Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μόλις γύρισα από τη συνάντησή μου με τη Νάνσυ στο Φ104....μια συνάντηση που θα θυμάμαι για καιρό μιας και παίζει να είναι στο τοπ3 των σούπερ σέρβις που έχω λάβει....καταρχήν μιλώντας για τη Νάνσυ, πρόκειται για ένα από τα πιο όμορφα πλάσματα που έχω αντικρύσει. Ξανθα μακριά μαλλιά, ωραίο πρόσωπο και βλέμμα, ενισχυμένο 4άρι στήθος, επίπεδη κ γυμνασμένη κοιλιά με σκουλαρίκι στον αφαλό κ τατού και ωραίο κωλαράκι, στρογγυλό καλοσχηματησμένο και αδύνατα σφιχτά πόδια. Τέλος όμορφο γαλλικό πεντικιούρ και μανικιούρ. Σημασία στη λετπτομέρεια... :grin: Στα του δωματίου έμεινα ΜΑΛΑΚΑΣ!!!! ξεκίνημα με εκατέρωθεν μασάζ, με εκέινη να επιδίδεται σε tai massage ή όπως εγώ θα το ονόμαζα body to body massage, έπειτα φοβερό στοματικό, με μούλιασμα της γύρω περιοχής, φιλιά και γλυψίματα παντού...Στο σεξ πάμπολλες στάσεις με τρελλή συμμετοχή από μέρους της, ακούραστη και με πρωτοβουλίες!!Δεν μπορώ να γράψω περισσότερα..είμαι κομμάτια....αύριο στην κριτική...είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ποιά είναι η Σαμάνθα ?  :think:
Απο τις παλιοτερες εργαζομενες στα studio.

ξεκινημα το 2008 (αν θυμαμαι καλα) στο βριλησου 55-57, Φραντζη 47.
Σταματησε για μεγαλο διαστημα και επανηλθε εδω και περιπου 6-7 μηνες.

Πολυ ομορφη κοπελα ιδανικο gfe, με καλες τυπικες υπηρεσιες, δεν ξεφευγει απο τα ορια, αλλα αυτα που κανει τα κανει πολυ καλα.
Πλεον στο βριληησου 42.
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Απο τις παλιοτερες εργαζομενες στα studio.

ξεκινημα το 2008 (αν θυμαμαι καλα) στο βριλησου 55-57, Φραντζη 47.
Σταματησε για μεγαλο διαστημα και επανηλθε εδω και περιπου 6-7 μηνες.

Πολυ ομορφη κοπελ,α ιδανικο gfe, με καλες τυπικες υπηρεσιες, δεν ξεφευγει απο τα ορια, αλλα αυτα που κανει τα κανει πολυ καλα.
Πλεον στο βριληησου 42.
Ευχαριστώ Τσε  ;)
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παιδια να ρωτησω κατι η τζοζεφιν δηλαδη δεν προσφερει καλες υπηρεσιες;γιατι σκεφτομουν να την τιμησω  :knockinb:
Προσωπικη αποψη δεν εχω.
Φημολογειται οτι στο απλο ποργραμμα (50 ευρω) ειναι αρκετα διαδικαστικη και τυπικη.
Στα υψηλοτερα ποργραμματα ειναι πολυ καλυτερη.

Αν σε παιρνει να παρεις το προγραμμα των 70 (69+μασαζ+ισπανικο) το πιθανοτερο ειναι να περασεις καλά.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Lago, ξέχασες να το ποστάρεις και στο thread για το Χρήστο Νέζο! :grin:
 

giorgosgiorgos23

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6.393
Κριτικές
68
Like
21
Πόντοι
2.127
Προσωπικη αποψη δεν εχω.
Φημολογειται οτι στο απλο ποργραμμα (50 ευρω) ειναι αρκετα διαδικαστικη και τυπικη.
Στα υψηλοτερα ποργραμματα ειναι πολυ καλυτερη.

Αν σε παιρνει να παρεις το προγραμμα των 70 (69+μασαζ+ισπανικο) το πιθανοτερο ειναι να περασεις καλά.
Εγώ που την είχα πάρει παλαιότερα αρκετες φορες με προγραμμα 70+ ήταν πολύ καλή  ;)
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εχθές το βράδυ σκεπτόμενος με το κάτω κεφάλι(όπως πάντα δλδ :grin:),ξεκίνησα από τα Δυτικά Προάστεια του Πειραιά για να ανηφορίσω μέχρι την Κατεχάκη,για τα όμορφα μάτια της Βικτώριας....αφού διέσχισα μεγάλος μέρος της Συγγρού με πορεία πρός Μεσογείων και από εκεί Μιχαλοκοπούλου για να βγώ Κατεχάκη.Παρκάρισμα λίγο πιο πάνω από το στούντιο,μιας και υπήρχε άπλετος χώρος.Είσοδος και μικρή αναμονή γύρω στα 5 λεπτά μέχρι να βγεί η κοπέλα από το δωμάτιο...εκεί αντίκρυσα ένα όμορφο μίλφ,με μακρυά ξανθά μαλλιά,ωραίο κορμί,μαυρισμένη επιδερμίδα(προφανώς σολάριουμ :cheesy:) και γλυκό πρόσωπο,το οποίο είχε κάποιες μικρές ρυτίδες.Πλήρωσα τα 50€ για απλό πρόγραμμα,είσοδος της Βικτώριας στο δωμάτιο,η οποία μου ζήτησε ευγενικά να πλύνω τα χέρια μου πριν ξεκινήσουμε :dunno: Δεν έφερα αντίρρηση,με εκείνη να με περιμένει στο κρεββάτι γυμνή :grin: Πολύ καλά προκαταρκτικά,με γλειψίματα σε λαιμό(με ρούφηξε στην κυριολεξία :o),στηθός,κοιλιά αλλά με ιδιαίτερη έμφαση στα μπαλάκια μου τα οποία μούλιασε.Πολύ καλό στοματικό,βαθύ και με διάρκεια,με αποτέλεσμα να είμαι έτοιμος για μάχη.Όλα καλά και όλα ωραία μέχρι που κάπου στα 10 λεπτά μου ρίχνει την ατάκα ''baby,we have to finish''.Εκεί τα είδα όλα κωλυώμενα,οπότε την γύρισα ιεραποστολικά για να τελειώσω.[size=14pt]Δυστηχώς,η νοοτροπία της αλυσίδας δεν έχει αλλάξει στο ελάχιστο,στα 50€ δεν σου κάνουν καμιά χάρη,πρέπει στα 10~12 λεπτά να έχεις σφυρίξει την λήξη του αγώνα.Από εμένα μαύρο στα εν-λόγω μαγαζιά(το ξέρω ότι δεν θα στεναχωρηθούν που δεν θα πατήσω το πόδι μου εκεί,άλλωστε έχουν αρκετό κόσμο που τους στηρίζει όλα αυτά τα χρόνια)λόγω της κακής νοοτροπίας που τους διέπει.Πάντως,κρίμα γιατί η Βικτώρια είναι μια όμορφη παρουσία,με πολύ καλές υπηρεσίες εντός του δωματίου.[/size]
Φεύγωντας από το Κατεχάκη,πήγα για ποτό στον Σκαραβαίο για να χαλαρώσω :grin: Κριτική τις επόμενες ημέρες όταν και όποτε βρώ χρόνο να την αναρτήσω!!
 

paris_sweetdoll

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Like
0
KLAIMERA SAS :knockinb:
GIA KAUTO KAI TRELO SEX SAS PERIMENW... :fuck1:
SIMERA APO 17h-23h STO L.ATINON 318
AVRIO PROI 10h-17h STO PIREOS 193  :kissass:
FILAKIA.....
:kissass:
 

Συνημμένα

  • attachment1111.jpg
    attachment1111.jpg
    79,1 KB · Εμφανίσεις: 31

the big cock

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
59
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
σας ευχαριστω πολυ cheyenne και γιωργο για τις πληροφοριες.εχει και σκουλαρικι στην γλωσσα που μπορει να με τρελανει.
 

AnalLoverGGG

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
επειδη δε βρισκω καμια κριτικη και σημερα το βραδυ ειναι βραδυ ...καταθεσης, ξερει κανεις τιποτα για Λολα απο Βουλιαγμενης 68 και Ναομι απο Τριγγετοαλυσιδα ? Απο τις φωτο, ειμαι μεταξυ αυτων των δυο
 

kassandrasgirls

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
532
Like
0

[move] :)  :)  :)  12/05    :)  :)  :)[/move]

Κασσανδρας 3(κατω): Λαουρα - Λαουρα - Λουιζα
Κασσανδρας 3(πανω): Kλειστο -Σαμπρινα - Nαταλυ
Κασσανδρας 4(πανω): Κλειστο - Αννα/Νεα Αφιξη - Αννα/Νεα Αφιξη
Κασσανδρας 4Β(κατω):Μελινα - Μαντονα - Τζουλια
Κασσανδρας 4Γ(κατω) Κλειστο - Σαβινα - Σαβινα
Κασσανδρας 6: Κλειστο - Ζετα - Ιρενα
Κασσανδρας 8Γ: Κλειστο - Χριστινα/Μονικα/Ιζαμπελα/Μαρινα/Ελενα - Ελενα/Ιζαμπελα/Νεα Αφιξη

Θησεως 40(κατω): Ζωή/Αντζελα/Εμμανουελα - Ελενα/Σοφια/Εφη - Ελενα/Σοφια/Εφη

Σολωμου 32(ισογειο) Μπιανκα - Μπιανκα
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
06.jpg
http://cache.rk.com/rk/models/Lolly-Blond-27c.bio.jpg[/img[/URL]]


[url=http://[URL unfurl="true"]www.triggeta3.com/schedule]http://www.triggeta3.com/schedule[/url[/URL]]

Ενδιαφερουσα περιπτωση φαινεται...


[url=http://[URL unfurl="true"]www.freeones.com/html/l_links/Lolly_Blond/]http://www.freeones.com/html/l_links/Lolly_Blond/[/url[/URL]]
[/quote]

Εμαφανισιακά  ωραία  αλλά  απο  ουσία άραγε :think: ?  περιμένουμε κριτική απο συναγωνιστή-ές .
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Εμαφανισιακά  ωραία  αλλά  απο  ουσία άραγε :think: ?  περιμένουμε κριτική απο συναγωνιστή-ές .

Σύμφωνα με σεβαστό συναγωνιστή, όντως ξαναδούλεψε πριν αρκετά χρόνια στην Ελλάδα ως city tour με κάκιστες κριτικές.

Δεν νομιζω να εχει αλλαξει συμφωνα με αυτα που εγραψε ο px75.
Οι κακιστες κριτικες που εχει ως city tour αποτελουν αρνητικη διαφημιση για αυτην ως στουντιοκοριτσο πλεον...
Θα δειξει.
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Δεν νομιζω να εχει αλλαξει συμφωνα με αυτα που εγραψε ο px75.
Οι κακιστες κριτικες που εχει ως city tour αποτελουν αρνητικη διαφημιση για αυτην ως στουντιοκοριτσο πλεον...
Θα δειξει.

Σκούρα μάλλον τα πράματα για την ξανθιά Μαγυάρα  :grin: !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βραδυνο περασμα απο το Κατεχακη 8 για την πρωτη οπτικη επαφη με την νεα αφιξη του ομιλου την Ουγγαρεζα πορνοσταρ Lolly Blond.

Μια απλη γλυκια ξανθια καθημερινη κοπελα, με ωραιο σωμα, που σε καμία περπτωση ομως δεν αποπνεει την εμπειρεία και τον αέρα πορνο σταρ.
Σιγουρα εμφανισημη, αλλα πιστευω οτι στον ομιλο υπαρχουν αρκετα ανωτερες εμφανησιακα απο αυτην πάντα για τα γουστα μου.

Προγραμματα :
50 το απλο
70 μασζ και ισπανικό
100 !!!! το 69
100 πρωκτικο.

θεωρω υπερβολικό τα 100 ευρω που ζηταει η κοπελα για το 69, οταν οι περισσοτερες κοπελες του ομιλου το συμπεριλαμβανουν στο πακετο των 70.
Εκτος εαν αλλαξε κατι και δνε το ξερω.
Βεβαια δικαιωμα της να τα ζηταει, αλλα αλλο τοσο και δικόμας δικαίωμα να μην της τα δίνουμε...........
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Βραδυνο περασμα απο το Κατεχακη 8 για την πρωτη οπτικη επαφη με την νεα αφιξη του ομιλου την Ουγγαρεζα πορνοσταρ Lolly Blond.

Μια απλη γλυκια ξανθια καθημερινη κοπελα, με ωραιο σωμα, που σε καμία περπτωση ομως δεν αποπνεει την εμπειρεία και τον αέρα πορνο σταρ.
Σιγουρα εμφανισημη, αλλα πιστευω οτι στον ομιλο υπαρχουν αρκετα ανωτερες εμφανησιακα απο αυτην πάντα για τα γουστα μου.

Προγραμματα :
50 το απλο
70 μασζ και ισπανικό
100 !!!! το 69
100 πρωκτικο.

θεωρω υπερβολικό τα 100 ευρω που ζηταει η κοπελα για το 69, οταν οι περισσοτερες κοπελες του ομιλου το συμπεριλαμβανουν στο πακετο των 70.
Εκτος εαν αλλαξε κατι και δνε το ξερω.
Βεβαια δικαιωμα της να τα ζηταει, αλλα αλλο τοσο και δικόμας δικαίωμα να μην της τα δίνουμε...........

Τι ώρα  φεύγει ή επόμενη πτήση  για Βουδαπέστη  :think::grin: :grin: !
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Βραδυνο περασμα απο το Κατεχακη 8 για την πρωτη οπτικη επαφη με την νεα αφιξη του ομιλου την Ουγγαρεζα πορνοσταρ Lolly Blond.

Μια απλη γλυκια ξανθια καθημερινη κοπελα, με ωραιο σωμα, που σε καμία περπτωση ομως δεν αποπνεει την εμπειρεία και τον αέρα πορνο σταρ.
Σιγουρα εμφανισημη, αλλα πιστευω οτι στον ομιλο υπαρχουν αρκετα ανωτερες εμφανησιακα απο αυτην πάντα για τα γουστα μου.

Προγραμματα :
50 το απλο
70 μασζ και ισπανικό
100 !!!! το 69
100 πρωκτικο.

θεωρω υπερβολικό τα 100 ευρω που ζηταει η κοπελα για το 69, οταν οι περισσοτερες κοπελες του ομιλου το συμπεριλαμβανουν στο πακετο των 70.
Εκτος εαν αλλαξε κατι και δνε το ξερω.
Βεβαια δικαιωμα της να τα ζηταει, αλλα αλλο τοσο και δικόμας δικαίωμα να μην της τα δίνουμε...........
τέτοια ευκαιρία μη τη χάσει κανείς.... :jerking: ελπίζω μόνο να μην παρασύρει και τις άλλες... :idiot: :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom