Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Χθεσινοβραδυνή μοναχική τσάρκα για να νιώσω λίγο τον "παλμό" της πιάτσας...

Κροκεών6: Nταίηζη: Αδύνατη μελαχροινή με κατσαρά ελαφρώς μαλλια, φυσικό στήθος και γενικά καλό κορμί. Μαζί της η Αλεξάνδρα. Μελαχροινή και αυτή, μακριά μαλλιά, είχε και ένα ωραίο κοκκαλάκι πεταλούδα στα μαλλιά. Πιο "γεμάτη" με καμπύλες, φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια και χαμογελαστή....

Κηφισού30: Aφροδίτη: η μελαχροινή Ελληνίδα του ιδρύματος, με άφρο μαλλί, ενισχυμένο στήθος με καλή δουλειά, αδύνατη πλέον και αρκετά γυμνασμένη, ωραία περιφέρεια. Έχω να θυμάμαι τα καλύτερα από τις 2 συναντήσεις μας...Συζήτηση σε φιλικό κλίμα στο σαλόνι...

Κασσάνδρας 4α,4β,4γ,6 κλειστά(όπως ανέφερα και χθες στο λάιβ) :grin:...δεν έγινε κάτι τρομερό, απλά δεν είχαν κορίτσια....  :dunno:

Κασσάνδρας 3κάτω: Δεν είχε πάει ακόμα η κοπέλα...  :dunno:

Κασσάνδρας3πάνω: Mάγια: Δεν είναι άλλη από τη Μάγια/Λάουρα/Μπαρμπορα της Φυλής....Μέχρι πρότινος στον "γερμανικό" όμιλο. Μελαχροινό πιτσιρίκι, με αδύνατο ωραίο κορμί και περιφέρεια, μικρό στήθος...Σε ερώτησή μου αν θα τη βρίσκουμε εδώ μου απάντησε "από παντού"...  :dunno:..Ευγενική και χαμογελαστή, παρότι έφαγα φόλα στο 20άρικο, δεν σας κρύβω ότι το σκέφτομαι....Μαζί της η Σάρα.Mελαχροινή και αυτή, κοντούλα, με συμπαθητικό πρόσωπο και αδύνατο κορμί...Επιπέδου Φυλής...

Κασσάνδρας8α: Mόνικα: Eίχα καιρό να τη δω και εντυπωσιάστηκα. Πλέον το μαλλί της το έκανε σε αποχρώσεις του κόκκινου, κατσαρό, ωραίο ενισχυμένο στήθος, γυμνασμένο σω΄μα και κώλος ποιήμα. Ολοστρόγγυλος και στητός....

Κασσάνδρας8β+8γ:Δεν είχαν κοπέλες...  :dunno:( η ώρα 21"00)

Σπ.Πάτση 40: Κλειστό.

Κων/πόλεως80: Mαριάννα: Mελαχροινή, με μακριά κατσαρά μαλλιά, ο ορισμός της γυναικάρας. Με καμπύλες, σεξ απίλ, ωραίο φυσικό στήθος, ωραία περιφέρεια....Απότ ις αδυναμίες μου...

Κων/πόλεως 94: Έμιλυ: Η βραζιλιανοκύπρια :grin: :grin:. Τόπλες εμφάνιση στο σαλόνι με το φυσικό της στήθος να στέκεται όμορφα απέναντί μου, ωραίο κορμί αδύνατό, ωραία περιφέρεια. Με σοκολατί δέρμα που προσδίδει έναν αέρα Καραιβικής....

Kων/πόλεως92: Δεν μου έκαναν την τιμή να μου ανοίξουν...
 :s&m_2:

Μεγ. Αλεξάνδρου133: Μαρκέλλα: Tα λόγια είναι περιττά. Χθες είχε ωραίο χτένισμα που την έκανε ακόμα πιο γλυκιά....

Πειραιώς 193: Σάντρα: Kαστανόξανθη, με ωραίο πρόσωπο και χαμογελαστό, ωραίο κορμί, χωρίς να είναι αδύνατη, χωρίς να είναι και γεμάτο...μου άρεσε. Μαζί της η Χριστίνα: Kαστανόξανθη και αυτή, κοντούλα, με καθημερινό πρόσωπο, ωραίο κορμί....Με τράβαγε να μπω δωμάτιο...αλλά δεν...

Ηλία Ηλίου82: Νατάσσα: Γνωστή και ως πεταλούδα. Από τις παλιές καραβάνες...Πλέον τρομερά αδυνατισμένη, αλλά με εμφανή τα σημάδια της χαλάρωσης, μελαχροινή, φόραγε ένα ροζ φίσνετ και μπότες και σαλονάρισε με τσιγάρο...

Φραντζή 47: Kλειστό. Φαίνεται η Αννούλα διακοπάρει ακόμα.... :rockon:

Aριστοτέλους6: Kλειστό.

Τριγγέτα3:Κατερίνα: Γνωστή και ως kinky. Εμφανίστηκε με μαύρο συνολάκι που άφηνε τα υπέροχα στήθη της σε κοινή θέα. Μελαχροινή γυναικάρα με καμπύλες και ωραία περιφέρεια και αστείρευτο χιουμορ. Άψογη στο δωμάτιο με πολύ καλές υπηρεσίες όως θυμάμαι απότ ην πρόσφατη συνάντησή μας...

Aυτά και από μένα...Αυτό το πράγμα πάντως στην Κασσανδροαλυσίδα δεν μπορώ να το καταλάβω.... :free-indifferent-smileys-746:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
ΚΑΙ ΕΡΩΤΩ......................





TON[size=18pt] ΛΑΓΟ[/size]...(LAGONISIAN),ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ [size=24pt]ΠΟΡΝΟΡΕΠΟΤΕΡ[/size]????
δεν θέλω τίτλους και αξιώματα...να περνάμε καλά και να κάνουμε το χαβαλέ και την πλάκα μας...αυτό έχει σημασία.... :sunglasses: :sunglasses:
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Χθεσινη καταθεση στουντιο 12! Πηγα μονο και μονο για την επιστροφη της Βικαρας! Εφαγα ηττα! Βιαστικη οσο δεν παει,απομακρη και πολλα μη και μη! Την δικαιολογω, ισως επειδη ηταν πρωτη μερα, θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια (ισως και δυο  :2funny:) σημερα που ειναι σε αλλη βαρδια! Μαλλον η Βικυ ειναι με τα φεγγαρια της! Τι να πω δεν ξερω! Παντως χθες βραδυ με απογοητευσε! :'(
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
1. Την Κυριακή το πρωί η "παλιά" Λάουρα ήταν στο Κασσάνδρας 3, ψηλή, μελαχρινή, με το εκπληκτικό στήθος σε κοινή θέα. Επομένως επέστρεψε.
η πληροφορία τελικά ισχύει του συναγωνιστή???
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
869
Κριτικές
31
Like
1.061
Πόντοι
5.845
Χθεσινη καταθεση στουντιο 12! Πηγα μονο και μονο για την επιστροφη της Βικαρας! Εφαγα ηττα! Βιαστικη οσο δεν παει,απομακρη και πολλα μη και μη! Την δικαιολογω, ισως επειδη ηταν πρωτη μερα, θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια (ισως και δυο  :2funny:) σημερα που ειναι σε αλλη βαρδια! Μαλλον η Βικυ ειναι με τα φεγγαρια της! Τι να πω δεν ξερω! Παντως χθες βραδυ με απογοητευσε! :'(
Μετα απο 450 ποστ(βασικα μας τα εκανες μπαλλονια αλλα δεν ειπαμε τιποτα γιατι εισαι καλο παιδι) για τη Βικη και εφαγες φολα;
Παντως εκ πειρας, η πρωτη μερα μετα απο αποχη μεγαλη δεν ειναι και το καλυτερο για τις κοπελες
Mext time Manolis, keep walking
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470
Μετα απο 450 ποστ(βασικα μας τα εκανες μπαλλονια αλλα δεν ειπαμε τιποτα γιατι εισαι καλο παιδι) για τη Βικη και εφαγες φολα;
Παντως εκ πειρας, η πρωτη μερα μετα απο αποχη μεγαλη δεν ειναι και το καλυτερο για τις κοπελες
Mext time Manolis, keep walking
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
Μετα απο 450 ποστ(βασικα μας τα εκανες μπαλλονια αλλα δεν ειπαμε τιποτα γιατι εισαι καλο παιδι) για τη Βικη και εφαγες φολα;
Παντως εκ πειρας, η πρωτη μερα μετα απο αποχη μεγαλη δεν ειναι και το καλυτερο για τις κοπελες
Mext time Manolis, keep walking
Σορυ για τα μπαλονια αλλα...ειχα χασει τον υπνο μου!Εχεις μεγαλο δικιο! Η αποχη επιρεαζει! Doesnt matter Mext time! :2funny:
 

LEON79

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Χθεσινη καταθεση στουντιο 12! Πηγα μονο και μονο για την επιστροφη της Βικαρας! Εφαγα ηττα! Βιαστικη οσο δεν παει,απομακρη και πολλα μη και μη! Την δικαιολογω, ισως επειδη ηταν πρωτη μερα, θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια (ισως και δυο  :2funny:) σημερα που ειναι σε αλλη βαρδια! Μαλλον η Βικυ ειναι με τα φεγγαρια της! Τι να πω δεν ξερω! Παντως χθες βραδυ με απογοητευσε! :'(


ΓΡΑΨΕ ΚΡΙΤΙΚΗ
ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΛΛΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕΣ
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.583
Κριτικές
282
Like
12.522
Πόντοι
26.470

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Δεν εχω δικαιωμα! Εχω ηδη γραψει κριτικη για Βικαρα πριν κανα μηνα!

ΕΧΕΙΣ
Αμα ειναι αντιθετου περιεχομενου :

Οδηγίες - κανόνες
............................ [size=18pt]Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.
[/size]


;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Φραντζή 47: Kλειστό. Φαίνεται η Αννούλα διακοπάρει ακόμα.... :rockon:


Aυτά και από μένα...Αυτό το πράγμα πάντως στην Κασσανδροαλυσίδα δεν μπορώ να το καταλάβω.... :free-indifferent-smileys-746:

1) Μούφα δηλαδή το πρόγραμμα που έχει βγεί στο ladies για τη Φραντζή 47  :headbang: :headbang: !!

2) Μπορείς να γίνεις πιο σαφής  :think: ?
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
:kissass2:
ε και?? μπορείς να γράψεις όσες θες...ειδικά από τη στιγμή που πέρασες άσχημα....
Δεν το ηξερα αυτο! Αλλα ειπαμε σημερα θα εχει καταθεση και παλι! Θα της δωσω οπως ειπα αλλη μια μπορει και δυο ευκαιριες!
 

manolkrit

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2012
Μηνύματα
169
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
1
ΕΧΕΙΣ
Αμα ειναι αντιθετου περιεχομενου :

Οδηγίες - κανόνες
............................ [size=18pt]Εξαίρεση θα αποτελεί η περίπτωση που μια θετική αξιολόγηση ακολουθήσει μια αρνητική και αντιστρόφως.
[/size]


;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Thanks! Now I know!
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.770
Κριτικές
23
Like
3.162
Πόντοι
3.820

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Ποιό πρόγραμμα; Αφού το Φραντζή δεν έχει πια μπάνερ στις κυρίες.

Αλήθεια είναι αλλά τότε γιατί άμα ψάξεις στο google Φραντζή 47 ή KamaSutra-studio σου το βγάζει κανονικά με το πρόγραμμα  :think: ?   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom