Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0
το ξέχασα το Ερότικα..πήγα μετά την ανακαίνιση.το μόνο καλό η πτώση της τιμής και οι φρέσκοι ξηροί καρποί.οι κοπέλες?? επειδή είναι γιορτινές μέρες δε θα σχολιάσω.Φαντάσου ό,τι τώρα έχουν επιστρατεύσει μέχρι και μια 40αρα!! Η Ντάνα στην Ισλανδία, η Αλεξάνδρα ντόλτσε βίτα με γκόμενο στη χώρα της.
Καταθλιπτικά.

και γω μετα την ανακαινιση πηγα.ωραια ολα στο μαγαζι.αλλα δεν εχει το βασικο γυναικες οποτε παμε παρακατω.και αυτες που χει ασχολιαστες οπως λες και συ.αν πας σε κανενα μαγαζακι ριξε καμια ενημερωση.εγω παντως μεσα στην σκατιλα των μαγαζιων προτιμω λιγο το σταρ γιατι πηγα μια δυο φορες και μου αρεσαν μερικες και λεω να περασω μια βολτα και σημερα απο κει.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
και γω μετα την ανακαινιση πηγα.ωραια ολα στο μαγαζι.αλλα δεν εχει το βασικο γυναικες οποτε παμε παρακατω.και αυτες που χει ασχολιαστες οπως λες και συ.αν πας σε κανενα μαγαζακι ριξε καμια ενημερωση.εγω παντως μεσα στην σκατιλα των μαγαζιων προτιμω λιγο το σταρ γιατι πηγα μια δυο φορες και μου αρεσαν μερικες και λεω να περασω μια βολτα και σημερα απο κει.
καλή διασκέδαση!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Το κουτί με το δωράκι που έδωσες στους φίλους σου δεν έχει τίποτα μέσα. Είναι άδειο.

ΟΛΕΣ οι γκόμενες που δουλεύουν στα στριπ έχουν ένα κινητό γι' αυτή τη δουλειά.
Για να το δίνουν στους πελάτες που τους ζητάνε τηλέφωνο.
Και έτσι είναι ευχαριστημένος (στο στριπ) ο μακάκας που νομίζει ότι η γκόμενα του έδωσε το τηλέφωνο της, και ότι θα την πάρει, θα την βρει στο τηλέφωνο, Θα κανονίσει ραντεβού, θα τη βγάλει έξω, και θα τη γαμήσει...
Μέχρι να καταλάβει τι γίνεται, την έχει κεράσει και 10-20 ποτά, αν βάλεις και τις φορές που έχει πάει στο μαγαζί για να ρωτήσει "Σε έπαιρνα, αλλά δεν απαντούσες, τι συνέβη?"
Φυσικα και το δωρακι ειναι κενο. Ο λογος που το ανεβασα ηταν η αφορμη για την συζητηση.
Πολυ σωστες οι παρατηρησεις σου και ευπροσδεκτες.
Εχασα. Δεν επαιξα σωστα και με κερδισε.
Εχω παρει και στο παρελθον τηλεφωνα και εχω κανονισει. Με πολυ λιγοτερα ποτα,ελαχιστα...
Απλα αυτη τη φορα δεν επαιξα σωστα.
Βεβαια μακροπροθεσμα αυτη εχασε. Γιατι ουτε εγω την πιεσα για το τηλεφωνο και τις επομενες φορες που θα παω-οταν παω-δεν προκειται ουτε ενα ποτο να την κερασω!
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
  Το δευτερο κινητο ειναι βασικο εργαλειο στην δουλεια τους!
παραξενο που καποιοι δεν το γνωριζουν αυτο η΄δεν το εχουν
προσεξει, μετα απο 2-4-10 αποτυχημενες κλησεις.
  Καποιες παλι, οχι ολες, κανουν ραντεβουδακι εξω, αυτο το ξερω
οχι απο ιστοριες αλλα απο προσωπικη εμπειρια.
Η διαφορα ειναι, οτι θα δωσεις εσυ το δικο σου αριθμο να σε παρει
και ετσι ξερεις οτι εκλεισε το ραντεβου! Συνηθως την ιδια νυχτα,
οταν σχολασει αρα μετα τις 5πμ, σε απομακρυσμενο χοτελι απο το στριπ!
Συννενοηστε σωστα, πας με το αμαξι σου 200 μετρα πιο κατω και ερχεται
στο αμαξι σου και μετα ειναι δικια σου.
Σωστες οι παρατηρησεις σου.
Εγω στο παρελθον εχω κανονισει μετα τη δουλεια ή και τις επομενες μερες...
Ευτυχως το προσεξα μετα 2 κλησεις και οχι μετα 4 ή 10
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
παντως μεσα στην σκατιλα των μαγαζιων προτιμω λιγο το σταρ γιατι πηγα μια δυο φορες και μου αρεσαν μερικες και λεω να περασω μια βολτα και σημερα απο κει.

Και εγω παπατηρησα οτι το Σταρ εχει τις πιο ομορφες κοπελες
 

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Светлана Оберкович

Ενα πουλακι μου σφυριξε οτι αυτο ειναι το προφιλ της, αλλα δεν μου πολυ-μοιαζει
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
ο άνθρωπος προφανώς κάνει πλάκα..αν δεν κάνει πλάκα ,ας μην το συζητήσω..Όταν πανηγυρίζει σαν να έβαλε το νικητήριο γκολ στον τελικό του Τσ. Λ. ,επειδή πήδηξε (?) ΄σε στριπτιζάδικο εν έτει 2013, καταλαβαίνεις ό,τι κάτι δεν πάει καλά..

Εκτος και αν σε πικαρει κατι απο αυτη τη φαση,

Το νοημα του ποστ ηταν οτι:

1)Πηδηξα μια χιλιογραμμενη εδω μεσα στριπερ που το παιζει ντιβα(για πολλους, ειναι πουλεν)

2)Την πηδηξα ΧΩΡΙΣ να το προσφερει ως υπηρεσια.. τηνπρωτη φορα που την ειχα συναντησει και την πηρα για χορο, μου το επαιζε οτι ΔΕΝ εχει τετοια!

3)Την πηδηξα χωρις σκουφι - Καλα αυτο δεν θελει ρωτημα . Ηταν μαλακια , τι να εκανα εκεινη την ωρα? δεν υπολογισα το κοστος, ηθελα να δω που θα σταματησει.... Πουθενα.

Ολο αυτο με κοστος 140 Ευρω δηλαδη 2 ποτα, και 2πριβε χοροι ! ! !


 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Kαι επειδή εινα παρακμη και ως γνωστον ουδεις ποιο μαλακοδεστερος από τον στριπτο-μαγαζατορα, ετοιμασου για μια αυξηση 15-20% λογω Χριστουγεννων.

Τα σεβη μου στις παλιο-καραβανες. Ξερουν αυτές ποιες είναι και πιστευω, να διαβαζουν ακομα το θεμα όπως συνεχιζω εγω.

Αυτά. ;)

Ας ελπίσουμε να μην δούμε καπέλο αυτές τις γιορτές, αν κ με την μαλακία που τους δέρνει δεν θα μου έκανε εντύπωση...

Ελπίζουμε να σας βλέπουμε περισσότερο στα threads φίλτατε. Εξαφανιστήκατε απότομα όλοι οι παλιοί...Τα σέβη μου.. 
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ελπίζουμε να σας βλέπουμε περισσότερο στα threads φίλτατε. Εξαφανιστήκατε απότομα όλοι οι παλιοί...Τα σέβη μου..  

Εδώ γυρω είμαι messy και διαβαζω τις αντιπαραθέσεις για την εμπειρια του Pink Floyd.

Παρολο που σε καποιον δειχνει να είναι με μεση εμπορικη συναλλαγή (διοτι από ότι ακουω, ολες οι στριπερς το κανουν με 100 ευρω στο πριβε), κανεις δεν εδωσε σημασια στην αξια του απροσμενου.

Διοτι εκει διαφερει το στριπτηζαδικο από το στουντιο.. Στο απροσμενο και στην ψευδαισθηση.

Αυτα..

ΥΓ - Όπως ανεφερα και στην αρχη που γραφτηκες στο bourdela, συνεχιζεις να εχεις στριπο-ταλεντο. Ειμαι σιγουρος ότι θα το εχουν παρατηρησει οι Παθιάρηδες, Καπετάνιοι κλπ.  
 

guroperpatitis

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2011
Μηνύματα
65
Κριτικές
13
Like
9
Πόντοι
10
Καθε χρονο ελπιζουμε χριστουγεννα ναναι καλυτερα τα στριπ αλλα.....!
 Δεν νομιζω να'χει κατι το ξεχωριστο και φετος αλλα δεν εχει τυχει να παω
παραμονη πρωτοχρονιας σε στριπ,
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Nokia  δεν ξερω αν εχεις κοψει απο τα στριπ η απλα απο το θρεντ των στριπ στο μπου, αλλα εστω οτι δεν πατας και πολυ και οτι απλα ακους οτι πλεον για 100 το κανουν,

τους πιστευεις ????? Η οικονομικη κριση απλα εκανε τα ωραια κοριτσια να φυγουν απο την Ελλαδα, ρωτα και στο salon Charm :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εγω σου λεω οτι δεν ισχυει με την καμια οτι με 100 παιρνεις οποια θες. Δεν ισχυε, δεν ισχυει και δεν προκειται να ισχυει.

Για τζενιφερο καταστασεις ναι αλλα αυτο το ξεραμε απο παντα. Εδω μιλαμε για ενδο-κρεατοφλεβια ανταλλαγη μεσα στο μαγαζι χωρις μα και μου και απο κοπελα που αποδεδειγμενα ΔΕΝ κανει πολλα !

Τελικα μονο εσυ καταλαβες το πραγματικο νοημα του ποστ περι ψευδαισθησεως ! ! !

Πολυ θα γουσταρα τωρα μια αναλυση απο τον Blue Vertigo και ενα σχολιακι του Vasos (οχι του Pathos.. του παλιου καλου Vasos)


 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Εδώ γυρω είμαι messy και διαβαζω τις αντιπαραθέσεις για την εμπειρια του Pink Floyd.

Παρολο που σε καποιον δειχνει να είναι με μεση εμπορικη συναλλαγή (διοτι από ότι ακουω, ολες οι στριπερς το κανουν με 100 ευρω στο πριβε), κανεις δεν εδωσε σημασια στην αξια του απροσμενου.

Διοτι εκει διαφερει το στριπτηζαδικο από το στουντιο.. Στο απροσμενο και στην ψευδαισθηση.

Αυτα..

ΥΓ - Όπως ανεφερα και στην αρχη που γραφτηκες στο bourdela, συνεχιζεις να εχεις στριπο-ταλεντο. Ειμαι σιγουρος ότι θα το εχουν παρατηρησει οι Παθιάρηδες, Καπετάνιοι κλπ.  

Χαίρομαι που ακόμα γυρνάς εδώ μέσα..

Προσωπικα πιστεύω ότι τα strip, όπως κ όλα τα πράγματα είναι για τον καθένα κάτι διαφορετικό. Ολα είναι (κ πρέπει να είναι) σεβαστά. Προσωπικά δεν βλέπω τον λόγο να υπαρχουν αντιπαραθέσεις σε τέτοια θέματα but then what do I know..  :grin:
 

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
Χαχαχαχα

Ο καπτεν Χαρις και ο Πρωκτορ !

Σουργελα


Kurtinaitis το σχολιο για τις αφραγκιες δεν πηγαινε σε εσενα. Αυτοκαρφωθηκες ομως!

Επισης αυτο το σκηνικο δεν προκειται να το ζησεις ποτε σου . Ουτε και ενα πεντοχιλιαρο να εσκαγες, με 150 ευρω μαλλον ουτε καν θα εμπαινες σε στριπ .Ειναι μαγικο το με ποσο γεωμετρικη προοδο ελαττωνονται οι πιθανοτητες να γαμησεις αν η κοπελα μυριστει οτι εχεις λεφτα πανω σου. Γιαυτο σου λεω, Ποτε σου αγορι μου. Παπαγαλιζε οσο θες τις παπαριες που λενε για τις στριπτηζουδες οσοι αμπαλοι ειναι εξω απο το χορο και γινε οσο ρομπα γουσταρεις.

Αν νιωθεις οτι σε προκαλει καποιος ο οποιος ΔΕΝ εσκασε μια περιουσια για να γαμησει.. τοτε προφανως η σχεση σου με τον εαυτο σου , το χρημα και τις γυναικες ειναι τρομερα αλληλοσυνδετη .

αγαπητέ δεν θα επεκταθώ περαιτέρω.

Το νικ μου στο μπουρδέλα υπαρχει για να κάνει αυτός που πρέπει τους κατάλληλους αυνειρμούς στις κατάλληλες εποχές.

Επίσης να προσέχεις σε ποιόν την πέφτεις στο ιντερνετ γιατί μπορεί να είναι όπως τα λες αλλά παίζει να ξεφτιλιστείς πλήρως εάν έκανες βόλτα μαζί του.

Κλείνοντας δεν είμαι αγόρι σου, αλλά φίλος σου θα μπορούσα να είμαι για να σε γλιτώσω απο παρόπμοιες καταστάσεις με παρόμοια κονέ. Οσο για την τύπισσα που γάμησες οι επιλογές να διαλέξεις οι κανόνες είναι δύο.
1.
Δεν τη νοιάζει που γαμήθηκε στο μαγαζί αλλά τη νοιάζει μην το μάθει ο μόνιμος γαμιάς της και την κάνει μαντέλα στο ξύλο.
2.
όλες οι στρίπερ γαμιούνται και μέσα και έξω και επί τα αυτά. Το θέμα είναι να γουστάρουν ή να τις πετύχεις σε κατάλληλη φάση.

Αυτά και να τα λέμε εδώ πιο συχνά.
 

thecrazybaby123!!!

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2013
Μηνύματα
79
Like
6
Πόντοι
0

ευχαριστω.να σαι καλα.χθεσινοβραδυνη επισκεψη στο σταρ.μετρια βραδια χωρις πολυ κοσμο.υποτονικα.λιγες και μετριες κοπελες (με εξαιρεση μια δυο πιο δυνατες παρουσιες).ολα τα δυνατα χαρτια του μαγαζιου απουσιαζαν.για λιγο καυλαντισμα και ενα ποτακι δεν ηταν ασχημα.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Xρονια Πολλα.. Καλα Χριστούγεννα και ευχομαι το '14 να είναι γεματο υγεια και χαρα.. :rockon: :rockon: :rockon:

Ιδιαιτέρως πολλες ευχες στο Βασαρο, τον Καπιτανο και σε ολους τους γερο-πορνους.. :woldman:

Αυτά.. ;)
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Στις Μούσσες παίζει καπέλο λόγω εορτών. Ο απλός χορός από 5 --> 6 και το δικό μας ποτό από 10 --> 11. Δεν κέρασα ποτό οπότε δεν ξέρω τι καπέλο παίζει εκεί.

Εχει κανένας εικόνα τι γίνεται στα υπόλοιπα ?
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Xρονια Πολλα.. Καλα Χριστούγεννα και ευχομαι το '14 να είναι γεματο υγεια και χαρα.. :rockon: :rockon: :rockon:

Ιδιαιτέρως πολλες ευχες στο Βασαρο, τον Καπιτανο και σε ολους τους γερο-πορνους.. :woldman:

Αυτά.. ;)

Καλά Χριστούγεννα φίλτατε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom