Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Σημερινή studio-τσαρκούλα υπό δυνατή βροχή αλλά είδαμε διάφορα...συνοδοιπόροι στην αναζήτηση της αγοραίας-στιγμιαίας σαρκικής ηδονής ο Cheyenne και ο aris63 !!!!

Ιππώνακτος 14: Δεν μας άνοιξαν... μόνο ο Cheyenne κατάφερε να εισχωρήσει... οπότε λεπτομέρειες από τον ινδιάνο...
Η Αντζελα. Ελληνιδα κατα δηλωση της τσατσας, ξανθια με σγουρα μακρυα μαλια, λεπτο κορμακι, μικρο στηθος σχετικα, χαμογελαστη ντυμενη με λευκο εφαρμιοστο νυχτικο.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
παιδια αυριο το πρωι τελικα θα ειναι η Νατασα ;) ;) ;)
 

Συνημμένα

  • Natasha5.JPG
    Natasha5.JPG
    98,8 KB · Εμφανίσεις: 35

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Γνωστη στους παλαιοτερους και σαν Νατασσα με την πεταλουδα.....
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Φριδα-Μαριζα-Νανσυ :-* :-* :-*
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Την Ρομινα την πετυχα χθες στη Βριλησσου.Ωραια γκομενα αλλα λογω των κριτικων δεν περασα και μαλλον κακως, γιατι το στηθος της ακομα το ονειρευομαι.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Την Ρομινα την πετυχα χθες στη Βριλησσου.Ωραια γκομενα αλλα λογω των κριτικων δεν περασα και μαλλον κακως, γιατι το στηθος της ακομα το ονειρευομαι.

μετα ομως θα ονειρευόσουνα το 50αρικάκι σου
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Να'σαι καλα που μου ανοιξες τα ματια.

κι εγώ την πάτησα. ήταν βράδυ και ήταν η πιο όμορφη που είδα σε όλη τη βόλτα στη βριλησσού. τα 'σκασα, είχα διαβάσει και κάποιες καλές κριτικές και πέρασα. την σώζει μόνο η ομορφιά της, αλλά με 20 ευρώ βρίσκεις τις ίδιες υπηρεσίες στη φυλής με πολύ πιο όμορφες απ' αυτήν
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
κι εγώ την πάτησα. ήταν βράδυ και ήταν η πιο όμορφη που είδα σε όλη τη βόλτα στη βριλησσού. τα 'σκασα, είχα διαβάσει και κάποιες καλές κριτικές και πέρασα. την σώζει μόνο η ομορφιά της, αλλά με 20 ευρώ βρίσκεις τις ίδιες υπηρεσίες στη φυλής με πολύ πιο όμορφες απ' αυτήν
μακρια παο μας τετοια περιστατικα.Αν και μου αρεσει το ρισκο και να δοκιμαζω πολλες.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
αν και μπαγιατικα νεα...αφου δεν ειδα αντιστοιχη ενημερωση...σαββατο βραδυ :

θησεως 35 η ρωσσιδα ναταλια(αλλες φορες τη λενε και νατασσα..τις εχω ανεβασει κριτικη στο κεφαλληνιας νομιζω)
πιπινου65(ντελο) η ιταλιδα αλμπινα(ολο υποσχεσεις εξω και μεσα στο δωμα ψιλοχαλια)
κεφαλληνιας75 η αφροδιτη(πρωην λωρη) και η αγνη.
παιωνιου 10 η πιτσιρικα ρουμανα ελενα,ψηλη μελαχροινη λεπτη καστανη,λιγες μερες στη δουλεια απο οσο ειπε η ιδια,μου ειχε πει συναδελφος πριν λιγες μερες οτι δε λεει μεσα....δοκιμασα ομως :uglystupid: ΑΠΟ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΦΟΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!!! :badair: :badair: :badair:

        :referee:Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Η :referee:


δυσκολα θα ανεβασω κριτικη..ακομη συγχιζομαι :'( τετοιον εφιαλτη παιδες ουτε στον εχθρο μου δε το ευχομαι να τον ζησει
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
Ειναι τοσο ξενερωτη?

εγω παντως δεν περασα ασχημα. εξαρταται απο το τι ζηταει ο καθενας.
ειναι ομορφη. δεν λεει οχι σε τιποτα. εμενα με περιποιηθηκε μπορω να πω και στο στοματικο. για @@ δεν θυμαμαι γιατι εχει περασει καιρος. ο λογος που δεν εκατσε παρα πολυ στο δωματιο ηταν γιατι δεν ειναι η κοπελα που πριν η μετα πιανει την κουβεντα να σπασει ο παγος. ε και εγω δεν το κρατησα πολυ. τελειωσα και εφυγα!
οντως ενοιωσα αρχικα σαν να λυπομουν το 60αρι αλλα τελικα δεν το κλαιω.
ελπιζω να βοηθησα καπως!
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
εγω παντως δεν περασα ασχημα. εξαρταται απο το τι ζηταει ο καθενας.
ειναι ομορφη. δεν λεει οχι σε τιποτα. εμενα με περιποιηθηκε μπορω να πω και στο στοματικο. για @@ δεν θυμαμαι γιατι εχει περασει καιρος. ο λογος που δεν εκατσε παρα πολυ στο δωματιο ηταν γιατι δεν ειναι η κοπελα που πριν η μετα πιανει την κουβεντα να σπασει ο παγος. ε και εγω δεν το κρατησα πολυ. τελειωσα και εφυγα!
οντως ενοιωσα αρχικα σαν να λυπομουν το 60αρι αλλα τελικα δεν το κλαιω.
ελπιζω να βοηθησα καπως!
αυτη που λεω ειναι καμια 20 χρονων καστανη ψηλη ρουμανα,καραγκαγκ βλαχαδερο,εχει καπου 15 μερες στη δουλεια το πολυ.

μηπως εσυ εννοεις την ελενα το ξανθο μοντελακι απο κεφαλληνιας?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
αυτη που λεω ειναι καμια 20 χρονων καστανη ψηλη ρουμανα,καραγκαγκ βλαχαδερο,εχει καπου 15 μερες στη δουλεια το πολυ.

μηπως εσυ εννοεις την ελενα το ξανθο μοντελακι απο κεφαλληνιας?

μιλατε για διαφορετικό θέμα. ο συνάδελφος έλεγε για τη ρομίνα
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310
αυτη που λεω ειναι καμια 20 χρονων καστανη ψηλη ρουμανα,καραγκαγκ βλαχαδερο,εχει καπου 15 μερες στη δουλεια το πολυ.

μηπως εσυ εννοεις την ελενα το ξανθο μοντελακι απο κεφαλληνιας?

εγω απαντουσα στον PAC-MAN γιαυτο εκανα και παραθεση.
ειχε ρωτησει για την ρομινα απο βριλησου στην πισω σελιδα! ;)


μιλατε για διαφορετικό θέμα. ο συνάδελφος έλεγε για τη ρομίνα
α ρε heellover. εισαι γρηγορος! :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom