Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σωστος ο παιχτης!
Δουλευε πριν πολυ καιρο στην ιδια αλυσιδα σαν Ραμονα!
Εγω την ειχα γνωρισει σαν Ευα στο Κηφισου 30 πριν 9 μηνες περιπου www.bourdela.tv/content/view/494/224#jreview_10203]http://www.bourdela.tv/content/view/494/224#jreview_10203[/url]!
Και σημερα που την ειδα να σαλοναρει τσιτσιδη κατι σκιρτησε μεσα μου η αληθεια ειναι :cheesy: !
Οι φωτος των Κυριων ειναι για ακομη μια φορα παραπλανητικες!!
Φωτος της Ευας εχει στο μπανερ του Αθανασιας 3 με πιο κοντινη στην πραγματικοτητα αυτη..
μονο οι φωτος εχουν μεινει στο αθανασιας?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
PIATSAS,αν αυτή είναι η Ραμόνα η "Ισπανίδα" της ΞΕΠΕΤΟΤΡΙΓΓΕΤΟΑΛΥΣΙΔΑΣ που δούλευε εκεί πριν από 3 χρόνια, έχει ενδιαφέρον η εξέλιξή της όπως την παρουσιάζεις στην κριτική σου.
Την είχα τιμήσει 3 φορές τότε.Την πρώτη πριν κάνει την πλαστική στα βυζιά.
Δεν δεχόταν να κάνει πίπα μετά την είσοδο του πέους στο μουνί γιατί σιχαινόταν την αλοιφή από το μουνί της.Και δεν δεχόταν χύσιμο στα βυζιά.Από κώλο και από στήσιμο όμως... :priest:
Η ιδια πρεπει να ειναι!Δεν ξερω αν δουλευε τοσο παλια στην Τριγγετοαλυσιδα αλλα για να το λες δεν παιζει να μην ειναι ετσι!
Οπως εγραψα και στην κριτικη μου δαχτυλα δεν αφηνε και γενικα μου εβγαλε την αισθηση γκομενας που προσεχει την ¨καθαριοτητα¨ της!
Πολυ καλο σερβις τοτε που την ειχα παρει δεν ξερω τι κανει τωρα που επεστρεψε στα παλια της λημερια!
Μπηκε στα πολυ υποψιν σημερα παντως που την ξαναειδα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σε βραδινή τσάρκα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1, μετά την λήξη της «σκούπας» :

Κασσάνδρας 3Α: Σαντρα. Γνωστή πλοεν στον όμιλο. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κασσάνδρας 3Β: Κλαούντια (ή Τζεσσικα). Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, αδυνατούλα, ιδιεταιρα προκλητική στο σαλόνι. Εμφανώς βελτιωμένη από την προηγουμένη φορά που την είδαμε. Φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 6 : Νικολ. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, πολύ σεξουαλική κοπέλα, δεν τολμώ όμως να περάσω μετά την τραυματική μου εμπειρία μαζί της σαν Έλλη από το Φ80

Κασσάνδρας 4Α: Λάουρα. Μελαχρινή κορμαρα, ωραίο πρόσωπο. Μεγάλο της ατού το πλούσιο φυσικό της στήθος. Προσωπικά έχω περάσει θαυμάσια μαζί της, εν αντιθέσει με άλλους συναγωνιστές που δεν έχουν μείνει ιδιεταιρα ευχαριστημένοι.

Κασσάνδρας 4Β: Άννα. Νεαρή Βουλγάρα, πολύ sexy παρουσία, Μικροκαμωμένη, μελαχροινή  αρκετα ναζιάρα, μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Λαουρα. Με τα κοτσιδάκια. Η γνωστή Ξανθιά από Δροσοπουλου 95 και Βουρβαχη 19

Ευνειδων 5: Μαρία. Μπουρδελικη παρουσία τολμώ να πω. Ξανθιά με άσχημο πρόσωπο σύμφωνα με το γούστο μου πάντα, εντύπωση μου έκανε η αυτό-παρουσίαση της στο σαλόνι: 50 ευρώ όλα τα προγράμματα, και κωλο και sex show και 69. Δεν ρώτησα διευκρινήσεις διότι δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω.

Χαλκιδικής 83 : Κλειστόν

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Σοφία. Ξανθή, μέτρια στο πρόσωπο και στο σώμα, ντυμένη με τιγρε μαγιό, αδιάφορη θα έλεγα.

Κωνσταντινουπόλεως 80: Αντζελινα. Εντυπωσιακή λυγερόκορμη κοπέλα με ίσια καστανά μακριά μαλλιά. Ιδιεταιρα ευγενική και φιλική στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Αλεξία, Έχει πλέον «ριζώσει» εδώ. Μελαχρινή, με τα μαλλιά της μαζεμένα, χαρακτηριστικό της το κενό στα μπροστινά της δόντια.

Κωνσταντινουπόλεως 130: Κλειστόν

Δοξάτου 2: Κλειστόν

Σερβίων 26: Αλεξάνδρα. Αξιοπρόσεκτο ξανθό Milf, με μπούκλες τα μαλλιά της. Έχει εντοπιστεί και στο Κωνσταντινουπόλεως 61, Βουρβαχη 19, όπως επίσης και με το όνομα Μιλβα στο Αγίου Μελετίου 37, Βουλιαγμένης 83

Σπύρου Πάτση 27: Αγάπη. Γνωστή παρουσία. Με νέο look στα μαλλιά της: Ξανθά, μέχρι τον ώμο

Σπύρου Πάτση 40: Σιντυ. Λεπτομέρειες στην κριτική μου. Καταθεσις.

Πειραιώς 106: παρά τις επίμονες προσπάθειες μας ήταν δυνατόν να παρκάρουμε έστω και διπλοσειρα και αποχωρήσαμε.

Πειραιώς 193: Παμελα. Ξανθια με μακριά μαλλιά σε κοτσίδες, πλούσιο στήθος σιλικόνης εκτός απο τις άλλες εμφανείς προσθετικές. Γνωστή παλαιότερα και από το πέρασμα της από την οδό Κασσάνδρας με το όνομα Ευα,

Συγγρού 144: Τζουλια. Όμορφη παγοκολωνα. Μακριά πλατινε ίσια μαλλιά αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, ψυχρά όμορφο πρόσωπο.

Αριστοτέλους 6: Κλειστόν

Τριγγετα 3: Καρολάιν. Η γνωστή Ουγγαρεζα πορνοσταρ.
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.157
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Σε βραδινή τσάρκα με τον συνοδοιπόρο Pitsiriko1, μετά την λήξη της «σκούπας» :

Κασσάνδρας 3Α: Σαντρα. Γνωστή πλοεν στον όμιλο. Μελαχρινή με ίσια μακριά μαλλιά, πλούσιο φυσικό στήθος, αξιοπρόσεκτη περιφέρεια.

Κασσάνδρας 3Β: Κλαούντια (ή Τζεσσικα). Ξανθιά με ίσια μακριά μαλλιά, αδυνατούλα, ιδιεταιρα προκλητική στο σαλόνι. Εμφανώς βελτιωμένη από την προηγουμένη φορά που την είδαμε. Φουλ προγράμματα.

Κασσάνδρας 6 : Νικολ. Μελαχρινή με ίσια μαλλιά, πολύ σεξουαλική κοπέλα, δεν τολμώ όμως να περάσω μετά την τραυματική μου εμπειρία μαζί της σαν Έλλη από το Φ80

Κασσάνδρας 4Α: Λάουρα. Μελαχρινή κορμαρα, ωραίο πρόσωπο. Μεγάλο της ατού το πλούσιο φυσικό της στήθος. Προσωπικά έχω περάσει θαυμάσια μαζί της, εν αντιθέσει με άλλους συναγωνιστές που δεν έχουν μείνει ιδιεταιρα ευχαριστημένοι.

Κασσάνδρας 4Β: Άννα. Νεαρή Βουλγάρα, πολύ sexy παρουσία, Μικροκαμωμένη, μελαχροινή  αρκετα ναζιάρα, μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Λαουρα. Με τα κοτσιδάκια. Η γνωστή Ξανθιά από Δροσοπουλου 95 και Βουρβαχη 19

Ευνειδων 5: Μαρία. Μπουρδελικη παρουσία τολμώ να πω. Ξανθιά με άσχημο πρόσωπο σύμφωνα με το γούστο μου πάντα, εντύπωση μου έκανε η αυτό-παρουσίαση της στο σαλόνι: 50 ευρώ όλα τα προγράμματα, και κωλο και sex show και 69. Δεν ρώτησα διευκρινήσεις διότι δεν υπήρχε περίπτωση να περάσω.

Χαλκιδικής 83 : Κλειστόν

Μεγάλου Αλεξάνδρου 133: Σοφία. Ξανθή, μέτρια στο πρόσωπο και στο σώμα, ντυμένη με τιγρε μαγιό, αδιάφορη θα έλεγα.

Κωνσταντινουπόλεως 80: Αντζελινα. Εντυπωσιακή λυγερόκορμη κοπέλα με ίσια καστανά μακριά μαλλιά. Ιδιεταιρα ευγενική και φιλική στο σαλόνι.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Αλεξία, Έχει πλέον «ριζώσει» εδώ. Μελαχρινή, με τα μαλλιά της μαζεμένα, χαρακτηριστικό της το κενό στα μπροστινά της δόντια.

Κωνσταντινουπόλεως 130: Κλειστόν

Δοξάτου 2: Κλειστόν

Σερβίων 26: Αλεξάνδρα. Αξιοπρόσεκτο ξανθό Milf, με μπούκλες τα μαλλιά της. Έχει εντοπιστεί και στο Κωνσταντινουπόλεως 61, Βουρβαχη 19, όπως επίσης και με το όνομα Μιλβα στο Αγίου Μελετίου 37, Βουλιαγμένης 83

Σπύρου Πάτση 27: Αγάπη. Γνωστή παρουσία. Με νέο look στα μαλλιά της: Ξανθά, μέχρι τον ώμο

Σπύρου Πάτση 40: Σιντυ. Λεπτομέρειες στην κριτική μου. Καταθεσις.

Πειραιώς 106: παρά τις επίμονες προσπάθειες μας ήταν δυνατόν να παρκάρουμε έστω και διπλοσειρα και αποχωρήσαμε.

Πειραιώς 193: Παμελα. Ξανθια με μακριά μαλλιά σε κοτσίδες, πλούσιο στήθος σιλικόνης εκτός απο τις άλλες εμφανείς προσθετικές. Γνωστή παλαιότερα και από το πέρασμα της από την οδό Κασσάνδρας με το όνομα Ευα,

Συγγρού 144: Τζουλια. Όμορφη παγοκολωνα. Μακριά πλατινε ίσια μαλλιά αξιοπρόσεκτη περιφέρεια, ψυχρά όμορφο πρόσωπο.

Αριστοτέλους 6: Κλειστόν

Τριγγετα 3: Καρολάιν. Η γνωστή Ουγγαρεζα πορνοσταρ.

μηχανόβιοι φαντάζομαι...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μηχανόβιοι φαντάζομαι...
Ποδαρατοι........
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Αν εξαιρεσεις την διαδρομη απο Βοτανικο προς την Συγγρου, η οποια εγινε με αυτοκινητο, γεγονος το οτι δεν βρηκαμε να παρκαρουμε στο Πειραιως 106
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Η φιλοσοφια μας: Παρκαρουμε και περπαταμε.........
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.157
Κριτικές
14
Like
4.394
Πόντοι
3.715
Ποδαρατοι........
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:




Αν εξαιρεσεις την διαδρομη απο Βοτανικο προς την Συγγρου, η οποια εγινε με αυτοκινητο, γεγονος το οτι δεν βρηκαμε να παρκαρουμε στο Πειραιως 106
:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:

Η φιλοσοφια μας: Παρκαρουμε και περπαταμε.........

best of best
 

japam

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2010
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
η μονικα απο βριλησσου 60 ειναι καλη γιατι θελω να την επισκεφτω σημερα.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Κωνσταντινουπόλεως 94: Αλεξία, Έχει πλέον «ριζώσει» εδώ. Μελαχρινή, με τα μαλλιά της μαζεμένα, χαρακτηριστικό της το κενό στα μπροστινά της δόντια.
Την τιμησα την Πεμπτη το βραδυ!!!Καλη περιπτωση, αντεχει με πολυ ανεση στο δυνατο σφυροκοπημα!!!Θελει λιγο δουλεια ακομα στα προκαταρκτικα της!!!Κατα τα αλλα ειναι δυνατη!!!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πρωινή βάρδια στο Δροσοπούλου 97 ξέρουμε τί παίζει ?
 

pankis

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα συνάδελφοι, ξέρουμε τίποτα για την Σοφία στο Αθανασίας3;
 

Επισκέπτης
Την τιμησα την Πεμπτη το βραδυ!!!Καλη περιπτωση, αντεχει με πολυ ανεση στο δυνατο σφυροκοπημα!!!Θελει λιγο δουλεια ακομα στα προκαταρκτικα της!!!Κατα τα αλλα ειναι δυνατη!!!
Αὐτὴ προήχθη ταχύτατα, ὡς στρατιωτικὸς εἰς τὸ πεδῖον τῆς μάχης. Πρὸ 4μήνου ἀπελαμβάναμεν τὰ κάλλη της ἀντὶ 20 εὐρὼ εἰς τὸ ἀλήστου μνήμης Ἀγαθουπόλεως 54 δεξιά.
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
389
Πόντοι
26
Τη Λίζα που έχει σε φωτογραφία στο site Κωνσταντικουπόλεως 94 που μπορούμε να τη βρούμε?Το site δεν ενημερώνει για το ποιες δουλεύουν εκει
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Αὐτὴ προήχθη ταχύτατα, ὡς στρατιωτικὸς εἰς τὸ πεδῖον τῆς μάχης. Πρὸ 4μήνου ἀπελαμβάναμεν τὰ κάλλη της ἀντὶ 20 εὐρὼ εἰς τὸ ἀλήστου μνήμης Ἀγαθουπόλεως 54 δεξιά.
Ναι το θυμαμαι!!!Δεν την προλαβα δυστυχως εκει!!! :-
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Τη Λίζα που έχει σε φωτογραφία στο site Κωνσταντικουπόλεως 94 που μπορούμε να τη βρούμε?Το site δεν ενημερώνει για το ποιες δουλεύουν εκει
Δοκιμασε στα αλλα ιδρυματα της αλυσιδας.(Πιπινου 118-Αριστομενους 72-Λελας 35)

 

Furby

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.199
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
16
Σωστος ο παιχτης!
Δουλευε πριν πολυ καιρο στην ιδια αλυσιδα σαν Ραμονα!
Εγω την ειχα γνωρισει σαν Ευα στο Κηφισου 30 πριν 9 μηνες περιπου www.bourdela.tv/content/view/494/224#jreview_10203]http://www.bourdela.tv/content/view/494/224#jreview_10203[/url]!
Και σημερα που την ειδα να σαλοναρει τσιτσιδη κατι σκιρτησε μεσα μου η αληθεια ειναι :cheesy: !
Οι φωτος των Κυριων ειναι για ακομη μια φορα παραπλανητικες!!
Φωτος της Ευας εχει στο μπανερ του Αθανασιας 3 με πιο κοντινη στην πραγματικοτητα αυτη..

Τελικά πήγα και την είδα την Εύα και καμμιά σχέση με τις φωτογραφίες, οι οποίες ανήκουν στην Ραίσα...!!!  ;)
 

vrilissou57

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
ΣΗΜΕΡΑ_______  ΝΕΛΗ      :-* ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ      :-* ΒΙΚΤΩΡΙΑ        :-*
 

dukass

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2010
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΥ 97 κατα της δωδεκα ηταν η Σαμπρινα και η Κατερινα πρωην (Κλαουντια) η οποια απο οτι μου ειπε φευγει για ρωσια μεσα του μηνα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom