Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
πλέον και με τον κόσμο να έχει πέσει τόσο πολύ απο τις παπαριές και τις λαμογιές σε συνάρτηση με την κρίση...[size=16pt]να το θυμάσαι:λίγα τα ψωμιά του![/size]
καλα.

πηγαινε στο DD (για παραδειγμα) 2-3 φορες μεσα στην ιδια βδομαδα (μεσοβδομαδα και π/σ), κατσε 2-3-4 ωρες, κοιτα γυρω σου τα ποτα που πηγαινουν, τους χορους που παιζουν, τα τεμαχια που δουλευουν, τους πελατες που βρισκονται, το προσωπικο που δουλευει κλπ κλπ κλπ κλπ, κανε (ετσι, στα προχειρα) εναν υπολογισμο για το αν μπορει να ''βγαινει'' αυτο το μαγαζι και μετα σκεψου το λογο ύπαρξής του..

εδω στο ανατολη για παραδειγμα, υπαρχει τεμαχιο που ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να ''κανει'' ποτά ή χορους. μπορεις να καταλαβεις το λογο ????
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
...να πώ την αλήθεια είπα να του πώ ότι απο εμένα 50 ΔΕΝ παίρνει...αλλά ας όψεται ότι δεν γουστάρω να χαλιέμαι και να μπώ σε τέτοιες ''φάσεις''...έχασα εγώ 30 ή 40??Αυτοί θα χάσουν εντός ολίγου το μπουρδελάκι τους....

Εναλλακτική απάντηση στις υπερτιμημένες υπηρεσίες  που έλαβες είναι να πεις ευγενικά και με ηρεμία στα λαμόγια:

Ναι, βεβαίως να σας πληρώσω... μόλις μου φέρετε την απόδειξη!!! :tooth: :tooth: :tooth:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
καλα.

πηγαινε στο DD (για παραδειγμα) 2-3 φορες μεσα στην ιδια βδομαδα (μεσοβδομαδα και π/σ), κατσε 2-3-4 ωρες, κοιτα γυρω σου τα ποτα που πηγαινουν, τους χορους που παιζουν, τα τεμαχια που δουλευουν, τους πελατες που βρισκονται, το προσωπικο που δουλευει κλπ κλπ κλπ κλπ, κανε (ετσι, στα προχειρα) εναν υπολογισμο για το αν μπορει να ''βγαινει'' αυτο το μαγαζι και μετα σκεψου το λογο ύπαρξής του..

εδω στο ανατολη για παραδειγμα, υπαρχει τεμαχιο που ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να ''κανει'' ποτά ή χορους. μπορεις να καταλαβεις το λογο ????

Δεν το παίζω γνώστης και δεν ξέρω...απλά θεωρώ ότι κάποια στιγμή θα τα πληρώσουν αυτά...όλα δανεικά είναι παπά μου...ξέρω ότι έχει πολύ κόσμο η αθήνα και πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που θα πάνε...αλλά η τακτική τους είναι άθλια...

Ναι, βεβαίως να σας πληρώσω... μόλις μου φέρετε την απόδειξη!!! :tooth: :tooth: :tooth:

χαχαχα

καλό!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
όταν τους τα έλεγε παλιά κάποιος σβέν γκόραν έρικσον δεν θέλανε να ακούσουνε γιατί οι τσέπες ήταν γεμάτες...αλλά εκεί είναι η μαγκιά..πώς θα μπορέσεις να βελτιώσεις τις υπηρεσίες ενός στρίπ ακόμη και στην ημιπαράνομη ελλάδα όταν είσαι φούλ από κόσμο...
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
όταν τους τα έλεγε παλιά κάποιος σβέν γκόραν έρικσον δεν θέλανε να ακούσουνε γιατί οι τσέπες ήταν γεμάτες...αλλά εκεί είναι η μαγκιά..πώς θα μπορέσεις να βελτιώσεις τις υπηρεσίες ενός στρίπ ακόμη και στην ημιπαράνομη ελλάδα όταν είσαι φούλ από κόσμο...

Παθιαρη μου, οχι μονο τους τα χωναμε, αλλα πεταγοταν ο Stefanos και ο Pierro του Lido και εγραφαν οτι μας "ταιζει" το Gold για να το αγανταρουμε...

Ακομα και τωρα, πιθανως δεν εχουν καταλαβει οτι ολοι τους σαν ανθρωποι μας ειναι εξ ισου συμπαθεστατοι και οτι γραφαμε ηταν με καλη προθεση.

Αυτα..
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ανατολή
υποτονικά  χθες  Κυριακή  4  παρέες , μες  τη  μαυρίλα . Το  γυναικείο ποτό πλέον 15  όπως  και  στη  ναυαρχίδα του  Ομίλου .
Λίντο
Και  εκεί  υποτονικά  τα  πράγματα  μόνο  που η  σάλα  είναι πιο μαζεμένη  και  δεν  δείχνει  τόσο .

Ρόστερ 
Και  στα  δύο  επάνδρωση  στο 25% του ΠΠΣ .

Γκολντ .
καμιά  10ριά  από  τις  παλαίμαχες  πήρε  το μάτι  μου . Πελάτες  ελάχιστοι .

Η  Κυριακή  που  παλιά  ήταν  ημέρα  για  να  βγάζεις  γούστα  , όπως  και  η  Πέμπτη , δεν  υφίσταται  για  στριπ κλαμπ.
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16

Λέτε να αυξηθεί και η τιμή των καφέδων μετά την αύξηση του ΦΠΑ???  :think:


Το λέω για τους λάτρεις του καφέ γιατί εγώ το έχω ήδη γυρίσει σε τσάι με καλαμάκι!!! :dancing:

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αφού δεν κόβουν απόδειξη.... γιατί να αυξήσουν τον καφέ...? :think: :think: :think:
Εδώ ζητάνε το επιδόματα αγαπητέ Χριστουγέννων και Πάσχα...
Λες τώρα να μην μετακυλήσουν την αύξηση του Φ.Π.Α. στους πελάτες?
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ανατολή
υποτονικά  χθες  Κυριακή  4  παρέες , μες  τη  μαυρίλα . Το  γυναικείο ποτό πλέον 15  όπως  και  στη  ναυαρχίδα του  Ομίλου .
Λίντο
Και  εκεί  υποτονικά  τα  πράγματα  μόνο  που η  σάλα  είναι πιο μαζεμένη  και  δεν  δείχνει  τόσο .

Ρόστερ 
Και  στα  δύο  επάνδρωση  στο 25% του ΠΠΣ .

Γκολντ .
καμιά  10ριά  από  τις  παλαίμαχες  πήρε  το μάτι  μου . Πελάτες  ελάχιστοι .

Η  Κυριακή  που  παλιά  ήταν  ημέρα  για  να  βγάζεις  γούστα  , όπως  και  η  Πέμπτη , δεν  υφίσταται  για  στριπ κλαμπ.
σε λίγους μήνες που θα επιστρέψω στην ενεργό δράση θα βγάζουμε και γούστα τις Κυριακές και τα ιδρύματα θα πάρουν τα πάνω τους! η αγορά είναι θέμα ψυχολογίας! :cheesy:  :cheesy:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
θα σκισουμε κάνα μαγουλο..
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
εσύ παππούλη όλο μαλακίες!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μη ζηλευεις βρε κουτό..
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
...υπαρχει τεμαχιο που ΔΕ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ να ''κανει'' ποτά ή χορους. μπορεις να καταλαβεις το λογο ????

Δεν μας είπες το λόγο...  :-

Μάλλον παίζουν οι εξής περιπτώσεις:

- Είναι γκόμενα του αφεντικού
- Έχει πλούσιο χορηγό
- Μας λυπάται επειδή περνάμε οικονομική κρίση

Τι άλλο???  :think: :think: :think:

 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.267
Πόντοι
5.975
Δεν μας είπες το λόγο...  :-

Μάλλον παίζουν οι εξής περιπτώσεις:

- Είναι γκόμενα του αφεντικού
- Έχει πλούσιο χορηγό
- Μας λυπάται επειδή περνάμε οικονομική κρίση

Τι άλλο???  :think: :think: :think:
Μπορεί και να περιμένει να τελειώσει το πλυντήριο για ν' απλώσει....
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Lola οριστικά κλειστό απ'ότι φαίνεται..μέχρι και οι επιγραφές έχουν κατέβει.. :-  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom