Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

padelis2000

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
132
Κριτικές
11
Like
75
Πόντοι
11
lido...ftina kai aksia...2 komatia gamiountai sigoura me 100 ekei..
 

mind_gamesxxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα καλη εβδομαδα,η ταυλανδη καλη? Γενικα λιντο καλυτερο ολων αυτη την εποχη?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Προ αμνημονευτων χρονων υπηρχε ενα στριπτητζαδικο στην πλατεια του Μπουρναζιου....
OH LA LA το ονομα αυτου με καλουτσικο ροστερ....
Σε ενα Σαββατο βεβαια μου εφυγαν τα μαλιοκεφαλα μου .....
Γνωριζει κανενας συναδελφος αν υπαρχει ακομα το συγκεκριμενο??
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Προ αμνημονευτων χρονων υπηρχε ενα στριπτητζαδικο στην πλατεια του Μπουρναζιου....
OH LA LA το ονομα αυτου με καλουτσικο ροστερ....
Σε ενα Σαββατο βεβαια μου εφυγαν τα μαλιοκεφαλα μου .....
Γνωριζει κανενας συναδελφος αν υπαρχει ακομα το συγκεκριμενο??

Έχει κλείσει. Είχε μετονομαστεί σε Illusions.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Ξερει κανείς που εχει παει η Βικτωρια με τα μπαλόνια και αν υπάρχει άλλη στην πιάτσα με τεράστια ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Η μόνη που μπορώ να σου προτείνω είναι η Ρωξάννη του Prive που ήταν στο Erotica μέχρι που έκλεισε
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
10
Πόντοι
16
Η Ρωξάνη μια κοντούλα, ξανθιά με βυζάρες που ήταν στο Αλκατράζ και μετά στο Ριτόρνο ξέρουμε που είναι;
 

MIKADOXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
160
Like
114
Πόντοι
1
Ρε τι γινεται!

Ημουν σε ενα στριπ τις προαλλες.
Μια απο τις κοπελες η οποια με ψιλοξερει εντος μαγαζιου μου λεγε τα δικα της και σε μια φαση με ρωταει αν θα ηθελα να κανουμε σεξ πανω στην πιστα. Τις λεω με τιποτα,ουτε μπροστα σε γατα δε μπορω να το κανω! Και επεμεινε λιγο λεγοντας οτι αν δεχτω θα παρουμε απο 100 (η 150 δε θυμαμαι καλα) ευρω!

Κριμα που ντρεπομαι...



 

Επισκέπτης
Ρε τι γινεται!

Ημουν σε ενα στριπ τις προαλλες.
Μια απο τις κοπελες η οποια με ψιλοξερει εντος μαγαζιου μου λεγε τα δικα της και σε μια φαση με ρωταει αν θα ηθελα να κανουμε σεξ πανω στην πιστα. Τις λεω με τιποτα,ουτε μπροστα σε γατα δε μπορω να το κανω! Και επεμεινε λιγο λεγοντας οτι αν δεχτω θα παρουμε απο 100 (η 150 δε θυμαμαι καλα) ευρω!

Κριμα που ντρεπομαι...
ποιο στριπ και ποια κοπελα ?  :think:
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Ρε τι γινεται!

Ημουν σε ενα στριπ τις προαλλες.
Μια απο τις κοπελες η οποια με ψιλοξερει εντος μαγαζιου μου λεγε τα δικα της και σε μια φαση με ρωταει αν θα ηθελα να κανουμε σεξ πανω στην πιστα. Τις λεω με τιποτα,ουτε μπροστα σε γατα δε μπορω να το κανω! Και επεμεινε λιγο λεγοντας οτι αν δεχτω θα παρουμε απο 100 (η 150 δε θυμαμαι καλα) ευρω!

Κριμα που ντρεπομαι...
Φίλε για να νιώσεις καλύτερα έχω να σου πω ότι κ εγώ το ίδιο θα απαντούσα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Βασικα δεν τα αναφερα για να μη φωτογραφισω ατομα... Παντως το κλαμπ ειναι μεσα στα 3-4 πιο δημοφιλη.
ρε συ μας δουλευεις;;αντιρουφιανος οταν ο αλλος ζηταει τη ρουφιανια;;σε μαλακες απευθυνεσαι ρε φλωρε;;πετας μια μαλακια και το παιζεις στο φτωχο σου μυαλο κατι πισω απο πληκτρα;;να μην φωτογραφισεις καποιον που ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΘΕΙ;ποσο μαλακας παιζει να εισαι οταν ζητας να πιστεψουμε αυτη τη μαλακια;;
αυτη που το'κανε (αν το'κανε που ΔΕΝ ) και το μαγαζι που εγινε προφανως το κανουν και θελουν να γινεται και θελουν και διαφημηση...
τι να δωσεις;;τους...δοσμενους;; :jerking:
πες μαγαζι και γκομενα αλλοιως εισαι ρομπα...πετας μια μαλακια και μετα δεν μπορω ,δεν θελω να καρφωσω και λοιπες πιπες...
λες μονο σε σενα να εγινε η προταση αν ειναι ετσι οπως τα λες;;τι φοβασαι λοιπον;;
μην εκθεσεις αυτους που θελουν να εκτεθουν;;
παπαρα  :jerking:
εχουμε φαει στη μαπα μαλακες σαν εσενα  :jerking:
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Παίδες μια ερώτηση, πέρασμα από παλιό Afrodite (παράδρομος Συγγρού-δίπλα στο Ελληνίς Ξενοδοχείο), μπήκαμε να ρωτήσουμε τι παίζει,
λέτε να αξίζει?? να είναι όπως παλιά? παρακαλώ αν έχει πάει κάποιος να απαντήσει ΥΓ δεν θέλαμε να ρισκάρουμε το 10ρικο :(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom