Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Οι πρώην λολίτες δεν βλέπουν την ώρα να ξαναμαζευτούν.
Και μεις μάλλον το ίδιο.

εκτός απο τη κρύσταλ που ειναι ρασπουτιν και την ζουελέ(ντάιαμοντ ντολς) οι υπόλοιπες λολίτες είναι μούσσες?
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
εκτός απο τη κρύσταλ που ειναι ρασπουτιν και την ζουελέ(ντάιαμοντ ντολς) οι υπόλοιπες λολίτες είναι μούσσες?

Το αστέρι η Βίκυ μετονομάσθηκε σε Λάουρα αν δεν κάνω λάθος και είναι στο Lido με 2-3 άλλες.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Επισκεψη χτες στο Babygold κ μετα στο Αλκατραζ.

Στο Βabygold        Κοστος    32,5ε (2 απλους χορους κ η εισοδος)
Θετικα : Καλη μουσικη, καποιες πολυ καλες παρουσιες κοριτσιων, το ποτο βελτιωθηκε σημαντικα σε σχεση με την προηγουμενη φορα που ειχα παει.
Αρνητικα: Ειρωνικη συμπεριφορα κ ψυχροτητα απο καποιες κοπελες.

Στο Αλκατραζ    Κοστος 85ε (2 ποτα κοπελας + 2 χορους απλους+εισοδος+1 ενα ακομα ποτο δικο μου).
Αρνητικα: Μερικα ατομα του προσωπικου ψυχρα κ αποτομα λες κ κανανε αγγαρεια. Καποιοι σχεδον δεν γνωριζαν ελληνικα για να συννενοηθουμε (απιστευτο) ! (μου φανηκαν ρωσοποντιοι καποιοι)
Θετικα: τα ομορφα κ πρωτοτυπα shows, καποιες κοπελες αρκετα "ζεστες" σε συμπεριφορα.

Γενικα κ στα 2 μαγαζια πολλες ρουμανες απο οτι καταλαβα. Ελεος, φτανει πια με τις ρουμανες.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Το αστέρι η Βίκυ μετονομάσθηκε σε Λάουρα αν δεν κάνω λάθος και είναι στο Lido με 2-3 άλλες.

την θυμάσαι την κολλητή της,την κρίστυ την κοκκινομάλλα?που χαθηκε αυτή?απο λολιτα εννοώ.Το ίδιο και η ξανθιά μουνάρα ψυχρή ρωσίδα λάουρα που απέφευγε το πουλί όπως ο παπαγιώργης το λιβάνι...είχε φύγει μια περίοδο απο λολιτα και ειχε μετεγκατασταθεί πρινσές μετά απο ένα περασμα και απο ρασπούτιν..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Επισκεψη χτες στο Babygold κ μετα στο Αλκατραζ.

Στο Βabygold        Κοστος    32,5ε (2 απλους χορους κ η εισοδος)
Θετικα : Καλη μουσικη, καποιες πολυ καλες παρουσιες κοριτσιων, το ποτο βελτιωθηκε σημαντικα σε σχεση με την προηγουμενη φορα που ειχα παει.
Αρνητικα: Ειρωνικη συμπεριφορα κ ψυχροτητα απο καποιες κοπελες.

Στο Αλκατραζ    Κοστος 85ε (2 ποτα κοπελας + 2 χορους απλους+εισοδος+1 ενα ακομα ποτο δικο μου).
Αρνητικα: Μερικα ατομα του προσωπικου ψυχρα κ αποτομα λες κ κανανε αγγαρεια. Καποιοι σχεδον δεν γνωριζαν ελληνικα για να συννενοηθουμε (απιστευτο) ! (μου φανηκαν ρωσοποντιοι καποιοι)
Θετικα: τα ομορφα κ πρωτοτυπα shows, καποιες κοπελες αρκετα "ζεστες" σε συμπεριφορα.

Γενικα κ στα 2 μαγαζια πολλες ρουμανες απο οτι καταλαβα. Ελεος, φτανει πια με τις ρουμανες.

όντως στο γκόλντ κάποιες την έχουν δεί με πολύ ειρωνικό υφάκι,στο δε αλκατράζ οι αλβανοι και οι ρωσοποντιοι είναι περισσότεροι απο τους έλληνες...
 

Redy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
194
Κριτικές
19
Like
216
Πόντοι
291
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ: Επίσκεψη χτες στο Gran Ritorno στη Μιχαλακοπούλου. Δεν θα σταθώ εδώ στα μουνιά (που είχε αρκετά καλά οφείλω να ομολογήσω), αλλά στο πόσο κάνει να κεράσεις τις κοπέλες. Παιδιά, με είχε ψήσει 1 πουτανίτσα να την κεράσω και λέω οκ. Παραγγέλνω για πάρτη της 1 μπίρα όπως μου ζήτησε, αλλά ευτυχώς ρωτώ πριν την τιμή. Και πόσο μου είπε η μπαργούμαν; 70 ευρώ!!!! Για μια κωλομπίρα 70 ευρώ. Νόμιζα στην αρχή ότι δεν κατάλαβα ή δεν άκουσα και ξαναρωτώ. Πάλι 70 μου λέει. Το δε σφηνάκι -για πιο οικονομικά- έκανε 36!!!!!
Ρε παιδιά είχα κανά χρόνο να πάω σε στριπτιζάδικο, αλλά από τα 10-20 ευρώ που έκανε το ποτό πήγε στα 70; Έλεος. Και δηλ. κάποιοι πληρώνουν 70 ευρώ για να κεράσουν 1 μπίρα; Τι συμβαίνει εδώ; Για διαφωτίστε με γιατί μάλλον έχω χάσει επεισόδια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Στο αλκατράζ στο show με τα κλουβιά, γιατί βάζουν την κοντή και τη χοντρή; Κωμωδία βλέπουμε;
Δε γίνεται να τις κλειδώσουν μέσα για πάντα σαν το fort boyard;
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά είχα κανά χρόνο να πάω σε στριπτιζάδικο, αλλά από τα 10-20 ευρώ που έκανε το ποτό πήγε στα 70; Έλεος. Και δηλ. κάποιοι πληρώνουν 70 ευρώ για να κεράσουν 1 μπίρα; Τι συμβαίνει εδώ; Για διαφωτίστε με γιατί μάλλον έχω χάσει επεισόδια.

Tα 20€ δεν έχουν μεγάλη διαφορά απ'τα 36€...ειδικά αν σκεφθείς οτι με 20€ αλλού παίρνεις ποτό σε σφηνακοπότηρο...ενώ στο Ριτόρνο με 36€ παίρνεις 3πλό - κανονικό ποτό σε κανονικό ποτήρι...

Και ναι...υπάρχουν κάποιοι που κερνάνε...και 70€...και 250€...και 600€....ανάλογα πως ξυπνάνε...για να πάνε στο στριπτηζάδικο...
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
οι κοντές  είναι  σκληρές !
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
αρχίσαμε  και  τα  πρακτικά  μαθήματα  αμερικανικής  ιστορίας  αρχοντούλη ?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Και ναι...υπάρχουν κάποιοι που κερνάνε...και 70€...και 250€...και 600€....ανάλογα πως ξυπνάνε...για να πάνε στο στριπτηζάδικο...

και δεν ντρέπονται οι ξεφτίλες να το γράφουνε κιόλας;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν είδα εδω μέσα να γράφει κανείς για τέτοια ποσά...

όλοι για 10-20-30-50-100€ στην καλύτερη μιλάμε...

εχει γραφτεί τα παλαιά χρόνια...
εσύ είσαι νέοπας δεν έχεις προλάβει αυτές τις εποχές.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom