Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ρε  πάτερ  το Λίντο  ως  Παλλάς εορτάζει  του  Οσίου  Παλλαδίου ?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αγαπητέ "pathos gia ta temachia" κάποιες «χορεύτριες» που δεν περιλαμβάνονται στις λίστες σου έχουν παράπονο!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Να   τους πεις  να  ξηγηθούνε  το αγγελιόσημο !

Οι  τίμιες  συναλλαγές  που  λέει και ο άγιος  το  ξηγιούνται . Και  κανένα  τυχερό του  δέσποτα ( κοντά  στο  βασιλικό ποτίζεται και η  γλάστρα ) .
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Μοναστήρια έχουν γίνει, μόνες τους είναι κάθε μέρα.

:grin:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Μοναστήρια έχουν γίνει, μόνες τους είναι κάθε μέρα.

:grin:

λατρεία  τί κανεις  ματς  μουτς
Πάντως  στην  αρχαιότητα  όντως  οναστήρια  ήτανε  τα  ιδρύματα  , της  Πανδήμου  Αφροδίτης , εξ  ου  και  το ιερόδουλες !
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Περαστικός, έχω έρθει με τους ναζί να δούμε κάτι στοιχεία.

:2funny:
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ναι  πανηγυρίζει  ο  Όσιος  Μπριζόλιος  ο θαυματουργός !

Βλάσφημε.

Εσύ είσαι ταγμένος στην Αγία Μπακίτα:
st_josephine_bakhita.jpg
 
URL]]
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Βλάσφημε.

Εσύ είσαι ταγμένος στην Αγία Μπακίτα:
st_josephine_bakhita.jpg
  http://[URL unfurl="true"]www.afrol.com/images/persons/bakhita.jpg[/img[/URL]]

[/quote]

Είναι  η  ξαδέλφη  του  Όσιου  Μπριζόλιου  ρε   ημιμαθή !

Καλή  όμως  η  αγία !!!!!!!  δε  λέω
Σουδανέζα  βεβαίως  αλλά  ΟΚ
Πολλές  μάυρες  , διαχρονικά  βρήκανε  το δρόμο  τους  στην Ιταλία .
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παπαγιώργο 
Θύμισέ  μου  να  φκιάσω  μια  ίδια  για  το τέμπλο !
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Μόλις επέστρεψα απο εκεί...βαθμολογία όλα 3 για την κοροϊδία που έχει πλέον αυτό το μαγαζί...και που αυτό φαίνεται απο το ότι ήταν μισοάδειο...πήρα για απλό χορό την νίκη (κοντοπούτανο)...αυτή αρχίζει τα δικά της...πάει να βγάλει ζώνη...ΣΤΟΠ λέω...ΟΚ λέει αυτή...κάθεται όσο κάθεται...και μετά απο λίγο σηκώνεται...έρχεται ο τύπος...50 ευρώ λέει...ρωτάω το γιατί...έτσι λέει η κοπέλα και δεν είχατε συννενοηθεί μαζί μου,απαντά αυτός...προσπαθώ να του εξηγήσω ότι δεν είναι έτσι...τζίφος...μπορεί να τα πήρε τα 50 ευρώ...αλλά εμένα και αρκετούς ακόμα...εκεί δεν θα με ξαναδεί..εγώ έχασα 30 ή 40 ευρώ...αυτός αρκετά περισσότερα...
ΥΓ1--->η κοπέλα στο χορό...δεν ρώτησε καθόλου αν θέλω 2ο ή 3ο ή prive...κωλομάγαζο του κερατά...και πλέον μαύρο απο εμένα και καμιά 30αριά ακόμα...ήδη το έχουν πάρει χαμπάρι πολλοί...κάποτε εκεί δεν έβρισκες να κάτσεις ούτε όρθιος...τώρα???Χαλαρά και όσο πάει ακόμα χειρότερα!!!Να κλείσει να πάει στα κομμάτια...
ΥΓ2--->Η συμπεριφορά των τύπων με το χρήμα...απλά απαράδεκτη!!!Πίστεψαν,χωρίς 2η κουβέντα,τί είπε η άλλη που δεν την είχε πάρει σχεδόν κανένας για πριβέ...σίγουρα κάποιοι απο εδώ θα την έχουν πατήσει με την ίδια!!!!Ας την χαίρονται και αυτή και τους παπάρες που μαζεύουν το χρήμα...
ΥΓ3--->Εκεί έχουμε αφήσει πολλά χρήματα κατά καιρούς...μπάτσελορ-έξοδους για χαβαλέ με ποσά αρκετά υψηλά...τώρα απλά τα @@ μου....
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
@ i am back..

Ενεκα της Νικης του κοντοπουτανου, μαλλον θα αναφερεσαι στο Gold..Σωστα ?  :think:

Αν η απαντηση ειναι ναι, εχει αναφερθει πολλες φορες στο σαιτ, περι αυτης της "μαλακισμενης" τακτικης που ασκουν σχεδον ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΕΣ..!!! Απο οτι ακουω το μαγαζι ειναι σχεδον αδειο, ακομα και Π-Σ-Κ..!!

Αυτα...

 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
@ i am back..

Ενεκα της Νικης του κοντοπουτανου, μαλλον θα αναφερεσαι στο Gold..Σωστα ?  :think:

Αν η απαντηση ειναι ναι, εχει αναφερθει πολλες φορες στο σαιτ, περι αυτης της "μαλακισμενης" τακτικης που ασκουν σχεδον ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΟΙ ΡΟΥΜΑΝΕΣ..!!! Απο οτι ακουω το μαγαζι ειναι σχεδον αδειο, ακομα και Π-Σ-Κ..!!

Αυτα...

Ναι φίλε...ξέχασα να το γράψω γιατί το έκανα copy απο εκεί που το έβαλα σαν κριτική...ναι για το gold λέω...και όντως ήταν άδειο...και σε λίγο πάει για φούντο...άσχετοι επιχειρηματίες με πανάσχετο προσωπικό...ακόμα και λάθος να είχα εγώ (ο πελάτης) θα έπρεπε να προφυλάξει το μαγαζί...αν έβλεπες υφάκι ο τύπος που μάζευε το χρήμα...μιλάμε για απαράδεκτες καταστάσεις...να πώ την αλήθεια είπα να του πώ ότι απο εμένα 50 ΔΕΝ παίρνει...αλλά ας όψεται ότι δεν γουστάρω να χαλιέμαι και να μπώ σε τέτοιες ''φάσεις''...έχασα εγώ 30 ή 40??Αυτοί θα χάσουν εντός ολίγου το μπουρδελάκι τους....
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Μόλις επέστρεψα απο εκεί...βαθμολογία όλα 3 για την κοροϊδία που έχει πλέον αυτό το μαγαζί...και που αυτό φαίνεται απο το ότι ήταν μισοάδειο...πήρα για απλό χορό την νίκη (κοντοπούτανο)...αυτή αρχίζει τα δικά της...πάει να βγάλει ζώνη...ΣΤΟΠ λέω...ΟΚ λέει αυτή...κάθεται όσο κάθεται...και μετά απο λίγο σηκώνεται...έρχεται ο τύπος...50 ευρώ λέει...ρωτάω το γιατί...έτσι λέει η κοπέλα και δεν είχατε συννενοηθεί μαζί μου,απαντά αυτός...προσπαθώ να του εξηγήσω ότι δεν είναι έτσι...τζίφος...
Άντε να αποδείξεις εκείνη την ώρα ότι δεν είσαι ελέφαντας...αλλά ξέρεις τί παίζει?....είναι τόσο στόκοι που δε μπορούν να καταλάβουν ότι μπορεί να γίνονται τέτοιου είδους "παρεξηγήσεις" και να ζητάνε τα λεφτά από πρίν.Δε ξέρουν ότι υπάρχουν μερικές που κάνουν τέτοιες "λαδιές"? ή μήπως είναι και το μαγαζί υπέρ αυτών?δε νομίζω γιατί έτσι σιγά σιγά θα ξενερώσει πολύς κόσμος και μετά πάει πέταξε το πουλάκι.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φυσικά και δεν είναι δικό μου πρόβλημα πάτερ....απλά το τί πιστεύω είπα
ναι ρε.. πλακα κανω, δεν το λεω για σενα..

τους εχεις για μαλακες ομως και να το κανουν ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ????  :rolleyes:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
ναι ρε.. πλακα κανω, δεν το λεω για σενα..

τους εχεις για μαλακες ομως και να το κανουν ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ????  :rolleyes:
κοίτα να δεις....λογικά δεν είναι κατά λάθος, διότι ειδικά σε κάποια μαγαζιά γίνεται αρκετά συχνά οπότε το "τυχαίο" παύει να υφίσταται.Απλά δε μπορώ να καταλάβω τη τακτική αυτή....είναι βλακώδης και μόνο, αφού έτσι "χάνουν" κόσμο....ή μήπως δεν τους νοιάζει γτ κάθε μέρα είναι φίσκα και έχουν χεστεί στο euro?δε νομίζω αν κρίνω από την εικόνα των μαγαζιλων ειδικά τις καθημερινές
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
κοίτα να δεις....λογικά δεν είναι κατά λάθος, διότι ειδικά σε κάποια μαγαζιά γίνεται αρκετά συχνά οπότε το "τυχαίο" παύει να υφίσταται.Απλά δε μπορώ να καταλάβω τη τακτική αυτή....είναι βλακώδης και μόνο, αφού έτσι "χάνουν" κόσμο....ή μήπως δεν τους νοιάζει γτ κάθε μέρα είναι φίσκα και έχουν χεστεί στο euro?δε νομίζω αν κρίνω από την εικόνα των μαγαζιλων ειδικά τις καθημερινές
κοιτα..

για να παρεις απαντησεις σε ολα αυτα τα ερωτηματα, πρεπει να το παμε απο το μηδεν και βαριεμαι..

διαβαζε τους παλαιοτερους-εμπειροτερους (οχι εμενα), αν σε ενδιαφερει, και θα παρεις μια μυρωδια..
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ναι ρε.. πλακα κανω, δεν το λεω για σενα..

τους εχεις για μαλακες ομως και να το κανουν ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ????  :rolleyes:

Κοίτα...εμένα προσωπικά δεν με πείραξε το ότι έδωσα 50 ευρώ...γενικά δεν μου αρέσει η κοροϊδία και η λαμογιά...θα μπορούσα να αρνηθώ να πληρώσω και να έλεγα να έρθει εκεί ο υπεύθυνος...απλά δεν μου αρέσει να μπαίνω σε τέτοιες καταστάσεις...μέχρι την ώρα εκείνη είχαμε χαλάσει 2 άτομα 150 ευρώ...και είχαμε σκοπό να χαλάσουμε και άλλα γιατί πήγαμε να κάνουμε τον χαβαλέ μας...δεν θα μας λείψουν τα 50 ή τα 100 ευρώ...απλά μόλις έγινε η μαλακία αυτή...αμέσως,χαλαστήκαμε και φύγαμε χωρίς καν να πιούμε το ποτό το 3ο (που πίναμε)...
Εμένα δεν με νοιάζει τι λέει η παπάρω αυτή...με νοιάζει τί κάνει το μαγαζί για να προφυλάξει το κύρος του...κάποτε το gold θεωρείτω,αν όχι το καλύτερο,ένα απο τα καλύτερα...πλέον και με τον κόσμο να έχει πέσει τόσο πολύ απο τις παπαριές και τις λαμογιές σε συνάρτηση με την κρίση...να το θυμάσαι:λίγα τα ψωμιά του!

Άντε να αποδείξεις εκείνη την ώρα ότι δεν είσαι ελέφαντας...αλλά ξέρεις τί παίζει?....είναι τόσο στόκοι που δε μπορούν να καταλάβουν ότι μπορεί να γίνονται τέτοιου είδους "παρεξηγήσεις" και να ζητάνε τα λεφτά από πρίν.Δε ξέρουν ότι υπάρχουν μερικές που κάνουν τέτοιες "λαδιές"? ή μήπως είναι και το μαγαζί υπέρ αυτών?δε νομίζω γιατί έτσι σιγά σιγά θα ξενερώσει πολύς κόσμος και μετά πάει πέταξε το πουλάκι.

Ετσι!Απλά να το ξέρουν εδώ...ότι αν πάνε εκεί...να ζητάνε πρίν συνενόηση με τον μαλάκα εκεί...και όχι συνενόηση με την κάθε μαλάκω...
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
κοιτα..

για να παρεις απαντησεις σε ολα αυτα τα ερωτηματα, πρεπει να το παμε απο το μηδεν και βαριεμαι..

διαβαζε τους παλαιοτερους-εμπειροτερους (οχι εμενα), αν σε ενδιαφερει, και θα παρεις μια μυρωδια..
ναι ρε συ εννοείται.....δε θα γράψουμε και διατριβή με τίτλο "αίτια της απαράδεκτης νοοτροπίας στα κωλοχανεία" :cheesy: :cheesy:
απλά με αφορμή το περιστατικό που συνέβη στον i'm back έγραψα.....άλλωστε έγραψα και παραπάνω ότι ο λόγος μπορεί να είναι πολύ απλά στο ότι είναι στόκοι και δε ξέρουν ότι όλα όσα κάνουν είναι τελικά εις βάρος τους
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ναι ρε συ εννοείται.....δε θα γράψουμε και διατριβή με τίτλο "αίτια της απαράδεκτης νοοτροπίας στα κωλοχανεία" :cheesy: :cheesy:
απλά με αφορμή το περιστατικό που συνέβη στον i'm back έγραψα.....άλλωστε έγραψα και παραπάνω ότι ο λόγος μπορεί να είναι πολύ απλά στο ότι είναι στόκοι και δε ξέρουν ότι όλα όσα κάνουν είναι τελικά εις βάρος τους

Στην χώρα αυτή πάντα αυτό υσχύει:

ότι αρπάξουμε και για όσο καιρό μπορούμε...μετά???Στα @@ μας!!! :jerking: :jerking: :jerking:

Περαστικά τους τώρα....

ΥΓ--->Εδώ η γκόμενα είπε ψέμματα ότι μου τράβηξε μαλακία...και αυτός ο μαλάκας...την πίστεψε!!!Τί περιμένεις μετά??? :headbang: :headbang: :headbang: και το κορυφαίο???ο παπάρας αυτός με ρώτησε κι'όλας!!!Και όταν του είπα:''τί λές ρε φίλε???Πάς καλά???''
απάντησε:

''50 ευρώ είναι κύριε...''

:idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom