Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γάματα....πήγε υπέρ πίστεως.... :'(
εεε next time !!!

     
dscn0224.jpg
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Αργοπορημενα θα ηθελα να ρωτησω.Η Ρενατα δεν μου φαινεται να ειναι μιλφ εκτος αν εννοειτε κατι αλλο απο το mother i like to fuck.Η Αγαπη ειναι το ιδιο κοριτσι των στουντιο που δουλευε Βριλησσου η καποια αλλη?
Δεν νομιζω ουτε εγω να ειναι μιλφ!Κοντα στα 30 την υπολογιζω!Οπως και να χει σημασια εχει οτι στο γαμησι ειναι τυπικουρα
Η Αγαπη ειναι η γνωστη απο Βριλλησου 55 κλπ
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αργοπορημενα θα ηθελα να ρωτησω.Η Ρενατα δεν μου φαινεται να ειναι μιλφ εκτος αν εννοειτε κατι αλλο απο το mother i like to fuck.Η Αγαπη ειναι το ιδιο κοριτσι των στουντιο που δουλευε Βριλησσου η καποια αλλη?
Η Ρενάτα δεν είναι milf είναι γύρω στα 25 με 28 χρονών...νομίζω...
και όπως είπε και ο PIATSAS η Αγάπη είναι η γνωστή, που δούλευε στη Βριλησσού!
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Δεν νομιζω ουτε εγω να ειναι μιλφ!Κοντα στα 30 την υπολογιζω!Οπως και να χει σημασια εχει οτι στο γαμησι ειναι τυπικουρα
Η Αγαπη ειναι η γνωστη απο Βριλλησου 55 κλπ

φιλε piatsa μηπως εσυ γνωριζεις σχετικα;
εδω ο συναγωνιστης αναφερετε σε μια κοπελα ονοματι Ρωξανα.  ειναι η ιδια απο το geisha στην αθανασιας 3;

γιατι απο θεμα αποστασης με συμφερει πολυ αν ειναι η ιδια!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
φιλε piatsa μηπως εσυ γνωριζεις σχετικα;
γιατι απο θεμα αποστασης με συμφερει πολυ αν ειναι η ιδια!
Πολυ πιθανον να ειναι η ιδια με βαση την περιγραφη της στην κριτικη!Συν του οτι η Ρωξανα ειναι γνωστη γυρολογος και το 46 ειναι το μονο μαγαζι της Βριλλησου που δεν το ειχε τιμησει με την παρουσια της :P
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Πολυ πιθανον να ειναι η ιδια με βαση την περιγραφη της στην κριτικη!Συν του οτι η Ρωξανα ειναι γνωστη γυρολογος και το 46 ειναι το μονο μαγαζι της Βριλλησου που δεν το ειχε τιμησει με την παρουσια της :P

μαλιστα. αρα μονο μια επισκεψη θα επιβεβαιωσει εαν οντως ειναι αυτη. αλλα δεν την εχω δει και στο αθανασιας οποτε θα ειναι δυσκολο. anyway ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση! ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Να ενημεροσω πως ανιξε και παλι το στοθντιο.Σιμερα η Γιανα και μετα η Κατερινα.Σας περιμενουμε παιδια.

Μια βοηφια.Το αλλο ονομα *27* που ειχε αποκλιστικε.Ελπιζω να μην αποκλιστει αυτο.Εφχαριστω.

ποιο στοθντιο άνοιξε; βοηφήστε με κι εμένα;
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 06/11

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Ιρενα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Ιρενα- Αννετα- Μελινα
Κασσανδρας 4: Μελινα- Σιλβη- Ανκα
Κασσανδρας 6: Αννα η Σερβα- Αννα η Σερβα- Κατια

Απο σημερα θα μπορειτε να βρειτε τις κοπελες μας και στο νεο στουντιο στην Καλλιθεα

Ελ.Βενιζελου 40 (κατω): Ανκα- Βικυ- Ιουλια
Ελ.Βεμιζελου 40 (πανω): Ειρηνη- Νινα- Αθηνα
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
καλες δουλειες για σας και τσαρκες για μας στη καλλιθεα κα λιτσα μας :thumbsup:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
ποτε την ειχες παρει? γιατι απο οτι λενε τωρα τελευταια βελτιωθηκε.σε εμενα δεν ηρθε στο δωματιο με λιπαντικα,πρεπει να ειχε βαλει απο πριν ,αλλα λιγη.παντως εχει λιγα χιλιομετρα και φαινεται ευκολα αυτο.
το σπαστικο ειναι πως σπανια ειναι βραδυνη,κυριως πρωι και απογευμα δουλευει,και δε βολευει καθολου γμτ :headbang:

Πριν το καλοκαίρι.
Το ότι δεν είναι βραδυνή βολεύει αφάνταστα φίλε μου.  :2funny: :2funny: :2funny: Αυτή η Alisia είναι πάντα βράδυ και δεν μπορώ να την πετύχω.  :headbang:

Χτες πήγα την Σοφία στο Φυλής 104. Νεαρή με μέτριο ύψος, ξάνθα βαμμένα μαλλία, καλό σώμα, σιλικονάτο καλοφτιαγμένο 2,5άρι βυζί, φάτσα όχι και τόσο καλή.
Λίγο χαίδεμα στα μπαλάκια με το χέρι για ορεκτικό, 1ο πιάτο 69 αλλά να πέρνει άβολη στάση με το ένα πόδι σηκωμένο, κυρίως πιάτο πισωκολλητο – ιεραποστολικό και τελείωμα στο 10λεπτο αφού ήμοθν πολύ φορτωμένος. Τυπικές υπηρεσίες που δεν θα αργίσω να ξεχάσω.
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Σημερα 06/11

Απο σημερα θα μπορειτε να βρειτε τις κοπελες μας και στο νεο στουντιο στην Καλλιθεα

Ελ.Βενιζελου 40 (κατω): Ανκα- Βικυ- Ιουλια
Ελ.Βεμιζελου 40 (πανω): Ειρηνη- Νινα- Αθηνα

και αλλο μαγαζι;
βρε μηπως να βαλουμε υπουργο οικονομιας αυτην που εχει ολα αυτα τα στουντιο;
γιατι αυτα πανε καλα και εμεις κατα διαολου;;;;

βρε λιτσα δεν εισηγησε στο αφεντικο να αγορασει μια πολυκατικια σε ενα κεντρικο σημειο και να ειναι ολα εκει οργανωμενα;
αν θυμαμαι καλα διπλα απο το κασσανδρας 6 χτιζανε μια προσφατα!!! ;)

καλες δουλιες. και αν μπορειτε βγαλτε και καμια φωτο απο τις κοπελες που δεν εχουν...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Πριν το καλοκαίρι.
Το ότι δεν είναι βραδυνή βολεύει αφάνταστα φίλε μου.  :2funny: :2funny: :2funny: Αυτή η Alisia είναι πάντα βράδυ και δεν μπορώ να την πετύχω.  :headbang:

Χτες πήγα την Σοφία στο Φυλής 104. Νεαρή με μέτριο ύψος, ξάνθα βαμμένα μαλλία, καλό σώμα, σιλικονάτο καλοφτιαγμένο 2,5άρι βυζί, φάτσα όχι και τόσο καλή.
Λίγο χαίδεμα στα μπαλάκια με το χέρι για ορεκτικό, 1ο πιάτο 69 αλλά να πέρνει άβολη στάση με το ένα πόδι σηκωμένο, κυρίως πιάτο πισωκολλητο – ιεραποστολικό και τελείωμα στο 10λεπτο αφού ήμοθν πολύ φορτωμένος. Τυπικές υπηρεσίες που δεν θα αργίσω να ξεχάσω.
να αλλαξουμε τοτε που με βολευει εμενα αργα το βραδυ να παιρνω φριντα :) την αλισια την ειχα δοκιμασει και παπαλα...δε μου ειπε τιποτα :P

κατι που ξεχασα στη κριτικη,αν και λεπτομερεια αλλα για μερικους ειναι σημαντικο επειδη κατι δειχνει...οταν τελειωνεις με τη φριντα παει παιρνει χαρτι και σου βγαζει το προφυλακτικο και σε καθαριζει καπως.σπανια το εχω πετυχει αυτο
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
...οταν τελειωνεις με τη φριντα παει παιρνει χαρτι και σου βγαζει το προφυλακτικο και σε καθαριζει καπως.σπανια το εχω πετυχει αυτο

Σε εμένα δεν έκανε κάτι τέτοιο. Αντίθετα έφυγε τρέχοντας.  :badair: :badair:
Ισως να εφταίγε  η τσίχλα που της έριξα στα μαλλιά.  :P

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom