Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
λοιπον... τωρα που εχω ελληνικο πληκτρολογιον θα σας πω. εχω παει στο γκραν ριτορνο, στο κινκυ, στο αλκα, στο λιντο, στο ερωτικα και (δυστυχως τωρα) στον τοιχοδρομο.

ποτε δεν προσπαθησαν να μου φανε ουτε ενα ευρω σε στριπ μεχρι σημερα στην αθηνα. ουτε μια φορα. ομως, στον <<τοιχο>> καποιες εχουν ενα μινιμουμ των 20 ευρω για <<1>> χορο αλλα δεν σου λενε τιποτα. αρλουμπες. και το μανατζμεντ τις υποστιριζει. τους τα ειπα και στην εισοδο. δεν ξαναπαταω. καλυτερα απεναντι. λουξ χωρος, αλλα μεχρι εκει.... δεν λεει. καλουτσικη η κοπελιτσα στην εισοδο.

προειδοποιω για την δηθεν μαγια, ουκρανη. ομορφη, νεα και αρπαχτοτατη! προσοχη, μην κολλατε εις την προσωπιδα! τα λεφτα σας θελει και ανευ επαγγελματικοτητος! οταν λεω μακρυα, το εννοω. μακρυότατα!

κριμα, και ειχα θειο που ητο μανατζερ σε γνωστο στριπ. τα πραγματα εχουν χαλασει.

επειδη εμεινα εκτος ιντερνετ για κανα διμηνο, θελω να σας πω την γνωμη μου και για αλλα κλαμπ, να δωσω κατι στο σαιτ που με βοηθησε οταν δεν ειχα την παραμικρη ιδεα ποια στριπ ηταν καλα και ποια οχι. δηλαδη προ διετιας......

το γκραν ριτορνο συνεχιζει να εχει καποια ποιοτητα, αν και δεν υπαρχει λογος να σκεφτεστε τα περασμενα μεγαλεια με 30 κοπελες και 20 μουναρες. ξεχαστε τα! τουλαχιστον ειναι τιμιοι. οχι στα ποτα, φυσικα.... μονο στους λογαριασμους.... και εδιωξαν την μπαργουμαν που δε θυμοταν αν ειχες πληρωσει η οχι. φανταστειτε οτι πηγα μια φορα, και μετα απο 3 εβδομαδες, μου ζητησαν 15 ευρω για ποτο που υποτιθεται οτι δεν ειχα πληρωσει προ μηνος! παντως, δεν επεμεναν και δεν τους ξαναπληρωσα φυσικα. η καινουρια μπαργουμαν μαλλον γνωριζει απλη αριθμητικη....

το κινκυ παντα εχει καποιες ωραιες γυναικες, καθολου εξαερισμο (μου φανηκε), αδιαφορο προσωπικο, μερικα σοους, αυτα. ωραιες γυνακες θα βρειτε, παντως, εστω και 3 για τα γουστα του καθενος. ιδιως μια σαντρα μου εκανε εντυπωση, δεν την ειχα δει, ειχα εναμιση χρονο να περασω... πολυ ομορφη και μαλλον κρυα. με αγνοησε. ωραιο φορεμα, παντως...

κατα καποιον τροπο συμφωνω με τον <<παθε>> (και μαθε) αλλα ενταξει, η ποιοτης των γυναικων δεν ειναι τοσο χαλια οσο μας λεει. εκτος αν κανει συγκριση με τα προ δεκαετιας δεδομενα...

στο αλκα εχουν τις καλυτερες χειροτερες, αν με καταλαβατε... τα λιγοτερα μπαζα των αθηνων. καμια προσεγγιση. θελεις ποτο/χορο, αμεσως. δεν καταλαβαινουν οτι καποιοι απο μας θελουμε να ξεσκασουμε απο τη δουλεια/δουλεία του συγχρονου φεουδαρχισμου καποιες νυχτες και μια ανθρωπινη παρουσια θα ηταν χρησιμη για εμας. και θα εβγαζαν και πιο πολλα χρηματα.

τουτο δεν το καταλαβαινουν σε κανενα στριπ που γνωριζω...

το λιντο..... περασα την πεμπτη. ωραια ακακαινηση. ειχε αρκετες ωραιες γυναικες και δεν το περιμενα. καλος εξαερισμος, για τους μη καπνιζοντες. μολις βγηκα, 5 λεπτα αργοτερα, εγινε <<ντου>>. απο κει και περα δεν ξερω τι εγινε. παντως, απο οτι μου ειπε μια ρουμουνα, κανουν σεξ πανω, δεν ειναι απλο στριπ. τεινει προς το πορνειον..

η αστυνομια ητο ευγενικοτατη, οπως μου μετεδωσαν δυο νεαροι αυστραλοι οι οποιοι ηταν παροντες.

ταξιτζης τους προσφερε μεταφορα εις το κινκυ με 10 ευρω (εγω τους ειπα να χρησημοποιησουν την υπογεια διαβαση) και τους το εδειξα με τον δεικτη.

αυτα!


Αυτή είναι ενημέρωση....!
 
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.109
Κριτικές
6
Like
822
Πόντοι
96
Καλως ηρθες αδερφε θα χαρω πολυ να βρεθουμε μονο που δα το μην σου τωρα πριν λιγο που μπηκα στο σαιτ λοιπον τη τεταρτη αυτη στον Ναο(Καζινο Λουτρακιου) θα παραταχτει συσσωμη(σχεδον:) η  Poker Bou Team ;) :rockon: :rockon: :rockon:!!!
οποτε αν θες να'ρθεις Λουτρατσι αυτη τη Τεταρτη ειναι το μονο σιγουρο οτι θα με βρεις εκει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!
Ελα φιλαρα θα ριξουμε πολυ γελιο.. :rockon: :rockon: :rockon:!!! Περναμε τελεια εκει καθε φορα αρκει να ριξεις μια ματια στο θρεντ που σου στειλα και δυστυχως λογω ελειψης μπανκρολ αυτη μπορει να ειναι η τελευταια οποτε αν ερθεις μπορουμε μετα το τουρνουα να παμε απο τον εναν Ναο(Καζινο) στον απεναντι Ναο(το ιστορικο Στριπτιζαδικο του Λουτρακιου!) το οποιο ειναι παντα ανοιχτο τις μερες του τουρνουα οποτε μπορουμε να συνδιασουμε το τερπνον με τα του ωφελιμου... ;) ;) :dancing: :dancing:  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2::rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παλια το καζινο λουτρακιου ειχε προσωπικο και γαμω τα μουνακια, μες στην καβλα, ενα το ειχα φαει
Πηγα πριν 3 μηνες και με τα μπαζα, που ειχε εχτιζες ,οικοδομη
κατι γκρουπιερισες ι-5 απαλλαγη

 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Το ποντικάκι τσίμπησε το τυράκι.

Σα να παίζεις πόκερ με 4 άσσους στο μανίκι.

Μου αρεσε η ποκερικη μεταφορα παιζεις ποκερακι τυπε μου εχεις επισκεφτει το αναλογο θρεντ του φορουμ; μπες να δεις αν σου αρεσει το ποκερ θα γουσταρεις τρελα :rockon: :rockon: :rockon:!!!!!!!!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.935
Πόντοι
36.618
Αναγνωριστική επίσκεψη σε kinky opera και grand ritorno...Το πρώτο το επισκέφτηκα σχετικά νωρίς γύρω στις 12 γι'αυτό είχε πολύ λίγο κόσμο και οι κοπέλες εμφανιζόντουσαν σιγά σιγά...Καμία βελτίωση πάντως στις κοπέλες ίσα ίσα που έχουν φέρει κάποιες που είναι για τα  :headbang:
Συνέχεια στο ritorno που το βρήκα σε καλύτερη κατάσταση από το άλλο.Ο κόσμος και εδώ λιγοστός παρότι η ώρα ήταν 2:30 και Σάββατόβραδο....Κοπέλες αρκετές μιας και έχει κλείσει το cotton και έχουν μαζευτεί εδώ...
     
 

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
Διαβαζω συνεχως απο μελη παραπονα για τα 15 ευρω της εισοδου του Wall, Alcatraz κλπ κλπ..

Αφου το εχετε διαβασει τοσες φορες στο παρελθον, αναρωτιεμαι, τι στο διαολο πατε και τα δινεται τελικα ?  :idiot:

Γιατι δεν τους λετε αντρικια και τιμια στην εισοδο "σορρυ φιλε αλλα εισαι πολυ ακριβος" και να φυγετε..Ντρεπεστε μηπως παρεξηγηθει η ταμιας στην εισοδο που μεχρι προσφατα επιανε τις πουστες.. :huh: :think: :S;;??? για ενα 50αρικο ? :think:

Ετσι και αλλιως, εαν τα μαγαζια τα εχουν για πλυντηριο μαυρου χρηματος, στα αρχιδια τους αν πατε η' αν δεν πατε.. ;)

Αλλα στην περιπτωση που θελουν να σας φανε το 100αρικο, αν σας δουνε να φευγετε τοτε θα τους φυγει το κολαντερο !! :grin:

Αυτα.

ΥΓ - Για να καταλαβετε τι αξια εχουν τα 100 ευρω σας, απο οτι ακουω οι σερβιτοροι παιρνουν 40 ευρω για ολη την νυκτα..

Στανταρ αυτο με το 40ευρω νυχτοκαματο..; το εχεις ακουσει απο εγκυρη πηγη φιλε νοκια κατα τα αλλα συμφωνω απολυτα με οσα λες :thumbsup:!!! Μαυρο στα κωλομαγαζα που αντι να μπαινουμε και να πιανουμε κωλους μας τον πιανουν αυτοι για τα καλα και δεν μας τον αφηνουν... :dancing: :dancing: :dancing: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :kissass: :kissass2: :kissass2: :kissass: :kissass: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
δεν ξερω τι γινεται στο πριβε του κινκυ. το θεμα ειναι ποιες το κανουν..

παντως, στο λιντο, μια ρουμανα μου ειπε 10 ο απλος, 50 πριβε, 100 το μισαωρο για σεξ σε δωματιο πανω. δηλαδη, παρανομιες για ελληνικο μαγαζι.

στην ισπανια, μπαινεις, εχουν σαραντα γκομενες και δωματια, καθαρα και νομιμα. ας νομιμοποιησουν τα παντα και στην πατριδα μας, επιτελους, να ξεμπερδευουμε.................

λες και οι παρανομες ρωσσιδες ειναι το προβλημα μας και οχι αυτα που γινονται στην αχαρνων, την πατησιων και την κυψελη...........

σοβαρη ηγεσια, τωρα!

οπως περιγραφανανε το αμνεσια, που δεν πηγα ποτε. μια ιβηρικη ολοκληρη τα ιδια!!!!!

σαντρα ακουσα. δεν ξερω στα σιγουρα. ημουν κουρασμενος. μαλλια μαυρα, λεπτουλα, ομορφη, γυρω στα 25 ισως, με φορεμα.
Ο κόσμος το'χει τούμπανο,κ αυτοί κρυφό καμάρι...

Εφόσον δεν τους κυνηγάει κανείς,μπορείς να τους θεωρήσεις ακόμα κ νόμιμους...
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6
Ο κόσμος το'χει τούμπανο,κ αυτοί κρυφό καμάρι...

ο ενας να βοηθαει τον αλλον. φτανει πια με τον εγωισμο. σημερα εκανα μια παραγγελια για φαγητο. εδωσα 2 ευρω στον νεαρο διανομεα. μου ειπε οτι συνηθως του δινουν 10 λεπτα φιλοδωρημα. 2 ευρω, ημουνα υπερβολικα γενναιοδορος!!!! τα λογια του.

λοιπον, για να απαντησω στο σχόλιό σου, νομιζω οτι στο τελος θα γινει κατι και στην ελλαδα. ποιος ο λογος να χαλανε τη διασκεδαση του κοσμου;

και εχω ξαδελφακι σε τμημα. τα ξερουνε και τα καταλαβαινουν πολυ καλα!!!

ισως να μην ειναι το καταλληλο θρεντ, αλλα επιμενω. ενωμενοι.

η οπως ελεγε ο ελυτης, προσω ηρεμα.........................
 

raminator

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2011
Μηνύματα
590
Like
0
Πόντοι
6

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
4
Πόντοι
16
ο ενας να βοηθαει τον αλλον. φτανει πια με τον εγωισμο. σημερα εκανα μια παραγγελια για φαγητο. εδωσα 2 ευρω στον νεαρο διανομεα. μου ειπε οτι συνηθως του δινουν 10 λεπτα φιλοδωρημα. 2 ευρω, ημουνα υπερβολικα γενναιοδορος!!!! τα λογια του.

λοιπον, για να απαντησω στο σχόλιό σου, νομιζω οτι στο τελος θα γινει κατι και στην ελλαδα. ποιος ο λογος να χαλανε τη διασκεδαση του κοσμου;

και εχω ξαδελφακι σε τμημα. τα ξερουνε και τα καταλαβαινουν πολυ καλα!!!

ισως να μην ειναι το καταλληλο θρεντ, αλλα επιμενω. ενωμενοι.

η οπως ελεγε ο ελυτης, προσω ηρεμα.........................

Γεια σου φιλε raminator συμφωνω απολυτα με τα οσα λες σχετικα με την αλληλοβοηθεια,κτλ αλλα δε καταλαβαινω τι εννοεις οτι στο τελος θα γινει κατι και στην ελλαδα και για αυτο ποιος ο λογος να χαλανε τη διασκεδαση του κοσμου.. :huh: :think: :S;;;???
Τι εννοεις δηλαδη οτι τα πραγματα στο τελος θα αλλαξουν προς το καλυτερο ωστε για αυτο δε πρεπει να στενοχωριομαστε ή προς το χειροτερο ωστε γι'αυτο πρεπει να παιρναμε οσο καλα μπορουμε ακομα πριν γαμηθουν ολοκληρωτικα ολα... :huh: :think: :S :S???
 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
καμια προσεγγιση. θελεις ποτο/χορο, αμεσως. δεν καταλαβαινουν οτι καποιοι απο μας θελουμε να ξεσκασουμε απο τη δουλεια/δουλεία του συγχρονου φεουδαρχισμου καποιες νυχτες και μια ανθρωπινη παρουσια θα ηταν χρησιμη για εμας. και θα εβγαζαν και πιο πολλα χρηματα.

τουτο δεν το καταλαβαινουν σε κανενα στριπ που γνωριζω...

Πεστα χρυσόστομε. Αυτό είναι και το βασικό κομμάτι της εν λόγω ψυχαγωγίας που έχει ξεφτίσει τα τελευταία 4-5 χρόνια. Εγώ τουλάχιστον κάποτε πήγαινα για κονσομασιόν, κουβέντα, μπαλαμούτι και ενίοτε και καμμιά κατάσταση "έξω". Ένα έιδος ψυχανάλυσης/καφενείου με την πρόσθετη φάση του να πιάνεις τον κώλο της ψυχαναλύτριας/καφετζούς  :grin:. Τώρα δε προφταίνεις να καθήσεις και πέφτουν πάνω σου "πριβέ-πριβέ". Αλλά τα έχω ξαναγράψει. Χαίρομαι που βλέπω ότι δεν είμαι ο μόνος.
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Στανταρ αυτο με το 40ευρω νυχτοκαματο..?

Απο οτι ακουω, υπαρχουν και νυκτες που φευγουν απληρωτοι, περνοντας  απο τον ταμια ενα "χαρτακι" οφειλης μπας και πληρωθουν την επομενη.

Ο Παθιαρης μας, σιγουρα θα εχει ποιο τεκμηριωμενη αποψη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom