Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Σήμερα Παρασκευή και ώρα 5.40 πέρασα εποχούμενος από Κασσάνδρας, Ίσως για πρώτη φορά βλέπω ανοιχτό το 4Α όχι το τέρμα δεξιά όροφο με τις κινέζες αλλά το ισόγειο ή ό,τι είναι, από τις 4 πόρτες η δεύτερη από δεξιά όπως κοιτάμε.
Εάν κάποιος έχει καμιά ιδέα τι παίζει εκεί - κορίτσια κ.λπ. - ας γράψει δυο λόγια. Έχουμε καμιά νέα άφιξη; είναι παράρτημα καμιάς αλυσίδας;
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
27
Like
98
Πόντοι
0
Χθεσινή βόλτα γκάζι και δάφνη. Κασσάνδρας 6 Έλεν και Ταμάρα. Έλεν αδιάφορη,αλλά Ταμάρα...εκφυλη φάτσα, τρομερό κορμί. Άρχισε η τσατσά τα είναι είναι πολύ καλή στο δωμάτιο, έχει πολλές καλές κριτικές στο σάιτ. Βγαίνω για λίγο έξω να δω αν όντως έχουν γράψει για αυτήν.. παπάς. Ένστικτο αυτοσυγκράτησης μιας και για να πετύχεις λατίνα αξιόμαχη είναι δύσκολο. Αν πάντως έχει δοκιμάσει κανείς ας πει. Κασσάνδρας 8γ Αιρα /Αιλα κάπως ετσι. Λεπτό σκαρί περίεργο χρώμα δέρματος, μιγάδα την λες...Δεν μπόρεσα να καταλάβω αν μου άρεσε η όχι. Στο σύνολο που συμπαθητική. Κασσάνδρας 4β Μαλβίνα. Περνα σε λίγο αγάπη μόλις ήρθα μου λέει. Ναι δεν θα παραλείψω. Ωραίο κορμί τρελή κωλαρα αλά τι να το κάνεις.

Ισμήνης 2 Λατινοκρατία πέντε στο σύνολο. Σελεστε. Ο κωλος από το υαλουρονικο έχει γίνει σαν αερόστατο. Αν βρει σε καμία αιχμηρή γωνιά θα την ψάχνουμε στο διάστημα. Αδιάφορη.
Βαλέρια τπτ το ιδιαίτερο.
Καμίλα. Καλό κορμί με μπόλικο pvc και περίεργη φάτσα.
Λουνα. Κοντοπουτανο με μπόλικο πλαστικό και αυτή προσωπάκι άγριο προς στο όμορφο. Καλό κορμάκι και αυτή. Τέλος Μία. Πολύ όμορφο μουτράκι, ανύπαρκτο βυζί, ωραίο δροσερό κορμάκι. Έβγαζε μια καυλωτικη αθωότητα αλλά έλλειψη κριτικών δεν λύγισα. Αν έχει δοκιμάσει κανείς ας γράψει.

Τέλος είχα περάσει να δω και την katy. Κεφατη και γτ να μην είναι αφού είχε δωμάτιο το ένα μετά το άλλο. Καλό μάρκετινγκ εξαιρετικη αρπαχτη. Το σωματακι της ωραίο πετιτ όπως ήταν και παλιά. Το τρομερό άλλοτε κωλαρακι της δείχνει ελαφρώς τα σημάδια του χρόνου. Δεν πέρασα γτ βαριομουν την αναμονή.
Όντως κορμαρα η Ταμάρα, με πολύ όμορφο πρόσωπο και έκφυλο βλέμμα, δεν τόλμησα να αντισταθώ.
Δυστυχώς όμως.. άνθρακες ο θησαυρός!
Ήταν… αλοιφή από τα ξύδια! Μιλάμε για … ντέφι απ τα λίγα! Μου το ‘πε κιόλας… «είμαι μεθυσμένη, συγγνώμη.» Τι να το κάνω τότε; Το πενηντάρικο ειχε ήδη φύγει…

Πίπα με δόντι. Κάθεται μετά μπρούμυτα σανίδα, δεν είχε δύναμη να κάτσει καν στα γονατα! Στο ιεραποστολικό μετά βρωμουσε αλκοόλ. Η εκτόνωση ήρθε, αλλά με δυσκολια.

Αφού τελειώσαμε με παρακαλαγε να την… πληρώσω κιόλας! Πλήρωσα της λέω. Δώσε μου δέκα ευρώ μου λέει!
Μετά κάνει κανα δεκάλεπτο να ξαναφορέσει τα παπούτσια της και να σηκωθεί. Η τσατσα να βαράει την πόρτα.Σουρεαλ καταστάσεις! Χαχα

Ντιρλα πουτανα… ομολογουμένως… πρώτη φορά που πήρα στη στουντιοκαριερα μου (που δεν τη λες μικρή)!
Παρα τη φόλα, το παίρνω ως εμπειρία πάντως. Δεν τα κλαψα δλδ τα λεφτά, αλλά και δεν θελω να το ξαναζήσω.
Μου ειπε ότι φεύγει. Δεν καταλαβα αν θα ξαναγυρίσει.
Αν την πετύχαινα πάλι, νηφάλια ομως, θα την ξαναδοκίμαζα. Ωραίο κορμι με φοβερή επιδερμίδα. Και γλυκιά παρουσία. Με καλη συμμετοχή θα αξιζει σίγουρα!
Αυτά
 
Τελευταία τροποποίηση:

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.372
Κριτικές
19
Like
9.742
Πόντοι
9.095
Όντως κορμαρα η Ταμάρα, με πολύ όμορφο πρόσωπο και έκφυλο βλέμμα, δεν τόλμησα να αντισταθώ.
Δυστυχώς όμως.. άνθρακες ο θησαυρός!
Ήταν… αλοιφή από τα ξύδια! Μιλάμε για … ντέφι απ τα λίγα! Μου το ‘πε κιόλας… «είμαι μεθυσμένη, συγγνώμη.» Τι να το κάνω τότε; Το πενηντάρικο ειχε ήδη φύγει…

Πίπα με δόντι. Κάθεται μετά μπρούμυτα σανίδα, δεν είχε δύναμη να κάτσει καν στα γονατα! Στο ιεραποστολικό μετά βρωμουσε αλκοόλ. Η εκτόνωση ήρθε, αλλά με δυσκολια.

Αφού τελειώσαμε με παρακαλαγε να την… πληρώσω κιόλας! Πλήρωσα της λέω. Δώσε μου δέκα ευρώ μου λέει!
Μετά κάνει κανα δεκάλεπτο να ξαναφορέσει τα παπούτσια της και να σηκωθεί. Η τσατσα να βαράει την πόρτα.Σουρεαλ καταστάσεις! Χαχα

Ντιρλα πουτανα… ομολογουμένως… πρώτη φορά που πήρα στη στουντιοκαριερα μου (που δεν τη λες μικρή)!
Παρα τη φόλα, το παίρνω ως εμπειρία πάντως. Δεν τα κλαψα δλδ τα λεφτά, αλλά και δεν θελω να το ξαναζήσω.
Μου ειπε ότι φεύγει. Δεν καταλαβα αν θα ξαναγυρίσει.
Αν την πετύχαινα πάλι, νηφάλια ομως, θα την ξαναδοκίμαζα. Ωραίο κορμι με φοβερή επιδερμίδα. Και γλυκιά παρουσία. Με καλη συμμετοχή θα αξιζει σίγουρα!
Αυτά
Ντιρλα πουτανα;! Παικταρα μου ακόμα θυμάμαι προ πολλών ετών Φυλής ντιρλα πουτανα και γω ο μαλακας ανησύχησα και της έλεγα να φωνάξω τον Τσάτσο αντί να της δωσω το μουνι στο χέρι και να τη κολο γαμησω! :headbang:
Οποτε πετυχαίνεται πουτανα λιώμα γαμηστε τη χωρις αύριο!
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Εδώ τι γίνεται άραγε; Έχουμε νέα άφιξη ή πρόκειται για καμιά μεταγραφή;
e*********l.com/lady/ολίβια-3/?id=205943
1726349053011.jpeg
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.140
Κριτικές
14
Like
4.367
Πόντοι
3.715
Εδώ τι γίνεται άραγε; Έχουμε νέα άφιξη ή πρόκειται για καμιά μεταγραφή;
e*********l.com/lady/ολίβια-3/?id=205943
1726349053011.jpeg
φαίνεται αγωνιστικό σύνολο, αν δεν είναι σκυλομούρα και κάνει καλό κρεβάτι θα κάψει καρδιές και πορτοφόλια
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
φαίνεται αγωνιστικό σύνολο, αν δεν είναι σκυλομούρα και κάνει καλό κρεβάτι θα κάψει καρδιές και πορτοφόλια
update: κάποιος έγραψε στο άλλο ότι είναι η Έλλη παλιότερα του ομίλου Βρ.46 κ.α. - έχει περάσει και από πρακτορείο μεταξύ άλλων - με ανανεωμένο πλαστικό στήθος.
Αν ισχύει, δεν είναι και τόσο σπουδαία η είδηση. Την είχα πάρει άνοιξη του '23 νομίζω. Πήρα αυτό για το οποίο πήγα αλλά ήταν μάλλον ψυχρή για τα γούστα μου.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Διαβάζω συνεχόμενα αρνητικές αναφορές για το Βριλησσου 46 και τα προσκείμενα σε αυτό μαγαζιά. Από τότε που αφεντικό έγινε η κινκυ Κατερίνα, έχει γεμίσει με φόλες. Πουτανες που κοροϊδεύουν τον εκάστοτε πελάτη, βλέπε Μαλβινα, που μόνιμα είναι μέσα στο μαύρο, βλέπε Πωλινα που μόνιμα είναι σε πρόγραμμα 1 ώρας και όποιος πάει τρώει πόρτα, βλέπε υπηρεσίες και συμπεριφορά επιπέδου Μεταξουργείου. Μην ακουμπάς εδώ, τελείωσε ο χρόνος σου, και οτιδήποτε άλλο μπορούν να σκεφτούν οι κλεφτοπουτάνες που φέρνουν. Μαύρο στο κωλομάγαζο
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.140
Κριτικές
14
Like
4.367
Πόντοι
3.715
update: κάποιος έγραψε στο άλλο ότι είναι η Έλλη παλιότερα του ομίλου Βρ.46 κ.α. - έχει περάσει και από πρακτορείο μεταξύ άλλων - με ανανεωμένο πλαστικό στήθος.
Αν ισχύει, δεν είναι και τόσο σπουδαία η είδηση. Την είχα πάρει άνοιξη του '23 νομίζω. Πήρα αυτό για το οποίο πήγα αλλά ήταν μάλλον ψυχρή για τα γούστα μου.
65 kg... ;;;
βαριοκόκκαλη;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.066
Κριτικές
49
Like
5.246
Πόντοι
2.846
Από τότε που αφεντικό έγινε η κινκυ Κατερίνα, έχει γεμίσει με φόλες.
αυτή η Κίνκυ Κατερίνα τι μέρος του λόγου είναι; παλιά εκδιδόμενη που άνοιξε δικά της μαγαζιά;
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435

renu13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
4
Κριτικές
4
Like
106
Πόντοι
280
Η τζεσικα που ηταν στο καρολινομαγαζο της Κατεχακη ειναι ακομα στην κασσανδρας 8;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Μεταξύ Νάντιας και Έλενας από Τατοιόυ, από πλευράς απόδοσης ποια να προτιμήσω; Την πρώτη την είδα χτες και μου άρεσε αρκετά. Δυστυχώς την είχε κλείσει άλλος, σε 45’ πρόγραμμα και μετά θα κλείνανε, διαφορετικά θα πέρναγα.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.825
Πόντοι
2.846
Μεταξύ Νάντιας και Έλενας από Τατοιόυ, από πλευράς απόδοσης ποια να προτιμήσω; Την πρώτη την είδα χτες και μου άρεσε αρκετά. Δυστυχώς την είχε κλείσει άλλος, σε 45’ πρόγραμμα και μετά θα κλείνανε, διαφορετικά θα πέρναγα.
Ναντια είναι μια χαρά το κοντοπουτανο , την έχω πάρει 2 φορές με πολύ καλές εντυπώσεις , φουλ γλωσσοφιλα ,πιπα ακα και ωραίο καραμελωμα στα @@ ,αν σου αρέσει οπτικά χώσου , για Ελενα δεν έχω ακόμα γνώμη είναι στα υποψην γιατί είναι αρκετά καυλερη και αυτή , κάποια στιγμή θα την φορτώσω κι αυτη και θα γράψω αναλυτικά και για τις 2 , αυτά εν ολίγοις
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Ναντια είναι μια χαρά το κοντοπουτανο , την έχω πάρει 2 φορές με πολύ καλές εντυπώσεις , φουλ γλωσσοφιλα ,πιπα ακα και ωραίο καραμελωμα στα @@ ,αν σου αρέσει οπτικά χώσου , για Ελενα δεν έχω ακόμα γνώμη είναι στα υποψην γιατί είναι αρκετά καυλερη και αυτή , κάποια στιγμή θα την φορτώσω κι αυτη και θα γράψω αναλυτικά και για τις 2 , αυτά εν ολίγοις
Όχι, θα χωθώ το γρηγορότερο. Χτες που πήγα Συγγρού, που είναι πιο κοντά σε μένα, λάλησα με το κωλοφάναρο στη Φραντζή και το έχασα το μικρό στη κόψη του ξυραφιού. Τώρα θα τρέχω στου διαόλου το πατέρα.
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
'ντάξει, είναι για γέλια πλέον.
Κάθε τρεις και λίγο εμφανίζεται ένα στουντιοκόριτσο που είναι το απόλυτο must, που όλη η Αθήνα πρέπει να επισκεφτεί αυτήν και μόνο αυτήν. Για να μπει και να γράψει εδώ στο bou ότι τη γάμησα κι εγώ.
Και δημιουργούνται ουρές στο μαγαζί λες κι είσαι στο ΙΚΑ. Σαν να μην υπάρχουν άλλα κορίτσια στα μαγαζιά.
Τώρα είναι η Καίτη των γερμανών, άνοιξη-καλοκαίρι του '23 ήταν η Ντινάρα, παλιότερα η Καταλέα κ.ο.κ.
Να δούμε ποια θα είναι η επόμενη...
Συμφωνω...αλλα παντως αυτη η Κειτυ..καμια σχεση με Ντιναρα-Καταλεγια...σφαιρες καλυτερη...και σαν συμμετοχη..και σε ολα της..με τη συγκεκριμενη ναι- βασει των δικων μου γουστων παντα- αξιζε να περασεις..τη...καταλεγια...και τη..ντιναρα...δες τις φωτογραφιες καλυτερα και φτιαξου....εγκεφαλικα...το ιδιο κανει..
 

Hase

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
705
Κριτικές
59
Like
3.019
Πόντοι
2.666
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom