Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
και δεν ντρέπονται οι ξεφτίλες να το γράφουνε κιόλας;
Ξεφτυλες???

Γιατι τα μοιραζομαστε και δεν το ξερα. Οσα γουσταρει χαλαει ο καθενας δεν καταλαβα???

Για σενα μπορει τα 100 να ειναι πολλα για καποιον αλλο οχι. Η επισης εγω για την καυλα μου χωρις να παιρνω 5.000 ευρο το μηνα τα 300 ευρο τα εχω χαλασει αρκετες φορες.

Οχι και ξεφτυλες ομως....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ξεφτυλες???

Γιατι τα μοιραζομαστε και δεν το ξερα. Οσα γουσταρει χαλαει ο καθενας δεν καταλαβα???

Για σενα μπορει τα 100 να ειναι πολλα για καποιον αλλο οχι. Η επισης εγω για την καυλα μου χωρις να παιρνω 5.000 ευρο το μηνα τα 300 ευρο τα εχω χαλασει αρκετες φορες.

Οχι και ξεφτυλες ομως....

θίχτηκε ο πρώτος ξεφτίλας. Και γω το έχω κάνει. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑΣ.

συνέχισε να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου....
Και άμα γαμήσεις ποτέ σαν ΑΝΤΡΑΣ να μου το γράψεις.
 

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6

Τι λες ειμαστε και ξεφτιλες γιατι εβγαλες ορισμο εσυ και μας κατηγοροποιησες.
Και άμα γαμήσεις ποτέ σαν ΑΝΤΡΑΣ να μου το γράψεις.
Θα σου το γραψω να το βαλεις στα απομνημονευματα σου. Ολοι οι γαμιαδες εδω μαζευτηκαμε !!! :humpleg:
Τουλαχιστον οσες γαμησα / γαμαω φιλε, μου κατσανε και τις γνωρισα υπο φησιολογικες συνθηκες. Δεν της γνωρισα στο ημιφως μιλωντας τους Ρωσσικα για να τις γαμησω. Το καναμε και αθλο αμα γαμησουμε πουτανες και στριπουδες τωρα???

Τι λες μαγκια μεγαλη.

θίχτηκε ο πρώτος ξεφτίλας. Και γω το έχω κάνει. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΞΕΦΤΙΛΑΣ.
συνέχισε να κρύβεσαι πίσω από το δάχτυλό σου....

Δεν μετανιωνω για οσα εχω ξοδεψει εξ αλου παντα οταν πηγαινω σε αυτα τα μαγαζια εχω αποφασισει απο πριν ποσα θα χαλασω.
Το θεμα ειναι να περνας καλα και κατα την διαρκεια και μετα και οχι να εισαι καρμυρης... :2funny:

Ρε κατουρατε και λιγο.... :2on1:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τι λες ειμαστε και ξεφτιλες γιατι εβγαλες ορισμο εσυ και μας κατηγοροποιησες.Θα σου το γραψω να το βαλεις στα απομνημονευματα σου. Ολοι οι γαμιαδες εδω μαζευτηκαμε !!! :humpleg:
Τουλαχιστον οσες γαμησα / γαμαω φιλε, μου κατσανε και τις γνωρισα υπο φησιολογικες συνθηκες. Δεν της γνωρισα στο ημιφως μιλωντας τους Ρωσσικα για να τις γαμησω. Το καναμε και αθλο αμα γαμησουμε πουτανες και στριπουδες τωρα???

Τι λες μαγκια μεγαλη.

Δεν μετανιωνω για οσα εχω ξοδεψει εξ αλου παντα οταν πηγαινω σε αυτα τα μαγαζια εχω αποφασισει απο πριν ποσα θα χαλασω.
Το θεμα ειναι να περνας καλα και κατα την διαρκεια και μετα και οχι να εισαι καρμυρης... :2funny:

Ρε κατουρατε και λιγο.... :2on1:

αυτό κατάλαβες από αυτά που έγραψα ;

μετά μην παραπονιέσαι που σε λέω ξεφτίλα.

δεν είναι κακό να είσαι μαλάκας.
κακό είναι να είσαι και να μην το παραδέχεσαι.
 

Επισκέπτης
Α,ρε μακλέιν....που είσαι χαμένη μωρή καριόλααααααα......
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Γιατί  ρε  τα  μαλώνεις  τα  παιδιά !
Αμα  δεν πάθουνε  πως  θα  μάθουνε ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Γιατί  ρε  τα  μαλώνεις  τα  παιδιά !
Αμα  δεν πάθουνε  πως  θα  μάθουνε ?
αυτό δεν λέω ρε ;

να παθαίνουνε αλλα να μαθαίνουνε.
εδώ προσπαθούν να  μας πείσουν ότι δεν λιγουριάζονται στα κωλόμπαρα αλλά περνάνε ευχάριστα την ώρα τους λες και βλεπουν το μπλου λαγκούν....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Όχι  για  νταλαβέρι  και  λιγούριασμα  μόνο εγώ  πάω !
όλοι οι άλλοι  πάνε  γιατί είναι φαν της  τέχνης .
Όπως  πάνε  δλδ  σινεμα , μέγαρο κ.λπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom