Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
υψηλή επισκεψιμότητα έχουν οι ιστοσελίδες.
Ο επισκέπτης δεν πλερώνει είσοδο και υπηρεσίες.

επισκέπτομαι
ρ.  (επισκέφτηκα) πηγαίνω σε ορισμένο τόπο για να παρατηρήσω, εξετάσω ή αποθαυμάσω κάτι: οι ξένοι επίσημοι επισκέφτηκαν την Ακρόπολη | πηγαίνω να συναντήσω κάποιον στον τόπο διαμονής ή απασχολήσεώς του, σε εκδήλωση φιλοφροσύνης ή για άλλο σκοπό: πολλοί επισκέφτηκαν τον πρόεδρο και του ευχήθηκαν για τα γενέθλιά του

αρα:
ο όρος επισκεψιμότητα δεν καλύπτει ιδρύματα με παρεχόμενες υπηρεσίες έναντι αμοιβής.

ο σωστός όρος είναι αμοιβόμενη ποτο/χοροθεραπεία.
Συμφωνω. Δε μου λες ομως με ποιο ρημα αποδιδουμε καλυτερα κ πιο ευστοχα την επισκεψη  στα εν λογω ιδρυματα.. 

fake Αυτέ
γιατί δεν  έκανες  και  κατηγορία  σχετικά  υψηλής  επισκεψιμότητας  με  ειδικές  υπηρεσίες ?
:2funny:  :2funny:
 

pain21

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2007
Μηνύματα
206
Like
2
Πόντοι
1
Καλημερα παιδια. Μηπως γνωριζει κανεις αν εγινε εφοδος και μαζεψανε κοσμο χθες το βραδι απο το gold?
 

Επισκέπτης
Μετα το φοβερο post του McLein θα επιχειρησω να κανω μια κατηγοριοποιηση:..

Σχετικα μεγαλης επισκεψιμοτητας..

Baby O
Baby Gold
Lido
Alcatraz

Μεσαιας επισκεψιμοτητας..
Mousses
Grand Ritorno
Erotica
Star Live
Rasputin
Anatoli
Illusions
Athens Queens
Kinky Opera 

Χαμηλης επισκεψιμοτητας..

Τα υπολοιπα 10-12.. 

Ειδικη κατηγορια..

Babes
Coctail
Κουκλες
Lola (old Sierra) (?)
Millionaire

Κλειστα..
Amazon
Aphrodite
Lolita.

Αυτα..
ξεχασες να πεις οτι σε ολα εσυ γαμας απο την πορτα.

μη σου πω κι απο το παρκινγκ.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
διεγερτικόν ελάχιστης αποδόσεως
Ενεργητικόν  μέσης  διαθέσεως . Ρήμα  φέρον  τα καταληκτικά  γνωρίσματα  της  παθητικής φωνής , πλην  όμως  έχον σχέσιν  με  ενεργητικήν  συμπεριφοράν .
π.χ. Αυνανίζομαι

Σημ.
Τα  ρήματα   Κωλομπαριάζομαι  και Αυνανίζομαι μεταξύ  τους  έχουν  την σχέση  που  η  επιστήμη  της λογικής  τυποποειεί  ως  επαλληλία
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ενεργητικόν  μέσης  διαθέσεως . Ρήμα  φέρον  τα καταληκτικά  γνωρίσματα  της  παθητικής φωνής , πλην  όμως  έχον σχέσιν  με  ενεργητικήν  συμπεριφοράν .
π.χ. Αυνανίζομαι

Σημ.
Τα  ρήματα   Κωλομπαριάζομαι  και Αυνανίζομαι μεταξύ  τους  έχουν  την σχέση  που  η  επιστήμη  της λογικής  τυποποειεί  ως  επαλληλία

αλληλοεπάλληλα δλδ.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κωλομπαριάστηκα ( ΤΜ Νούλης ) χθες , μετά  από  αξιοσημείωτο  και  μεγάλη  αποχή  σε κάποια  καταστήματα  πραγματοποιώντας  επίσκεψη μάλλον εθιμοτυπικού , και ελαφρώς  γνωμοδοτικού  χαρακτήρος .
Εξ  αυτών  θα αναφέρω  2 .
Γκολντ  δεν πήγα  διότι  μπροστά  από  το κατάστημα  παρετήρησα γυναικοπαρέα 8μελή η  οποία  ετοιμάζονταν  να  εισέλθει . Επαρκής  λόγος  να  ανακρούσω  πρύμνα  και  να  περιηγηθώ σε άλλα  καταστήματα .
Πρώτη  στάσις  εις  το πρώην μυστικοφορτωτικόν Σιέρρα  νυν Λόλα .
Το μαγαζί  αυτό το είχα  επισκεφθεί  μία  φορά  , ως Σιέρρα , όπου  είχα  συναντήσει  ως  πορτιέρη  τον  Πεφάνη bitter rival  του  Απόστολου  Σουγκλάκου στα  ριγκ και στις  ταινίες  αναλόγου  χαρακτήρος .
Καλά  από σόου  και  χορό δεν θα  το σχολιάσω . Γύρω  γύρω  όλοι .
Ποτά  καθαρά .
Γυναίκες , χμ ..... γύρω  στις  10 - 15  κυρίες , και  η  Μία Αγάποβα , που σου  έφερνε  μια  πίκρα  ανάλογη  με  εκείνη  που  προκαλούσε  παλαιότερα  η  Ελένη  Φιλίνη , όταν  στα  ηνταφεύγα έπαιζε  τη  μπεμπέκα . Μιλφομπαζοκατάσταση .
Μουσική  επένδυση  προς  το παλτό , ο δε DJ χωμένος σε  μια  καμαρόπορτα  σαν  καντινιέρης  κοντά  στα  Δικαστήρια  της  Σαλονίκης . Ιδιαίτερα  διαμορφωμένος  χώρος  πριβέ  κατά τα  πρότυπα των Μουσών  , όπου  χρωματικώς , υφολογικώς  και  πολλαπλώς  άλλως  πως  οιστρηλατούν το ίδρυμα .
Στα δικά  μου  , υποσαχάρια  τεμάχια  τρία . Η  αγάπη στα  καλύτερά  της , ένα  άλλο μπατάλικο με  ξασμένο σκατί μαλλί , και  ένα τούμπανο  με  ωραίο πρόσωπο  που το όνομά  της διέλαθε  της  προσοχής  μου  αφού  ησχολούμην  με  τον πάτο της . Οι  υποσχέσεις  της  για  το πριβέ  καλές  όπως  και  η  παρουσία  της . Πλην όμως  αιφνίδιος  έφοδος προσώπου  του  πρώην στενού  περιβάλλοντός μου με  έκανε  να  χαλαστώ και  να  αποχωρήσω  πριν  εξετάσω τη νεαρά  αυτή .
Αρκετός  κόσμος  από νωρίς .
Αν  ήταν  φαγάδικο  θα  ήταν  κάτι  σαν  τα  3 γουρουνάκια Θα  επανέλθω .

Λίντο
Λοιπόν  αυτό  το  ίδρυμα  έχει παράδοση .
Είναι  σαν  τα  παγωτά  Κρίνος  στην Αιόλου .
Ποτέ  δεν είναι πρώτα  στην επιλογή  σου  αλλά  δεν λες  ποτέ  και όχι . Και  όπως  τα  παγωτά  Κρίνος  ούτε  ποτέ  τα  κατατάσσεις  σαν κάτι αξιόλογο στις  εμπειρίες  σου , αλλά  ούτε και σε  χαλάνε . Επίσης  όπως  τα  παγωτά  Κρίνος , το κατάστημα  δεν κάνει  τίποτα  για  να  εκμεταλλευθεί  το  brandname . Το  μαγαζί αυτό  τσουλάει εδώ  και χρόνια  στον  ίδιο ρυθμό του .
Ποτά  καλά .
Μουσική  η  γνωστή mainstream κωλομπαρούδικη  με  εξάρσεις  .
Κυρίες που  αναμένουν  το  φθινόπωρο  για  να  αποχωρήσουν , ως  διαδίδουν  από  την  εγχώρια  στριπ σκηνή . Κάποιες  καινούριες . Μερικές  μεταγραφές . Κορμιά  όχι και  τα  καλύτερα . Είναι και 2-3 τα  οποία  θα  έπρεπε  να  μαζέψει ο μπόγιας.
Πριβέ  αναλόγως  . Τιμές  όπου σε  βρούνε  , σέρβις  όπου τις  βρεις .  Δεν επεκτείνομαι έχουνε  γράψει άλλοι .
Σόου  και χοροί  με  παλαιοριτορνικούς  ρυθμούς ( ακατάπαυστα και κουραστικά ) , τα  γνωστά  Μάρκος - Τζίνα , Κάσπερ -Λόλα , το Φιλιππίνι με  τις  φωτιές , η Τρέησυ  σε  τζιβιτζιλίκι βανίλια  σοκολάτα . Περί τα 12 σόου  κάνουνε .  Μετά  τα  3  πρώτα  η  θα  έπρεπε  να  διανέμουν  πακοτίνια , πασατέμπο , ποπ κορν και τυρογαριδάκια  για  να  περνάει η  ώρα .
Η  Λουίζα και κάποιες  από τις  παλιές  είναι  ακόμα  εκεί . Καλά  δεν υπάρχει το στοκάρισμα  του  Γκολντ , αλλά  κατά  κει πάει το σύστημα .
Καλές  οι  εξωτικές  παρουσίες . Που  πέρα  από  τις στάνταρ  εντοπίσαμε  το επί  έτη  μαύρο δίδυμο του πάλαι ποτέ Λολίτα καθώς  και  συμπαθητικό υποσαχάριο κοντοπούτανο  με  κορμάρα  και  ωραίο πρόσωπο  που  το καλοκαίρι  είχε  δουλέψει δι  ολίγον  εις  το  ταβερνείον  Πειραιώς . Και  αυτής  το όνομα  διέλαθε  της  προσοχής  μου  για  προφανείς  λόγους .
Αν ήταν εστιατόριο θα  το έκρινα  ως εξής : Διεθνής  κουζίνα  με  μεγάλη  κάρτα  και  άχρωμο  χαρακτήρα , ποιότητα  σε κάποια  στάνταρντς χωρίς ιδιαίτερη πινελιά .

Συμπεράσματα από τη  χθεσινή  μου  έξοδο .
Δεν θα  γράψω .
Είναι  από τις  φορές  που  συμπεράσματα δεν έχω .
Δεν  έχω  ακόμη  καταλήξει  αν  ο γιαλός  είναι στραβός  , ή  στραβά  αρμενίζουμε .
Σας  ασπάζομαι
Ρ.
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
37
Like
135
Πόντοι
4.837
Κωλομπαριάστηκα ( ΤΜ Νούλης ) χθες , μετά  από  αξιοσημείωτο  και  μεγάλη  αποχή   σε κάποια  καταστήματα   πραγματοποιώντας   επίσκεψη μάλλον εθιμοτυπικού , και ελαφρώς  γνωμοδοτικού  χαρακτήρος .
Εξ  αυτών  θα αναφέρω  2 .
Γκολντ  δεν πήγα  διότι  μπροστά  από  το κατάστημα  παρετήρησα γυναικοπαρέα 8μελή η  οποία  ετοιμάζονταν  να  εισέλθει . Επαρκής  λόγος  να  ανακρούσω  πρύμνα  και  να  περιηγηθώ σε άλλα  καταστήματα .
Πρώτη  στάσις  εις  το πρώην μυστικοφορτωτικόν Σιέρρα  νυν Λόλα .
Το μαγαζί  αυτό το είχα   επισκεφθεί  μία  φορά  , ως Σιέρρα , όπου  είχα  συναντήσει  ως  πορτιέρη  τον  Πεφάνη bitter rival  του  Απόστολου  Σουγκλάκου στα  ριγκ και στις  ταινίες  αναλόγου  χαρακτήρος .
Καλά  από σόου  και  χορό δεν θα  το σχολιάσω . Γύρω  γύρω  όλοι .
Ποτά  καθαρά .
Γυναίκες , χμ ..... γύρω  στις  10 - 15  κυρίες , και  η  Μία Αγάποβα , που σου  έφερνε  μια  πίκρα  ανάλογη  με  εκείνη  που  προκαλούσε  παλαιότερα  η  Ελένη  Φιλίνη , όταν  στα  ηνταφεύγα έπαιζε  τη  μπεμπέκα . Μιλφομπαζοκατάσταση .
Μουσική  επένδυση  προς  το παλτό , ο δε DJ χωμένος σε  μια  καμαρόπορτα  σαν  καντινιέρης  κοντά  στα  Δικαστήρια  της  Σαλονίκης . Ιδιαίτερα  διαμορφωμένος  χώρος  πριβέ  κατά τα  πρότυπα των Μουσών  , όπου  χρωματικώς , υφολογικώς  και  πολλαπλώς  άλλως  πως  οιστρηλατούν το ίδρυμα .
Στα δικά  μου  , υποσαχάρια  τεμάχια  τρία . Η  αγάπη στα  καλύτερά  της , ένα  άλλο μπατάλικο με  ξασμένο σκατί μαλλί , και  ένα τούμπανο  με  ωραίο πρόσωπο  που το όνομά  της διέλαθε  της  προσοχής  μου  αφού  ησχολούμην  με  τον πάτο της . Οι  υποσχέσεις  της  για  το πριβέ  καλές  όπως  και  η  παρουσία  της . Πλην όμως  αιφνίδιος  έφοδος προσώπου  του  πρώην στενού  περιβάλλοντός μου με  έκανε  να  χαλαστώ και  να  αποχωρήσω  πριν  εξετάσω τη νεαρά  αυτή .
Αρκετός  κόσμος  από νωρίς .
Αν  ήταν  φαγάδικο  θα  ήταν  κάτι  σαν  τα  3 γουρουνάκια Θα  επανέλθω .

Λίντο
Λοιπόν  αυτό  το  ίδρυμα  έχει παράδοση .
Είναι  σαν  τα  παγωτά  Κρίνος  στην Αιόλου .
Ποτέ  δεν είναι πρώτα  στην επιλογή  σου  αλλά  δεν λες  ποτέ  και όχι . Και  όπως  τα  παγωτά  Κρίνος  ούτε  ποτέ  τα  κατατάσσεις  σαν κάτι αξιόλογο στις  εμπειρίες  σου , αλλά  ούτε και σε  χαλάνε . Επίσης  όπως  τα  παγωτά  Κρίνος , το κατάστημα  δεν κάνει  τίποτα  για  να  εκμεταλλευθεί  το  brandname . Το  μαγαζί αυτό  τσουλάει εδώ  και χρόνια  στον  ίδιο ρυθμό του .
Ποτά  καλά .
Μουσική  η  γνωστή mainstream κωλομπαρούδικη  με  εξάρσεις  .
Κυρίες που  αναμένουν  το  φθινόπωρο  για  να  αποχωρήσουν , ως  διαδίδουν  από  την  εγχώρια  στριπ σκηνή . Κάποιες  καινούριες . Μερικές  μεταγραφές . Κορμιά  όχι και  τα  καλύτερα . Είναι και 2-3 τα  οποία  θα  έπρεπε  να  μαζέψει ο μπόγιας.
Πριβέ  αναλόγως  . Τιμές  όπου σε  βρούνε  , σέρβις  όπου τις  βρεις .  Δεν επεκτείνομαι έχουνε  γράψει άλλοι .
Σόου  και χοροί  με  παλαιοριτορνικούς  ρυθμούς ( ακατάπαυστα και κουραστικά ) , τα  γνωστά  Μάρκος - Τζίνα , Κάσπερ -Λόλα , το Φιλιππίνι με  τις  φωτιές , η Τρέησυ  σε  τζιβιτζιλίκι βανίλια  σοκολάτα . Περί τα 12 σόου  κάνουνε .  Μετά  τα  3  πρώτα  η  θα  έπρεπε  να  διανέμουν  πακοτίνια , πασατέμπο , ποπ κορν και τυρογαριδάκια  για  να   περνάει η  ώρα .
Η  Λουίζα και κάποιες  από τις  παλιές  είναι  ακόμα  εκεί . Καλά  δεν υπάρχει το στοκάρισμα  του  Γκολντ , αλλά  κατά  κει πάει το σύστημα .
Καλές  οι  εξωτικές  παρουσίες . Που  πέρα  από  τις στάνταρ  εντοπίσαμε  το επί  έτη  μαύρο δίδυμο του πάλαι ποτέ Λολίτα καθώς  και  συμπαθητικό υποσαχάριο κοντοπούτανο  με  κορμάρα  και  ωραίο πρόσωπο   που  το καλοκαίρι  είχε  δουλέψει δι  ολίγον  εις  το  ταβερνείον  Πειραιώς . Και  αυτής  το όνομα  διέλαθε  της  προσοχής  μου  για  προφανείς  λόγους .
Αν ήταν εστιατόριο θα  το έκρινα  ως εξής : Διεθνής   κουζίνα  με  μεγάλη  κάρτα  και  άχρωμο  χαρακτήρα , ποιότητα  σε κάποια  στάνταρντς χωρίς ιδιαίτερη πινελιά .

Συμπεράσματα από τη  χθεσινή  μου  έξοδο .
Δεν θα  γράψω .
Είναι  από τις  φορές  που  συμπεράσματα δεν έχω .
Δεν  έχω  ακόμη  καταλήξει  αν  ο γιαλός  είναι στραβός  , ή  στραβά  αρμενίζουμε .
Σας  ασπάζομαι
Ρ.

Επιτέλους... Ενημέρωση... καιρός ήτο! Είχαμε πήξει στην παπάρα! Καλή χρονιά!!!
 

KingEdward

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
762
Κριτικές
3
Like
53
Πόντοι
6
Εμείς με την παρέα μου πήγαμε χθές στο "lido" καθήσαμε σε 1 τραπεζάκι...κανονικά...

και με το που τελείωσαν τα ποτάκια μας, ήρθε ένας σερβιτόρος και μας είπε να σηκωθούμε και να πάμε στο μπαρ....

και ρωτάω τώρα εγώ...."Είναι πράγματα αυτά;"...

"Δηλαδή εμείς δεν έιχαμε δώσει 15 ευρώ για την είσοδο;"

"Mα πόσο οπισθοδρομικοί είναι κάποιοι τελοσπαντων"....
 

George Cumalot

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2006
Μηνύματα
725
Κριτικές
8
Like
223
Πόντοι
6
Λέω να κάνα καμιά βόλτα από Ρασπούτιν απόψε. Έχω από παλιά δεσμούς με το οίκημα και ακόμα και σε περίοδο παρακμής δεν μπορώ να το φτύσω...
 

Επισκέπτης
Εμείς με την παρέα μου πήγαμε χθές στο "lido" καθήσαμε σε 1 τραπεζάκι...κανονικά...

και με το που τελείωσαν τα ποτάκια μας, ήρθε ένας σερβιτόρος και μας είπε να σηκωθούμε και να πάμε στο μπαρ....

και ρωτάω τώρα εγώ...."Είναι πράγματα αυτά;"...

"Δηλαδή εμείς δεν έιχαμε δώσει 15 ευρώ για την είσοδο;"

"Mα πόσο οπισθοδρομικοί είναι κάποιοι τελοσπαντων"....

Εσείς φταίτε....

Επρεπε να του πειτε δεν σηκωνομαστε...

Και αν σας απειλουσαν κλπ...κατευθειαν τους μπατσους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom