Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
α σορρυ τοτε.  οι "ετυχισμενες αναμνησεις" μου προκαλεσαν τρικυμια εν κρανιω  :cheesy:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
παλτο η Ρομινα. στοπ
μονο για βυζολαγνους. στοπ
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Γούστα είναι αυτά πάντως παιδιά. Εγώ π.χ. ακόμη κλαίω τα λεφτά που έδωσα στη Μαρία τη Σαλονικία, για την οποία οι σύντροφοι κόβουν φλέβα.   

εγω μια φορά που την επισκέυτηκα πέρασα πολύ καλα. Τα λευτά νομίζω οτι τα αξίζει. Απο 'κεί και ύστερα ο καθένας έχει το προσωπικό του γούστο. Αλλοι θέλουν την κοπέλα, ντροπαλούλα και να κάνουν εκείνοι παιχνίδι. Αλλοι θέλουν το αντίθετο. Το θέμα είναι να περνάμε καλά.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 27/10

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Σιλβη- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Σιλβη – Νεα αφιξη – Νεα αφιξη
Κασσανδρας 4: Νινα- Αννα-Μαρια –Λιλυ
Κασσανδρας 6: Κατια- Αννα η Σερβα- Μελινα
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
καλημερα κοσμε!
ξερει κανεις αν υπαρχει μελαμψο η μαυρο κοριτσι πουθενα?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
καλημερα κοσμε!
ξερει κανεις αν υπαρχει μελαμψο η μαυρο κοριτσι πουθενα?

στο Brazil house στην Κωνσταντινουπόλεως 130 και στο άλλο απέναντι.
Πήγαινε στο πρώτο και θα σου δώσουν την κάρτα του δεύτερου
 

midas

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2007
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Σοκ και δεος στην αριστοτελους 6.... επαθα black out τελος. Συλβια. Ρουμανα. Τελος.
Απιστευτο κορμι Εκπληκτικο εκφυλο προσωπο βλεμα που σηκωνει το καβλι και μοναχού του Αγιου ορους ,κανει πουστη να γινει straight .Στο δωματιο φοβερο attitude επαθα πλακα - τι να σας λεω.. lap dance - αεροπλανικα - ελευθερα  :lheel: :rockon: :pipa1: :pipa3: :fuck2:δαχτυλα παντου - ισπανικα - deep gag @@ -ολα ολα ολα γαμω τους πορνορεπορτερ σας που μας πανε και καταθετουμε στις φολες....
Εχω παθει πλακα - Ειλικρινα το besτ value 4 money  50 € ever  νιωθω σαν να πηρα ct ημερισιο.. Με ξεσκισε στην κυριολεξια.... φαντασου τι κανει και με το σπεσιαλ. ..
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σοκ και δεος στην αριστοτελους 6.... επαθα black out τελος. Συλβια. Ρουμανα. Τελος.
Απιστευτο κορμι Εκπληκτικο εκφυλο προσωπο βλεμα που σηκωνει το καβλι και μοναχού του Αγιου ορους ,κανει πουστη να γινει straight .Στο δωματιο φοβερο attitude επαθα πλακα - τι να σας λεω.. lap dance - αεροπλανικα - ελευθερα  :lheel: :rockon: :pipa1: :pipa3: :fuck2:δαχτυλα παντου - ισπανικα - deep gag @@ -ολα ολα ολα γαμω τους πορνορεπορτερ σας που μας πανε και καταθετουμε στις φολες....Εχω παθει πλακα - Ειλικρινα το besτ value 4 money  50 € ever  νιωθω σαν να πηρα ct ημερισιο.. Με ξεσκισε στην κυριολεξια.... φαντασου τι κανει και με το σπεσιαλ. ..

Φαίνεται οτι βρήκες τη γυναίκα της ζωής σου ! ,....Μη σου την γαμάμε κι εμείς οι άλλοι ,...δεν το βρίσκω σωστό !
Σ αφήνουμε να την απολαύσεις για όοοοοοοοσο θες ! Μόνος σου !!!!
Εμείς ακολουθούμε τους πορνορεπόρτερς μας τυφλά !  :grin:
 

peripatitis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
36
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Την Αλικη που μπορει να τη βρει κανεις?Βαρδιες ή περιπου μερες και μερος?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Την Αλικη που μπορει να τη βρει κανεις?Βαρδιες ή περιπου μερες και μερος?
Η Αλίκη, κάποιοι μπορεί να την θυμούνται σαν Τζένη (αν θυμάμαι καλά το όνομα) από Βριλησσού 60 που ήταν πέρσι, δουλεύει στα Πειραιώς 193 και Κηφισού 30.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
στο Brazil house στην Κωνσταντινουπόλεως 130 και στο άλλο απέναντι.
Πήγαινε στο πρώτο και θα σου δώσουν την κάρτα του δεύτερου

γιατί ποτέ άραγε δεν αναφέρονται ποιές είναι οι κοπέλες που δουλεύουν στο brazil studio? :huh:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Σοκ και δεος στην αριστοτελους 6.... επαθα black out τελος. Συλβια. Ρουμανα. Τελος.
Απιστευτο κορμι Εκπληκτικο εκφυλο προσωπο βλεμα που σηκωνει το καβλι και μοναχού του Αγιου ορους ,κανει πουστη να γινει straight .Στο δωματιο φοβερο attitude επαθα πλακα - τι να σας λεω.. lap dance - αεροπλανικα - ελευθερα  :lheel: :rockon: :pipa1: :pipa3: :fuck2:δαχτυλα παντου - ισπανικα - deep gag @@ -ολα ολα ολα γαμω τους πορνορεπορτερ σας που μας πανε και καταθετουμε στις φολες....
Εχω παθει πλακα - Ειλικρινα το besτ value 4 money  50 € ever  νιωθω σαν να πηρα ct ημερισιο.. Με ξεσκισε στην κυριολεξια.... φαντασου τι κανει και με το σπεσιαλ. ..

Και ποτε μπορουμε να τη βρουμε ;; αυτα τα στουντιο που ειναι χωρις site ουτε καν που μπαινω στη διαδικασια να ψαχνω ποτε δουλευει και ποια....
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα νωρις το απογευμα..
Κασσανδρας 6
Κατια...χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος πρεπει να ειναι η γνωστη Σλοβενα απο Φυλης 71 ισογειο!Για οσους δεν την ξερουν η Κατια ειναι ενας ξανθος μουνος με κορμαρα,σιλικονες κλπ αλλα προσωπικα δεν μου βγαζει πουτανια η φατσα της με τιποτες!
Κωνσταντινουπολεως 80
Αννα..η τροφαντη μαυρομαλλα με το κενο στα δοντια και την πολυ καλη περιποιηση στα ενδωτερα
Βριλλησου 55
Ρομινα με σουπερ σεξυ λευκα εσωρουχα
Βριλλησου 57
Φριντα η οποια σαλοναρισε ανευ σουτιεν!Απο τα ομορφοτερα κοριτσια της Βριλλησου κι απο οτι μαθαινω οι κακες κριτικες που γραφτηκαν πριν απο κανα μηνα της βαλαν μυαλο και τωρα ρολαρει πολυ καλα!!Μετα τις 11 θα ναι η τρελιαρα Κατερινα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Σημερα νωρις το απογευμα..

Βριλλησου 57Φριντα η οποια σαλοναρισε ανευ σουτιεν!Απο τα ομορφοτερα κοριτσια της Βριλλησου κι απο οτι μαθαινω οι κακες κριτικες που γραφτηκαν πριν απο κανα μηνα της βαλαν μυαλο και τωρα ρολαρει πολυ καλα!!

Πραγματικά απο τα ομορφότερα !
Μακάρι να έχει αλλάξει προς το καλύτερο, γιατί απο εμφάνιση σκίζει !
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Σημερα νωρις το απογευμα..
Κασσανδρας 6
Κατια...χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος πρεπει να ειναι η γνωστη Σλοβενα απο Φυλης 71 ισογειο!Για οσους δεν την ξερουν η Κατια ειναι ενας ξανθος μουνος με κορμαρα,σιλικονες κλπ αλλα προσωπικα δεν μου βγαζει πουτανια η φατσα της με τιποτες!
Κωνσταντινουπολεως 80
Αννα..η τροφαντη μαυρομαλλα με το κενο στα δοντια και την πολυ καλη περιποιηση στα ενδωτερα
Βριλλησου 55
Ρομινα με σουπερ σεξυ λευκα εσωρουχα
Βριλλησου 57
Φριντα η οποια σαλοναρισε ανευ σουτιεν!Απο τα ομορφοτερα κοριτσια της Βριλλησου κι απο οτι μαθαινω οι κακες κριτικες που γραφτηκαν πριν απο κανα μηνα της βαλαν μυαλο και τωρα ρολαρει πολυ καλα!!Μετα τις 11 θα ναι η τρελιαρα Κατερινα
Συναγωνιστη,πριν κανα 2μηνο που πηρα την κατια στη φυλης,δεν ειχε σιλικονη....
2αρι ωραίο βυζακι εχει,με σκουροχρωμες ρωγες...

Εκτος αν αναφερεσαι στη Νελλυ,αλλα αυτη την θεωρω μεγαλη καυλοφατσα-εκφυλη :kissass: :kissass2:!!!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Συναγωνιστη,πριν κανα 2μηνο που πηρα την κατια στη φυλης,δεν ειχε σιλικονη....
2αρι ωραίο βυζακι εχει,με σκουροχρωμες ρωγες...

Εκτος αν αναφερεσαι στη Νελλυ,αλλα αυτη την θεωρω μεγαλη καυλοφατσα-εκφυλη :kissass: :kissass2:!!!
Ειμαι 99% σιγουρος οτι λεμε την ιδια Κατια οποτε μαλλον υπηρξε αναβαθμιση :tits2:
Εχει κορμαρα η πουτανα!!
Η Νελλυ δουλευει σαν Λιλυ στην ιδια αλυσιδα
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Ειμαι 99% σιγουρος οτι λεμε την ιδια Κατια οποτε μαλλον υπηρξε αναβαθμιση :tits2:
Εχει κορμαρα η πουτανα!!
Η Νελλυ δουλευει σαν Λιλυ στην ιδια αλυσιδα
Όλη η φυλης στο γκαζι λοιπον!!!! :tits2: :tits2:

εχω δει και την λιλιανα απο φυλησ84 ή 86 στην κασσανδρας(η οποια ειναι φωλα μαλλον...).

Η κατια οντως δεν εχει πουτανέ προσωπο,αν και ομορφο!!Και εχει και ωραιο ψηλο σχετικα,κορμι!!

Για την....Λιλυ ενδιαφερουσα η πληροφορια,θα προσπαθησω να δοκιμασω  :zfuck: :zfuck:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom