Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Το στριπινγκ στην Αθήνα/Ελλάδα έχει τελειώσει μέχρι νεοτέρας.
Κατά την εκτίμησή μου και οριστικώς.
Είναι μάταια η οποιαδήποτε ελπίδα αναγεννήσεως.
Δυστυχώς.
Αντε ας βγουνε στη βιζιτα οι περισσοτερες γιατι πολυ καλομαθανε..!! :cheesy:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

koyiot1312

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.898
Κριτικές
14
Like
79
Πόντοι
26
ξεκινω........παω αρχικα στο babes στο χιλτον απο πισω και προς μεγλαη μου ξενερα ηταν κλειστο!!!!!!!!!τρωω φρικη,αλλα σε καλο μου βγηκε........επομενος σταθμος:μοναστηρακι..εεε!!!!..λαθος αμαζον!!!!πρωτη μου φορα στο μαγαζι και μολις μπαινω μεσα πεθαινω στα γελια.....ερχεται ο σερβιτορος και μου δειχνει το τραπεζι που θα κατσω και καθομαι στην ξυλινη καρεκλα......μου λεει"τι θα παρετε?" και του λεω "παιζει καθολου τυροκαυτερη με ουζοποικιλια?" με κοιταει καλα καλα και με ξαναρωταει"δεν εχουμε τετοια εδω κυριε....,δεν ειναι ταβερνα" και του εξηγω οτι του κανω πλακα γιατι μου θυμισε ουζομεζεδοπωλειο....και πεθανε στα γελια ο σερβιτορος(αληθεια δεν θα πρεπε να ειχε βγει στη συνταξη?)τεσπα....μετα την τυροκαυτερη!!!!αρχισανε τα οργανα!!!!!!!λιγος κοσμος ανεση και κυριως?ναι...καλα το καταλαβατε......ΠΡΙΒΕ!!!!!!!!!με το παιρνουν 10 λεπτα σκαει μυτη μια χοντρη μπορουχα εν ονοματι λαουρα και της λεω ουστ!στη συνεχεια ερχεται η λιλυ και μου πρηζει τα αρχιδια για ποτο-χορο και της λεω(επειδη ηξερα απο εσας οτι της αρεσει ο espresso"τι θα κανουμε μεσα μωρο μου?" και μου λεει οτι θες εσυ...αλλα την εδιωξα γιατι κατι δεν μου πολυαρεσε..........και φτανει η πρωτη απο τις μεγαλες στιγμες της βραδιας ΙΝΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!ΤΗΝ παιρνω πριβε και μονο που δεν γαμηθηκαμε εκει μεσα!!!!!!!!!στη συνεχεια καθομαι παλι και παθαινω ερωτα οταν ερχεται η λιλιανα!!!!!!!!!!!!!!ενα υπεροχο μελαχροινο μουνι εκ ρωσιας που σε κοιτα και ριχνει κυβερνησεις!!!!!!!!μιλαμε επαθα μουνοπλακα.......αρχισα τα ψιλοκερασματα και το μπαλαμουτιασμα......δεν ηθελα πολυ.......μου βαζει χερακι μεσα απο παντελονακι εκει που πιναμε τους ουζομεζεδες μας και να σου η φραπαδουρα!!!!!!!!!!!!οποιος παει να κατσει τωρα εκει θα πρεπει να φερει και αντικολλητικο μαζι του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχαχα........και ποια ειναι η πλακα της υποθεσης?ερχονται καποια στιγμη(η μια μετα την αλλη γιατι ημουνα μονος) 2 κοπελες που μολις ειχαν φυγει απο το babes γιατι εκλεισε πριν 2 μερες για ανακαινηση(απο οτι τους ειπαν) τις ελεγαν ΛΑΟΥΡΑ και ΑΝΤΖΕΛΑ(πολυ στυλακι η γκομενα) και τις εκανα μακρια ωσπου ηρθε το απολυτο μπαζο η εμμανουελα η χοντρη ξανθια φωκια που κολυμπαγε στα ντοκυμανταιρ του κουστω στην αρκτικη..........πολυ γελιο εριξα.....μου ελεγε διαφορες μαλακιες για τους συγκατοικους κλπ κλπ.......στην πολυκατοικια που μενει και την διαολοστειλα......συνολικα πρεπει να ηταν 15 γκομενες.....για να τις απαριθμησω.....1)ΙΝΝΑ 2)ΛΙΛΥ 3)ΛΙΛΙΑΝΑ 4)ΝΑΟΜΙ(αυτη με τα γυαλια) 5)ΣΟΝΙΑ 6)ΝΑΤΑΣΑ(αυτη ειναι πολυ μαλακω, κανει ολο γκριματσες του δρακουλα) 7)ΑΣΕΡ η ασιατισα 8)ΛΟΥΙΖΑ(η 1η μπουρουχα που με επισκεφθηκε) 9)ΜΑΥΡΗ 10)ΑΛΛΗ ΜΑΥΡΗ 11)ΛΑΟΥΡΑ 12)ΑΝΤΖΕΛΑ 13)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΑΔΥΝΑΤΗ 14)ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ 15)ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΞΑΝΘΙΑ πολυ καλη αλλα χωρις να ενοχλει για ποτα κλπ..........Παντως ο dj ολα τα λεφτα......σου θυμιζει εποχες πειρατικου σταθμου με σταματη γαρδελη και σταθη ψαλτη!!!!!!!!!!!!!!
ινα ολο το κεφαλαιο του μαγαζιου τοτε μακραν λιγο βυζι να ειχε αλλα στην θεα της κωλαρασς της το ξεχναγες..!!!λιλλη καλη λιγο ατσουμπαλη μετριο μωροκαι οτι εκανε το εκανε εκτος μαγαζιου.. ;)ξεαχασες την φατιμα με το τσουκαλεικο μαλλι την καυκασια μπαζο αλλα γαμω τα παιδια.καλα ο ντι-τζει μορφη αληθορος και καλτ μορφηο πορτιερης στην πορτα να σου λεει για πολεμικες τεχνες οτι εχει παιξει σε κλουβια και διαφορες μουφες αλλα ξηγας και χαβαλες τερμα!!
 

psilospilot

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
κυριοι τη βοηθεια σας... ψαχνω την εβιτα που δουλευε illusions(μπουρναζι) μετα 7 sins και moulin blue
 

pt64

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2011
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
το ΚΙΝΚΥ λέει τίποτα?

τελευταια φορα (καλοκαιρι) πολυ πεσμενο...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Πέρασμα απ' το Baby O στην Πειραιώς, ξημερώματα 28ης. Δυστυχώς μέτρια πράγματα. Η ατμόσφαιρα πιο πεσμένη απ' ότι την φανταζόμουν. Το ρόστερ λιγάκι καλύτερο (στο σύνολο του) απ' αυτό που περίμενα να δω. Λεπτομέρειες στην κριτική που ακολουθεί.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Πέρασμα απ' το Baby O στην Πειραιώς, ξημερώματα 28ης. Δυστυχώς μέτρια πράγματα. Η ατμόσφαιρα πιο πεσμένη απ' ότι την φανταζόμουν. Το ρόστερ λιγάκι καλύτερο (στο σύνολο του) απ' αυτό που περίμενα να δω. Λεπτομέρειες στην κριτική που ακολουθεί.

μια ερώτηση τσάμπα προσκλήσεις πως βρίσκει κανείς?? μοιράζουν κάπου??
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
μια ερώτηση τσάμπα προσκλήσεις πως βρίσκει κανείς?? μοιράζουν κάπου??

Σαββατόβραδα σε πολυσύχναστες πλατείες βρίσκω εγώ συνήθως, πεσμένα κάτω ή στα παρμπρίζ αυτοκινήτων.
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Σαββατόβραδα σε πολυσύχναστες πλατείες βρίσκω εγώ συνήθως, πεσμένα κάτω ή στα παρμπρίζ αυτοκινήτων.

αδερφέ Γκάζι να πάω Σάββατο βράδυ μπας και τσιμπήσω κανένα? κανένα άλλο μέρος κοντά σε Μετρό παρακαλώ? ευχαριστώ.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
αδερφέ Γκάζι να πάω Σάββατο βράδυ μπας και τσιμπήσω κανένα? κανένα άλλο μέρος κοντά σε Μετρό παρακαλώ? ευχαριστώ.

Μαν στο Γκάζι εγώ έχω δει ότι δίνουν από το Moulin Bleu στάνταρ...Επειδή έχει μπούγιο λογικά κ όσα άλλα μαγαζιά δίνουν θα μοιράζουν κ αυτά εκεί..με λίγη τύχη θα τους πετύχεις...
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
ΠΟΙΟΣ ΠΗΓΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΣΤΡΙΠ ΚΑΙ ΕΙΔΕ :

-ΓΥΜΝΟ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ (ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΠΛΕΣ)

-ΛΕΣΒΙΑΚΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!  :cheesy:
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
ΠΟΙΟΣ ΠΗΓΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΣΕ ΣΤΡΙΠ ΚΑΙ ΕΙΔΕ :

-ΓΥΜΝΟ ΣΤΗ ΣΚΗΝΗ (ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΠΛΕΣ)

-ΛΕΣΒΙΑΚΟ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!  :cheesy:

Καίρια ερωτήματα όντως... το πρώτο ειδικά χάνεται στο βάθος του χρόνου!
 

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.287
Like
2.326
Πόντοι
456
:2funny: :2funny:

Εγω λεω αμα χασουνε να τις παρηγορησουμε κριμα ειναι τα κοριτσοπουλα να ειναι στεναχωρημενα :grin:
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Δηλώνω πρόθυμος να συμμετέχω αν υπάρξει τέτοια "ανθρωπιστική" πρωτοβουλία..Πάνω απ'όλα είμαστε άνθρωποι...  :2funny:  :2funny:

 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πολύ ησυχία στο thread ρε παίδες...
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Κάνουμε οικονομία για να πάμε στο Τζάμπο τα Χριστούγεννα!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom