Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

mazda6

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
670
Like
8
Πόντοι
6
Τι Παθαρε ρε ?
10 λεπτα ελειψα και γραψατε 2 σελιδες ποστ !!!

Γιατι χαλιεστε ρε παληκαρια που  καποιος μπορει να χαλασει 200-300 και να μην γαμησει και απλα να κανει το κεφι του. Στην τελικη αμα θελεις σιγουρα γαμησια δεν πας σε στριπ και ειδικα με τετοιο μπατζετ πας κατευθειαν σε Σιτι Τουρ !!!

Τωρα ποσο μαλακας ειναι ο καθενας και ποσο αντρας θεωρω οτι δεν ειναι του θεματος.
Ο καθε ενας ειναι υπευθυνος των πραξεων του και του πως αναλωνει το χρημα και τον χρονο του.

Δεν καταλαβαινω γιατι o Persona εξαπτεται και τα παιρνει στην κρανα???

Οσοι γαματε καλα κανετε οσοι γαματε τζαμπα μαγκια σας αλλα και οσοι δεν γαμαμε και απλα γουσταρουμε τον χαβαλε των στριπ εχουμε δικαιωμα να το κανουμε. Τα υπολοιπα ειναι κομπλεξισμοι.

Στην τελικη εδω μεσα δεν γραφουμε για να αποδειξουμε ποσο ποιο μαγκας ειναι ο ενας απο τον αλλο ή ποσο ποιο γαμιας. (Τουλαχιστον οχι εγω)

Ουτε θα κατσω να τσακωθω εστω και γραπτα για μαλακιες.

Καντε τον χαβαλε σας ρε παιδια και αν εχετε αποριες ρωτηστε καναν αλλο μηπως και σας/ μας βοηθησει. Δεν ειναι διαγωνισμος αντρισμου και μεγεθους ψωλης εδω μεσα.

Εγω ευχομαι ολοι να παιρνεται αυτο που ζητατε σε αυτα τα μαγαζια με το μικροτερο κοστος για τον καθενα. Στην τελικη τοσα προβληματα εχουμε στην κανονικη μας ζωη εκει παμε να ξεσκασουμε και εδω μεσα γραφουμε για τον χαβαλε μας οχι για να χαλιωμαστε μεταξυ μας.

Sorry for the  SPAM !!!
 

Επισκέπτης
Θέλω να διαχωρίσω τη θέση μου...

1.Δεν γαμάω...

2.Δεν έχω 200€-300€...να χαλάσω σε στριπ..

3.Δεν είμαι μάγκας..

4.Δεν έχω μεγάλο πουλί...μάλλον μετρίου μεγέθους...(προς μικρό)...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όλα καλά.
μετά όμως να μην κλαψομουνιάζεστε όταν οι στριπτηζούδες σας το παίζουν πριγκηπέσσες από το Μονακό.


:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Θέλω να διαχωρίσω τη θέση μου...

1.Δεν γαμάω...

2.Δεν έχω 200€-300€...να χαλάσω σε στριπ..

3.Δεν είμαι μάγκας..

4.Δεν έχω μεγάλο πουλί...μάλλον μετρίου μεγέθους...(προς μικρό)...

ε μη μας ζαλίζεις τα παπάρια τότε.
εδώ γράφουμε μόνο οι φραγκάτοι, πουτσαράδες, γαμήκουλες.
 

Επισκέπτης
ε μη μας ζαλίζεις τα παπάρια τότε.
εδώ γράφουμε μόνο οι φραγκάτοι, πουτσαράδες, γαμήκουλες.

Sorry...Πάω για διαγραφή... :grin:

όλα καλά.
μετά όμως να μην κλαψομουνιάζεστε όταν οι στριπτηζούδες σας το παίζουν πριγκηπέσσες από το Μονακό.


:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Το Μονακό...έχει πρίγκηπες ?  :idiot:
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Τέρμα  η  κλαψομουνίαση
Τώρα  πάμε  με  επίγνωση  της  μαλακίας  μας !

Ταλέντα  μου  σας  χαιρετώ  !
Πάω  να  πιω  το χαμομήλι μου !
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

Συνημμένα

  • DSC00918.JPG
    DSC00918.JPG
    65 KB · Εμφανίσεις: 46

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
από την ορθοστασία ή την υπερβολική δουλειά...

να τους κάνει ο μάγος ο Mc ένα massage ρε αδερφέ να ισιώσουν!

:grin:


ουχαντί ρε εσύ....


ααααααααααααααααααααχααχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Παντοφλίτσες....καθίστε φρόνημα...μην εχουμε άλλα...
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Σε κανα 3 μηνό άμα συνεχίσει η Ελλάδα μας βλέπω να γινόμαστε αργεντινή… Τώρα ξεκινάει η κρίση.. (Γιωργάκη δώσε λεφτά στο λαό γιατί δεν μας βλέπω καλά…)Μετά από καιρό αποχής ξαναπήγα στα σωληνουργεία, ξεφτιλίκια τα κοριτσά πεινάνε έχουν μεγαλώσει οι χρόνοι στα ποτά με 80Ε σου κάνουν και τεμενάδες… Βλέπω και άλλα κλεισίματα θα γίνουν και συγχωνεύσεις… 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Σε κανα 3 μηνό άμα συνεχίσει η Ελλάδα μας βλέπω να γινόμαστε αργεντινή… Τώρα ξεκινάει η κρίση.. (Γιωργάκη δώσε λεφτά στο λαό γιατί δεν μας βλέπω καλά…)Μετά από καιρό αποχής ξαναπήγα στα σωληνουργεία, ξεφτιλίκια τα κοριτσά πεινάνε έχουν μεγαλώσει οι χρόνοι στα ποτά με 80Ε σου κάνουν και τεμενάδες… Βλέπω και άλλα κλεισίματα θα γίνουν και συγχωνεύσεις… 
Τα 80Ε δεν ειναι λιγα αμα το καλοσκεφτεις... Απλα τα κοριτσια τοσο καιρο ειχαν (καλο)μαθει σε αλλα μεγεθη... ;)  ;) 
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Δηλαδή τί εννοείς με 80 ευρώ (σχεδόν 30,000 δραχμές βέβαια) σου κάνουν τεμενάδες? από πείρα 8 χρόνων ξέρω ότι στο ποτό μόνο μιλάς άντε και λίγο χουφτωμα.  Δηλαδή τι μπορεί να γίνει?

Σε κανα 3 μηνό άμα συνεχίσει η Ελλάδα μας βλέπω να γινόμαστε αργεντινή… Τώρα ξεκινάει η κρίση.. (Γιωργάκη δώσε λεφτά στο λαό γιατί δεν μας βλέπω καλά…)Μετά από καιρό αποχής ξαναπήγα στα σωληνουργεία, ξεφτιλίκια τα κοριτσά πεινάνε έχουν μεγαλώσει οι χρόνοι στα ποτά με 80Ε σου κάνουν και τεμενάδες… Βλέπω και άλλα κλεισίματα θα γίνουν και συγχωνεύσεις… 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Δηλαδή τί εννοείς με 80 ευρώ (σχεδόν 30,000 δραχμές βέβαια) σου κάνουν τεμενάδες? από πείρα 8 χρόνων ξέρω ότι στο ποτό μόνο μιλάς άντε και λίγο χουφτωμα.  Δηλαδή τι μπορεί να γίνει?
Εννοει μαλλον οτι η ομιλια κ το χουφτωμα ειναι καλυτερης ποιοτητος κ οχι ξεπετα-κονσομα των 15'-20'... 
 

Επισκέπτης
Σε κανα 3 μηνό άμα συνεχίσει η Ελλάδα μας βλέπω να γινόμαστε αργεντινή… Τώρα ξεκινάει η κρίση.. (Γιωργάκη δώσε λεφτά στο λαό γιατί δεν μας βλέπω καλά…)Μετά από καιρό αποχής ξαναπήγα στα σωληνουργεία, ξεφτιλίκια τα κοριτσά πεινάνε έχουν μεγαλώσει οι χρόνοι στα ποτά με 80Ε σου κάνουν και τεμενάδες… Βλέπω και άλλα κλεισίματα θα γίνουν και συγχωνεύσεις… 

3μηνο ? xa xa xa ....

Με 10 ~(15) μάρκες πλέον είναι ευχαριστημένα τα μεγάλα (κατά το παρελθόν) ονόματα...

****Μιλάω για καθημερινές...αλλά κ Π/Σ...δεν είδα διαφορά...1-2 φορές που πέρασα για πλάκα...
****Να μη γράψουμε για το πόσες παίρνουν ακόμη μεροκάματο...κ δεν δουλεύουν με ποσοστά..θα έχει πολύ κλάμα...
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
3μηνο ? xa xa xa ....

Με 10 ~(15) μάρκες πλέον είναι ευχαριστημένα τα μεγάλα (κατά το παρελθόν) ονόματα...

****Μιλάω για καθημερινές...αλλά κ Π/Σ...δεν είδα διαφορά...1-2 φορές που πέρασα για πλάκα...
****Να μη γράψουμε για το πόσες παίρνουν ακόμη μεροκάματο...κ δεν δουλεύουν με ποσοστά..θα έχει πολύ κλάμα...
Υπαρχουν κ τετοιες περιπτωσεις (πλεον) ??
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
:cheesy:  :cheesy:
Κι εγω απ'οσο γνωριζω με ποσοστα δουλευουν ολες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom