Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα πρωί
Βριλ 36 Βερόνικα (αν θυμάμαι καλά το όνομα), ψηλό ξανθό μιλφ, καλό εκ πρώτης
Βριλ 46 Μελαχρινό που δεν έκανε κλικ
Βριλ 55 Πάολα (χωρίς λόγια)
Κασσάνδρας 3 πάνω ένα μελαχρινούλι με πεταχτό κολαρακι και βυζάκι καλό φάνηκε, κάτω μελαχρινο με έξω βύζους και έξω καρδιά
Καρέα 30 ένα ψηλό αδύνατο μελαχρινό που δε,.. με τίποτα
Βούρβαχη η Νίκη με τις βυζάρες
Φρατζή η Σουζάνα μεταμίλφ με ωραία κολάρα (και τίποτ άλλο ωραίο)

ΥΓ : Πιτσιρίκο τι είδες εκεί χτες για πε
Χθες... Ηλία Ηλιού 82...η Μαρίνα...μια μελαχρινή, με βυζάρες και πιτσίλαμπλ κωλαρακι...
Στο Κωνσταντινουπόλωες 94. Η Λίντα! Πρόκειται για μούφα Λίντα όμως. Μελαχρινή, άβυζη με συμπαθητικό πάτο...
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε γαμώτο πεσμένα πράματα στην αγορά,...
που είναι ο Βάγκνερ , που είναι ο Πουτσίνι
που έχουν πάει όλοι έκείνοι,...????
 

Επισκέπτης
Η Ντορίν από Ιπποκράτους 144, Συγγρού 144 κτλ...επέστρεψε στην γενέθλια γή της...

αχ με σκοτώνεις λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........... ήρθε το ντορινάκι μου, άντε να μας ξαναέρθει με όποια είδικότητα( για τους παλιούς) και η carolain μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
αχ με σκοτώνεις λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε........... ήρθε το ντορινάκι μου, άντε να μας ξαναέρθει με όποια είδικότητα( για τους παλιούς) και η carolain μας. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

μπερδευτηκες φιλε.
επεστρεψε στην γενεθλια γη της ειπμαε.
σεην γερμανια δλδ,το εκοψε το επαγγελμα.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Eσκασε νεο κομματι στην αλυσιδα Τριγγετα-Ισμηνης κλπ με το ονομα Ναντια...και η οποια ειναι ολα τα λεφτα παιδες!!Θα εβαζα κριτικη αλλα δυστυχως δεν μπορω να βρω την λιστα με τα στουντιο!
 

Επισκέπτης
μπερδευτηκες φιλε.
επεστρεψε στην γενεθλια γη της ειπμαε.
σεην γερμανια δλδ,το εκοψε το επαγγελμα.

α σορρυ φίλε είπα και γω μας πεθύμησε. είμαι και στον κόσμο μου αυτές τις μέρες, και καλές και κακές. πάνω που θα σου έστελνα pm, χίλια χρόνια να ζήσεις και να μαμήσεις.
 

Επισκέπτης
Eσκασε νεο κομματι στην αλυσιδα Τριγγετα-Ισμηνης κλπ με το ονομα Ναντια...και η οποια ειναι ολα τα λεφτα παιδες!!Θα εβαζα κριτικη αλλα δυστυχως δεν μπορω να βρω την λιστα με τα στουντιο!

έλα που δεν μπορείς να τη βρεις, εσύ είσαι τσακάλι. τούλάχιστον η παρέα μας θα την προσέξει την κριτική σου . τα σέβη μου.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Εδω και μερες δεν μου βγαζει την λιστα με τα στουντιο!!Δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους :helpplea:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Εδω και μερες δεν μου βγαζει την λιστα με τα στουντιο!!Δεν ξερω αν συμβαινει και σε αλλους :helpplea:
και εμένα το ίδιο!!! εδώ και μία εβδομάδα σχεδόν με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω κριτική πέραν των εμφανιζόμενων ως προτεινόμενα!!!! Παρακαλώ να το κοιτάξει κάποιος!!!!!! δεν μπορούμε να ενημερωθούμε αλλά και να ενημερώσουμε!!!!!
 

Επισκέπτης
και εμένα το ίδιο!!! εδώ και μία εβδομάδα σχεδόν με αποτέλεσμα να μην μπορώ να βάλω κριτική πέραν των εμφανιζόμενων ως προτεινόμενα!!!! Παρακαλώ να το κοιτάξει κάποιος!!!!!! δεν μπορούμε να ενημερωθούμε αλλά και να ενημερώσουμε!!!!!

έχετε δίκιο παίδες. κάτι δεν τραβάει.ελπίζω να διορθωθεί.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ρουσλάνα

Αχαρνών 85

...τέλος :grin:
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Σαμπρινα-Εμιλυ-Σαρα :-* :-* :-*
 

Vi

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα παιδιά. ;έχει κανείς πληροφορίες γία μία lily στο τριγγέτα3 που εχει βάρδια τώρα?? :helpplea: :helpplea:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom