Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

sovietlover

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2008
Μηνύματα
143
Like
2
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Baby Ο Πειραιώς Παρασκευή πρός Σάββατο 2:30 ξημερώματα και το μαγαζί γεμάτο κόσμο, όλες οι γνωστές κορασίδες του μαγαζιού εκεί. Κάποια στιγμή στους καναπέδες του χωρού επικρατούσε το αδιαχώρητο και περίμεναν όρθιοι τη σειρά τους. Κατά τις 3:30 όμως μείναμε τρεις και ο χατζηπετρής και προς μεγάλη μου έκπληξη με πλησίασαν τέσσερις (!!!) κοπέλες, ανάμεσά τους και η Ίνα, παρακαλώντας με να τις κεράσω ένα σφηνάκι, γιατί δεν είχαν συμπληρώσει κάρτες για μεροκάματο. Όταν έκπληκτος ρώτησα την Ίνα και μία άλλη κοπέλα που τις έβλεπα να μην προλαβαίνουν να φύγουν απ' τους καναπέδες και να πηγαίνουν ξανά για χορό, μου απάντησαν και οι δύο "άστα, χάλια. Μία-μία κάρτα κάναμε χορό". Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επίσκεψη στο Baby Ο Πειραιώς Παρασκευή πρός Σάββατο 2:30 ξημερώματα και το μαγαζί γεμάτο κόσμο, όλες οι γνωστές κορασίδες του μαγαζιού εκεί. Κάποια στιγμή στους καναπέδες του χωρού επικρατούσε το αδιαχώρητο και περίμεναν όρθιοι τη σειρά τους. Κατά τις 3:30 όμως μείναμε τρεις και ο χατζηπετρής και προς μεγάλη μου έκπληξη με πλησίασαν τέσσερις (!!!) κοπέλες, ανάμεσά τους και η Ίνα, παρακαλώντας με να τις κεράσω ένα σφηνάκι, γιατί δεν είχαν συμπληρώσει κάρτες για μεροκάματο. Όταν έκπληκτος ρώτησα την Ίνα και μία άλλη κοπέλα που τις έβλεπα να μην προλαβαίνουν να φύγουν απ' τους καναπέδες και να πηγαίνουν ξανά για χορό, μου απάντησαν και οι δύο "άστα, χάλια. Μία-μία κάρτα κάναμε χορό". Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις...

ραντεβού το Σεπτέμβρη που θα τις μαζεύουν μισές μισές τις κάρτες.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Παρασκευη.

Επισκεψη στο Κινκυ λογο του Bachelor του κολητου.

Αφιξη 1 και κατι.

Υποτονικα πραγματα. Μισογεματο το μαγαζι.
Ροστερ δεν κανω μιας και εχω Short Term Memory.

Βασικα επειδη με ξερουν τα περισσότερα κοριτσια εκει μεσα εκτος απο την ζημια που καναμε εμεις οι υπόλοιποι θαμώνες δεν δαπανούσαν αξιόλογα ποσά προς τερψην καυλας.

Με Καρμεν κανεις πολλα ωραια παιχνιδια αμα θες μιας και το παει το γραμμα. Σημ. Μιλφαρα
Ρωσιδακι που δεν θα αποκαλυψω καληγραμμο και καυλιαρικο με 4ετη προϋπηρεσία εν Ελλαδι μου εκανε κουβεντα για υπηερεσιες εκτος ιδρύματος αυτοβούλως.

Σαββατο
Σταση 1 Κινκυ
Ωρα αφιξης: Εναρξη

Μεχρι τις 2 που ημουν εκει το μαγαζι ηταν ΑΔΕΙΟ παπαρια μεντολες απο πελατες. Κατηφια και μαυρη μαυριλα τα κοριτσια.
Μιλαγα με μωρο απο εκει μεσα κατα την διαρκεια της νυχτος και ακομα και στις 4 εβριζε οχι μονο την τυχη της αλλα και τους πελατες. "Αμα δεν θες να χαλασεις λεφτα τι ερχεσαι σε στριπ ρε μαλακα, και τετοια"

Σταση 2
Αλκατραζ
Ωρα Αφιξης 2 και κατι
Το μαγαζι ηταν ΑΔΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ
7 τραπεζακια οχι καναπεδες γεματα και αυτα με κατι 15χρονα που κοιταζαν κωλο και ξεροχυναν.
Οι καναπεδες δεν ηταν ελευθεροι οχι γιατι καθοντουσαν πελατες αλλα οι κοντα 40 τρυπερ του μαγαζιου.
Το πριβε καναπεδακι πισω απο την εξωτικη κουρτινα με τα κροσια ηταν ΑΔΕΙΟΟΟΟΟΟΟΟ

Μερικες κοπελες σταλθηκαν στο Grand Ritorno μιας και η δουλεια εχεια πεσει τρελααααα.
Αποδειξη για την εισοδο (15) με το που μας καθησαν στο καναπεδακι. Κερασα ενα ποτο μια παλια γνωστη (Playmate) και αμεσως ηρθε αποδειξη για το σφυνακι !!!
Τι στο διαολο τους την επεσε το ΣΔΟΕ???

Τηλεφωνικη επικοινωνια με κοπελα που δουλευε Αλκατραζ και την στηλανε στο Grand Ritorno.
Σταματαω την δουλεια μου λεει.
Γιατι?
Σαββατο βραδυ στο Grand Ritorno σε ωρα και καλα αιχμης συνολο κοριτσιων 35 πελατες 4 !!!

Πλεον και η πιπα για 50 ή 55 ευρο ειναι απατη οπως και το γαμησι στα 150.

Ερχονται δυσκολες μερες για αυτες καλυτερες για εμας....

Ο αγωνας τωρα δικαιώνεται !!!!!!

Καλημερα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μου  φαίνεται  ότι  φέτος  θα  έχουμε  πολύ  καλή  θερινή  περίοδο !
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φρι μακλέιν, βοθρος, μι και οποιον αλλον..
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Πλεον πρεπει να καθεσε. Να αναβεις τσιγαρακι. Να πινεις σιγα σιγα το ουισκακι σου.
Και να εχεις πανω στο τραπεζι οχι στην τσεπη πλεον 4 20αρικα. (ουτε καν 100)
Οποια περναει για πουτο χουρο δεν της λες μαλακιες δεν εχω λεφτα και τα συναφι αλλα Ψαχνω για ενα καλο μουνακι να το γαμησω και να του δωσω αυτα τα ψιλα εισαι?
Οχι? η επομενη.

Προτιμομενη ωρα κατα της 5.30 - 6.00

Πριβε θα κανουν μονες τους τωρα σαν τους αθλητες που κανουν προετοιμασια για να κρατιουνται σε φορμα γιατι πελατη δεν θα βλεπουνε. Μην βαλουνε τιποτα φουσκωτες κουκλες μεσα να παριστανουν τους πελατες για να κανουν μπουγιο σαν κραχτες.

Εδω αρχισε και η τρακα στο τσιγαρο πλεον....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Μιλαγα με μωρο απο εκει μεσα κατα την διαρκεια της νυχτος και ακομα και στις 4 εβριζε οχι μονο την τυχη της αλλα και τους πελατες. "Αμα δεν θες να χαλασεις λεφτα τι ερχεσαι σε στριπ ρε μαλακα, και τετοια"

Στο καπακι της απανταμε, "και εσυ αμα δεν γαμιεσαι γιατι ερχεσαι για δουλεια στο στριπτηζαδικο?"..

Ολα τα αλλα περι τιμων και υπηρεσιων, τα ειχαμε προβλεψει εδω και 2 χρονια..Τοτε τα γραφαμε και μας τα "χωνανε" απο το Λιντο οτι τα περναμε απο τους απεναντι..

Αυτα..

ΥΓ - F R E E  M A C..!!
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Στο καπακι της απανταμε, "και εσυ αμα δεν γαμιεσαι γιατι ερχεσαι για δουλεια στο στριπτηζαδικο?"..

Ολα τα αλλα περι τιμων και υπηρεσιων, τα ειχαμε προβλεψει εδω και 2 χρονια..Τοτε τα γραφαμε και μας τα "χωνανε" απο το Λιντο οτι τα περναμε απο τους απεναντι..

Αυτα..

ΥΓ - F R E E  M A C..!!

Συμφωνω και επαυξανω. Στην τελικη τα στριπ κανονικα θα επρεπε να ειχαν και κοκκινο φωτακι απο εξω. Τι κουρτινες, πριβε και μαλακιες.

Οι τιμοκαταλογοι αλαξαν και απλα πλεον το λενε και ανοιχτα οτι κανουν εξτραδακια ενω ποιο πριν ηταν μυστικο για λιγους και εκλεκτους.

FREE MAC !!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Πάλης  ξεκίνημα Νέοι  αγώνες

Γεια  σου  θείε  Νόκια  με  τα  ωραία  σου

Α  και για να μην  ξεχνιέμαι

FREE  MC
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
φρι μακλέιν, βοθρος, μι και οποιον αλλον..

Ναι γαμω την πουτανα μου...φρι Μακ  :rockon:...φρι ΠαπαΓιωργη.. :rockon:

Εχουνε "δωσει πολλα" στα στριπτηζαδικα...Δεν θα τους ξαναβρειτε ευκολα..! :headbang:

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
PSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTT  Θείος !

όχι  και  οποιον  άλλο !

Π.χ.  όχι  και  τον B...0
 

Επισκέπτης
να τελειωνει το αστειο με τον mc μην γαμησω κανα μοντερατορα..
Υ.Γ χαιρετω τα πληθη..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
clipboard01-5-thumb-large.jpg
 

Επισκέπτης
Επισκεψη στο Κινκυ λογο του Bachelor του κολητου.

.....

Κυριοι επειδη για διαφορους λογους με εχει ανατεθει να διοργανωσω το bachelor ενος φιλου, ζητω την βοηθεια σας.

ρε συ μάζντα, αφού πάλι στο Κινκυ θα καταλήξεις...τι μας ρωτάς ? :P :P :P

*Το τζέρτζελο κ τα 2-2.5 χιλιάρικα που θα αφήσετε μια χαρά τα θέλουν όλα τα μαγαζάκια... ;)

...έτσι για την ιστορία... ;) ;) ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom