Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (3 μέλη και 30 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
λοιπόν ακούστε....
Συγγνώμη που χαλάω τη ροή του θέματος, αλλά έχω φάει σκάλωμα...


εδώ και πολύυυυ καιρό ψάχνω την Ειρήνη  από το Μεταξουργείο, Κολωνού 27 την είδα τελευταία φορά!!

Τι γίνεται, έχω ρωτήσει 2 τσατσάδες που δουλεύαν μαζί και οι 2 μου είπαν πως πήγε σε στούντιο!!!!

ΠΟΥ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΟΜΩΣ;;;;;;    >:( >:(

ή μου είπαν παπαριές;;;

ειναι ξανθια σιλικονατη? για να δω αν λεμε την ιδια ειρηνη
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
μπλε ανθρωπων;
ηρθε ο παπαστρουμφ με την παρεα του απο το στρουμφοχωριο;
:2funny: :2funny: :2funny:

οπως και να εχει μπραβο για την ενημερωση!

Ακριβως ετσι φιλε lex....

Το παραξενο ομως ηταν οτι μονο τα Κασσανδρας ηταν κλειστα, ενω τα αλλα ιδρυματα λειτουργουσαν κανονικα... :think: :think: :think: :think: :think:

Eυχαριστω για τα καλα σου λογια....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

kamarianosg

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
642
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Πήγα καρέα 30 για διπλό με Σάρα και Τζίνα επειδή κάβλωσα με αυτά που εγραψα πιο πριν αλλά δυστυχώς ήτανε η Σάρα και η γυφτορουμανο-ρωξάνη.Εφυγα και πήγα Δροσοπούλου 97 για Αλικη και με αυτά που εχω διαβάσει πέρασα αλλά δυστυχως για τα γούστα μου δεν ήτανε τίποτα το ιδιαίτερο και ετσι την πάτησα.Κλασική ρουμάνα κοντή με καλά βυζια  καλή αλλά οχι τίποτα το ιδιαίτερο.........Στα πολύ αρνητικά οτι το μαγαζί ενώ είναι πολύ κυρίλα ,στο δωμάτιο που μπήκα είχε μονο 1-2 κωλόχαρτα χωρίς νερό χωρίς τίποτα........έφυγα απο το μαγαζί μπήκα στο κάρο μου και τα χέρια μου μύριζαν μουνί και τρυπίδα Αλίκης.........Βάλτε και κανένα νεροχύτη να πλένουμε τα χεράκια μας ρε παλικάρια........
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Φιλοι συναγωνιστές
για την Δευκαλίωνος 63 υπάρχει ειδικο θρεντ- έχω ποστάρει και εγώ πρόσφατα και άλλοι συνάδελφοι
χμμ...προσωπικα δεν ειναι πλεον του γούστου μου-
επίσης , αν στην κασσανδρας που υποτίθεται  ποτι είναι .. νομιμα , κανουν γενικη επίθεση τα στρουμφ, που διαβάζουν εδώ
νομιζω οτι τα της Δευκαλίωνος  +  και Σ 248 καλο είναι  να ειναι πλεον με πμ >
Προσωπικη γνώμη...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.122
Κριτικές
491
Like
37.409
Πόντοι
41.447

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Μ' αρέσει που ξαναμπαίνουν δυναμικά στο παιχνίδι το Δροσοπουλου 97 και το Κεφαληνίας 75 που είχα ρίξει μαύρη πέτρα λόγω αγενών τσατσάδων. Φαίνεται έπεσε πείνα...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 05/11

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Ιρενα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Κλειστο- Σιλβη- Λιλυ
Κασσανδρας 4: Ιρενα- Βικυ- Αννετα
Κασσανδρας 6: Κατια- Αννα Σερβα- Μελινα
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
EKTAKTO AΝΑΚΟΙΝΩΘΕΝ :

Σε σημερινη στουντιοτσαρκα στο Κεφαληνιας 75, εθεαθησαν δυο κορασιδες:
Η Νατασσα και η Λαουρα. Και οι 2 ψηλες μελαχροινες με μακρυα μαλιά, νεαρες που στο προγραμμα τους περιλάμβανε και τις δυο μαζι στο δωματιο με 100 ευρω.

Μεταφερω τα λογια της υπηρεσιας :

"Λεγοντας και οι δυο μαζι στο δωματιο, εννουμε οτι θα κανετε sex και με τις δυο κοπελες, θα σας παρουν πιπα και οι δυο κοπελες και θα εχει ενα ελαφρο sex-show, οχι λεσβιακο ομως".
για τη νατασα(αλλιως και ναταλια υπαρχει κριτικη εκει).επειδη παιζουν 2 λαουρες στην αλυσιδα(εκτος αν εχασα προσφατα καινουρια βαφτισια :grin:),ειναι η γεματουλα καμπυλατη νταρντανε προκλητικη που μοιαζει πολυ στη ευα απο πιπινου,η μια λεπτη με ωραιο σωματακι, αλλα κοντοποδαρη?
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ακριβως ετσι φιλε lex....

Το παραξενο ομως ηταν οτι μονο τα Κασσανδρας ηταν κλειστα, ενω τα αλλα ιδρυματα λειτουργουσαν κανονικα... :think: :think: :think: :think: :think:

Eυχαριστω για τα καλα σου λογια....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

εγω παντως ξερω οτι χτες ηταν ανοικτα στην κασσανδρας!
και το 3 αλλα και το 4. η το 6 δεν ειμαι σιγουρος!
μαλλον ηταν προλυπτικο το κλεισιμο. μιλαω για την βραδυνη βαρδια.

ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΔΑΣΚΑΛΕ ?

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
ααα και μετα μου λες εμενα οτι θελω να τα ξερω ολα.
:grin: :grin: :grin:

υπάρχει ειδικό θρεντ για την www.bourdela.tv/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,3355.0]Δευκαλίωνως 63[/url]

βρίσκεται πίσω απο τον Αγιο Λουκά Πατησίων και είναι κρυφό στουντιο

Ηταν, πλεον δεν ειναι!  ;)
:cheesy:
 

ziggolo24

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2007
Μηνύματα
546
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
6
λοιπον επηδη  δεν ξερω που να το κανω post και για να μην ανοιξω καινουργιο θεμα θα το πω εδω  :grin:
για οσους εχουν GPS να κοιταξουν εδω παρακαλω... [URL unfurl="true"]http://index.pois.gr/categories.asp?CatID=17 [/URL] :grin: :grin:

ειναι αρκετα ελλιπες αλλα πιστευω οτι μπορουμε να τους βοηθησουμε να το εμπλουτισουν  :tooth: :tooth: :tooth:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
για τη νατασα(αλλιως και ναταλια υπαρχει κριτικη εκει).επειδη παιζουν 2 λαουρες στην αλυσιδα(εκτος αν εχασα προσφατα καινουρια βαφτισια :grin:),ειναι η γεματουλα καμπυλατη νταρντανε προκλητικη που μοιαζει πολυ στη ευα απο πιπινου,η μια λεπτη με ωραιο σωματακι, αλλα κοντοποδαρη?
Η Νατασα που ειδα εγω ειναι :
Ψηλη, μελαχροινη με ισια μακρυα μαλια με αφελειες.
Μικρο σχετικα στηθος αλλα πολυ ωραιο κολαρακι.

η Λαουρα.
Ψηλη επισης μελαχροινη με μακρυα μαλια και αυτη, σπαστα ομως, με χωριστρα στην μεση.
Δεν ειναι νταρντανε καμπυλατη οπως αναφερεις. Λεπτη ναι μεν με ωραιο σωμα, αλλα ,με ψηλα ποδια.....

Μαλλον δεν σε βοηθησα......

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εγω παντως ξερω οτι χτες ηταν ανοικτα στην κασσανδρας!
και το 3 αλλα και το 4. η το 6 δεν ειμαι σιγουρος!
μαλλον ηταν προλυπτικο το κλεισιμο. μιλαω για την βραδυνη βαρδια.

Η ωρα που περασα εγω και τα βρηκα κλειστα ηταν γυρω στις 19:00 μεχρι τις 20:00 περιπου.

Φαγαμε και τα σουβλακια μας παρεα με τις υπηρεσιες στο γωνιακο σουβλατζιδικο.....

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Η Νατασα που ειδα εγω ειναι :
Ψηλη, μελαχροινη με ισια μακρυα μαλια με αφελειες.
Μικρο σχετικα στηθος αλλα πολυ ωραιο κολαρακι.

η Λαουρα.
Ψηλη επισης μελαχροινη με μακρυα μαλια και αυτη, σπαστα ομως, με χωριστρα στην μεση.
Δεν ειναι νταρντανε καμπυλατη οπως αναφερεις. Λεπτη ναι μεν με ωραιο σωμα, αλλα ,με ψηλα ποδια.....

Μαλλον δεν σε βοηθησα......

:dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:
η νατασσα καταλαβα ποια ειναι,την ειχα παρει,τη λενε και ναταλια μερικες φορες.
λαουρες πριν 2 βδομαδες ειχαν φερει 2,μια ειδα στο θησεως και μια στο κεφαλληνιας ενα βραδυ που τσεκαρα.ισως ειναι και καμια αλλη πιο καινουρια η βαφτισια παλλι :) θα δουμε...


υ.γ. παιδες μολις ανεβασα κριτικη για φριντα στο βριλησσου 57.πολλοι τη ξερουν βεβαια αφου ειχε πολυ κινηση,αλλα λιγοι μιλανε,τα γνωστα... δε πειραζει.
  εξαιρετικο vfm,απλα εξαιρετικο!!! αν παραμεινει ετσι και βελτιωσει λιγο τη τεχνικη της σε τρομπονι και στησιμο...μαλλον θα γινει ευκολα το Νο 1 στουντιοκοριτσο.ξερω..μεγαλη κουβεντα...αλλα εχει τις πιθανοτητες.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
υ.γ. παιδες μολις ανεβασα κριτικη για φριντα στο βριλησσου 57.πολλοι τη ξερουν βεβαια αφου ειχε πολυ κινηση,αλλα λιγοι μιλανε,τα γνωστα... δε πειραζει.
  εξαιρετικο vfm,απλα εξαιρετικο!!! αν παραμεινει ετσι και βελτιωσει λιγο τη τεχνικη της σε τρομπονι και στησιμο...μαλλον θα γινει ευκολα το Νο 1 στουντιοκοριτσο.ξερω..μεγαλη κουβεντα...αλλα εχει τις πιθανοτητες.
Την εχω πετυχει σε τσαρκα, ομως δεν ειχα περασει.

Ομορφη κοπελα ομολογουμενως.

Αν ειναι και τοσο καλη μεσα οσο λες σιγουρα αξιζει ενα test-drive.

ΥΓ: Ειναι καθολου στο στυλ της Αγνης απο Παιωνιου 10, οσο αφορα τις υπηρεσιες, μιας και εμφανησιακα δεν εχουν καμια σχεση.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom