Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Εμείς με την παρέα μου πήγαμε χθές στο "lido" καθήσαμε σε 1 τραπεζάκι...κανονικά...

και με το που τελείωσαν τα ποτάκια μας, ήρθε ένας σερβιτόρος και μας είπε να σηκωθούμε και να πάμε στο μπαρ....

και ρωτάω τώρα εγώ...."Είναι πράγματα αυτά;"...

"Δηλαδή εμείς δεν έιχαμε δώσει 15 ευρώ για την είσοδο;"

"Mα πόσο οπισθοδρομικοί είναι κάποιοι τελοσπαντων"....

έπρεπε να τους πείτε να σας πάνε στο πριβέ ρε χαζούληδες... :rolleyes:
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Επίσκεψη χθες στο οίκημα μετά από από καιρό (Ιούλιο).
Μεγάλη παρακμή.
Σάββατο βράδυ και μετά βίας μισογεμάτο.
Ποτό καθαρό αλλά οι ξηροί καρποί που σερβίρουν βρωμάνε σαν βόθρος (δεν δοκίμασα, μου το σφύριξε μια κοπέλα).
Μόνα δυνατά χαρτιά η Μπέλλα (αδυνατισμένη και σούπερ καβλερή, καβαντζωμένη από έναν αγαπούλη πιτσιρικά) και η Μισέλ η γνωστή Τσέχα με τα βυζιά-πυροβόλα. Οι υπόλοιπες μετριότητες και μπάζα και μία μαύρη σαν αθλήτρια στίβου με τρομερή σωματική διάπλαση.
Οφείλω να δώσω τα εύσημα στην παλιά καραβάνα Πάολα, που ενώ δεν κερνάω σχεδόν ποτέ ποτά και το ήξερε έκατσε και μου έπιασε την κουβέντα για πολλή ώρα και τελικά την κέρασα για την καλή της διάθεση και ότι παραμένει άνθρωπος.
Ποτό 14 ευρώ, σφηνάκι-κέρασμα 24, πάρκινγκ 5. Η γνωστή αρπαχτή κατάσταση.
Γι' αυτό πάνε κατά διαόλου.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επίσκεψη χθες στο οίκημα μετά από από καιρό (Ιούλιο).
Μεγάλη παρακμή.
Σάββατο βράδυ και μετά βίας μισογεμάτο.
Ποτό καθαρό αλλά οι ξηροί καρποί που σερβίρουν βρωμάνε σαν βόθρος (δεν δοκίμασα, μου το σφύριξε μια κοπέλα).
Μόνα δυνατά χαρτιά η Μπέλλα (αδυνατισμένη και σούπερ καβλερή, καβαντζωμένη από έναν αγαπούλη πιτσιρικά) και η Μισέλ η γνωστή Τσέχα με τα βυζιά-πυροβόλα. Οι υπόλοιπες μετριότητες και μπάζα και μία μαύρη σαν αθλήτρια στίβου με τρομερή σωματική διάπλαση.
Οφείλω να δώσω τα εύσημα στην παλιά καραβάνα Πάολα, που ενώ δεν κερνάω σχεδόν ποτέ ποτά και το ήξερε έκατσε και μου έπιασε την κουβέντα για πολλή ώρα και τελικά την κέρασα για την καλή της διάθεση και ότι παραμένει άνθρωπος.
Ποτό 14 ευρώ, σφηνάκι-κέρασμα 24, πάρκινγκ 5. Η γνωστή αρπαχτή κατάσταση.
Γι' αυτό πάνε κατά διαόλου.

εννοείς το ρασπούτιν ή το στάρ φίλε,αλλά γράφτο για να το καταλαβαίνει ο κόσμος...?
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Σόρυ έκανα κόπυ-πέιστ από το θρεντ του Ρασπούτιν. Το ρεπορτάζ είναι για το Ρασπούτιν.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Ποτό καθαρό αλλά οι ξηροί καρποί που σερβίρουν βρωμάνε σαν βόθρος (δεν δοκίμασα, μου το σφύριξε μια κοπέλα).

Θα είχε βάλει το χέρι του - στην κυριολεξία - ο γνωστός άπλυτος.
 

ShowLover

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
327
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
1
Θα σας ξενερώσω φαντάζομαι αλλά έχω μία απορία! Επειδή εγώ και η παρέα μου ανήκουμε στους "ξενέρωτους" μη καπνιστές, υπάρχει κανα στριπτηζάδικο όπου απαγορεύεται το κάπνισμα? Τι να κάνουμε...Υπάρχουν κι άνθρωποι που δεν θέλουν να βγαίνουν από ένα μαγαζί βρωμοκοπώντας τσιγαρίλα.Ευχαριστώ
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Alkatraz κοντά στον ανεμιστήρα, πουθενά αλλού νομίζω!!
Θα σας ξενερώσω φαντάζομαι αλλά έχω μία απορία! Επειδή εγώ και η παρέα μου ανήκουμε στους "ξενέρωτους" μη καπνιστές, υπάρχει κανα στριπτηζάδικο όπου απαγορεύεται το κάπνισμα? Τι να κάνουμε...Υπάρχουν κι άνθρωποι που δεν θέλουν να βγαίνουν από ένα μαγαζί βρωμοκοπώντας τσιγαρίλα.Ευχαριστώ
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Πολλές στρίπερς κρυωμένες τελευταία...

 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Που  το είδατε  ρε  κουφάλες  το  καλό μαυράκι στο Μίλιον ?
Αστα διαλα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Ειχε σκοταδι μαλλον κ δε διεκριναν σωστα! 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Α διότι  δεν το βρήκαμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom