Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
δε βαρεθήκατε ρε μαλάκες τα ίδια και τα ίδια;
πόσο κάψιμο ακόμα να συσσωρευτεί σ αυτή τη χώρα;

αν έχουμε βαρεθεί λέει.....εδώ πετάξαμε το πουτανοκινήτό γιατί μας έχουν ζαλίσει με τα "how r u?", "r u alive", "pou xathikes esy?", "pou isounes?"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
αν έχουμε βαρεθεί λέει.....εδώ πετάξαμε το πουτανοκινήτό γιατί μας έχουν ζαλίσει με τα "how r u?", "r u alive", "pou xathikes esy?", "pou isounes?"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλά ρε...δεν σου ειπα να τις προωθείς σ'εμένα ?

αφού ξέρεις οτι αγαπάω να πληρώνω...
 

alexstefanos85

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
1. Χαίρομαι.

2. Ξαναχαίρομαι

3. Αυτό οριστικοποιήθηκε.
Εδώ να σου πω ότι ένα άλλο μειονέκτημα των μικρών μαγαζιών είναι ο καπνός των τσιγάρων. Εγώ επειδή δεν καπνίζω, ενοχλούμαι αφάνταστα, ειδικά από τη μυρωδιά του πούρου. Αυτό δεν ισχύει σε ένα μεγάλο μαγαζί. Π.χ. βρέθηκα στο Baby O τις προάλλες και κάποια στιγμή μου λέει η κοπέλα, μυρίζω πούρο. Κοιτάζω δεξιά αριστερά και πράγματι στο παραδιπλανό καναπέ  ένας ηλίθιος έκαιγε ένα πούρο πιο μεγάλο απ’ το πουλί του σηκωμένο. Ήθελε προφανώς να παραστήσει το σπουδαίο στα κορίτσια. Επειδή όμως το μαγαζί είναι αχανές, ο καπνός εξαφανίζεται γρήγορα και δεν είναι τόσο ενοχλητικός.

4. Αν κατάλαβα καλά είπες «Lido έχει γκόμενες πιο μεγάλες απ’ το πατέρα μου».
Εδώ θα σου πω ότι έχω μια φίλη εκεί που πράγματι έχει τριανταρίσει. Με τίποτα όμως δεν τη λες μεγάλη. Έχει πολύ γυμνασμένα πόδια και κοιλιακούς σαν πέτρα, δουλεμένα τόσα χρόνια στο χορό του σωλήνα, και αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή. Εκεί δεν είναι και η Τρέΐση 20 ετών, η καλύτερη ίσως έγχρωμη; Μπορώ να μιλήσω και για άλλες αλλά δεν είναι σκόπιμο τώρα. Επίσης οι μικρές όσο όμορφες κι’ αν είναι, δεν είναι πάντα η καλύτερη επιλογή. Για παράδειγμα η Ίβα που εμφανίστηκε πριν από αρκετούς μήνες στο Ρασπούτιν. Πανέμορφη, μοντέλο, σώμα σαν άγαλμα του Πραξιτέλη, χάρμα οφθαλμών. Αν της μιλήσεις όμως ή τη πάρεις για χορό, ξενέρωσες.  Έλλειψη εμπειρίας, ίσως κάποτε την αποκτήσει.
Είπες « το Baby Gold σου μοιάζει σαν αλάνα». Γι’ αυτό δεν έχω γνώμη γιατί έχω αρκετό καιρό που δεν έχω πάει. Μεγάλωσα βλέπεις και βρίσκω ότι δεν έχω θέση πλέον εκεί. Αναγνωρίζω όμως το δικαίωμα των νεαρών στη διασκέδαση και τους δικαιολογώ που το έχουν κάνει στέκι. Και για να είναι σχεδόν κάθε βράδυ γεμάτο, προφανώς θα είναι και καλό.

5. Πόσες κοπέλες έχει το μαγαζί δεν ξέρω.
Η κλούβα πάντως  που έφερε η αστυνομία για να τις μεταφέρει ήταν μικρού μεγέθους. Αν πήγαινε π.χ. στο Lido που έχει 50 κοπέλες (μου το είπε μια που δούλευε πρόσφατα εκεί), θα χρειαζόταν 2 μεγάλες κλούβες. Τέλος σίγουρα δεν είναι δουλειά μου και δεν με ενδιαφέρει αν οι λίγοι πελάτες είναι και καλοί.

6. Στο Αλκατράζ επίσης δεν πάω πολύ συχνά για τον ίδιο λόγο που
επικαλείσαι και συ. Σ’ αυτό πάω μόνο καθημερινές όταν έχω τίποτα ξένους. Κάτι σαν τουριστικό αξιοθέατο να δουν οι άνθρωποι.

Τελικά δεν παρέλειψες να με κρίνεις. Δεν με πειράζει όμως και συμφωνώ μαζί σου ότι δεν είμαι παίχτης / θηρίο.
Ένας απλός πελατάκος είμαι, χορηγός ιδρυμάτων και απόρων κορασίδων.  Είμαι ανοιχτοχέρης ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ. Αν δεν περνάω καλά, κρατώ τα λεφτά μου στη τσέπη μου και πάω αλλού.
Αγαπάω τα κορίτσια και είμαι πολύ ευγενικός και τρυφερός μαζί τους. Κάποτε είχα γνωριστεί με μια σε ένα διπλό συνεχόμενο πριβέ όπου περάσαμε και οι 2 πολύ καλά. Μου είπε ότι είχε οργασμό, αν είναι αλήθεια μόνο η ίδια το ξέρει. Διαπίστωσα λοιπόν ότι το κορίτσι διακατέχεται από υπαρξιακές ανησυχίες. Την πήρα λοιπόν και μιλήσαμε αρκετή ώρα, μέχρι το ξημέρωμα. Όταν αποφάσισα να φύγω μου λέει: Εγώ έπρεπε να σε πληρώσω σήμερα όχι εσύ. Έκτοτε διατηρούμε μια πολύ καλή φιλία.

Τέλος είπες «με πληρώνουν για ν’ αβαντάρω το κατάστημα».
Συ είπας.

Γεια χαρά.τα τελευταια χρονια το baby gold εχει τισ ιδιεσ γυναικαι αυτα για την ιστορια
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αν έχουμε βαρεθεί λέει.....εδώ πετάξαμε το πουτανοκινήτό γιατί μας έχουν ζαλίσει με τα "how r u?", "r u alive", "pou xathikes esy?", "pou isounes?"

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny:

Ρε Iorgos μη τα πετάς λέμε....
Κ εγώ για πέταμα το είχα και της το έδωσα...

 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ε...κάποτε είχαν πέραση οι σαμπάνιες..τώρα έχουν τα 3πλά...σε λίγο βλέπω να πηγαίνουμε μόνο λίντο με 15€ το απλό πουτάκι...μετά θα καταλήγουμε κατευθείαν μπαρ...με 20€ -ποτάκι-τσιγάρα- !!!!
Πρίγκηπα το έχεις πεί και παλιότερα με 4 τριπλά και είσαι Άρχοντας...
Κλάμα λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Οι  Πρίγκηπες συγχρωτίζονται  με  Ινδιάνους .
Ιδού  κύριοι  ο σοσιαλισμός .
Η  νέα  πνοή  .
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε «alexstefanos85» έγραψες ότι:

«τα τελευταία χρόνια το Baby Gold έχει τις ίδιες γυναίκες, αυτά για την ιστορία»

Δεν έχω να πω κάτι σ’ αυτό γιατί, τελευταία δεν πάω εκεί και δεν γνωρίζω τι γίνεται.
Να σου πω όμως ότι πριν από μερικά χρόνια που πήγαινα και είχα και τα connections μου εκεί, περνούσα όμορφες βραδιές.

Για τη παρούσα κατάσταση, το λόγο έχουν οι οπαδοί του ιδρύματος.
Ας μας ενημερώσουν.
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κατήφεια  επικρατούσε  χθες σε  επιχειρηματικούς  κύκλους .
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
Ας δούμε εμείς οι μικροελάχιστοι τι έγραψε εδώ ο τεραστιομέγιστος:

1.Εγώ επειδή καπνίζω δεν έχω πρόβλημα...αλλά έχεις δίκιο...σε όλα τα μικρά
μαγαζιά υπάρχει θέμα με τον καπνό κλπ...πάντως το Ριτόρνο νομίζω οτι έχει
αρκετά ικανοποιητικό σύστημα εξαερισμού...(κ κλιματισμού όταν λειτουργεί)!
2.Κλείνοντας,να τονίσω οτι όποιος καπνίζει πούρο,πίπα ή απλό τσιγάρο...
μπορεί να το κάνει για την κάβλα του..κ όχι για καμιά γκόμενα...
Όπως κάποιος έχει μια φερράρι για πάρτη του..κ βάζει μόνο το θεό συνοδηγό..
έτσι μπορείς να κάνεις το κέφι σου με οτιδήποτε !!!!

3.Δεν κατάλαβες καλά...τ'ανάποδα έγραψα...
Το λίντο έχει χώρο που μοιάζει με αλάνα...κ το Γκολντ...θείες για γκόμενες!
Επίσης,μια κ έκανες αναφορά...ΟΥΤΕ το Λίντο...ΟΥΤΕ το ΓΚΟΛΝΤ..ούτε φυσικά
το Ριτόρνο...είναι πλέον γεμάτα...καμία μέρα πλην του Σαββάτου...

4.Γνωρίζεις πόσα άτομα χωράει μια κλούβα ? Υπάρχει κλουβα που συνοδεύεται
με ΜΑΤατζήδες...υπάρχει κ αυτή που είναι με τους αξιωματικούς κ 2-3 κ καλά
ανώτερους...@@ μάντολες δλδ...

5.πάμε σήμερα Λίντο να μου δειξεις κ να κεράσουμε τις 50 γκόμενες ?

6.Δεν παραλείπω να κρίνω,όταν με κρίνουν...;)

7.Άπορων κορασίδων ? χαχαχαχα...καλό!!!

8.Όντως με πληρώνουν για να το αβαντάρω...κ όχι μόνο αυτό...πριν με πλήρωναν
απ'το Μούσσες...μετά απ'το Αλκατραζ...τώρα απ'το Ριτορνο...

9.Τέλος και για μένα...σχολιάζεις μόνο όσα σε συμφέρει κ παραλείπεις εντέχνως
κάποια σημεία που κάνουν τη διαφορά...δεν θα σου πω τι κ πως...γιατί δεν ψάχνω
να βρω κάτι που θα με κάνει να σου αποδείξω οτι έχω δίκιο...

10.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ !!!!

1. Κανένα σχόλιο, συμφωνεί.

2. Όποιος βάζει το θεό συνοδηγό σε μια φερράρι, μπορεί να το κάνει σε μια πίστα ταχύτητας (νομίζω είναι μια στη Τρίπολη). Αν το κάνει στη Βασιλίσσης Σοφίας ή στη Κηφισίας, τότε υπάρχει θέμα. Το καταλαβαίνει όποιος έχει κοινή λογική. Mπορεί  να γραφτούν σελίδες γι’ αυτό. Φέτος το καλοκαίρι γυρίζοντας από παραλία, στη Λ. Βουλιαγμένης, αντίκρισα την εξής σκηνή (κάποιοι από δω μέσα μπορεί να την είδαν). Μια ολοκαίνουρια μαύρη πόρσε έδωσε τέλος  στη πορεία της αφού χώθηκε στο πίσω και κάτω μέρος ενός προπορευόμενου φορτηγού. Ευτυχώς που δεν πέρασε στο αντίθετο ρεύμα να πάρει κι’ άλλους στο λαιμό του. Η καταστροφή περιορίστηκε στον οδηγό, την συνοδηγό του (που δεν ήταν ο θεός) και στη πόρσε.
Με την ίδια λογική όποιος θέλει για τη κάβλα του και όχι για να παραστήσει το σπουδαίο, να κάψει ένα πούρο, μπορεί να το κάνει στο σπίτι του ή σε ανοικτό χώρο. Αν όμως σε ένα κλειστό χώρο τυλιχτεί ο ίδιος μέσα στο σύννεφο καπνού και παράλληλα τυλίξει τους διπλανούς και τους παραδιπλανούς, τότε τίθεται θέμα. Κανένας δεν θέλει να αναπνέει το καπνό που βγάζει απ’ τα ρουθούνια του ένας ηλίθιος που αποφάσισε να ανάψει πούρο ή πίπα σ’ ένα κλειστό χώρο.

3. Ο χώρος του Lido μοιάζει με αλάνα...
Αντέχει άραγε συγκρίσεως ο χώρος του Grand Ritorno με το χώρο του Lido;
Ας το δούμε.
Lido: Μετά την ανακαίνιση όλοι οι πελάτες κάθονται σε καινούριους καναπέδες. Ξεφορτώθηκαν τις απαίσιες ξύλινες καρέκλες. Οι καναπέδες είναι αμφιθεατρικά τοποθετημένοι, η πίστα είναι στο κέντρο και είναι ορατή από παντού. Θα προτιμούσα βέβαια να κρατήσουν τον ανελκυστήρα στη πίστα που υπήρχε πριν την ανακαίνιση. Διαθέτει χώρο για απλούς χορούς και ξεχωριστό πριβέ.
Grand Ritorno: Διάβασα ότι κάποιος το είπε σαλούν. Και μάλλον έτσι είναι. Δύο καναπέδες μπαίνοντας δεξιά με θέα τη κολώνα και άλλοι δύο στο βάθος, εκ των οποίων ο ένας χρησιμοποιείται για χορούς και πριβέ που μόνο πριβέ δεν είναι. Μπροστά στη πίστα όπου υπάρχει λίγος χώρος τοποθετήθηκαν μερικές φτηνιάρικες καρέκλες και μικρά τραπεζάκια. Τα Σάββατα που έχει κόσμο, όποιος προλάβει κάθεται, οι άλλοι μένουν όρθιοι στο μπαρ και γύρω απ’ τη πίστα. Αν κατάλαβα καλά από προηγούμενες αναφορές, το target group των πελατών του μαγαζιού είναι επιχειρηματίες, επιστήμονες, ανώτερα στελέχη κ.λ.π. Έτσι δικαιολογεί και τις τσιμπημένες τιμές. Όμως η εσωτερική διαμόρφωση του χώρου σε στυλ σαλούν κυρίως ορθάδικου, δεν απευθύνεται σ’ αυτό το target group. Στον άνετο χώρο του Lido, με φθηνότερες τιμές, ο επιχειρηματίας, ο επιστήμονας, αλλά και ο εργάτης και ο φοιτητής θα βρει τη θέση του σε ένα καναπέ. Τελικά ο στόχος που είναι να περάσει κανείς μερικές ώρες ευχάριστα και άνετα χωρίς να χρειάζεται να καταθέσει μια μικρή προκαταβολή οικοπέδου, επιτυγχάνεται καλύτερα στο Lido.
Όσο για το αν το Gold έχει θείες για γκόμενες, αφήνω να το σχολιάσουν οι ειδικοί. Εγώ δεν είμαι.

4. Όχι, δεν είχα την ευτυχία να με φιλοξενήσουν ποτέ σε κλούβα. Εξωτερικά τις βλέπω και διαπιστώνω ότι υπάρχουν μεγάλες και μικρές. Η αστυνομία για να μεταφέρει τις κοπέλες του Grand Ritorno, χρησιμοποίησε μια μικρή. Συμπέρασμα, λίγες κοπέλες.

5. Δεν έχω κανένα λόγο να μη πιστέψω μια χορεύτρια που συνάντησα στο Baby O, η οποία μόλις είχε φύγει από Lido, επειδή όπως είπε είχε 50 κοπέλες και δεν μπορούσε να δουλέψει.

6. Άλλο κρίνω και άλλο κατακρίνω.

7. Άπορες είναι. Αν δεν ήταν δεν θα έκαναν αυτή τη δουλειά.

8. Αυτό δεν το σχολιάζω, το αφήνω για να κάνει τη διαφορά.

9. Νομίζω πως δεν παρέλειψα κάτι σημαντικό.

10. Αυτή η φράση με κεφαλαία γράμματα μου θυμίζει το σπαστικό μικρό της γειτόνισσας με τις πάνες όταν κτυπιέται στο πάτωμα και τσιρίζει για να πετύχει αυτό που θέλει.

Αυτά τα λίγα γιατί δεν έχω πολύ χρόνο.

Άντε γειά.
 

Επισκέπτης
2.Με την ίδια λογική όποιος θέλει για τη κάβλα του και όχι για να παραστήσει το σπουδαίο, να κάψει ένα πούρο, μπορεί να το κάνει στο σπίτι του ή σε ανοικτό χώρο. Αν όμως σε ένα κλειστό χώρο τυλιχτεί ο ίδιος μέσα στο σύννεφο καπνού και παράλληλα τυλίξει τους διπλανούς και τους παραδιπλανούς, τότε τίθεται θέμα. Κανένας δεν θέλει να αναπνέει το καπνό που βγάζει απ’ τα ρουθούνια του ένας ηλίθιος που αποφάσισε να ανάψει πούρο ή πίπα σ’ ένα κλειστό χώρο.

3. Ο χώρος του Lido μοιάζει με αλάνα...
Αντέχει άραγε συγκρίσεως ο χώρος του Grand Ritorno με το χώρο του Lido;
Ας το δούμε.
Lido: Μετά την ανακαίνιση όλοι οι πελάτες κάθονται σε καινούριους καναπέδες. Ξεφορτώθηκαν τις απαίσιες ξύλινες καρέκλες. Οι καναπέδες είναι αμφιθεατρικά τοποθετημένοι, η πίστα είναι στο κέντρο και είναι ορατή από παντού. Θα προτιμούσα βέβαια να κρατήσουν τον ανελκυστήρα στη πίστα που υπήρχε πριν την ανακαίνιση. Διαθέτει χώρο για απλούς χορούς και ξεχωριστό πριβέ.
Grand Ritorno: Διάβασα ότι κάποιος το είπε σαλούν. Και μάλλον έτσι είναι. Δύο καναπέδες μπαίνοντας δεξιά με θέα τη κολώνα και άλλοι δύο στο βάθος, εκ των οποίων ο ένας χρησιμοποιείται για χορούς και πριβέ που μόνο πριβέ δεν είναι. Μπροστά στη πίστα όπου υπάρχει λίγος χώρος τοποθετήθηκαν μερικές φτηνιάρικες καρέκλες και μικρά τραπεζάκια. Τα Σάββατα που έχει κόσμο, όποιος προλάβει κάθεται, οι άλλοι μένουν όρθιοι στο μπαρ και γύρω απ’ τη πίστα. Αν κατάλαβα καλά από προηγούμενες αναφορές, το target group των πελατών του μαγαζιού είναι επιχειρηματίες, επιστήμονες, ανώτερα στελέχη κ.λ.π. Έτσι δικαιολογεί και τις τσιμπημένες τιμές. Όμως η εσωτερική διαμόρφωση του χώρου σε στυλ σαλούν κυρίως ορθάδικου, δεν απευθύνεται σ’ αυτό το target group. Στον άνετο χώρο του Lido, με φθηνότερες τιμές, ο επιχειρηματίας, ο επιστήμονας, αλλά και ο εργάτης και ο φοιτητής θα βρει τη θέση του σε ένα καναπέ. Τελικά ο στόχος που είναι να περάσει κανείς μερικές ώρες ευχάριστα και άνετα χωρίς να χρειάζεται να καταθέσει μια μικρή προκαταβολή οικοπέδου, επιτυγχάνεται καλύτερα στο Lido.
Όσο για το αν το Gold έχει θείες για γκόμενες, αφήνω να το σχολιάσουν οι ειδικοί. Εγώ δεν είμαι.

4. Όχι, δεν είχα την ευτυχία να με φιλοξενήσουν ποτέ σε κλούβα. Εξωτερικά τις βλέπω και διαπιστώνω ότι υπάρχουν μεγάλες και μικρές. Η αστυνομία για να μεταφέρει τις κοπέλες του Grand Ritorno, χρησιμοποίησε μια μικρή. Συμπέρασμα, λίγες κοπέλες.

5. Δεν έχω κανένα λόγο να μη πιστέψω μια χορεύτρια που συνάντησα στο Baby O, η οποία μόλις είχε φύγει από Lido, επειδή όπως είπε είχε 50 κοπέλες και δεν μπορούσε να δουλέψει.

6. Άλλο κρίνω και άλλο κατακρίνω.

7. Άπορες είναι. Αν δεν ήταν δεν θα έκαναν αυτή τη δουλειά.

8. Αυτό δεν το σχολιάζω, το αφήνω για να κάνει τη διαφορά.

9. Νομίζω πως δεν παρέλειψα κάτι σημαντικό.

10. Αυτή η φράση με κεφαλαία γράμματα μου θυμίζει το σπαστικό μικρό της γειτόνισσας με τις πάνες όταν κτυπιέται στο πάτωμα και τσιρίζει για να πετύχει αυτό που θέλει.

Αυτά τα λίγα γιατί δεν έχω πολύ χρόνο.

Άντε γειά.

2.Κάνεις λάθος και το ξέρεις...εγώ καπνίζω και γουστάρω να το κάνω ακόμη και σε χώρο 1x1...το ίδιο φαντάζομαι ισχύει κ για κάποιον που καπνίζει πούρο....δεν είναι όλα μούρη...ή εφέ...ή οτιδήποτε...απλά γουστάρεις κάτι που ίσως χαλάει τους άλλους...

3.Για να καταλάβεις...στα παπάρια μου ο χώρος του Ριτόρνο...κ του κάθε Ριτόρνο...σε σχέση με το Λίντο...ναι,το 2ο είναι τεράστιο και γι'αυτούς που πάνε να δουν show κ να κάτσουν με ένα ποτάκι όλο το βράδυ...είναι φοβερός χώρος...απ'τους καλύτερους - αν όχι ο καλύτερος...Αν πάλι πηγαίνεις σε στριπ κλαμπς..για άλλους λόγους..τότε χέστηκες για τον χώρο...το μόνο που ζητάς είναι ένας καναπές ή μια καρέκλα κ ένα τραπέζι...κ λίγο καλό εξαερισμό...(αυτά,όσον αφορά το χώρο)...
Το target group του Ριτόρνο...δεν το ξέρω...φαντάζομαι οτι είναι αυτό που ανέφερα...αλλιώς δεν μπορώ να εξηγήσω αυτές τις τιμές...πάντως το τάργκετ γκρουπ - φραγκάτος...προτιμά μαγαζιά με τέτοια διαρρύθμιση...κ πιο πουτανιζέ....παρά χώρους που μαζεύεται λαοθάλασσα....
Και μιας κ έκανες κ σύνοψη...ναι,στο Λιντο...για λογαριασμό ως 100€...είναι μια χαρά...για παιχνίδια απο 500€ και πάνω...δεν ενδείκνυται...είναι πολύ massive για να κάνεις ομορφιές...;)

4.Λάθος συμπέρασμα βγάζεις....αν πάλι με προκαλείς μπορώ να σου βάλω φωτογραφίες απο την κλούβα με τις κυρίες απ'το Ριτόρνο...κ μια παλιότερη με τις κυρίες του Λίντο...τα πεσίματα ήταν αντίστοιχες μέρες...κ με τον ίδιο αριθμό τεμαχίων...αλλά κ πάλι..όταν το Ριτόρνο έχει μουνάρες ως προς το 1/4 του...κ το Λίντο ως προς το 1/8 του...τότε ναι,θα πάω στο Ριτόρνο...που έχει καλύτερη αναλογία...

5.ΟΚ...να πιστεύεις τις καριόλες και όταν σου λένε οτι σ'αγαπάνε....μην κάνεις διαχωρισμούς...όποτε σε βολεύει...

6.Kρίνω και κατακρίνω...γιατί έχω τη δύναμη να το κάνω...

7.Άπορες...άπορες....κακομοίρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη..............

8.Έτσι κι αλλιώς έχουμε τεράστια διαφορά...είσαι φτωχομπινές...κ πολύ λίγος...

9.Τότε,δεν βλέπεις καλά...

10.Εμένα μου θυμίζει κάτι μάγκες με αρχίδια...που έχουν για μια ροχάλα τους...κάτι φτωχομπινέδες σαν κ του λόγου σου...

Σιγά ρε πολυάσχολε...κερατά...
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
άπορες οι stripers δεν είναι απλα θέλουν γρήγορο και πολύ χρήμα... (παίζει να έχει η κάθε μια πάνω  από 100,000Ε σε λογαριασμό τραπέζης) και στα αστέρια πάει και παραπάνω.
συγκριση lido με GR δεν μπορώ να κάνω γιατι απλα δεν έχω παει ποτέ στο 2o. θα μου λύσει καποιος την απορία γιατί πλακώνεστε συνέχεια "διαδικτυακά πάντα"? ο κάθε ένας έχει τις δικές του απόψεις
επί του θεμάτος μην τρελένεστε...  :priest:
 

Επισκέπτης
άπορες οι stripers δεν είναι απλα θέλουν γρήγορο και πολύ χρήμα... (παίζει να έχει η κάθε μια πάνω  από 100,000Ε σε λογαριασμό τραπέζης) και στα αστέρια πάει και παραπάνω.
συγκριση lido με GR δεν μπορώ να κάνω γιατι απλα δεν έχω παει ποτέ στο 2o. θα μου λύσει καποιος την απορία γιατί πλακώνεστε συνέχεια "διαδικτυακά πάντα"? ο κάθε ένας έχει τις δικές του απόψεις
επί του θεμάτος μην τρελένεστε...  :priest:

δεν πλακώνεται κανείς...κουβέντα γίνεται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom