Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Οκ... πάντως ας γνωρίζουν ότι εμείς αντέχουμε μέχρι και... ένα μήνα χωρίς πουτές!!!  :2funny:
Και παραπάνω από ένα μήνα μη σου πω...
Όμως το έχω ξαναπει πολλές φορές - εμένα ένα ξερό νούμερο, π.χ. 20 ή 36, δεν μου λέει και πολλά, απλώς και μόνο επειδή δεν συνηθίζω να αρκούμαι στο ένα. Αυτό που έχω διαπιστώσει τελευταία είναι ότι έχουν αυξηθεί εμμέσως οι τιμές, δια της μεθόδου της περικοπής χρόνου. Που είναι σαφώς πιο ύπουλη μέθοδος αυξήσεων.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Και παραπάνω από ένα μήνα μη σου πω...
Όμως το έχω ξαναπει πολλές φορές - εμένα ένα ξερό νούμερο, π.χ. 20 ή 36, δεν μου λέει και πολλά, απλώς και μόνο επειδή δεν συνηθίζω να αρκούμαι στο ένα. Αυτό που έχω διαπιστώσει τελευταία είναι ότι έχουν αυξηθεί εμμέσως οι τιμές, δια της μεθόδου της περικοπής χρόνου. Που είναι σαφώς πιο ύπουλη μέθοδος αυξήσεων.
Αρκέσου στο ένα και θα δείς πως αυξάνεται ο χρόνος σου μήπως και κεράσεις και δεύτερο ;)
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αρκέσου στο ένα και θα δείς πως αυξάνεται ο χρόνος σου μήπως και κεράσεις και δεύτερο ;)
Αυτό είναι αδιάφορο και υποψιάζομαι ότι το ξέρεις κι εσύ. 1) Γίνεται μόνο την ΠΡΩΤΗ φορά που κερνάς ποτό, και 2) (και κυριότερο) η περικοπή χρόνου ισχύει αναλογικά ό,τι κολπάκι και να κάνεις. Αυτός άλλωστε είναι και ο λόγος που εξαρχής είχα κόψει εντελώς τα ΠαρασκευοΣάββατα (εκεί η περικοπή έχει και προσαύξηση λόγω πολυκοσμίας).
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Αδιάφορο???????
Όταν σε ξέρουν πως αποκλείεται να κεράσεις μόνο ένα (ή και κανένα μη σου πώ) εσύ τί λες θα κάθονται όσο είναι ο προκαθορισμένος χρόνος ή θα σε μαδήσουν όσο πιο γρήγορα γίνεται διότι είμαστε και άλλοι μαλάκες που περιμένουμε να μας μαδήσει το μωράκι σου/μου?
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Άρα συμφωνείς ότι το να κερνάς μόνο ένα απλώς χειροτερεύει το χρόνο παραμονής (το οποίο είναι προφανές βέβαια για όποιον έχει επισκεφθεί τα ιδρύματα αυτά)? Μοναδική λύση το να μην είσαι γνωστός πελάτης σε κάποιο μαγαζί, αφού μόνο έτσι γλιτώνεις τη ρετσινιά του "ενός ποτού το πολύ".

Από την άλλη, και όταν κερνάς περισσότερα από ένα, πάλι το πρώτο (ειδικά) φεύγει σε ρυθμό υπαγορεύσεως. Το μόνο ζήτημα είναι ακριβώς ποιος είναι ο ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟΣ χρόνος, αφού από αυτόν εξαρτώνται όλα τα άλλα. Και η αίσθησή μου είναι ότι βαίνει διαρκώς μειούμενος προσφάτως.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Άρα συμφωνείς ότι το να κερνάς μόνο ένα απλώς χειροτερεύει το χρόνο παραμονής (το οποίο είναι προφανές βέβαια για όποιον έχει επισκεφθεί τα ιδρύματα αυτά)? Μοναδική λύση το να μην είσαι γνωστός πελάτης σε κάποιο μαγαζί, αφού μόνο έτσι γλιτώνεις τη ρετσινιά του "ενός ποτού το πολύ".

Από την άλλη, και όταν κερνάς περισσότερα από ένα, πάλι το πρώτο (ειδικά) φεύγει σε ρυθμό υπαγορεύσεως. Το μόνο ζήτημα είναι ακριβώς ποιος είναι ο ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΟΣ χρόνος, αφού από αυτόν εξαρτώνται όλα τα άλλα. Και η αίσθησή μου είναι ότι βαίνει διαρκώς μειούμενος προσφάτως.
Αδερφέ, πάρτο αλλιώς.... ποια "ρετσινιά"? Σοβαρά μιλάμε? Κάποιος ας σου εξηγήσει το πρόγραμμα των 25 Ευρώ....
Πάντως αν έχεις την αίσθηση του διαρκούς μειούμενου χρόνου και επειδή φαντάζομαι τον ξοδεύεις με συγκεκριμένη κοπέλα, αναρωτήσου μήπως και δεν ευθύνεται το μαγαζί αλλά η κοπέλα....
Εντελώς φιλικά

Υ.Γ. Με ξέρουν μέχρι και οι πέτρες στο μαγαζί που πηγαίνω και από τότε που κατάλαβαν πως τα πολλά πολλά (ποτά) κομμένα στα πίπουλα μ'έχουν.... Τους κακοφάνηκε αλλά έτσι πάει.
 

panathas1.3.

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες ξαναεπανερχομενος θα ήθελα να ρωτήσω ζήτωντας τα φώτα σας εάν κάποιος έχει δεί κάποια από τις ρουμάνες που δούλευαν πέρισυ στο ΠΛΑΤΙΝΟΥΜ στην καλλιθέα. :helpplea:
 

Επισκέπτης
κλάψτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
Αν σας χαλάει ρε μάγκες το άθλημα...γιατί ασχολείστε ?

Άμα θέλω παρέα,για οποιοδήποτε λόγο,...θα πληρώνω τριπλά κ εξαπλά για παραμονή στο τραπέζι μου έστω κ για 2'.

Γαμώ την μιζέρια...κ την κλαψομουνιά σας...

Εννοείται πως δεν βρίζω τα παιδιά που δεν έχουν να πληρώσουν...βρίζουν αυτούς που δεν έχουν να πληρώσουν αλλά θέλουν να κάνουν και γούστα..

Αντε γαμηθείτε ρε φτωχομπινέδες...αλλάξτε άθλημα...ή καλύτερα αυτοκτονήστε...παντού μέτριοι θα είστε...
 

andidote1

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
70
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αδερφέ, πάρτο αλλιώς.... ποια "ρετσινιά"? Σοβαρά μιλάμε? Κάποιος ας σου εξηγήσει το πρόγραμμα των 25 Ευρώ....
Πάντως αν έχεις την αίσθηση του διαρκούς μειούμενου χρόνου και επειδή φαντάζομαι τον ξοδεύεις με συγκεκριμένη κοπέλα, αναρωτήσου μήπως και δεν ευθύνεται το μαγαζί αλλά η κοπέλα....
Εντελώς φιλικά

Υ.Γ. Με ξέρουν μέχρι και οι πέτρες στο μαγαζί που πηγαίνω και από τότε που κατάλαβαν πως τα πολλά πολλά (ποτά) κομμένα στα πίπουλα μ'έχουν.... Τους κακοφάνηκε αλλά έτσι πάει.
Ή το πρόγραμμα των 15 ευρώ ακόμα ακόμα (πίνω το ποτάκι μου και φεύγω κάνοντας χάζι). Ή το πρόγραμμα των 15 + 1 χορό (για να μην αρχίζουν και οι περιττές οικειότητες). Τρόποι βρίσκονται συνεχώς, λίγη φαντασία χρειάζεται - και κυρίως να κοπεί το κάκιστο συνήθειο της μίας κοπέλας (κακομαθαίνει). Όμως δεν νομίζω ότι κάνει κακό να αναφέρει κανείς την αίσθηση που του προκαλείται τελευταία, ειδικά αν δεν είναι και ακριβώς χθεσινός.

Υ.Γ. Τον άλλον που νομίζει ότι τα ξέρει όλα και απαντά άνευ απαντήσεως και ουσίας απλώς περιφέροντας τον εγωισμό του κάνω πως δεν τον κατάλαβα.
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. Τον άλλον που νομίζει ότι τα ξέρει όλα και απαντά άνευ απαντήσεως και ουσίας απλώς περιφέροντας τον εγωισμό του κάνω πως δεν τον κατάλαβα.

Οι φτωχομπινέδες δεν με καταλαβαίνουν...πάντα έτσι ήταν η ζωή...

Εκτός του οτι είσαι φτωχομπινές...είσαι και χαζός...(όχι περίεργος αλλά ούτε κ σπάνιος συνδιασμός)!

Ενημερωτικά...δεν γαμάω,δεν ξέρω τίποτα...το μόνο που μπορώ να κάνω καλά είναι να πληρώνω...

Κλάψε τώρα για τα 2€ που θα ανέβουν οι τιμές λόγω Χριστουγέννων...

 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Κλάψε τώρα για τα 2€ που θα ανέβουν οι τιμές λόγω Χριστουγέννων...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Παντως περαν της πλακας.

Γουστο του και καπελο του του καθενος αν θα δινει 10 ή και 1000 για μια νυχτα ή μια κοπελα.
Εξαλου τα μπατζετ του καθενος ειναι διαφορετικα και η αξια του χρηματος επισης.

Αλλα αν το καλοσκεφθουμε ειναι μαλακια οι υπερβολες και προς τα πανω και προς τα κατω.

Σιγα μην κανουμε χρυσο ενα Ρουμανο-Ρωσιδο-Τσεχο-πουτανακι αφηνωντας 1000 ευρο αλλα ημαρτον να κοιταμε και τα 2 ευρο ενω εχουμε μπει σε τετοιο μαγαζι.

Προσωπικα εγω χαλιεμαι και με τους μεν και με τους δε.

Αν αποκλεωνταν και οι δυο εξτρεμιστες θα ειχαμε ωραιο κοσμο στο μαγαζι και σωστο σερβις.

Ουτε λιγουρια που περιμενουν να πιασουν κωλο ενω περναει η κοπελα δυπλα τους.
Ουτε κοπελες να μιζεριαζουν γιατι εχει πολυ κοσμο αλλα δεν κανουν καρτες.

Ουτε 500-1000 να ριχνονται σε ενα μουνι (το εχω κανει και εγω - ΛΑΘΟΣ) και μετα αφου εχουνε καρτωθει οι Τζουδες να σηκωνουν μυτη και να καθονται σταυροποδι ή να σε αντιμετωπιζουν ως ξεπετα.
 

Επισκέπτης

Στο χέρι μας είναι...όταν χαλάσουμε για μια πουτάνα 10 - 100 - 1000 - 10000 €...και δεν περάσουμε καλά...να την διαγράψουμε απ'την λίστα μας...

Δεν καταλαβαίνω,γιατί πρέπει να χαλάσω ή να χαλάω...λίγα ή πολλά λεφτά πάντα στην ίδια ?

Περνάω καλά...κάνω το χαβαλέ μου...αν γουστάρει η γκόμενα κ κανένα παρτάκι εκτός...όλα καλά...

Άμα πάλι δεν περνάω καλά...αλλάζω μαγαζί ή παρέα...

Τόσο απλά...τόσο εύκολα...δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να γκρινιάζω για το αν κάθονται 5' ή 15' ?

Γιατί είμαι κ ωραίο μουνί...τελικά...κ προφανώς ένα τρυπεράκι...θα κάτσει μαζί μου στο 2πλό ή στο 3πλό ποτάκι 20'...ενώ σε έναν μέτριο ή άσχημο ή χοντρό ή παππού ή..ή..ή...θα ζητάει κάθε 5' - 10' κέρασμα...και πάλι προφανώς..υπάρχουν γκόμενες που απλά δουλεύουν με το ρολόι...ε,εκεί...απλά παίζεις με τον χρόνο,όχι με τη γκόμενα...και πάλι στο χέρι σου είναι να το καταλάβεις οτι έπεσες σε φίδι...κ δεν σε παίρνει...ΚΑΙ ΠΑΣ ΑΛΛΟΥ !!!!!

Φιλάκια !!!!
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Επιτρέψτε μου να επιμείνω πως το ύψος των τιμών έχει μεγάλη σημασία.
Διότι αν π.χ. κερνάς διπλά και στο ένα κάνει 20 ενώ στο άλλο κάνει 24, τότε στο μεν πρώτο με 100 ευρώ θα κεράσεις 5 ποτά ενώ στο άλλο 4.
Και τα λέω αυτά χωρίς να είμαι κανένας φτωχομπινές, χθες έχασα κοντά 20 χιλιάδες στο χρηματιστήριο και είπα δεν γαμιέται, δεν θα σκάσω γι’ αυτό.

Αν εγώ ήμουν επιχειρηματίας, θα ΚΑΤΕΒΑΖΑ τις τιμές και θα είχα γεμάτο κόσμο το μαγαζί μου, όλες τις μέρες των χριστουγέννων (εφόσον τηρούνται και οι λοιπές προϋποθέσεις διατήρησης ενός τέτοιου μαγαζιού).  :uglystupid:

Και αυτοί που θα κλαίγαν τελικά θα ήταν αυτοί που λόγω των χριστουγέννων ανέβασαν τις τιμές, με αποτέλεσμα τα μαγαζιά τους να μην έχουν ή να έχουν ελάχιστους πελάτες. :fuck2:

Και μη ξεχνάμε ότι αντέχουμε για πολλές μέρες και χωρίς τις πουτές, κορόιδα δεν θα γίνουμε για να κάνουν την ΑΡΠΑΧΤΗ οι μαγαζάτορες. :2funny:

 

Επισκέπτης
Επιτρέψτε μου να επιμείνω πως το ύψος των τιμών έχει μεγάλη σημασία.
Διότι αν π.χ. κερνάς διπλά και στο ένα κάνει 20 ενώ στο άλλο κάνει 24, τότε στο μεν πρώτο με 100 ευρώ θα κεράσεις 5 ποτά ενώ στο άλλο 4.

Σ'αυτό έχεις ένα δίκιο...αν όμως κερνάς "φίλες" σου...σε ακριβότερο κατάστημα...δεν φαίνεται η διαφορά...αλλά στις νέες γνωριμίες είσαι 100% σωστός... :grin:

Αν εγώ ήμουν επιχειρηματίας, θα ΚΑΤΕΒΑΖΑ τις τιμές και θα είχα γεμάτο κόσμο το μαγαζί μου, όλες τις μέρες των χριστουγέννων (εφόσον τηρούνται και οι λοιπές προϋποθέσεις διατήρησης ενός τέτοιου μαγαζιού).  :uglystupid:

Νομίζω οτι οι τιμές είναι δύσκολο να κατέβουν...καθώς οι νόμοι της αγοράς δεν το επιτρέπουν...αφού παίζεις κ χρηματιστήριο...το ξέρεις καλύτερα...πως για να κατέβουν οι τιμές,μόνο το τέλος του κόσμου πρέπει να φτάσει... :sunglasses:

Επίσης,νομίζω οτι και να κατέβουν οι τιμές...πάλι η ίδια θα είναι η αντιμετώπιση απο το κοινό...ποτάκι - ενοικίαση καρέκλας/τραπεζιού για 1-2 ώρες...1-2 χοροί...1-2 κεράσματα με το ζόρι...κ σπίτι...πιστεύω οι ιδιοκτήτες...γι'αυτό το λόγο δεν κατεβάζουν τις τιμές..επειδή το κοινό δεν θα ανταποκριθεί...αλλα κ επειδή οι λαγοί πληρώνουμε έτσι κι αλλιώς... :cheesy:

Και αυτοί που θα κλαίγαν τελικά θα ήταν αυτοί που λόγω των χριστουγέννων ανέβασαν τις τιμές, με αποτέλεσμα τα μαγαζιά τους να μην έχουν ή να έχουν ελάχιστους πελάτες. :fuck2:

Είχε κόσμο πάντως το Λίντο απ'ότι έμαθα...οι Κινέζοι κ οι λοιποί πελάτες του Ledra...είναι απο νωρίς κάθε μέρα στο ίδρυμα...και δεν παραπονιούνται για την είσοδο...αλλά για τα κεράσματα των κοριτσιών...καθώς βλέπουν οτι είναι χωρίς αντίκρυσμα...( :knockinb: :knockinb:)...και έτσι πηγαίνουν οι μαλάκες κ κερνάνε...(μαλάκες = εμείς) :2funny:

Και μη ξεχνάμε ότι αντέχουμε για πολλές μέρες και χωρίς τις πουτές, κορόιδα δεν θα γίνουμε για να κάνουν την ΑΡΠΑΧΤΗ οι μαγαζάτορες. :2funny:

Έτσιιιιιιιιιιιιιιι...... :-* :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Μόλις έμαθα οτι 2 "φίλες" είναι άρρωστες..και μάλιστα σοβαρά...βρίσκονται στο νοσοκομείο με τη νέα γρίπη...

Μάγκες να έχετε το νου σας...

Εγώ ανήκω στις ευπαθείς ομάδες κ θα το κόψω λιγάκι το σπορ...γιατί δεν λέει να πάμε κ στα νοσοκομεία για την καύλα μας...

*Το παραπάνω είναι σοβαρό...λέμε μαλακίες...αλλά να γράφουμε κ τίποτα σοβαρό !!!
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Στις ευπαθείς ομάδες ανήκουν και οι θαμώνες από κωλόμπαρα και ο εμβολιασμός τους έχει αρχίσει από τις 23 νομίζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom