Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Στο Ερότικα δούλευε η συγκεκριμένη,το γράφεις κ εσύ στο προηγούμενο ποστ...

Μήπως λες άλλη;

Για την ίδια λέμε. Δούλευε στο Erotica. Όταν έκλεισε το μαγαζί, πήγε στο PRIVE Gentlemen's Club και τώρα πήρε μεταγραφή για το Kinky Opera.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Για την ίδια λέμε. Δούλευε στο Erotica. Όταν έκλεισε το μαγαζί, πήγε στο PRIVE Gentlemen's Club και τώρα πήρε μεταγραφή για το Kinky Opera.

Άρα το kinky τώρα πρέπει να έχει το πιο καλό ρόστερ...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Ξεροχύνω με Σμήναρχο......... :rockon:

Κι εγώ με MAGIC billy13!!!!!!!!!!!


Άρα το kinky τώρα πρέπει να έχει το πιο καλό ρόστερ...

Δεν ξέρω αν είναι το πιο καλό. Αυτό είναι κάτι το υποκειμενικό.
Σίγουρα όμως με αυτές τις 3 μεταγραφές (συν Μιλένα και Μπέλλα), θα έλεγα ότι "έκλεισε κάποιες τρύπες" που είχε στο ρόστερ του.
Αν και πιστεύω ότι η Νικόλ είναι μεγάλη απώλεια (ΑΝ γίνει μόνιμη η απουσία της).
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Κι εγώ με MAGIC billy13!!!!!!!!!!!


Δεν ξέρω αν είναι το πιο καλό. Αυτό είναι κάτι το υποκειμενικό.
Σίγουρα όμως με αυτές τις 3 μεταγραφές (συν Μιλένα και Μπέλλα), θα έλεγα ότι "έκλεισε κάποιες τρύπες" που είχε στο ρόστερ του.
Αν και πιστεύω ότι η Νικόλ είναι μεγάλη απώλεια (ΑΝ γίνει μόνιμη η απουσία της).
Σαντρα εφυγε? Αν ναι ξερουμε που πηγε?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Κι εγώ με MAGIC billy13!!!!!!!!!!!


Δεν ξέρω αν είναι το πιο καλό. Αυτό είναι κάτι το υποκειμενικό.
Σίγουρα όμως με αυτές τις 3 μεταγραφές (συν Μιλένα και Μπέλλα), θα έλεγα ότι "έκλεισε κάποιες τρύπες" που είχε στο ρόστερ του.
Αν και πιστεύω ότι η Νικόλ είναι μεγάλη απώλεια (ΑΝ γίνει μόνιμη η απουσία της).

Η Κρυστάλ με τις βυζάρες της,που είχε φύγει έχει επιστρέψει;Ξέρεις ποία λέω αυτή που εργαζόταν και στο baby gold!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
Σαντρα εφυγε? Αν ναι ξερουμε που πηγε?

Τη βραδιά που πήγα δεν ήταν εκεί. Δυστυχώς δε γνωρίζω την απάντηση σε αυτές τις ερωτήσεις...


Η Κρυστάλ με τις βυζάρες της,που είχε φύγει έχει επιστρέψει;Ξέρεις ποία λέω αυτή που εργαζόταν και στο baby gold!

Υπήρχε μια ξανθιά Κρύσταλ, αλλά δεν την πρόσεξα σχεδόν καθόλου γιατί
α. όταν βγήκε στην σκηνή για τα shows, κοίταζα μόνο το στήθος της Μπέλλα και το πρόσωπο της Κάτιας
β. όλο το βράδι ήταν ντυμένη (φόραγε μίνι φόρεμα και μπλούζα) οπότε δεν την κοίταξα σχεδόν καθόλου κι έτσι το μόνο που μπορώνα θυμηθώ απ' αυτήν, είναι το χρώμα των μαλλιών της. Sorry...
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
συγγνωμη παιδια αλλά θελω μια διευκρινιση. οταν μιλαμε για μπελλα εννοουμε την γνωστη μουναρα του ρασπουτιν ή αλλη? επίσης για ποια κρυσταλ μιλαμε? για την μελαχροινη ουκρανεζα που δουλευε προπερσι-περσι ανατολη?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
συγγνωμη παιδια αλλά θελω μια διευκρινιση. οταν μιλαμε για μπελλα εννοουμε την γνωστη μουναρα του ρασπουτιν ή αλλη? επίσης για ποια κρυσταλ μιλαμε? για την μελαχροινη ουκρανεζα που δουλευε προπερσι-περσι ανατολη?

Η Κρυστάλ το μόνο που ξέρω είναι πως δούλευε στο baby gold.Τώρα για ανατολή δεν γνωρίζω...!
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
συγγνωμη παιδια αλλά θελω μια διευκρινιση. οταν μιλαμε για μπελλα εννοουμε την γνωστη μουναρα του ρασπουτιν ή αλλη? επίσης για ποια κρυσταλ μιλαμε? για την μελαχροινη ουκρανεζα που δουλευε προπερσι-περσι ανατολη?

Όχι δεν είναι η Μπέλλα από Ρασπούτιν. Αυτή είναι καστανή, με πολύ ωραίο "γαλακτερό" στήθος με μικρή ρόγα, έχει ωραίο σώμα, αλλά μέτριο πρόσωπο με ελαφρύ προγναθισμό.

Έχει μπλεχτεί λίγο το πράγμα με τις Κρύσταλ.
Δεν ξέρω ποια είναι αυτή που δουλεύει τώρα εκεί. Σίγουρα δεν είναι η ψηλή Πολωνέζα απ' το Lido και επίσης δεν πρέπει να είναι αυτή που δούλευε παλιά στο Κίνκυ (όταν είχε έρθει το δεύτερο κύμα με τις Εσθονές).

 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.451
Κριτικές
42
Like
7.852
Πόντοι
4.666
Όχι δεν είναι η Μπέλλα από Ρασπούτιν. Αυτή είναι καστανή, με πολύ ωραίο "γαλακτερό" στήθος με μικρή ρόγα, έχει ωραίο σώμα, αλλά μέτριο πρόσωπο με ελαφρύ προγναθισμό.

Έχει μπλεχτεί λίγο το πράγμα με τις Κρύσταλ.
Δεν ξέρω ποια είναι αυτή που δουλεύει τώρα εκεί. Σίγουρα δεν είναι η ψηλή Πολωνέζα απ' το Lido και επίσης δεν πρέπει να είναι αυτή που δούλευε παλιά στο Κίνκυ (όταν είχε έρθει το δεύτερο κύμα με τις Εσθονές).

που ειναι αυτος ο παθος που χαθηκε ο μαλακας να μας τα πει ολα χαρτι και καλαμαρι?
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Όπως ίσως γνωρίζετε ξανάνοιξε το Baby O (Πειραιώς). Αρκετός κόσμος χθες, ο οποίος ανανεωνόταν συχνά, πιθανόν λόγω προωθητικής ενέργειας του μαγαζιού.. 9 στα 10 έπιναν μπύρα (?) σε μικρό μπουκαλάκι.. Κατά τα άλλα, τίποτα. Όσες ήταν εμφανίσιμες σωματικά έχαναν στο προσωπο και το ανάποδο. Χοροί στην πίστα χωρίς κάτι το ιδιαίτερο. Ποτό -χωρίς κάρτα- στα 10 ευρώ.
Επίσης το Ερότικα ανοίγει 17/10.. Δύο από τις κοπέλες του Baby O, θα δουλέψουν εκεί.Ελπίζω να αποτελούν το μπαζοειδές κομμάτι του Ερότικα.Διαφορετικά....
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πέρασμα χθες από το Moulin Bleu με αφορμή τα κουπόνια για δωρεάν είσοδο που μοιράζονται στο Γκάζι...Το μαγαζί τίγκα από κόσμο κ μου έκανε τρελή εντύπωση το πόσο γρήγορα ανανεωνόταν, τόσα χρόνια δεν το έχω ξαναδεί αυτό...

Λοιπόν, για ρόστερ δεν μπορώ να πω πολλά γιατί οι κοπέλες ήταν πολύ επιλεκτικές στα τραπέζια που θα σταματήσουν (ίσως να το απέφευγαν όταν εβλεπαν τις μπύρες της προσφοράς).  

Πάντως από ότι είπε ο speaker το ρόστερ περιλάμβανε 35 σωληνοκόρες..Το νούμερο μου φαίνεται λίγο υπερβολικό, αλλά το αναφέρω αφού δεν τις μέτρησα προσωπικά...Γενικά οι περισσότερες ήταν σε μέτριο επίπεδο (αν κ αυτά είναι υποκειμενικά) με 4-5 να είναι καλύτερες...

Από ονόματα θυμάμαι μόνο την Κάρλα (τρελός κώλος), την Κορίνα και μια μαυρούλα την Τζίνα (που για τους λάτρεις της σοκολάτας πιστεύω είναι μια χαρά)...

Αυτά τα ολίγα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Το στριπινγκ στην Αθήνα/Ελλάδα έχει τελειώσει μέχρι νεοτέρας.
Κατά την εκτίμησή μου και οριστικώς.
Είναι μάταια η οποιαδήποτε ελπίδα αναγεννήσεως.
Δυστυχώς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom