Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Επισκέπτης
αφού δεν μας παίρνει για άλλα...τι να κάνουμε?

ε...κάποτε είχαν πέραση οι σαμπάνιες..τώρα έχουν τα 3πλά...σε λίγο βλέπω να πηγαίνουμε μόνο λίντο με 15€ το απλό πουτάκι...μετά θα καταλήγουμε κατευθείαν μπαρ...με 20€ -ποτάκι-τσιγάρα- !!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ε...κάποτε είχαν πέραση οι σαμπάνιες..τώρα έχουν τα 3πλά...σε λίγο βλέπω να πηγαίνουμε μόνο λίντο με 15€ το απλό πουτάκι...μετά θα καταλήγουμε κατευθείαν μπαρ...με 20€ -ποτάκι-τσιγάρα- !!!!
To τσιγάρο το κόψαμε  , 15€ μόνο 
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290

Το ξέρουμε , το ξέρουμε  και  με τα  λεφτά  από το  κόψιμο  του  τσιγάρου  κάνουμε  οικονομία  και μια  φορά το  μήνα  παίρνουμε  και απλό χορό  και κερνάμε  και ένα  ποτό .

Οι κιμπαρλίδικες  έξοδοι  που  πλερώνουμε  49 ολόκληρα  Ευρώ  και αφήνουμε  και τα  ρέστα  στο γκαρσόνι ( αν δεν τα  κρατήσει από μόνο του)
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
1.Δεν κουράζομαι!

2.Αν υποστηρίζεις αυτά που γράφεις με επιχειρήματα,θα έχουμε διάλογο!

3.Απ'τα ευρέως γνωστά,πρέπει να είναι το μικρότερο!

4.Αυτό που είπες σχετικά με το όνομα,είναι μαλακία και το ξέρεις...δηλαδή το Lido Palace,είναι παλάτι ? Το Baby 'O Gold...έχει χρυσά "μωρά" ? Γιατί το ένα μου μοιάζει για αλάνα κ το άλλο έχει γκόμενες πιο μεγάλες κι απ'τον πατέρα μου - πλέον - !!! Μπορώ να μιλήσω και για τα υπόλλοιπα...αλλά δεν το κάνω...!

5.Λίγους κ καλούς χωράει...γιατί κερδίζει απ'τους καναπεδάτους φίλους...όχι απ'τα ποτά στα όρθια...επίσης,λίγες κοπέλες ? καμιά 30άρα πρέπει να υπάρχουν στο σύνολο..αν κ τελευταία βλέπω έχει μικρύνει κατά πολύ το ρόστερ....πάντως 20,υπάρχουν...και νομίζω για το μέγεθος του μαγαζιού...αρκούν...! To ποιός κρίνει αν οι πελάτες είναι καλοί,δεν είναι δουλειά σου...πόσο μάλλον να σε ενδιαφέρει κ ποιός τους κρίνει...

6. Αν δεχθώ οτι έχει 20 κοπέλες το μαγαζί...και 5 είναι καλές...τότε μιλάμε για το 1/4....αν μου πεις ένα μαγαζί που το 1/4 του,απαρτίζεται απο μουνάρες (πλην του Αλκατραζ που δεν μπορείς να κάνεις με κανέναν τρόπο "ωραίο" παιχνίδι)...τότε θα πηγαίνω εκεί! Επίσης,πελάτης που καλεί γκόμενα στο τραπέζι του...δεν με γεμίζει,πλην ελαχίστων περιπτώσεων που γνωρίζω τι είδους παίχτες/θηρία είναι...κ δεν μοιάζεις με τους τελευταίους...

Αυτά...κι ελπίζω να συνεχιστεί η κουβέντα μας...γιατί με πληρώνουν για ν'αβαντάρω το κατάστημα....

1. Χαίρομαι.

2. Ξαναχαίρομαι

3. Αυτό οριστικοποιήθηκε.
Εδώ να σου πω ότι ένα άλλο μειονέκτημα των μικρών μαγαζιών είναι ο καπνός των τσιγάρων. Εγώ επειδή δεν καπνίζω, ενοχλούμαι αφάνταστα, ειδικά από τη μυρωδιά του πούρου. Αυτό δεν ισχύει σε ένα μεγάλο μαγαζί. Π.χ. βρέθηκα στο Baby O τις προάλλες και κάποια στιγμή μου λέει η κοπέλα, μυρίζω πούρο. Κοιτάζω δεξιά αριστερά και πράγματι στο παραδιπλανό καναπέ  ένας ηλίθιος έκαιγε ένα πούρο πιο μεγάλο απ’ το πουλί του σηκωμένο. Ήθελε προφανώς να παραστήσει το σπουδαίο στα κορίτσια. Επειδή όμως το μαγαζί είναι αχανές, ο καπνός εξαφανίζεται γρήγορα και δεν είναι τόσο ενοχλητικός.

4. Αν κατάλαβα καλά είπες «Lido έχει γκόμενες πιο μεγάλες απ’ το πατέρα μου».
Εδώ θα σου πω ότι έχω μια φίλη εκεί που πράγματι έχει τριανταρίσει. Με τίποτα όμως δεν τη λες μεγάλη. Έχει πολύ γυμνασμένα πόδια και κοιλιακούς σαν πέτρα, δουλεμένα τόσα χρόνια στο χορό του σωλήνα, και αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή. Εκεί δεν είναι και η Τρέΐση 20 ετών, η καλύτερη ίσως έγχρωμη; Μπορώ να μιλήσω και για άλλες αλλά δεν είναι σκόπιμο τώρα. Επίσης οι μικρές όσο όμορφες κι’ αν είναι, δεν είναι πάντα η καλύτερη επιλογή. Για παράδειγμα η Ίβα που εμφανίστηκε πριν από αρκετούς μήνες στο Ρασπούτιν. Πανέμορφη, μοντέλο, σώμα σαν άγαλμα του Πραξιτέλη, χάρμα οφθαλμών. Αν της μιλήσεις όμως ή τη πάρεις για χορό, ξενέρωσες.  Έλλειψη εμπειρίας, ίσως κάποτε την αποκτήσει.
Είπες « το Baby Gold σου μοιάζει σαν αλάνα». Γι’ αυτό δεν έχω γνώμη γιατί έχω αρκετό καιρό που δεν έχω πάει. Μεγάλωσα βλέπεις και βρίσκω ότι δεν έχω θέση πλέον εκεί. Αναγνωρίζω όμως το δικαίωμα των νεαρών στη διασκέδαση και τους δικαιολογώ που το έχουν κάνει στέκι. Και για να είναι σχεδόν κάθε βράδυ γεμάτο, προφανώς θα είναι και καλό.

5. Πόσες κοπέλες έχει το μαγαζί δεν ξέρω.
Η κλούβα πάντως  που έφερε η αστυνομία για να τις μεταφέρει ήταν μικρού μεγέθους. Αν πήγαινε π.χ. στο Lido που έχει 50 κοπέλες (μου το είπε μια που δούλευε πρόσφατα εκεί), θα χρειαζόταν 2 μεγάλες κλούβες. Τέλος σίγουρα δεν είναι δουλειά μου και δεν με ενδιαφέρει αν οι λίγοι πελάτες είναι και καλοί.

6. Στο Αλκατράζ επίσης δεν πάω πολύ συχνά για τον ίδιο λόγο που
επικαλείσαι και συ. Σ’ αυτό πάω μόνο καθημερινές όταν έχω τίποτα ξένους. Κάτι σαν τουριστικό αξιοθέατο να δουν οι άνθρωποι.

Τελικά δεν παρέλειψες να με κρίνεις. Δεν με πειράζει όμως και συμφωνώ μαζί σου ότι δεν είμαι παίχτης / θηρίο.
Ένας απλός πελατάκος είμαι, χορηγός ιδρυμάτων και απόρων κορασίδων.  Είμαι ανοιχτοχέρης ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ. Αν δεν περνάω καλά, κρατώ τα λεφτά μου στη τσέπη μου και πάω αλλού.
Αγαπάω τα κορίτσια και είμαι πολύ ευγενικός και τρυφερός μαζί τους. Κάποτε είχα γνωριστεί με μια σε ένα διπλό συνεχόμενο πριβέ όπου περάσαμε και οι 2 πολύ καλά. Μου είπε ότι είχε οργασμό, αν είναι αλήθεια μόνο η ίδια το ξέρει. Διαπίστωσα λοιπόν ότι το κορίτσι διακατέχεται από υπαρξιακές ανησυχίες. Την πήρα λοιπόν και μιλήσαμε αρκετή ώρα, μέχρι το ξημέρωμα. Όταν αποφάσισα να φύγω μου λέει: Εγώ έπρεπε να σε πληρώσω σήμερα όχι εσύ. Έκτοτε διατηρούμε μια πολύ καλή φιλία.

Τέλος είπες «με πληρώνουν για ν’ αβαντάρω το κατάστημα».
Συ είπας.

Γεια χαρά.

 

Επισκέπτης
1. Χαίρομαι.

2. Ξαναχαίρομαι

3. Αυτό οριστικοποιήθηκε.
Εδώ να σου πω ότι ένα άλλο μειονέκτημα των μικρών μαγαζιών είναι ο καπνός των τσιγάρων. Εγώ επειδή δεν καπνίζω, ενοχλούμαι αφάνταστα, ειδικά από τη μυρωδιά του πούρου. Αυτό δεν ισχύει σε ένα μεγάλο μαγαζί. Π.χ. βρέθηκα στο Baby O τις προάλλες και κάποια στιγμή μου λέει η κοπέλα, μυρίζω πούρο. Κοιτάζω δεξιά αριστερά και πράγματι στο παραδιπλανό καναπέ  ένας ηλίθιος έκαιγε ένα πούρο πιο μεγάλο απ’ το πουλί του σηκωμένο. Ήθελε προφανώς να παραστήσει το σπουδαίο στα κορίτσια. Επειδή όμως το μαγαζί είναι αχανές, ο καπνός εξαφανίζεται γρήγορα και δεν είναι τόσο ενοχλητικός.

4. Αν κατάλαβα καλά είπες «Lido έχει γκόμενες πιο μεγάλες απ’ το πατέρα μου».
Εδώ θα σου πω ότι έχω μια φίλη εκεί που πράγματι έχει τριανταρίσει. Με τίποτα όμως δεν τη λες μεγάλη. Έχει πολύ γυμνασμένα πόδια και κοιλιακούς σαν πέτρα, δουλεμένα τόσα χρόνια στο χορό του σωλήνα, και αποτελεί μια πολύ καλή επιλογή. Εκεί δεν είναι και η Τρέΐση 20 ετών, η καλύτερη ίσως έγχρωμη; Μπορώ να μιλήσω και για άλλες αλλά δεν είναι σκόπιμο τώρα. Επίσης οι μικρές όσο όμορφες κι’ αν είναι, δεν είναι πάντα η καλύτερη επιλογή. Για παράδειγμα η Ίβα που εμφανίστηκε πριν από αρκετούς μήνες στο Ρασπούτιν. Πανέμορφη, μοντέλο, σώμα σαν άγαλμα του Πραξιτέλη, χάρμα οφθαλμών. Αν της μιλήσεις όμως ή τη πάρεις για χορό, ξενέρωσες.  Έλλειψη εμπειρίας, ίσως κάποτε την αποκτήσει.
Είπες « το Baby Gold σου μοιάζει σαν αλάνα». Γι’ αυτό δεν έχω γνώμη γιατί έχω αρκετό καιρό που δεν έχω πάει. Μεγάλωσα βλέπεις και βρίσκω ότι δεν έχω θέση πλέον εκεί. Αναγνωρίζω όμως το δικαίωμα των νεαρών στη διασκέδαση και τους δικαιολογώ που το έχουν κάνει στέκι. Και για να είναι σχεδόν κάθε βράδυ γεμάτο, προφανώς θα είναι και καλό.

5. Πόσες κοπέλες έχει το μαγαζί δεν ξέρω.
Η κλούβα πάντως  που έφερε η αστυνομία για να τις μεταφέρει ήταν μικρού μεγέθους. Αν πήγαινε π.χ. στο Lido που έχει 50 κοπέλες (μου το είπε μια που δούλευε πρόσφατα εκεί), θα χρειαζόταν 2 μεγάλες κλούβες. Τέλος σίγουρα δεν είναι δουλειά μου και δεν με ενδιαφέρει αν οι λίγοι πελάτες είναι και καλοί.

6. Στο Αλκατράζ επίσης δεν πάω πολύ συχνά για τον ίδιο λόγο που
επικαλείσαι και συ. Σ’ αυτό πάω μόνο καθημερινές όταν έχω τίποτα ξένους. Κάτι σαν τουριστικό αξιοθέατο να δουν οι άνθρωποι.

Τελικά δεν παρέλειψες να με κρίνεις. Δεν με πειράζει όμως και συμφωνώ μαζί σου ότι δεν είμαι παίχτης / θηρίο.
Ένας απλός πελατάκος είμαι, χορηγός ιδρυμάτων και απόρων κορασίδων.  Είμαι ανοιχτοχέρης ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ. Αν δεν περνάω καλά, κρατώ τα λεφτά μου στη τσέπη μου και πάω αλλού.
Αγαπάω τα κορίτσια και είμαι πολύ ευγενικός και τρυφερός μαζί τους. Κάποτε είχα γνωριστεί με μια σε ένα διπλό συνεχόμενο πριβέ όπου περάσαμε και οι 2 πολύ καλά. Μου είπε ότι είχε οργασμό, αν είναι αλήθεια μόνο η ίδια το ξέρει. Διαπίστωσα λοιπόν ότι το κορίτσι διακατέχεται από υπαρξιακές ανησυχίες. Την πήρα λοιπόν και μιλήσαμε αρκετή ώρα, μέχρι το ξημέρωμα. Όταν αποφάσισα να φύγω μου λέει: Εγώ έπρεπε να σε πληρώσω σήμερα όχι εσύ. Έκτοτε διατηρούμε μια πολύ καλή φιλία.

Τέλος είπες «με πληρώνουν για ν’ αβαντάρω το κατάστημα».
Συ είπας.

Γεια χαρά.

Εγώ επειδή καπνίζω δεν έχω πρόβλημα...αλλά έχεις δίκιο...σε όλα τα μικρά
μαγαζιά υπάρχει θέμα με τον καπνό κλπ...πάντως το Ριτόρνο νομίζω οτι έχει
αρκετά ικανοποιητικό σύστημα εξαερισμού...(κ κλιματισμού όταν λειτουργεί)!
Κλείνοντας,να τονίσω οτι όποιος καπνίζει πούρο,πίπα ή απλό τσιγάρο...
μπορεί να το κάνει για την κάβλα του..κ όχι για καμιά γκόμενα...
Όπως κάποιος έχει μια φερράρι για πάρτη του..κ βάζει μόνο το θεό συνοδηγό..
έτσι μπορείς να κάνεις το κέφι σου με οτιδήποτε !!!!

Δεν κατάλαβες καλά...τ'ανάποδα έγραψα...
Το λίντο έχει χώρο που μοιάζει με αλάνα...κ το Γκολντ...θείες για γκόμενες!
Επίσης,μια κ έκανες αναφορά...ΟΥΤΕ το Λίντο...ΟΥΤΕ το ΓΚΟΛΝΤ..ούτε φυσικά
το Ριτόρνο...είναι πλέον γεμάτα...καμία μέρα πλην του Σαββάτου...

Γνωρίζεις πόσα άτομα χωράει μια κλούβα ? Υπάρχει κλουβα που συνοδεύεται
με ΜΑΤατζήδες...υπάρχει κ αυτή που είναι με τους αξιωματικούς κ 2-3 κ καλά
ανώτερους...@@ μάντολες δλδ...
πάμε σήμερα Λίντο να μου δειξεις κ να κεράσουμε τις 50 γκόμενες ?

Δεν παραλείπω να κρίνω,όταν με κρίνουν...;)

Άπορων κορασίδων ? χαχαχαχα...καλό!!!

Όντως με πληρώνουν για να το αβαντάρω...κ όχι μόνο αυτό...πριν με πλήρωναν
απ'το Μούσσες...μετά απ'το Αλκατραζ...τώρα απ'το Ριτορνο...

Τέλος και για μένα...σχολιάζεις μόνο όσα σε συμφέρει κ παραλείπεις εντέχνως
κάποια σημεία που κάνουν τη διαφορά...δεν θα σου πω τι κ πως...γιατί δεν ψάχνω
να βρω κάτι που θα με κάνει να σου αποδείξω οτι έχω δίκιο...
ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ !!!!
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Και  το  Paris Live  Show  στο Μενίδι  αβάνταρε  κάποτέ  ο  αισχρός  μικροπρίγκηπας  , όπως  και το  μυστικοφορτωτικό αλήστου  μνήμης  Sierra . Το  La  banana  και  το  Prestige τα  αβανταρε  ο Θρούλης !
 

Επισκέπτης
Και  το  Paris Live  Show  στο Μενίδι  αβάνταρε  κάποτέ  ο  αισχρός  μικροπρίγκηπας  , όπως  και το  μυστικοφορτωτικό αλήστου  μνήμης  Sierra . Το  La  banana  και  το  Prestige τα  αβανταρε  ο Θρούλης !

Ο Θρούλης,δηλαδή εγώ ? xa xa xa !!!!
 

repos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Εγω παντος μέτα απο 1 χρόνο διακοπής του καπνίσματος το ξαναξεκίνησα γιατι πηγαινα και καπνιζα του διπλανου οποτε λεω δεν γαμιεται ας καπνισω το δικό μου  :rockon:
Εγω δεν θα έκρινα τα μαγαζιά γιατι στα μαγαζια μια νυχτα μπορείς να περασείς γαματά και την αλλή να θες να φύγεις. (δεν λεω να πας και στα χειρότερα) Οποτε αντικειμενικότητα δεν υπάρχει απλα
πας και οτι κάτσει. (αν ειναι να συγκρινεις δλδ BG lido alcatraz ktl το τελευταιο το αποφευγω γιατι έχει μαζέψει βρυκόλακες και είμαι ευαίσθητος στο αιμα  :boobies: :boobies:)
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
παρακαλω βοηθεια το αμαζον ειναι ανοιχτο η οχι??
το babes μιχαλ. ειναι ανοιχτο και αυτο η οχι?
και αν ναι τι γνωριζουμε για χωρουσ ,εισοδουσ κτλ (πριβε)
ευχαριστω!
 

Επισκέπτης
παρακαλω βοηθεια το αμαζον ειναι ανοιχτο η οχι??
το babes μιχαλ. ειναι ανοιχτο και αυτο η οχι?
και αν ναι τι γνωριζουμε για χωρουσ ,εισοδουσ κτλ (πριβε)
ευχαριστω!

Babes ανοιχτό....

Ότι πάρεις 100€...xa xa xa !!!!

Αmazon κλειστό (???)!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom