπέλο λόγω εορτών. Ο απλός χορός από 5 --> 6 και το δικό μας ποτό από 10 --> 11. Δεν κέρασα ποτό οπότε δεν ξέρω τι καπέλο παίζει εκεί.

Εχει κανένας εικόνα τι γίνεται στα υπόλοιπα ?
στο Lido ιδιες οι τιμες.... 10ε το ποτο γυναικειο και 10 ο χορος στις 27-12-13 ;)
στο Athens στο χαιδαρι ο χορος από 5ε πηγε 6ε και το γυναικειο ποτο από 10ε πηγε 12ε ;)
διαλέγουμε και παιρνουμε :grin:
 

nextrisen

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
81
Κριτικές
6
Like
9
Πόντοι
0
παιδες, κανενα καλο στριπ με φραπε σε λογικη τιμη ?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Ρε μάγκες!Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!
Ξέρει κανείς αν ένα παλιό στριπ που λειτουργούσε στο μπουρνάζι συνεχίζει να υπάρχει???
Το illusions(στον όροφο)ή μήπως έχει αλλάξει όνομα??????

Είχε κλείσει αλλά κάπου είχε πάρει το αυτί μου πριν κανα 2μηνο ότι παίζει να ξανάνοιγε...Μου έχει κάνει εντύπωση που δεν υπάρχει ενημέρωση από κανέναν για το θέμα...
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
ξερω γω. Ας πουμε ξερω οτι ο πριβε χορος ειναι 50 . Αυτο ειναι λογικη τιμη.
Στα γνωστά στουντιο-στριπ (Λίντο, Ανατολή,Κίνκυ) θα βρεις. Kαι στο Μούσες.
Απλά ξεκαθάρισε από την αρχή τί ακριβώς θέλεις (όχι ό,τι σε εξασφαλίζει 100%)..
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα πρώτη φορά στο Wall Strip.Δεν ξέρω πως ήταν γενικά,δεν έχω ξαναπάει,όμως απόψε πέρασα πάρα πολύ καλά.Πολύ ωραίες κοπέλες,ευχάριστες και με έκαναν να περάσω καλά.Πολλά ωραία σόου πάνω στην πίστα καθώς και κάμποσα ευτράπελα με γυναίκες πελάτισσες,αλλά δε νομίζω πως είναι επί του παρόντος το συγκεκριμένο.Ξέρω μόνο ότι στο φιλαράκι μου μια ξανθιά με  :boobies: τον άφησε να της κάνει γλυφονιμού με 10 ευρώ και μετά με αλλα 10 του έφτιαξε φραπέ.Όποιος ενδιαφέρεται ας το πει να ρωτήσω όνομα μήπως ξέρει,να σας πω.
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Πολύ ενδιαφέρον! Εσένα σου φύγανε πολλά;
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Η πρώτη σύνθεση του Κινκυρόστερ για το νέο χρόνο, ήταν απλά μετριότατη...  :(

Κρύσταλ, Γιασμίν, Ρωξάνη, Κάτια, Ντενίσα, Βικτώρια, Χέιντι, Σάντρα, Νίκη, Αλίνα, Κλαούντια και μερικές ακόμη...

Το μόνο αξιοσημείωτο της βραδιάς ήταν ο καυλιάρικος "the full monty" χορός της Βερόνικα (πρώην Ρωξάνα απ' το Ερότικα) πάνω στην σκηνή!!!


Καλή Χρονιά σε όλους!!!
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Πήγα σήμερα πρώτη φορά στο Wall Strip.Δεν ξέρω πως ήταν γενικά,δεν έχω ξαναπάει,όμως απόψε πέρασα πάρα πολύ καλά.Πολύ ωραίες κοπέλες,ευχάριστες και με έκαναν να περάσω καλά.Πολλά ωραία σόου πάνω στην πίστα καθώς και κάμποσα ευτράπελα με γυναίκες πελάτισσες,αλλά δε νομίζω πως είναι επί του παρόντος το συγκεκριμένο.Ξέρω μόνο ότι στο φιλαράκι μου μια ξανθιά με  :boobies: τον άφησε να της κάνει γλυφονιμού με 10 ευρώ και μετά με αλλα 10 του έφτιαξε φραπέ.Όποιος ενδιαφέρεται ας το πει να ρωτήσω όνομα μήπως ξέρει,να σας πω.
Σε απλο χορο φραπες? Στον απλο χορο εισαι πολυ εκτεθημενος, εισαι σιγουρος?
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Τα παντα γινονται εδω σε απλο χωρο στο Ανατολη πριν 3 χρονια αρχισε να με πιπωνει η τυπισα με την ελπιδα να καυλωσω και να μου τα παρει στο πριβε.
 

poolmoor68

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
χρονια πολλα σε ολους τους συναγωνιστες .ευχομαι καλη καυλιαρικη χρονια με υγεια.Ξερει κανεις τι παιζει με το royle cabaret που ειναι στη θεση του afrodites?εχει ανακαινιστει τελεθταια ..λεει ομως τπτ? :tits:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Η πρώτη σύνθεση του Κινκυρόστερ για το νέο χρόνο, ήταν απλά μετριότατη...  :(

Κρύσταλ, Γιασμίν, Ρωξάνη, Κάτια, Ντενίσα, Βικτώρια, Χέιντι, Σάντρα, Νίκη, Αλίνα, Κλαούντια και μερικές ακόμη...

Το μόνο αξιοσημείωτο της βραδιάς ήταν ο καυλιάρικος "the full monty" χορός της Βερόνικα (πρώην Ρωξάνα απ' το Ερότικα) πάνω στην σκηνή!!!


Καλή Χρονιά σε όλους!!!
καλη χρονια σμηναρχε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom