Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
Νέες φωτογραφίες Νάταλις από Κατεχάκη 5 - Studio Caroline!
08.jpg


Μεταξύ μας τώρα, ναι είναι εντυπωσιακότατη, ναι γουστάρω να κάνω πολλά χιλιόμετρα πάνω της (μπρος πίσω και παρκαρίσματα), αλλά μερικές στον όμιλό σας τις έχω πληρώσει και κάθονται δίπλα στο κομοδίνο προσπαθώντας να το μιμηθούν στην ακινησία. Αναρωτιέμαι λοιπόν αν η συγκεκριμένη που είναι πολλά υποσχόμενο κορίτσι μπορεί να αποδείξει το αντίθετο δίχως να χρειαστεί να επαληθευτεί ο προαναφερθέν κύκλος δράματος με τις πενιχρές υπηρεσίες.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Μεταξύ μας τώρα, ναι είναι εντυπωσιακότατη, ναι γουστάρω να κάνω πολλά χιλιόμετρα πάνω της (μπρος πίσω και παρκαρίσματα), αλλά μερικές στον όμιλό σας τις έχω πληρώσει και κάθονται δίπλα στο κομοδίνο προσπαθώντας να το μιμηθούν στην ακινησία. Αναρωτιέμαι λοιπόν αν η συγκεκριμένη που είναι πολλά υποσχόμενο κορίτσι μπορεί να αποδείξει το αντίθετο δίχως να χρειαστεί να επαληθευτεί ο προαναφερθέν κύκλος δράματος με τις πενιχρές υπηρεσίες.

Κάτι σε συγκοινωνούντα δοχεία με τους Γερμανοί, μου κάνει η αλυσίδα τούτη ! Κάτι σε πάγκο για προπόνηση και μετά μέσα ,....(στα ρηχά πάντα) !

Γενικά, το max που έχω πάρει εκεί είναι 6,5/10..... και επιεικώς θα έλεγα !

ΠΟυ και που όμως, κάνω καμιά καταδρομική, μιά και  η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία !
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ωραίο  δώρο  για τα χριστούγεννα το εικονιζόμενο  εργαλείο  :tits2: :tits2:!!

Το εργαλείο το έχω δοκιμάσει πρό ετών και δεν τράβαγε στον ανήφορο,...

Τελευταία διαβάζω για βελτιωμένες επιδόσεις ! Μπορεί να του κάνω ένα νέο τεστ ντράϊβ, κάποια στιγμή.

Αλλά όσο νά ΄ναι,  άλλο το λίφτινγκ και τα πουσαρίσματα κι άλλο το νέο μοντέλο με τα ανάλογα κυβικά,....!

Κι απο νέα μοντέλα, πολλά και καλά ! :grin:

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
eχω πεθυμησει κ γω μουναρα
ειμαι μεταξυ μονικα σερβα η εμανουελα κυπρια
η γνωμη σας μετραει :grin:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Για Μονικα Σερβα, έχω διαβάσει καλά τεστ . Δεν έχω προσωπική άποψη όμως (ούτε εξ όψεως) !
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Για Μονικα Σερβα, έχω διαβάσει καλά τεστ . Δεν έχω προσωπική άποψη όμως (ούτε εξ όψεως) !

εγω διαβασει κ ασχημα τεστ κ για τις δυο
αν κ κλεινω προς την κυπρια λογω natural οβιδων ;)
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
:boobies: :tits: :fuck2:


:2funny:


σα να έχεις δίκιο !!!! Ευχομαι τα καλύτερα πάντως !
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
Κάτι σε συγκοινωνούντα δοχεία με τους Γερμανοί, μου κάνει η αλυσίδα τούτη ! Κάτι σε πάγκο για προπόνηση και μετά μέσα ,....(στα ρηχά πάντα) !

Γενικά, το max που έχω πάρει εκεί είναι 6,5/10..... και επιεικώς θα έλεγα !

ΠΟυ και που όμως, κάνω καμιά καταδρομική, μιά και  η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία !

Έλα μου όμως που αυτές οι δύο αλυσίδες έχουν (και έχουν φέρει κατά καιρούς) και τα καλύτερα μουνιά. Τώρα θα μου πεις ο καθένας πάει για διαφορετικό λόγο και κάποιοι κοιτάνε πιο πολύ την εμφάνιση από τις επιδόσεις στο δωμάτιο. Κάποιοι άλλοι όμως λιγότερο απαιτητικοί (ή απαιτητικοί διαφορετικού τύπου) φτιάχνονται με την εμφάνιση και θέλουν να γλύψουν και να γαμήσουν μια που δεν θα τους καθόταν ποτέ έξω και όχι να πάνε να περάσουν με μια μετριότητα που ούτε θα την κοιτάγανε στο δρόμο, επειδή μπορεί να κάνει παπάδες στο δωμάτιο. Τα 50 ευρώ για κάποιον μπορεί να είναι value of money αν περάσει γαμάτα με μια μέτρια, για κάποιον μπορεί να είναι αν περάσει μέτρια με μια γαμάτη.  ;)
 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Κανένα νέο από την Άννα από Φραντζή και Κασσάνδρας?
Γνωρίζει κανένας?  :think:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ΑΛΛΟΙ (Στην πέννα)

Αλλοι βάζουν μπροστά την φαντασία
και άλλοι την ακολασία !
Αλλοι πριν μπούνε, έχουν χύσει
κι άλλοι ατέλειωτο ζητάν,  γαμήσι !

Αλλοι τσιμπούκια και γλυφάδες
κι άλλοι νταρντάνες και φοράδες!
Αλλοι μινιόν χωρίς βυζιά
κι άλλοι πουτάνες με γυαλιά !

Αλλοι ζητάν χοντρές, γριές, πατσές
κι άλλοι ξερακιανές, στεγνές, λιαστές !
Αλλοι ζητάν υποταγή,
κι άλλοι μία απ΄όλα με διπλή !

Δε λέω, γούστα είναι αυτά,
αν δεις το πράμα γενικά !
Ολοι γουστάρουν όμως ένα,
να είναι το μουνί στην πένα !


:grin:
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
εξαιρετικα συντομη τσαρκα για διαμορφωση προσωπικης αποψης περι βυζομπαλων σονιας  :sunglasses:

ευεινιδων 5 ανοιξε η ιδια η σονια, γιουβαρλακι κοντοπουτανο με πολυ ωραιες βυζαρες αλλα η φατσα της μου ελεγε φυγε και μου την εσπασε που χρεωνει διπλη τιμη την ισπανικη (40) :uglystupid: για ποιο λογο νομιζει οτι πανε εκει οι χιστες για το μουνι της που μπορουμε να βρουμε παντου ή για τον καλο καφε που φιαχνει?  :uglystupid: αυτη η αλητεια με την τιμολογιακη πολιτικη οτι κατσει και οπου σε πιασω πρεπει να αλλαξει και ολοι οι χιστες ενωμενοι θα την κανουμε να αλλαξει  :rockon:
ακουσα την φατσα της  :rolleyes:

στη συνεχεια πηγα κων/πολεως στο 92 ισογειο σαντρα αδυνατο πιπινορουμανακι με πολυ καλο σαλοναρισμα, οταν λεω καλο εννοω πολυ καλο κοντεψα να χυσω :grin:
στο πανω μια μαρια ελληνιδα με οτι μπορει να περιμενει κανεις απο ελλεηνιδα σε στουντιο :sunglasses:
διπλα δυο τεμαχια εκ βουλγαριας βικη και δε θυμαμαι το ονομα της αλλης εκαναν πολυ επιθετικο και καυλωτικο σαλοναρισμα. Βικη με σγουρο μαλλι αδυνατη με πιασιματακια ομως και η αλλη πιο στυλιαρι στυλ, μου εκανε εντυπωση η ευγενεια τους αλλα σα νωντοτυπος εμπνεω παντου το σεβασμο αλλωστε  :sunglasses:

αυτα προς το παρον μαλλον η τσαρκα θα συνεχιστει και αργοτερα  :rockon: :rockon:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.156
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
ΑΛΛΟΙ (Στην πέννα)

Αλλοι βάζουν μπροστά την φαντασία
και άλλοι την ακολασία !
Αλλοι πριν μπούνε, έχουν χύσει
κι άλλοι ατέλειωτο ζητάν,  γαμήσι !

Αλλοι τσιμπούκια και γλυφάδες
κι άλλοι νταρντάνες και φοράδες!
Αλλοι μινιόν χωρίς βυζιά
κι άλλοι πουτάνες με γυαλιά !

Αλλοι ζητάν χοντρές, γριές, πατσές
κι άλλοι ξερακιανές, στεγνές, λιαστές !
Αλλοι ζητάν υποταγή,
κι άλλοι μία απ΄όλα με διπλή !

Δε λέω, γούστα είναι αυτά,
αν δεις το πράμα γενικά !
Ολοι γουστάρουν όμως ένα,
να είναι το μουνί στην πένα !


:grin:

...και στον αστράγαλο καδένα.
 

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Μεσημεριανη βολτα χθες Συγγρου:
Στο Αριστοτελους 6 η Ντιανα, καστανοξανθη παρουσια νταρντανε και η Ινγκριντ, σεξυ μελαχρινη με ωραιο σωμα! Ωραια προσωπα και οι 2.
Στο Αριστοτελους 5 ηταν 3 κοπελες, η Ρομπερτα, πολυ γεματη για τα γουστα μου, η Αλεξανδρα, μελαχρινο πιπινακι και η Αριανα που αναφερθηκε Αριαδνη απο την υπηρεσια. Λεπτη, σωματαρα με ενισχυμενα ορθια βυζια, υπεροχο προσωπο και ποδια (δυστυχως) καλαμακια. Οταν την ειδα αισθανθηκα τα ποδια μου να με σηκωνουν για να περασω. Οταν ρωτησα αν κανει αυταρχικο (το οποιο δεν αναφερθηκε απο καμια υπηρεσια των σπιτιων που επισκεφτηκα αλλα ρωταγα εγω) μου ειπε 90 (!!!!). Και ετσι δεν την γνωρισα την κοπελα.
Συγγρου 144. Ρεμπεκα. Θα ακολουθησει κριτικη, η βολτα εληξε.....
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Το συμπέρασμα που βγαίνει είναι ότι η Μόνικα αποδίδει μόνο στα μεγάλα προγράμματα, στο 50άρι κάνει αγγαρεία.
Αυτό ισχύει για πολλές κοπέλες και για αυτό υπάρχει πολλές φορές μπέρδεμα και αντιστοιχία τσα σχόλια και στις κριτικές. Άλλωστε μου έχει τύχει και με την ίδια κοπέλα να μου λειτουργήσει διαφορετικά σε διαφορετικό πρόγραμμα σε διάστημα μιας εβδομάδας. Οπως φυσικά υπάρχουν και κοπέλες που αποδίδουν σχεδόν το ίδιο καλά σε όποιο πρόγραμμα και αν τις πάρεις.

Έλα μου όμως που αυτές οι δύο αλυσίδες έχουν (και έχουν φέρει κατά καιρούς) και τα καλύτερα μουνιά. Τώρα θα μου πεις ο καθένας πάει για διαφορετικό λόγο και κάποιοι κοιτάνε πιο πολύ την εμφάνιση από τις επιδόσεις στο δωμάτιο. Κάποιοι άλλοι όμως λιγότερο απαιτητικοί (ή απαιτητικοί διαφορετικού τύπου) φτιάχνονται με την εμφάνιση και θέλουν να γλύψουν και να γαμήσουν μια που δεν θα τους καθόταν ποτέ έξω και όχι να πάνε να περάσουν με μια μετριότητα που ούτε θα την κοιτάγανε στο δρόμο, επειδή μπορεί να κάνει παπάδες στο δωμάτιο. Τα 50 ευρώ για κάποιον μπορεί να είναι value of money αν περάσει γαμάτα με μια μέτρια, για κάποιον μπορεί να είναι αν περάσει μέτρια με μια γαμάτη.  ;)

Έτσι είναι για αυτό και οι κριτικές αποδίδουν τελικά μόνο αν καταλάβεις αυτός που γράφει την κριτική τι τύπος είναι και αν μπορείς να ταυτιστείς μαζί του. Αλλιώς ξερά σχόλια δεν λένε τίποτα, πας και για εσένα είναι άλλα αντί άλλων ...

-----

Σήμερα είδα και συνευρέθηκα το πρωί με την Sunny Wild στο Λ/ Αθηνών 318. Καταρχήν να πω ότι είναι όπως στις τελευταίες ταινίες, με το κοντό ξανθό μαλλι και το κλασσικό μεσογειακό σώμα. Δεν έχει δηλαδή σχέση με κάποιες φωτογραφίες στις σελίδες των studio που κατα την γνώμη μου την κάνουν να φαίνεται χάλια, ενω στην πραγματικότητα είναι πολύ καλύτερη. Φυσικά απευθύνεται σε λάτρεις του συγκεκριμένου στυλ, μη παει τώρα κανένας που ψάχνει 20χρονο μοντελέ...Η συνεύρεση γενικά καλή θα ανέβει αναλυτική κριτική.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η Γερμανικη αλυσιδα επεκταινεται.
Πλεον στο δυναμικο της και το Λ. Βουλιαγμενης 238
Παρασεκευη πρωι η Αντρεα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom