Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Εγώ πάντως στο δικό μου λέω να το κάνω ανακαίνιση τώρα...
Λέω να βγάλω τις διακοσμητικά.... και ο νοών νοείτο :grin:
 

Επισκέπτης
Λέγε ρε πόσα κωλόμπαρα έχεις....

Mου τα έκλεισαν....τώρα έχω μόνο το Ritorno G.

Εγώ πάντως στο δικό μου λέω να το κάνω ανακαίνιση τώρα...
Λέω να βγάλω τις διακοσμητικά.... και ο νοών νοείτο :grin:

Είναι της μόδας οι ανακαινίσεις....

Όλοι ανακαινίζουν τελευταία...
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Mου τα έκλεισαν....τώρα έχω μόνο το Ritorno G.

Είναι της μόδας οι ανακαινίσεις....

Όλοι ανακαινίζουν τελευταία...
Αδερφέ θα αρχίσω να επισκέπτομαι το μαγαζί σου! πολύ ωραίο...
Εκεί θα στεγάσω το νέο έρωτα μου...
Να πείς εκεί όμως στους μάστορες να με προσέχουν και ειδικά στις κοπέλες...
Κ εγώ ξέρεις πως θα είμαι κιμπάρης και ανοιχτοχέρης (θα πιάνω ότι βρίσκω δηλαδή... :grin:)
:smitten: :smitten:
Ρουμάνες με χάνετε.....
 

Επισκέπτης
Αδερφέ θα αρχίσω να επισκέπτομαι το μαγαζί σου! πολύ ωραίο...
Εκεί θα στεγάσω το νέο έρωτα μου...
Να πείς εκεί όμως στους μάστορες να με προσέχουν και ειδικά στις κοπέλες...
Κ εγώ ξέρεις πως θα είμαι κιμπάρης και ανοιχτοχέρης (θα πιάνω ότι βρίσκω δηλαδή... :grin:)
:smitten: :smitten:
Ρουμάνες με χάνετε.....

Να με παίρνεις τηλέφωνο να στην κρατάω καβάτζα...:cheesy: :P :P
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Έγινε boss!

Ρουμάνες για σας!!!!!! Ένα κακογουστο αστείο....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Αιντε καλημέρες  και  τα  λέμε  !
 

Hector

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.252
Like
0
Πόντοι
16
:2funny:

Το G.Ritorno....

Η δική σου άποψη ?

[size=4pt]Χωράει...λίγους και καλούς...;)[/size]

Ζητάς την άποψή μου. Θα σου πω.

Συμφωνώ μαζί σου (δεν έχει ξαναγίνει αυτό), ότι το Grand Ritorno είναι πράγματι το μικρότερο σε μέγεθος στριπτηζάδικο της Αθήνας. Τουλάχιστον από αυτά που ξέρω ότι είναι ευρέως γνωστά.

Η απορία μου όμως είναι, αφού είναι το ποιο μικρό πράγματι, γιατί αυτοαποκαλείται “Grand”, δηλαδή μεγάλο. Κάποιος που πάει εκεί πρώτη φορά, ακούγοντας “Grand” θα περιμένει να δει κανένα μέγαρο. Και αντ’ αυτού βρίσκεται μπροστά σε κάτι μικρό.

Όσο για το άλλο που λες «χωράει λίγους και καλούς», πάλι θα συμφωνήσω στο πρώτο σκέλος ότι πράγματι ένας μικρός χώρος χωράει λίγους όπως επίσης και λίγες κοπέλες. Τώρα αν αυτοί οι λίγοι είναι και καλοί, αυτό παίζεται. Και ποιος είναι ικανός να κρίνει αν αυτοί που μπαίνουν στο μαγαζί είναι καλοί. Μήπως ο άραβας φουσκωτός εισπράκτορας που είναι στην είσοδο; Αμφιβάλλω.

Να πούμε και για τις κοπέλες;
Έχει πράγματι 3 – 4, αν θέλεις και 5 κοπέλες αρκετά καλές. Έλα όμως που ένα Σάββατο από τις λίγες φορές που πέρασα απ’ το μαγαζί οι καλές ήταν πιασμένες. Και τόλμησε  να με πλησιάσει μια μελαχρινή με σκούρο δέρμα, παχουλή, ντυμένη με τη τελευταία λέξη της γύφτικης μόδας. Ένα άσπρο ολόσωμο δίχτυ, από το οποίο εξείχαν οι κοιλιές και πάνω από το δίχτυ ένα πορτοκαλοκίτρινο μαγιό. Δεν έχω τίποτα με το κορίτσι. Μπορεί κατά τα άλλα να είναι πολύ καλός χαρακτήρα, όμως σ’ αυτά τα club δεν πας για χαρακτήρα. Όταν πληρώνεις θες να πάρεις το καλύτερο. Όπως καταλαβαίνεις ούτε το ποτό μου δεν τελείωσα.
Έφυγα τάχιστα, πήγα αλλού και πέρασα καλά. Δεν θα σου πω όμως που για να μη μου πεις ότι εκθειάζω το τάδε μαγαζί εις βάρος του άλλου.
Και για να μη πεις ότι συνέχεια θάβω το μαγαζί θα σου πω ότι πέρασα και μια καθημερινή, όπου είχε λίγους πελάτες. Κάλεσα μια απ’ τις καλές κοπέλες και αυτή έφερε και μια φίλη της, η οποία ήταν επίσης καλή. Και επειδή είμαι πονόψυχος κέρασα και τις δύο.

Σε κούρασα. Γεια χαρά.
 

Επισκέπτης
Ζητάς την άποψή μου. Θα σου πω.

Συμφωνώ μαζί σου (δεν έχει ξαναγίνει αυτό), ότι το Grand Ritorno είναι πράγματι το μικρότερο σε μέγεθος στριπτηζάδικο της Αθήνας. Τουλάχιστον από αυτά που ξέρω ότι είναι ευρέως γνωστά.

Η απορία μου όμως είναι, αφού είναι το ποιο μικρό πράγματι, γιατί αυτοαποκαλείται “Grand”, δηλαδή μεγάλο. Κάποιος που πάει εκεί πρώτη φορά, ακούγοντας “Grand” θα περιμένει να δει κανένα μέγαρο. Και αντ’ αυτού βρίσκεται μπροστά σε κάτι μικρό.

Όσο για το άλλο που λες «χωράει λίγους και καλούς», πάλι θα συμφωνήσω στο πρώτο σκέλος ότι πράγματι ένας μικρός χώρος χωράει λίγους όπως επίσης και λίγες κοπέλες. Τώρα αν αυτοί οι λίγοι είναι και καλοί, αυτό παίζεται. Και ποιος είναι ικανός να κρίνει αν αυτοί που μπαίνουν στο μαγαζί είναι καλοί. Μήπως ο άραβας φουσκωτός εισπράκτορας που είναι στην είσοδο; Αμφιβάλλω.

Να πούμε και για τις κοπέλες;
Έχει πράγματι 3 – 4, αν θέλεις και 5 κοπέλες αρκετά καλές. Έλα όμως που ένα Σάββατο από τις λίγες φορές που πέρασα απ’ το μαγαζί οι καλές ήταν πιασμένες. Και τόλμησε  να με πλησιάσει μια μελαχρινή με σκούρο δέρμα, παχουλή, ντυμένη με τη τελευταία λέξη της γύφτικης μόδας. Ένα άσπρο ολόσωμο δίχτυ, από το οποίο εξείχαν οι κοιλιές και πάνω από το δίχτυ ένα πορτοκαλοκίτρινο μαγιό. Δεν έχω τίποτα με το κορίτσι. Μπορεί κατά τα άλλα να είναι πολύ καλός χαρακτήρα, όμως σ’ αυτά τα club δεν πας για χαρακτήρα. Όταν πληρώνεις θες να πάρεις το καλύτερο. Όπως καταλαβαίνεις ούτε το ποτό μου δεν τελείωσα.
Έφυγα τάχιστα, πήγα αλλού και πέρασα καλά. Δεν θα σου πω όμως που για να μη μου πεις ότι εκθειάζω το τάδε μαγαζί εις βάρος του άλλου.
Και για να μη πεις ότι συνέχεια θάβω το μαγαζί θα σου πω ότι πέρασα και μια καθημερινή, όπου είχε λίγους πελάτες. Κάλεσα μια απ’ τις καλές κοπέλες και αυτή έφερε και μια φίλη της, η οποία ήταν επίσης καλή. Και επειδή είμαι πονόψυχος κέρασα και τις δύο.

Σε κούρασα. Γεια χαρά.

1.Δεν κουράζομαι!

2.Αν υποστηρίζεις αυτά που γράφεις με επιχειρήματα,θα έχουμε διάλογο!

3.Απ'τα ευρέως γνωστά,πρέπει να είναι το μικρότερο!

4.Αυτό που είπες σχετικά με το όνομα,είναι μαλακία και το ξέρεις...δηλαδή το Lido Palace,είναι παλάτι ? Το Baby 'O Gold...έχει χρυσά "μωρά" ? Γιατί το ένα μου μοιάζει για αλάνα κ το άλλο έχει γκόμενες πιο μεγάλες κι απ'τον πατέρα μου - πλέον - !!! Μπορώ να μιλήσω και για τα υπόλλοιπα...αλλά δεν το κάνω...!

5.Λίγους κ καλούς χωράει...γιατί κερδίζει απ'τους καναπεδάτους φίλους...όχι απ'τα ποτά στα όρθια...επίσης,λίγες κοπέλες ? καμιά 30άρα πρέπει να υπάρχουν στο σύνολο..αν κ τελευταία βλέπω έχει μικρύνει κατά πολύ το ρόστερ....πάντως 20,υπάρχουν...και νομίζω για το μέγεθος του μαγαζιού...αρκούν...! To ποιός κρίνει αν οι πελάτες είναι καλοί,δεν είναι δουλειά σου...πόσο μάλλον να σε ενδιαφέρει κ ποιός τους κρίνει...

6. Αν δεχθώ οτι έχει 20 κοπέλες το μαγαζί...και 5 είναι καλές...τότε μιλάμε για το 1/4....αν μου πεις ένα μαγαζί που το 1/4 του,απαρτίζεται απο μουνάρες (πλην του Αλκατραζ που δεν μπορείς να κάνεις με κανέναν τρόπο "ωραίο" παιχνίδι)...τότε θα πηγαίνω εκεί! Επίσης,πελάτης που καλεί γκόμενα στο τραπέζι του...δεν με γεμίζει,πλην ελαχίστων περιπτώσεων που γνωρίζω τι είδους παίχτες/θηρία είναι...κ δεν μοιάζεις με τους τελευταίους...

Αυτά...κι ελπίζω να συνεχιστεί η κουβέντα μας...γιατί με πληρώνουν για ν'αβαντάρω το κατάστημα....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
συμφωνώ με kleinmein και μάλιστα θα προσέθετα ότι έχει πάρα πολλές κοπέλες αναλογικά και με τον χώρο και με τον όγκο των πελατών.Βέβαια θα προσθέσω ότι δεν έχω πάει καθημερινή,αλλά σαββάτο.Θυμάμαι είχε 30 κοπέλες για πλάκα απο τις οποίες αρκετές ήταν όμορφες και πολύ ψηλές.Ειδικά εκείνη η μαύρη :grin:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
...δηλαδή το Lido Palace,είναι παλάτι ? Το Baby 'O Gold...έχει χρυσά "μωρά" ?

υπάρχει λόγος που ονομάζεται grand....

δίπλα έχει και το ritorno, χωρίς Grand....

οπότε έχουμε ritorno (απλό) και Grand ritorno

όπως....Vitara και Grand Vitara, Cherokee και Grand Cherokee
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
καλά έχετε πάει στο δίπλα το ριτόρνο το σκέτο?άπαπαπαπαπα...τί κατραμίλα είναι δαύτη! :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
καλά έχετε πάει στο δίπλα το ριτόρνο το σκέτο?άπαπαπαπαπα...τί κατραμίλα είναι δαύτη! :2funny:

πρέπει να πας...για να εκτιμήσεις το Grand φίλε!

είναι πολύ μεγάλη η αξία των χάλια μαγαζιών, μόνο έτσι εκτιμάς τα καλά...

το ίδιο ισχύει και για τα μπάζα γκόμενες...εάν ήταν όλες νάρες...δεν θα μας έκαναν εντύπωση
 

Επισκέπτης
Πωπωπω...αρχίσαμε τις σοφίες...άντε να πας για καταδύσεις μετά...όχι για ψάρεμα..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πρέπει να πας...για να εκτιμήσεις το Grand φίλε!

είναι πολύ μεγάλη η αξία των χάλια μαγαζιών, μόνο έτσι εκτιμάς τα καλά...

το ίδιο ισχύει και για τα μπάζα γκόμενες...εάν ήταν όλες νάρες...δεν θα μας έκαναν εντύπωση

αμπελοφιλοσοφίες κωλάδικων? :2funny:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
αφού δεν μας παίρνει για άλλα...τι να κάνουμε?

το φιλοσοφούμε!

;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom