Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Απο οτι ακουω, υπαρχουν και νυκτες που φευγουν απληρωτοι, περνοντας  απο τον ταμια ενα "χαρτακι" οφειλης μπας και πληρωθουν την επομενη.

Ο Παθιαρης μας, σιγουρα θα εχει ποιο τεκμηριωμενη αποψη.

Τι επαγγελεται ο Παθιαρης μας ειναι γκαρσονι σε στριπ φιλε νοκια... :huh: :think: :huh:????
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τι επαγγελεται ο Παθιαρης μας ειναι γκαρσονι σε στριπ φιλε νοκια... :huh: :think: :huh:????

Οταν δεν γνωριζεις, θα ρωτας τον Παθιαρη για  οτι πεταει-περπαταει-κολυμπαει στην Συγγρου.

Εαν θες να μαθεις για μια γκομενα το βιογραφικο της, που μενει-ποιος την πηδαει- ποιο ειναι το ΑΦΜ της - ποτε εχει ρεπο η' για ποσο μαλακα σε κοβει, θα ρωτας τον Παθιαρη.

Επι σειρα ετων εχει γραψει απειρα μηνυματα, για να ξεστραβωσει διαφορους γκαβακες και νεουδια..Διαβασε τα και ισως σε μερικα χρονια τα καταφερεις να γινεις και εσυ "γνωστης"..Μεχρι τοτε απολαυσε την δωρεαν ενημερωση που σου προσφερει.

την καλημερα μου..

Αυτα.

ΥΓ - Μην απαντησεις στο μηνυμα μου, οπως και εγω δεν θα συνεχισω διαλογο μαζι σου..Μπορει σε 2-3 δεκαετιες να μαθεις και να καταλαβεις το ποσο χαζη ερωτηση εκανες.!
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Οταν δεν γνωριζεις, θα ρωτας τον Παθιαρη για  οτι πεταει-περπαταει-κολυμπαει στην Συγγρου.

Εαν θες να μαθεις για μια γκομενα το βιογραφικο της, που μενει-ποιος την πηδαει- ποιο ειναι το ΑΦΜ της - ποτε εχει ρεπο η' για ποσο μαλακα σε κοβει, θα ρωτας τον Παθιαρη.

Επι σειρα ετων εχει γραψει απειρα μηνυματα, για να ξεστραβωσει διαφορους γκαβακες και νεουδια..Διαβασε τα και ισως σε μερικα χρονια τα καταφερεις να γινεις και εσυ "γνωστης"..Μεχρι τοτε απολαυσε την δωρεαν ενημερωση που σου προσφερει.

την καλημερα μου..

Αυτα.

ΥΓ - Μην απαντησεις στο μηνυμα μου, οπως και εγω δεν θα συνεχισω διαλογο μαζι σου..Μπορει σε 2-3 δεκαετιες να μαθεις και να καταλαβεις το ποσο χαζη ερωτηση εκανες.!

Εχω σταματησει εντελως να ασχολουμαι με στριπ φιλε νοκια και δε με ενδιαφερει να μαθω τιποτα απολυτως για τα στριποκοριτσα επι της ουσιας απλα μπαινω σε αυτα τα θρεντακια για χαβαλε και για να προσπαθησω να σωσω κανα νεο παιδι απ'το βουρκο οπως πχ.το παιδι-θαυμα που θα χτυπησουν φαλιμεντο και θα τραβανε τις κωλοτριχες τους σε χρονο ρεκορ με τις εκατοστοδιακοσαροτρακοσαρες που χαλανε καθε μερα στα κοριτσια του σωληνα...απλα δεν αξιζει... :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!
ειν'η πιο βαρια πρεζα... :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε κλεινω και σημαδιακο αριθμο μυνυματων... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!
Οξω απο δω... :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest::cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Εχω σταματησει εντελως να ασχολουμαι με στριπ φιλε νοκια και δε με ενδιαφερει να μαθω τιποτα απολυτως για τα στριποκοριτσα επι της ουσιας απλα μπαινω σε αυτα τα θρεντακια για χαβαλε και για να προσπαθησω να σωσω κανα νεο παιδι απ'το βουρκο οπως πχ.το παιδι-θαυμα που θα χτυπησουν φαλιμεντο και θα τραβανε τις κωλοτριχες τους σε χρονο ρεκορ με τις εκατοστοδιακοσαροτρακοσαρες που χαλανε καθε μερα στα κοριτσια του σωληνα...απλα δεν αξιζει... :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :booty: :idiot: :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:!!!
ειν'η πιο βαρια πρεζα... :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αντε κλεινω και σημαδιακο αριθμο μυνυματων... ;) :cheesy: :grin: :dancing: :dancing: :dancing: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!
Οξω απο δω... :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:  :priest: :priest: :priest: :priest: :priest::cheesy: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Εντάξει για ένα ποτό να πηγαίνει κανείς σε strip δεν είναι κακό...Τώρα αν κάνεις και χορούς πάλι κακό δεν είναι...Το να κολλάς με αυτές τις γυναίκες στο να τις πιάσεις γκόμενες είναι ένα πρόβλημα...
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640

paiDithauma

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εντάξει για ένα ποτό να πηγαίνει κανείς σε strip δεν είναι κακό...Τώρα αν κάνεις και χορούς πάλι κακό δεν είναι...Το να κολλάς με αυτές τις γυναίκες στο να τις πιάσεις γκόμενες είναι ένα πρόβλημα...

ελενα στινγκα καταλινα και μονα λιζα σας λατρευω  :kissass:
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Τα΄φερε η μοίρα και ξέμεινα στα βόρεια χθες, Πέρασμα από το ΣΤΑΡ.

Πάρκινγκ κάπου θα βρείτε ή αν σας περισσεύουν παρκάρετε ακριβώς μπροστά και δίνετε κάτι στον κύριο που το παίζει παρκαδόρος.
Ο νεαρός που μας εξυπηρέτησε ευγενέστατος.
Είσοδος σταθερά στα 15 ευρώ. Κόσμος λιγοστός.Αυξήθηκε κάπως με την εμφάνιση μιας παρέας για bachelor.
Κοπέλες μέτρησα γύρω στις 15. Ζήτημα να ξεχωρίζουν 2-3.Οι υπόλοιπες μέτριες ως χάλια.
Αφροδίτη (τραβελοφέρνει επικίνδυνα), Καμέλια,Ελένη,Φλόρι,Σαμίρα,Χριστίνα,Μικαέλα κτλ
Χορός στην πίστα άλλα λόγια να αγαπιόμαστε..Μια κοντοκουρεμένη κοκκινομάλλα έκανε full nude (αηδία), άλλες έβγαζαν μόνο το πάνω ,μια απλά κατέβασε το φόρεμα.Σόου της πλάκας. Η Καμέλια σε μια ντουζιέρα και μετά με ένα δονητή και 2 κοπέλες που περιποιήθηκαν τον υποψήφιο γαμπρό στην πίστα (παγάκια στο σλιπ)
Έχει και ανδρικό στριπτιζ με τον πιο gay xορευτή που έχω δει!!
Α, μη το ξεχάσω ,ενδιάμεσα ένα πλάσμα υποδύεται τη Μούσχουρη και ενώ ακούγονται τραγούδια κάνει σεξουαλικές χειρονομίες για να τα ντύσει οπτικά (κάπου εδώ αρχισα να αναπολώ το μάγο του Μούσες).
Επίσης σύμφωνα με ανακοίνωση του υποφερτού dj κάθε Δευτέρα ελληνική βραδιά και την Τετάρτη house party..
Γενικά:
a)Το μαγαζί ως χώρος είναι καλό, προσφέρει οπτικό πεδίο από παντού
β)Δυστυχώς δεν υπάρχει κάτι που να αξίζει να δεις
γ)15 ευρώ είσοδος είναι κλοπή για το επίπεδο του
δ)αν κάποιος ερεθιστεί (λέμε κανα αστείο να περάσει η ώρα), φεύγετε από το μαγαζί και σε 2-3 λεπτά με τα πόδια (δε χρειάζεται καν να ξεπαρκάρετε) υπάρχουν 2 στούντιο.Από το να δώσετε 10 ή 50 ευρώ στα μπαζάκια καλύτερα να πάτε εκεί.
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Η Φλόρι που ειδες, ειναι η Ευα που δουλευε παλιά σε Μουσσες και Κινκυ;
 

Gianpaolo

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
5
Like
19
Πόντοι
1
Τετάρτη βραδυ στο Lido. Αρκετος κοσμος για καθημερινη. Ήταν εκει η Black Diamond (την περισσοτερη ωρα ανεβοκατεβαινε τις σκαλες μιας και ειχε αναμονη στην λιστα της) καθως και οι γνωστες Βανέσσα Μπεστ, Μοντεστα, Τρέισι, Ραμονα, Τζενιφερ, 3-4 ξανθες μπίμπο, τρεις κοπελες που φορουσαν τη φανελλα της εθνικης Βραζιλιας και δήλωναν Βραζιλιάνες (Παμελα, Ζουέλε και ακομη μία), μερικες καλες μιλφουδες και αρκετες μετριες παρουσιες. Το απιστευτο είναι οτι η Γκαμπριέλα παραμένει επι των επαλξεων   :uglystupid:
ΚΟΡΜΑΡΑ ΤΗΣ ΒΡΑΔΙΑΣ: η Απολλώνια! Απιστευτος μουναρος, αλλα δυστυχως φορουσε ένα μακρυ κολλητο φορεμα που το εβγαλε μονο όταν ανεβηκε για χορο στην σκηνή  :headbang:
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Μόλις επέστρεψα από εξόρμηση σε Cotton club και lido.
Αρχικά στο cotton είχε πρεμιέρα και αρκετός κόσμος μπαινόβγαινε...Αρκετά shows για αυτούς που τους ενδιαφέρει.Επίσης παρουσίες από το Grand Ritorno μιάς και η διεύθυνση είναι η ίδια...
Συνέχεια στο lido το οποίο είχε κάπως λιγοστό κόσμο παρόλο που θεωρείται εορταστική ημέρα...Μέχρι την Τρίτη η Black Diamond θα βρίσκεται εκεί για όποιον ενδιαφέρεται...
Ακολουθούν κριτικές....
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Βρέθηκα χθες στα ΒΠ και λόγω του καιρού,λόγω βαρεμάρας αποφάσισα από το να πάω νότια , να πιω ένα ποτό στο Raspoutin.
Είχα πάρα (μα πάρα πολύ ) καιρό να πάω..και όμως σαν μην πέρασε μια μέρα..Ως χώρος δεν έχει αλλάξει στο παραμικρό.
Ο κόσμος ήταν λιγοστός..Κοπέλες  οι Sunny ,Souzana, Λαρίσα (κοντά μαλλιά,καρφάκι), Άντζι,Σμαράγδα, Ανδριάννα ,Σίσσυ, Γιάννα (ερότικα),Μέλεκ.
Χορός στην πίστα full nude, dj υποφερός, από την εξυπηρέτηση δεν είχα παράπονο (το λέω γιατί έχω ακούσει διάφορα, εμένα μου φέρθηκαν ευγενέστατα).
όσον αφορά στις κοπέλες..Ο μέσος όρος ηλικίας είναι αυξημενος..δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ,όμως είναι ευγενικές και σε καμία περίπτωση δεν έγιναν φορτικές, δε θύμωσαν ή έβρισαν!
Ποτό 10 ευρώ, γυναικείο απλό 12, χορός 12 ,πριβέ δε γνωρίζω.
Προσέχετε πού παρκάρετε! Μαύρο σκοτάδι τριγύρω και ύποπτες φάτσες στα στενά.Προσωπικά το άφησα στο παρακείμενο πάρκινγκ (με αντίτιμο φυσικά)..

Παρατήρηση α)H Sunny από κοντά είναι fuckable (χωρίς να είναι μοντέλο,χωρίς να έχει τέλειο σώμα) και βλέποντας και την ταινία της κρίμα που δεν κατάφεραν να κάνουν κάτι καλύτερο με αυτή την κοπέλα (για όσους δεν έχουν δει την ταινία , την περισσότερη ώρα γελάνε σα λυκειόπαιδα σε πενθήμερη ενώ ο ατάλαντος σε όλα παρτενερ της δεν καταφέρνει να κάνει ικανοποιητικά τη δουλειά του με αποτέλεσμα η όλη φάση να μοιάζει αγγαρεία).
           β)Μην περιμένετε να έρθουν νέες κοπέλες. Και αυτές που μένουν, μένουν απλά γιατί έχουν συνηθίσει/βολευτεί εδώ..
Αν είστε στην περιοχή, για ένα ποτό δεν είναι άσχημα.Πέρασα καλύτερα από ό,τι στο Σταρ και σε πιο λογικές τιμές.
Κριτική δεν ανεβάζω, γιατί δεν κάθησα πολύ ώρα και μπορεί να μου ξέφυγε κάτι..
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Βρέθηκα χθες στα ΒΠ και λόγω του καιρού,λόγω βαρεμάρας αποφάσισα από το να πάω νότια , να πιω ένα ποτό στο Raspoutin.
Είχα πάρα (μα πάρα πολύ ) καιρό να πάω..και όμως σαν μην πέρασε μια μέρα..Ως χώρος δεν έχει αλλάξει στο παραμικρό.
Ο κόσμος ήταν λιγοστός..Κοπέλες  οι Sunny ,Souzana, Λαρίσα (κοντά μαλλιά,καρφάκι), Άντζι,Σμαράγδα, Ανδριάννα ,Σίσσυ, Γιάννα (ερότικα),Μέλεκ.
Χορός στην πίστα full nude, dj υποφερός, από την εξυπηρέτηση δεν είχα παράπονο (το λέω γιατί έχω ακούσει διάφορα, εμένα μου φέρθηκαν ευγενέστατα).
όσον αφορά στις κοπέλες..Ο μέσος όρος ηλικίας είναι αυξημενος..δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο ,όμως είναι ευγενικές και σε καμία περίπτωση δεν έγιναν φορτικές, δε θύμωσαν ή έβρισαν!
Ποτό 10 ευρώ, γυναικείο απλό 12, χορός 12 ,πριβέ δε γνωρίζω.
Προσέχετε πού παρκάρετε! Μαύρο σκοτάδι τριγύρω και ύποπτες φάτσες στα στενά.Προσωπικά το άφησα στο παρακείμενο πάρκινγκ (με αντίτιμο φυσικά)..

Παρατήρηση α)H Sunny από κοντά είναι fuckable (χωρίς να είναι μοντέλο,χωρίς να έχει τέλειο σώμα) και βλέποντας και την ταινία της κρίμα που δεν κατάφεραν να κάνουν κάτι καλύτερο με αυτή την κοπέλα (για όσους δεν έχουν δει την ταινία , την περισσότερη ώρα γελάνε σα λυκειόπαιδα σε πενθήμερη ενώ ο ατάλαντος σε όλα παρτενερ της δεν καταφέρνει να κάνει ικανοποιητικά τη δουλειά του με αποτέλεσμα η όλη φάση να μοιάζει αγγαρεία).
           β)Μην περιμένετε να έρθουν νέες κοπέλες. Και αυτές που μένουν, μένουν απλά γιατί έχουν συνηθίσει/βολευτεί εδώ..
Αν είστε στην περιοχή, για ένα ποτό δεν είναι άσχημα.Πέρασα καλύτερα από ό,τι στο Σταρ και σε πιο λογικές τιμές.
Κριτική δεν ανεβάζω, γιατί δεν κάθησα πολύ ώρα και μπορεί να μου ξέφυγε κάτι..


Και εγώ μία φορά που πήγα είδα κάτι φάτσες άστα να πάει φοβόμουνα να παρκάρω το αμάξι...Ένας λόγος που δεν το επισκέπτομαι είναι το θέμα παρακαρισματος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom