Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Κάτια πήρε ο έταιρος συναγωνιστής. Χορός σπέσιαλ, πενηνταρικάκι, χωρίς φραπεδάκι βέβαια, αλλά το κορίτσι τα αξίζει και με το παραπάνω!
Άλλη κατηγορία!!Εσθονή αν ενθυμούμαι καλώς..
Ναι εσθονη. 50αρικο χωρις φραπα ομως..? :/
 

cplinlove

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2013
Μηνύματα
97
Like
10
Πόντοι
0
Έχεις δίκιο για το 50, αλλά η αλήθεια είναι όπως λέει και ο φίλος οτι είναι λιγάκι (για να μην πω μαζεμένη ή καλόγρια) πιο συντηρητική.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Έχεις δίκιο για το 50, αλλά η αλήθεια είναι όπως λέει και ο φίλος οτι είναι λιγάκι (για να μην πω μαζεμένη ή καλόγρια) πιο συντηρητική.
Συντηρητικη συντηρητικη αλλα στο σοου μια χαρα τον τρωει παντως!
 

cplinlove

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2013
Μηνύματα
97
Like
10
Πόντοι
0
Ζωνάτος είναι ρε συ αυτός. :grin: Δεν μετράει!!
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Συντηρητικη συντηρητικη αλλα στο σοου μια χαρα τον τρωει παντως!

Plastic is fantastic. Σιμουλασιόν. Έτσι καί αλλιώς γυρνάγανε μέ τά δονητάκια στά τραπέζια παλιότερα. Ή Μπέλα κάνει lesbian show μέ ποικιλία δονηταρίων π.χ. αλλά δέν τό κόβω ότι πήρε ακόμα φραπέ κανείς.
 

cplinlove

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2013
Μηνύματα
97
Like
10
Πόντοι
0
Και τώρα που πήγα τύπε, σε ένα σόου που είναι 4 κοπέλες πάνω, γύρισαν στα τραπέζια με τα ντιλντόνια! και δυο φορες μεσ'την βραδια! μάζι και το Κατερινάκι.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Οτι και Καταλινα δλδ.. Ποια αλλη εκτος Αντζελας στα 50 δινει μπριτζολα ξερεις?

Έχω καιρό νά περάσω έχουν αλλάξει πολλές κιόλας, δέν είμαι up to date πού λένε καί στό χωριό.
 

asdor

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Απρ 2008
Μηνύματα
2.853
Κριτικές
27
Like
375
Πόντοι
2.287
Εγω παντως εχω μια απορια ρε παιδες για το Κινκυ.. Αφου και στα 50 στο πριβε κατω δεξια παιζει μπριζολα. Στα 100 στον πανω οροφο τι παιζει????
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Εγω παντως εχω μια απορια ρε παιδες για το Κινκυ.. Αφου και στα 50 στο πριβε κατω δεξια παιζει μπριζολα. Στα 100 στον πανω οροφο τι παιζει????

Μάλλον στα 50 είναι φραπές και στα 100 μπριζόλα...Το άλλαξαν!
Αν δηλαδή πάρω την Κάτια στο 100ρικο δεν θα παίξει μπριζόλα ούτε φράπα; :think:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Μάλλον στα 50 είναι φραπές και στα 100 μπριζόλα...Το άλλαξαν!
Αν δηλαδή πάρω την Κάτια στο 100ρικο δεν θα παίξει μπριζόλα ούτε φράπα; :think:

Όπως παντού, θά βρεθούν οί μπριζολούδες μέ τόν γνήσιο τιμοκατάλογο, οί πονηρές τού στύλ αρπαχτή "πάμε καί θά δείς" μέ σκοπό νά δώσουν ελάχιστα αφού πληρώσεις καί άς μήν τίς ξαναπάρεις, οί "ξηγημένες" πού θά σου πούν ή δέν πάω καθόλου στό 100 ή τί ΔΕΝ θά έχεις άν θέλεις νά πάς σόνυ καί καλά μαζί τους. Σέ κάθε περίπτωση μίλα ξεκάθαρα τί ζητάς ΠΡΙΝ τά ακουμπήσεις όταν πρόκειται γιά τόσα πολλά λεφτά.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Ξερει κανείς που εχει παει η Βικτωρια με τα μπαλόνια και αν υπάρχει άλλη στην πιάτσα με τεράστια ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Πέρασμα από Μούσες..
15+ κοπέλες (σύμφωνα με τον dj 20)
Λίζα,Μικαέλα,Κλαούντια,Λάουρα,Σίλβια,Ντάνα,Σόνια (μαυρούλα), Ζανέτ,Νίκη,Λαβίνια,Βίκη και άλλες..
Απλό ποτό,χορός 5 ευρώ.
Το μαγαζί κάποια στιγμή γέμισε.Από πρόγραμμα, τίποτα ιδιαίτερο
Προσοχή! Το γεγονός ό,τι το απλό ποτό κάνει 5 ευρώ, δε σημαίνει ό,τι αξίζει..Οι περισσότερες κοπέλες που παρατήρησα ,στο 2λεπτο την είχαν κοπανήσει.Φυσικά είναι και λανθασμένη κίνηση να κερνάς ποτό σε στριπτιζάδικο, γεμάτο από πελάτες (πιθανόν καθημερινή να έχει νόημα)
Επίσης ενώ ορισμένες κοπέλες στον απλό χορό κρατούν τη διαρκεια , άλλες είναι για κλάματα.Τρανταχτό παράδειγμα η Σίλβια..Μιλάμε για Speedy Gonzales. Την πήρε άτομο από την παρέα και ήταν πίσω σε 90΄΄
Για όσους ενδιαφέρονται κυκλοφορεί και μια με τραβελόφατσα,τραβελοφωνή κτλ.
Συμπερασματικά για 10 ευρώ  είναι τίμια επιλογή ..Για παραπάνω ,θέλει προσοχή.
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Πέρασμα από Μούσες..
15+ κοπέλες (σύμφωνα με τον dj 20)
Λίζα,Μικαέλα,Κλαούντια,Λάουρα,Σίλβια,Ντάνα,Σόνια (μαυρούλα), Ζανέτ,Νίκη,Λαβίνια,Βίκη και άλλες..
Απλό ποτό,χορός 5 ευρώ.
Το μαγαζί κάποια στιγμή γέμισε.Από πρόγραμμα, τίποτα ιδιαίτερο
Προσοχή! Το γεγονός ό,τι το απλό ποτό κάνει 5 ευρώ, δε σημαίνει ό,τι αξίζει..Οι περισσότερες κοπέλες που παρατήρησα ,στο 2λεπτο την είχαν κοπανήσει.Φυσικά είναι και λανθασμένη κίνηση να κερνάς ποτό σε στριπτιζάδικο, γεμάτο από πελάτες (πιθανόν καθημερινή να έχει νόημα)
Επίσης ενώ ορισμένες κοπέλες στον απλό χορό κρατούν τη διαρκεια , άλλες είναι για κλάματα.Τρανταχτό παράδειγμα η Σίλβια..Μιλάμε για Speedy Gonzales. Την πήρε άτομο από την παρέα και ήταν πίσω σε 90΄΄
Για όσους ενδιαφέρονται κυκλοφορεί και μια με τραβελόφατσα,τραβελοφωνή κτλ.
Συμπερασματικά για 10 ευρώ  είναι τίμια επιλογή ..Για παραπάνω ,θέλει προσοχή.

Ισχύει ο κλασικός κανόνας των σωληνάδικων μαν, είναι καθαρά που θα πέσεις...το έχω τιμήσει αρκετές φορές τελευταία μετά την πτώση των τιμών κ όλα (χορούς-ποτά) τα είδα να έχουν την ίδια διάρκεια με πριν..βέβαια προσωπικά έχω μια αποστροφή στις ντίβες (αν κ δεν νομίζω ότι κάποια στο ίδρυμα έχει την εμφάνιση για να στηρίξει τον χαρακτηρισμό) οπότε ίσως να παίζει κ αυτό κάποιο ρόλο...cheers

Υ.Γ. Η μαυρούλα τι λέει...? την τελευταία φορά που πήγα δεν υπήρχε στο ρόστερ...

Υ.Γ.2. Επέστρεψε κ η Σίλβια..? Ξανθιά, συμπαθητικό πρόσωπο από Μολδαβία...?
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Ισχύει ο κλασικός κανόνας των σωληνάδικων μαν, είναι καθαρά που θα πέσεις...το έχω τιμήσει αρκετές φορές τελευταία μετά την πτώση των τιμών κ όλα (χορούς-ποτά) τα είδα να έχουν την ίδια διάρκεια με πριν..βέβαια προσωπικά έχω μια αποστροφή στις ντίβες (αν κ δεν νομίζω ότι κάποια στο ίδρυμα έχει την εμφάνιση για να στηρίξει τον χαρακτηρισμό) οπότε ίσως να παίζει κ αυτό κάποιο ρόλο...cheers

Υ.Γ. Η μαυρούλα τι λέει...? την τελευταία φορά που πήγα δεν υπήρχε στο ρόστερ...

Υ.Γ.2. Επέστρεψε κ η Σίλβια..? Ξανθιά, συμπαθητικό πρόσωπο από Μολδαβία...?
Η μαυρούλα είναι κοντή, αδύνατη, μέτρια εμφάνιση..δεν την παρατήρησα και καλά, καθώς δεν πέρασε από την παρέα μας.
Η Σίλβια είναι και αυτή κοντή,ξανθιά, μικρό στήθος,κοιλίτσα και είπε ό,τι ήταν η 2η μέρα της στο μαγαζί..γενικά δεν ήταν σε καλή κατάσταση..μπέρδευε τα λόγια της, δε φαινόταν να έχει 100% επαφή με το περιβάλλον. Το παιδί που την πήρε για χορό ,είπε ό,τι την περισσότερη ώρα (από τα 90΄΄)  ζητούσε πριβέ ,ενώ ίσα που κατέβασε το πάνω μέρος του φορέματος..
 

messy

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2012
Μηνύματα
552
Like
34
Πόντοι
6
Η μαυρούλα είναι κοντή, αδύνατη, μέτρια εμφάνιση..δεν την παρατήρησα και καλά, καθώς δεν πέρασε από την παρέα μας.
Η Σίλβια είναι και αυτή κοντή,ξανθιά, μικρό στήθος,κοιλίτσα και είπε ό,τι ήταν η 2η μέρα της στο μαγαζί..γενικά δεν ήταν σε καλή κατάσταση..μπέρδευε τα λόγια της, δε φαινόταν να έχει 100% επαφή με το περιβάλλον. Το παιδί που την πήρε για χορό ,είπε ό,τι την περισσότερη ώρα (από τα 90΄΄)  ζητούσε πριβέ ,ενώ ίσα που κατέβασε το πάνω μέρος του φορέματος..

Άρα δεν είναι η παλιά...thanx for the info dude...  :)
 

mind_gamesxxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες γεια χαρα σε ολους,λοιπον θελω βοηθεια για κατι.....η γυναικα με τα παιδια πανε διακοπες και λεμε με κουμπαρο να θυμηθουμε παλιες καλες εποχες,οποιος θελει ας βοηθησει με το να μου προτεινει να παμε καπου με καλα γκομενακια και αν βεβαια παιζουν ολα γενικα τα διαφορα κολπακια σε πριβε χορους ,σας ευχαριστω πολυ να ειστε καλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom