Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
υ.γ. παιδες μολις ανεβασα κριτικη για φριντα στο βριλησσου 57.πολλοι τη ξερουν βεβαια αφου ειχε πολυ κινηση,αλλα λιγοι μιλανε,τα γνωστα... δε πειραζει.
  εξαιρετικο vfm,απλα εξαιρετικο!!! αν παραμεινει ετσι και βελτιωσει λιγο τη τεχνικη της σε τρομπονι και στησιμο...μαλλον θα γινει ευκολα το Νο 1 στουντιοκοριτσο.ξερω..μεγαλη κουβεντα...αλλα εχει τις πιθανοτητες.

Αυτή είναι στην πιάτσα 3-4 μήνες και είναι όπως τα λες. Κακή πίπα αλλά όλα τ’ άλλα σουπερ. Χρησιμοποιεί ακόμα κρέμα με ξυλοκαϊνή ή έχει ανοίξει το μουνάκι της?

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Την εχω πετυχει σε τσαρκα, ομως δεν ειχα περασει.

Ομορφη κοπελα ομολογουμενως.

Αν ειναι και τοσο καλη μεσα οσο λες σιγουρα αξιζει ενα test-drive.

ΥΓ: Ειναι καθολου στο στυλ της Αγνης απο Παιωνιου 10, οσο αφορα τις υπηρεσιες, μιας και εμφανησιακα δεν εχουν καμια σχεση.....
μαλλον καλα εκανες που δεν ειχες περασει παλιοτερα στη φριντα γιατι δεν ελεγε.εκανε τουμπα ομως και αλλαξε τελευταια.η αγνη ειναι λιγο καλυτερη σε τεχνικη καταρτιση,ε ειναι και πιο μεγαλη και πιο εμπειρη.
την ορεξη και συμπεριφορα της φριντας,20 χρονια τωρα που εχω καποια μικρη εμπειρια στους οικους,δεν την εχω πετυχει ποτε και πουθενα!!! ουτε καν τη βασιλισσα σονια που επαιρνα πριν κανα 5αρι χρονια δε τη πετυχα ποτε τοσο ορεξατη ;)
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Αυτή είναι στην πιάτσα 3-4 μήνες και είναι όπως τα λες. Κακή πίπα αλλά όλα τ’ άλλα σουπερ. Χρησιμοποιεί ακόμα κρέμα με ξυλοκαϊνή ή έχει ανοίξει το μουνάκι της?
δε θα ελεγα κακη πιπα, θα ελεγα καλη... αλλα οχι η καλυτερη η απο τις κορυφαιες.βαζει κρεμουλα αλλα λιγη,νιωθεις διεισδυση μια χαρα,αρκετα στενο νινακι.για το αν η κρεμα εχει ξυλοκαινη η οχι δε ξερω,τι να σου απαντησω? εγω γρασσα τα λεω αυτα :) και λεπτομερειες μου ειναι αδιαφορες να πω την αληθεια :grin:
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
δε θα ελεγα κακη πιπα, θα ελεγα καλη... αλλα οχι η καλυτερη η απο τις κορυφαιες.βαζει κρεμουλα αλλα λιγη,νιωθεις διεισδυση μια χαρα,αρκετα στενο νινακι.για το αν η κρεμα εχει ξυλοκαινη η οχι δε ξερω,τι να σου απαντησω? εγω γρασσα τα λεω αυτα :) και λεπτομερειες μου ειναι αδιαφορες να πω την αληθεια :grin:

Μάπα ήταν η πίπα της όταν την πήρα, μπορέι να έχει βελτιώθει.
Είχε φέρει στο δωμάτιο ενά σωληνάριο με ξυλοκαïνη και μου έκανε εντύπωση. Δεν μου έχει ξανασυμβεί να δω τέτοιο λιπαντικό για μπροστά. Μετά κατάλαβα το γιατί



 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Μάπα ήταν η πίπα της όταν την πήρα, μπορέι να έχει βελτιώθει.
Είχε φέρει στο δωμάτιο ενά σωληνάριο με ξυλοκαïνη και μου έκανε εντύπωση. Δεν μου έχει ξανασυμβεί να δω τέτοιο λιπαντικό για μπροστά. Μετά κατάλαβα το γιατί
ποτε την ειχες παρει? γιατι απο οτι λενε τωρα τελευταια βελτιωθηκε.σε εμενα δεν ηρθε στο δωματιο με λιπαντικα,πρεπει να ειχε βαλει απο πριν ,αλλα λιγη.παντως εχει λιγα χιλιομετρα και φαινεται ευκολα αυτο.
το σπαστικο ειναι πως σπανια ειναι βραδυνη,κυριως πρωι και απογευμα δουλευει,και δε βολευει καθολου γμτ :headbang:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
υ.γ. παιδες μολις ανεβασα κριτικη για φριντα στο βριλησσου 57.πολλοι τη ξερουν βεβαια αφου ειχε πολυ κινηση,αλλα λιγοι μιλανε,τα γνωστα... δε πειραζει.
  εξαιρετικο vfm,απλα εξαιρετικο!!! αν παραμεινει ετσι και βελτιωσει λιγο τη τεχνικη της σε τρομπονι και στησιμο...μαλλον θα γινει ευκολα το Νο 1 στουντιοκοριτσο.ξερω..μεγαλη κουβεντα...αλλα εχει τις πιθανοτητες.
Σιγουρα ειναι το καλυτερο value for money που παιζει αυτη την στιγμη με βαση την εμφανιση της την συμπεριφορα της και τον χρονο παραμονης της στο δωματιο!
Λιγο να βελτιωσει την πιπα της και θα συμφωνησω 100% οτι εχει πολλες πιθανοτητες να γινει αν οχι το νουμερο 1 αλλα σιγουρα να ειναι στην τοπ τριαδα!
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι εεε και πως την ειπαμε την κυρια και που εργαζετε ?
Φριντα και μονο στο 57 ?
 

27

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2009
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Να ενημεροσω πως ανιξε και παλι το στοθντιο.Σιμερα η Γιανα και μετα η Κατερινα.Σας περιμενουμε παιδια.

Μια βοηφια.Το αλλο ονομα *27* που ειχε αποκλιστικε.Ελπιζω να μην αποκλιστει αυτο.Εφχαριστω.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παίδες πήρα μικαέλα πρόσφατα και ήταν πολύ fake.Ομιλώ για κασσάνδρας 3 κάτω.Δεν το έχει η συγκεκριμένη γυναίκα αυτό που θέλει ο πουτανολάτρης...δυστυχώς και είναι ωραίο πλάσμα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
παίδες πήρα μικαέλα πρόσφατα και ήταν πολύ fake.Ομιλώ για κασσάνδρας 3 κάτω.Δεν το έχει η συγκεκριμένη γυναίκα αυτό που θέλει ο πουτανολάτρης...δυστυχώς και είναι ωραίο πλάσμα.
Ακομα μα αποψη που "δικαιωνει" το πορνο-ενστικτο μου.

Σε πολλες τσαρκες την εχω πετυχει, μου αρεσει εμφανησιακα και ηθελα να μπω, ομως κατι με κραταγε και δεν περνουσα στο δωματιο.

Δεν ειναι ο μονος ο συναγωνιστης pathos που εκφραζει αναλογη αποψη.....

Κριμα πραγματικα γιατι ειναι ομορφη και πολυ ναζιαρα στο σαλονι και μπορει ευκολα καποιος να παρασυρθει...
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Καθοδος στο Βοτανικο με τον Pitsiriko1

Μεγ. Αλεξανδρου 133: Ρενατα. Ξανθο Milf, με ωραια πιασιματα και μακρυα μαλια. Εντυπωσιακη στο σαλονι.

Ιακχου 7Α:. Ρανια. Ξανθια,συμπαθητικη, Ρωσιδα κατα δηλωσην,ωραιο σωματακι. Μαυρο στη τσατσα που μονο που δεν αμς εβρισε που δεν περασαμε στο δωματιο.

Κωνσταντινουπολεως 80: Σισυ. Μελαχροινη, με μακρυα μαλια και ανταγιες, αρκετα ναζιαρα στο σαλονι,ωραιο κλαρακι. Μια απο τα ιδια για την στατσα. Απορω δεν καταλαβαινουν οτι ετσι κανουν κακο στο μαγαζι ?

Κασσανδρας 4: Κλειστο λογω επιδρομης των μπλε ανθρωπων.....

Κασσανδρας 6: Κλειστο λογω επιδρομης των μπλε ανθρωπων.....

Κασσανδρας 3 (πανω): Κλειστο λογω επιδρομης των μπλε ανθρωπων.....

Κασσανδρας 3 (κατω): Κλειστο λογω επιδρομης των μπλε ανθρωπων.....

Χαλικδικης 83:. ανοιχτο ναι μεν μαι και η πρωτη πορτα δεν ητν κλειστη, αλλα δεν μας ανοιξαν δε.....

Σπυρου Πατση 40: Νικολ. Η Ξανθη Τσεχα που ειναι γνωστη και απο το Φ104

Σπυρου Πατση 27: το ιδρυμα καινουργιο, η κοπελα γνωστη και μη εξαιρετεα. η Αγαπη χωρις αλλα λογια

Σερβιων 26:, Στεφανια. η Ξανθη milf Ρωσιδα, με εντονα τα σημαδια του χρονου επανω της, αλλα με τελεια βυζια....

Αποχωρηση του Pitsirikou και μεταβαση στην Κυψελη.

Αγιου Μελετιου 37: Νατασσα με την πεταλουδα. γνωστη και μη εξαιρετεα επισης στον μεσο στουντιακια.

Λελας Καραγιαννη 35: Καρλα. Ξανθη, αδυνατη συμαπθητικη κοπελα. αρκετα προσχαρη ακι γελαστησ το σαλονι αλλα μεχρι εκει....

Δροσοπουλου 97. Ναι μου ανοιξαν !!! Η κοπελα μελαχροινη, με κοντο μαλακι,αδυνατη, με Ασιατικα χαρακτξριστικα. Ου διαφευγει το ονομα της, Κατερινα νομιζω, χωρις να ειμαι 100% σιγουρος.

Κεφαληνιας 75 : Δυο κοπελες. η Νατασσα και η Λαουρα. Βλεπε το παραπανω post για λεπτομερεις,

Φυλης 104: Κατερινα. Milf, ξανθη, με βυζαρες.Λεπτομεριες στην κριτκη μου. οπως καταλαβατε καταθεσα και η τσαρκα τελειωσε εδω.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Αργοπορημενα θα ηθελα να ρωτησω.Η Ρενατα δεν μου φαινεται να ειναι μιλφ εκτος αν εννοειτε κατι αλλο απο το mother i like to fuck.Η Αγαπη ειναι το ιδιο κοριτσι των στουντιο που δουλευε Βριλησσου η καποια αλλη?
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ακομα μα αποψη που "δικαιωνει" το πορνο-ενστικτο μου.

Σε πολλες τσαρκες την εχω πετυχει, μου αρεσει εμφανησιακα και ηθελα να μπω, ομως κατι με κραταγε και δεν περνουσα στο δωματιο.

Δεν ειναι ο μονος ο συναγωνιστης pathos που εκφραζει αναλογη αποψη.....

Κριμα πραγματικα γιατι ειναι ομορφη και πολυ ναζιαρα στο σαλονι και μπορει ευκολα καποιος να παρασυρθει...

σε αντίθεση με την ιρένα που την είδα και έπαθα μουνόπλακα..άν και αυτή δεν μου έβγαλε κάτι σε σάρα-τζίνα,παρόλα αυτά πιστεύω ότι μεσα στο δωμάτιο θα είναι τουλάχιστον ειλικρινής και χωρίς βογγητά και μαλακίες του κώλου.Τσάμπα η πενηνταρού παίδες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom