Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Stripclubs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 16K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (5 μέλη και 27 επισκέπτες)

bakis13

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
228
Like
36
Πόντοι
1
Ξέρουμε πότε ξεκινάει το Αthens Queens και τι αλλαγές θα γίνουν?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Princess. Δυστυχώς, στη καλύτερη περίπτωση, τα ονόματα του μαγαζιού πήγαν να ψηφίσουν. Καλύτερη η μπαργούμαν. Έμειναν 8 κοπέλες οι οποιές θύμιζαν Baby-O στα down του. Ότι καλύτερο - Elena - είχε καθήσει με έναν ερωτύλο με χάδια και μασάζ(κάποιον μου θυμίζει...).
Καμία σχέση με Lolita, όπου το...μέγεθος όσον έλαβαν χώρα ενάς vasos μπορεί να το εκτιμήσει. Ο όμιλος...
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Φίλοι μου

θέλω να πω πως μετά την ξεφτίλα που έφαγα συστήνοντας σε φίλο και συνάδελφο επίσκεψη στο Λίντο (σχετικά διαβάστε εκεί) αποφάσισα πως μετά από πολλά μα πάρα πολλά χρόνια παρουσίας μου στα μαγαζιά αυτά

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Δεν ξαναπατάω σε στριπομάγαζο μέχρις ότου οι επαγγελματίες του χώρου κάνουν αυτοκάθαρση και αποφασίσουν ότι πρέπει να προσφέρουν για τα χρήματα που πληρώνουμε.

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι τα στριπομάγαζα πρέπει να έχουν γυναίκες βγαλμένες από τα όνειρα μας και όχι πατσαβούρες με ακριβό περιτύλιγμα.
Πατσαβούρες που όταν τις δεις στο φως της ημέρας δεν τους δίνεις δουλειά ούτε για καθαρίστριες και αν έρθουν στο δρόμο στο αυτοκίνητο σου να σου πουλήσουν χαρτομάντιλα τις κράζεις «ουστ βρωμο γύφτισα»

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι το προσωπικό τους πρέπει να είναι για την καλή μας εξυπηρέτηση και όχι μόνο για την είσπραξη χρημάτων

Θα συνεχίσω να διαβάζω τα σχόλια των φίλων αλλά δεν θα έχω τίποτα να συνεισφέρω γιατί απλά θα απέχω.

Δόξα την μεγάλη και παντοδύναμη φύση που έχει βγάλει τόσο μα τόσο πολύ μουνί και ευτυχώς το τοποθετεί παντού και όχι μόνο στα κακόμοιρα δικά μας στριπομάγαζα.



 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
Φίλοι μου

θέλω να πω πως μετά την ξεφτίλα που έφαγα συστήνοντας σε φίλο και συνάδελφο επίσκεψη στο Λίντο (σχετικά διαβάστε εκεί) αποφάσισα πως μετά από πολλά μα πάρα πολλά χρόνια παρουσίας μου στα μαγαζιά αυτά

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Δεν ξαναπατάω σε στριπομάγαζο μέχρις ότου οι επαγγελματίες του χώρου κάνουν αυτοκάθαρση και αποφασίσουν ότι πρέπει να προσφέρουν για τα χρήματα που πληρώνουμε.

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι τα στριπομάγαζα πρέπει να έχουν γυναίκες βγαλμένες από τα όνειρα μας και όχι πατσαβούρες με ακριβό περιτύλιγμα.
Πατσαβούρες που όταν τις δεις στο φως της ημέρας δεν τους δίνεις δουλειά ούτε για καθαρίστριες και αν έρθουν στο δρόμο στο αυτοκίνητο σου να σου πουλήσουν χαρτομάντιλα τις κράζεις «ουστ βρωμο γύφτισα»

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι το προσωπικό τους πρέπει να είναι για την καλή μας εξυπηρέτηση και όχι μόνο για την είσπραξη χρημάτων

Θα συνεχίσω να διαβάζω τα σχόλια των φίλων αλλά δεν θα έχω τίποτα να συνεισφέρω γιατί απλά θα απέχω.

Δόξα την μεγάλη και παντοδύναμη φύση που έχει βγάλει τόσο μα τόσο πολύ μουνί και ευτυχώς το τοποθετεί παντού και όχι μόνο στα κακόμοιρα δικά μας στριπομάγαζα.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:και εγώ τα ίδια έχω αποφασίσει να μην ξαναπατήσω με ολες τις γύφτισσες φαντασμένες που το παίζουν ποιες είναι
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:και εγώ τα ίδια έχω αποφασίσει να μην ξαναπατήσω με ολες τις γύφτισσες φαντασμένες που το παίζουν ποιες είναι
Φίλοι μου

θέλω να πω πως μετά την ξεφτίλα που έφαγα συστήνοντας σε φίλο και συνάδελφο επίσκεψη στο Λίντο (σχετικά διαβάστε εκεί) αποφάσισα πως μετά από πολλά μα πάρα πολλά χρόνια παρουσίας μου στα μαγαζιά αυτά

ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ

Δεν ξαναπατάω σε στριπομάγαζο μέχρις ότου οι επαγγελματίες του χώρου κάνουν αυτοκάθαρση και αποφασίσουν ότι πρέπει να προσφέρουν για τα χρήματα που πληρώνουμε.

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι τα στριπομάγαζα πρέπει να έχουν γυναίκες βγαλμένες από τα όνειρα μας και όχι πατσαβούρες με ακριβό περιτύλιγμα.
Πατσαβούρες που όταν τις δεις στο φως της ημέρας δεν τους δίνεις δουλειά ούτε για καθαρίστριες και αν έρθουν στο δρόμο στο αυτοκίνητο σου να σου πουλήσουν χαρτομάντιλα τις κράζεις «ουστ βρωμο γύφτισα»

Δεν ξαναπατάω μέχρις ότου μάθουν ότι το προσωπικό τους πρέπει να είναι για την καλή μας εξυπηρέτηση και όχι μόνο για την είσπραξη χρημάτων

Θα συνεχίσω να διαβάζω τα σχόλια των φίλων αλλά δεν θα έχω τίποτα να συνεισφέρω γιατί απλά θα απέχω.

Δόξα την μεγάλη και παντοδύναμη φύση που έχει βγάλει τόσο μα τόσο πολύ μουνί και ευτυχώς το τοποθετεί παντού και όχι μόνο στα κακόμοιρα δικά μας στριπομάγαζα.

Και εγώ , κρεμάω τα παπούτσια μου !!
Έπρεπε κάποιος να δώσει το σύνθημα. Έτυχε να είναι το συγκεκριμένο παλικάρι. θα μπορούσε να είναι κάποιος άλλος. Οπως πολύ σωστά είπε ο φίλος, μουνί για κάθε γούστο δόξα το θεό, υπάρχει παντού !!! και υπάρχει για όλους !! άς μή ξαναπατήσουμε στα γαμημένα στριπτιζάδικα, που αυτό που μας πουλάνε είναι ουσιαστικά χρόνος πρόσκαιρης θυλικής επαφής και επικοινωνίας. Από που ακούστηκε να πληρώνουμε πενηντάρια-εβδομηντάρια και μερικές φορές ενενηντάρια απλώς για να μας τον παίξουν κάποια λεπτά, αυτές που το πρωί, οι περισσότερες δεν βλέπονται !!! Μα έχουμε τρελαθεί τελείως ;;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παρα πολλοι έχουν σιωπηρα αποφασισει αν οχι να κρεμασουν τα παπουτσια τους,να αραιωσουν παρα πολυ απο ολο αυτο το πανηγυρι.Ειναι ολοφανερο πια αφου ακομη και τα Π-Σ-Κ τα περισσοτερα μαγαζια ειναι πολυ αδεια.Για τις καθημερινες ουτε λογος.Απο εκει και περα ας κανουν οτι τους φωτισει ο θεος.Παντως σιγουρα πρέπει να αλλαξει κατι.Αυτοι εχουν το κουμαντο και αυτοι ας αποφασισουν που θελουν να παει το πραμα.

Αυτα..
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
παρα πολλοι έχουν σιωπηρα αποφασισει αν οχι να κρεμασουν τα παπουτσια τους,να αραιωσουν παρα πολυ απο ολο αυτο το πανηγυρι.Ειναι ολοφανερο πια αφου ακομη και τα Π-Σ-Κ τα περισσοτερα μαγαζια ειναι πολυ αδεια.Για τις καθημερινες ουτε λογος.Απο εκει και περα ας κανουν οτι τους φωτισει ο θεος.Παντως σιγουρα πρέπει να αλλαξει κατι.Αυτοι εχουν το κουμαντο και αυτοι ας αποφασισουν που θελουν να παει το πραμα.

Αυτα..

+1 Παθιαρη μου..!!

Αυτα..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε μάγκες έχετε απόλυτο δίκιο ! Κι εγώ έχω κρεμάσει παπούτσια απο τα συγκεκριμένα μαγαζα ! Θυμάμαι πριν 4-5 χρόνια είχα συναντηθεί εκτός, με μιά που στο μαγαζί ήταν θεα και όλοι κωλώνανε να τις τη πέσουνε, αλλά απο κοντα και με καθημερινά ρούχα, χωρίς δηλαδη τα ψηλοτάκουνα και τα στρινγκ, και χωρις βάψιμο και χτένισμα ήταν ένα συνηθισμένο μουνί της διπλανής πόρτας.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
+1 Παθιαρη μου..!!

Αυτα..

εγω και πολλοι άλλοι που έχουν μία άποψη και εμπειρία για τη ψυχολογία των αντρών που θελουν να συχναζουν στα στριπ μπορούμε απο το βήμα αυτό να δώσουμε μία ώθηση στα μαγαζιά να τραβήξουν λίγο την ανηφόρα.Ας ξεκινησω εγω λοιπον για αρχη χωρις να σημαινει οτι αυτο που θα πω αποκλειεται να ειναι παπαρια.

α)baby gold....

1)καντε κλειστο πριβε
2)για ποσο καιρο θα εχετε τις ιδιες ασχημες κοπελες που ολοενα ασχημαινουν περισσοτερο και γερνούν?
3)για ποσο καιρο καποιες ωραιες θα το παιζουν απλα κυριες ενω θα μπορουσαν να βγαλουν τα μισα λεφτα και παραπανω της καθημερινης εισπραξης για το μαγαζι αν αλλαζαν τροπαριο?
4)αυτη την κλεοπατρα γιατι δεν την στελνετε με την elisabeth taylor πακετο στο hollywood Μπας και την ξεφορτωθουμε εμεις και την φορτωθούνε οι αμερικανοι?
5)γιατι δεν κανετε μερικες ωραιες ρουμανες ή ρωσιδες σερβιτορες αντι για τους αντρες που έχετε?δεν θα ήταν τρομερο να μπαινει ενας αντρας μεσα στο στριπ και να εβλεπε μια ομορφη παρουσια να του σερβιρει απο τον νοσφερατου που βλεπει μεχρι σημερα?
6)γιατί δεν ανανεώνετε τις ιστοσελιδες σας συχνα με πιο ωραιο υλικο και με φωτο-βιντεο που θα ερεθιζουν το μυαλο του μαλακα,γιατι πανω απ'ολα ο αντρας ο σημερινος ειναι ερμαιο του μουνιου.Δωστε του λιγο μουνι ωραια πλασαρισμενο απο ολες τις μπαντες.Μην νομιζετε οτι η βελτιωση της ιστοσελιδας σας δεν θα εχει αμεσο αποτελεσμα στην αυξηση του τζιρου σας.
7)Δεν μπορει η καθεμια να κανει οτι της καπνισει.Πρεπει οποια ερθει στο γκολντ να ξερει ποιό είναι το παρελθόν του μαγαζιου,τί προσφέρει,ποιός είναι ο κόσμος που παει κλπ.ωστε να ειναι ολοι ευχαριστημενοι.
8)Παλια το σιροκο(προ δεκαετιας και βαλε) είχε ανα μία μιαμιση ωρα το λεγομενο "ΝΤΟΥ",οπου ολες οι γυναικαρες που ειχε τοτε κατεβαιναν και χορευαν ολες μαζι αισθησιακα και εκαναν σβουρα ολο το μαγαζι.Ξεχειλιζε η καυλα στην ατμόσφαιρα και ολοι περναγαν υπεροχα.Δοκιμαστε το και θα δειτε την αλλαγη.Βεβαια απο τις γυναικες που εχετε μη περιμενετε και φοβερα πραματα,αλλα μια αρχη θα μπορουσε να γινει και βλεπουμε....στο κατω κατω δε κοστιζει τιποτα....

αυτα....προς το παρον
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μετά τη χθεσινή στριπότσαρκα σε γνώριμα λημέρια, ένα έχω να πώ... ΑΝΑΔΟΥΛΕΙΕΣ!

Παραθέτω τον κάτωθι διάλογο όπως (σχεδόν) έλαβε χώρα με νεαρή εργαζόμενη που πλέον γνωρίζει άπταιστα ελληνικά....

-Καλησπέρα ... Τί κάνεις?
-Καλά ρε συ ... Εσύ? Πως τα πάς?
-Έτσι και έτσι. Που ήσουνα τόσο καιρό? Δουλειά?
-Ναι ξέρεις τώρα...
-Πως πάει η δουλειά?
-Καλά δεν έχω παράπονο. Εσείς εδώ?
-Σκατά! Δεν βλέπεις. Πολύ λίγο κόσμο. Έτσι ήμαστε εδώ και ένα μήνα.
-Εντάξει και γιατί δεν δουλεύεις με αυτούς?
-Δεν θέλουν τίποτα ρε σύ. Πάς τους λες "Χορό? Ποτό? Πριβέ?" και σου απαντούν πως δεν θέλουν τίποτα... ήρθαν για το σόου.
-Λογικό δεν είναι? Γιατί να χαλάσουν τα λεφτά τους για το τίποτα?
-Ε! και τί έρχονται εδώ και μετά πάνε σπίτι τους και  :jerking:?
-Όχι μωρό μου! Ερχονται εδώ καυλώνουν λίγο και μετά με τα λεφτά που θα χαλάγανε εδώ μέσα πάνε και  :knockinb: Ξύπνησε ο κόσμος ... πρέπει να το καταλάβετε και εσείς.
-Σιγά! δεν έχουν λεφτά απλά όπως παλιά
-Όχι ... λεφτά έχουν απλά δεν θα τα ξοδεύουν πιά για το ΤΙΠΟΤΑ που πουλάτε εσείς εδώ μέσα... Στο ξαναλέω και βάλτο καλά στο μυαλουδάκι σου. Ο κόσμος δεν αγοράζει πια αυτό που πουλούσατε. Προτιμάει τις τίμιες συναλλαγές. Καλύτερα να δώσει 100 Ευρώ ή κι παραπάνω και να έχει σεξ με κάποια επαγγελματία. Εσείς είστε μόνο για προθέρμανση πια. Και εσύ στη θέση τους το ίδιο θα έκανες.
-Σιγά ρε! Εγώ αν ήμουν άντρας δεν θα πλήρωνα για να  :knockinb: δεν κάνουν έτσι οι άντρες...
-Καλά! Δεν είσαι όμως και δουλεύεις στριπτήζ με άντρες που θέλουν να σε  :knockinb: με αντάλλαγμα λεφτά.
-Και τί να κάνω εγώ ρε μωρό μου?
-Στο είχα πεί παλιότερα τί να κάνεις.
-Αν συνεχίσει έτσι η δουλειά μάλον θα το σκεφτώ πιο σοβαρά. Ποτό να πάρω?
-Ξέχνα το! Και εγώ μετά θέλω να πάω στην .... για να  :knockinb: Τα χρειάζομαι τα λεφτά.
-Πάμε μαζί? Γιατί ούτε μεροκάματο δεν βγάζω σήμερα.
-Πότε?
-Μετά τη δουλειά. Περίμενε με στο...
-Ξενοδοχείο θα πάμε?
-Όχι ρε! Σπίτι σου.
-Έγινε!Τώρα κάτσε να πιούμε και ένα ποτό.
(αγκαλίτσες και φιλάκια και σιροπιαστές προσφωνήσεις)


Τα αποσιωπητικά χρησιμοποιούνται για ευνόητους λόγους. Εν ολίγοις συνάδελφοι αρχίζουν και το πιάνουν το νόημα. Μεγάλε nokia! Πόσα ξέρεις...? Αν δεν βρέξουν κώλο... ψάρι δεν θα ΞΑΝΑΦΑΝΕ!

Άυτά (copyright by nokia courtesy of)

 

papazoglou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
-Σιγά ρε! Εγώ αν ήμουν άντρας δεν θα πλήρωνα για να  :knockinb: δεν κάνουν έτσι οι άντρες...

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Κοίτα σύμπτωση.. Εμένα πρόσφατα μου είπε μια φραπολα , που σταμάτησε την δουλειά στα  στριπτηζαδικα και έφυγε μόνιμα πίσω στην χώρα της τα εξής¨

«You Greeks, pay a lot of bullshit money for drinks, dances and prive in striptease clubs..!! In Russia, if a man wants to fuck us, he will fuck without paying for malakies..!!

Τι άλλα ?
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
«You Greeks, pay a lot of bullshit money for drinks, dances and prive in striptease clubs..!! In Russia, if a man wants to fuck us, he will fuck without paying for malakies..!!

Και αυτό τι μας το λες; Για πρωτοτυπία; Και σε άλλες χώρες. Εδώ είναι τουρκοβλαχιά. Διαβάστε στη Θεσσ/νίκη να δείτε τι συμβαίνει, ακόμα περισσότερο γέλιο
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
Πράγματι..λόγω οικονομικής στενότητος και αφύπνισης των στριπτιζάδων
αρκετά μέρη αναγκάζονται να γίνουν πιο vfm (value for money)!..  :grin:  :grin:  :sunglasses:  :sunglasses: 
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
"AEROFLOT ΚΑΙ ΑΙ ΣΠΙΤ' ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ" της είπα και μου απάντησε πως την Τριτη φεύγει για Ρουμανία :2funny: :2funny:
 

kotipeltos

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
"AEROFLOT ΚΑΙ ΑΙ ΣΠΙΤ' ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ" της είπα και μου απάντησε πως την Τριτη φεύγει για Ρουμανία :2funny: :2funny:
:2funny:

Πράγματι..λόγω οικονομικής στενότητος και αφύπνισης των στριπτιζάδων
αρκετά μέρη αναγκάζονται να γίνουν πιο vfm (value for money)!..  :grin:  :grin:  :sunglasses:  :sunglasses: 
Όπως και να 'χει παντως, νομίζω ότι για τους παλιότερους του αθλήματος ο κύκλος της διασκέδασης αυτής έχει αρχίσει να κλείνει. Όσο και να αναπολούν κάποιοι το παρελθόν, όσο καλά και αν είναι κατά καιρούς τα πριβέ και τα πουτά, δε μπορείς να τρως το ίδιο πιάτο χρόνια τώρα...  :lheel:  :think:   
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
:2funny:
Όπως και να 'χει παντως, νομίζω ότι για τους παλιότερους του αθλήματος ο κύκλος της διασκέδασης αυτής έχει αρχίσει να κλείνει. Όσο και να αναπολούν κάποιοι το παρελθόν, όσο καλά και αν είναι κατά καιρούς τα πριβέ και τα πουτά, δε μπορείς να τρως το ίδιο πιάτο χρόνια τώρα...  :lheel:  :think:   
Την ίδια φόλα αδερφέ τρώμε. ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΑΥΤΑ!
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
"AEROFLOT ΚΑΙ ΑΙ ΣΠΙΤ' ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ" της είπα και μου απάντησε πως την Τριτη φεύγει για Ρουμανία :2funny: :2funny:
επετρεψε μου μια μικρή διόρθωση φίλε

tarom 159 one way
olympic 129 one way
aigean 190 one way

one way σε οσες δεν αρέσει
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:

Κοίτα σύμπτωση.. Εμένα πρόσφατα μου είπε μια φραπολα , που σταμάτησε την δουλειά στα  στριπτηζαδικα και έφυγε μόνιμα πίσω στην χώρα της τα εξής¨

«You Greeks, pay a lot of bullshit money for drinks, dances and prive in striptease clubs..!! In Russia, if a man wants to fuck us, he will fuck without paying for malakies..!!

Τι άλλα ?

Στα αρχιδια μου η γνωμη της για τους Greeks ..... να μην σωσει να ξαναρθει .... ας γυρισει στην πατριδα της να την βαρανε οι γαμικοι οι αντρες  ..... στο μεταξυ ας στειλει καποια απο την οικογενεια της π.χ. τη μανα της,την κορη της εδω στην Ελλαδα γιατι εχω πολλες καυλες τελευταια !!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom