Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Bono Vox

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
529
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
1.997
Παιδιά δοκίμασα χθες Μιχαέλα από Κασσάνδρας...πολύ καλή έχω βάλει ήδη κριτική
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πρωϊνή Σαββατιάτικη τσαρκούλα με τον συνοδοιπορο Pitsiriko1.

Θαρρυπου 10: Στο ξεχασμένο από τον χρόνο "ίδρυμα" είδαμε την Μαρία...Ξανθό milf/gilf (?), με κάπως παραπανήσια κιλά (ας είμαστε ευγενικοί) και μπόλικη κυτταρίτιδα που διαφαινόταν διακριτικά κάτω από το μαύρο baby doll της... Σε μερικούς ίσως να είναι γνωστή από το "ίδρυμα" στη Θησέως υπ' αριθμόν 365.

Κωνσταντινουπόλεως 61: Λανα. Η γνωστη  milf/gilf στριπτηζεζ. Γνωστη απο Βουρβαχη 19.

Κασσανδρας 4
: Ειρηνη. Μελαχροινη, χυμωδης παρουσια με μεγαλο στηθος και πολυ ναζι στο σαλονι. Αξιοπροσεκτη για τους fun του ειδους.

Κασσάνδρας 6
: "Είναι κανείς εδώ?". Κανένας στο σαλόνι...Ξαφνικά ακούγεται από το υπερ πέραν η φωνή της υπηρεσίας "καθίστε".Καθόμαστε και περιμένουμε...Ευγενική η υπηρεσία μας πληροφορεί για το πορνίδιο που "εμπορεύεται"...η Νίνα! Μελαχρινό, πιπινοειδές πορνίδιο. Ευχάριστη παρουσία με αξιοπρόσεκτο κωλαράκι αλλά μικρό εφηβικού στυλ στήθος!

Κασσάνδρας 3 (ανώγειον)
: Κλειστόν...

Κασσάνδρας 3 (κατώγειον): Ελενη. Νεα παρουσια!!!Μελαχροινη, ψηλη σχετικα με ριγωτο μαγιοδακι σε στυλ σφηκας. Δροσερη παρουσια με καλο σαλοναρισμα.

Σπυρου Πατση 40:.Αν και δεν αμς ειπαν ονομα, η κορασιδα αναγνωριστηκε και ταυτιστηκε.
Το νομα της Μονικα με θητεια στην Βριλησσου και σαν Γκαμπριελλα στο Καρεα 30. Προκειται για την ψηλη μελάχροινη κοπελα με το γλυκο χαμογελο.

Σερβιων 26: Ταμαρα. Ξανθη milf/gilf με σκληρα χαρακτξριστικα. Συμντομο σαλοναρισαμ. ισα ισα που την ειδαμε.

Κωνσταντινουπόλεως 94: Για άλλο ξεκινήσαμε και άλλο μας βγήκε! Αυτές οι εκπλήξεις δίνουν νόημα στις τσάρκες μας!!! Αντί για την περίφημη Σόνια χρέη αντικατάστατριας είχε αναλάβει το μελαχρινό και σκουρόχρωμο πορνίδιο Λίζα! Τα βαφτιστικά της διάφορα: Λίντα 2, Σύλβια κτλ.

Κωνσταντινουπόλεως 80: Φοβερη διαφημιση απο την νεαρη τσατσα για την Βανεσσα. "Φοβερο θυληκο, τελεια στο δωματιο και τα λοιπα..." ξανθια σγουρομαλλα , με μικρο στηθος με θητεια και στο Αθανασιας 3, Μεγ. Αλεξανδρου 133. Βριλησσου 36.

Μεγ. Αλεξάδρου 133: Η Αννούλα! με το γλυκό χαμόγελο και το χαρακτηριστικό κενό ανάμεσα στα δόντια! Εκεί ο συνοδοιπόρος και ιχνηλάτης της αγοραίας σαρκικής ηδονής ενέδωσε! Τι σου κάνει ένα χαμόγελο! (Σύντομα θα αναρτηθεί και κριτική)! Πληθωρική αλλά παρόλα αυτά γλυκιά παρουσία... η συνέχεια επί της κριτικής...

ΥΓ: Η ενημερωση γραφτηκε απο κοινου (Cheyenne-Pitsirikos1)
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Τιμη και δοξα στους 2 αναζητητες της γκαβλας!
Τρια ζητω!!!
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Εχει κανεις να μου κανει καμια καλη προταση για αποψε?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
θελω μια ποιοτικη βυζαρου!
Εισαι ατυχος...

Σε φυσικο τεραστιο μεγεθος ειναι η Βαλεντινα που συνηθως δουλευει Σαββατα αλλα ειδικα ατο σημερινο λειπει στην Τσεχια.
Η Νικκη στο Βουρβαχη ειναι καλη εναλακτικη αλλα δεν παιζει σημερα. (Απο Τριτη)

Υπομονη......
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πειρμένουμε και τη Σαμπρινάρα από Τσεχία ;)
Δύσκολοι καιροί για βυζολάτρες
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
κατι σε μιλφ παιζει?
Αλινα Δροσοπουλου 95
Nατασσα απο αγιου Μελετιου 37
Λανα απο Βουρβαχη 19
Στεφανια απο Κωνσταντινουπολεως 61 μετα τις 24:00

Αν δεν βαριεσαι κανε και καμια βολτα απο Βοτανικο.
Ολο και κατι θα βρεις.

Επισης βυζαρου ειναι και η Ρομινα που επισης δεν παιζει σημερα.....


 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω συναγωνιστη μου!πες μου λιγο επειδη 8ελω να περασω μια κριτικη και παλευω μια ωρα πως??
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ευχαριστω συναγωνιστη μου!πες μου λιγο επειδη 8ελω να περασω μια κριτικη και παλευω μια ωρα πως??
Συπληρωνεις ολα τα παιδια που χρειαζεται. βαζεις τον σωστο κωδικο και περιμενειςς.


ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...

Να ξερεις οι κριτικες δεν φαινονται αμεσως. Πρωτα ελεγχονται απο την ομαδα του site
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
ναι απλα που παω για να την γραπσω δεν 3ερω...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Αλινα Δροσοπουλου 95
Nατασσα απο αγιου Μελετιου 37
Λανα απο Βουρβαχη 19
Στεφανια απο Κωνσταντινουπολεως 61 μετα τις 24:00
Βρε παιδιά να ξαναορίσουμε , τί εννοούμε  με τον όρο μιλφ. Δεν νομίζω ότι η Αλίνα είναι μιλφ. Ούτε η Βαλεντίνα που τη λένε όλοι μιλφ.
Εγώ μιλφ θεωρώ τη Λάνα. Να είναι πάνω από 40 ετών .  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Cheyenne, θα σε μαλώσω για τιν ανακρίβειες που διαδίδεις. :s&m_1:

Η Ρομίνα είναι σήμερα στη Φραντζή μετά τις 23.30 ενώ η Νίκι έχει βάρδια αύριο το πρωϊ στο Ιάκχου 7Α.   
Ζητω συγνωμη για την Ρομινα. Eιναι γεγονος. Την ειδα ιδιοις ομασι.

Οσον αφορα για την Νικη εννουσα μονο για σημερα.Το απο Τριτη πηγαινε στο Βουρβαχη. Μαλλον θα πρεπει να ειμαι πιο σαφης.

Ευχαριστω για την υποδειξη.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Λιγο πριν το βραδυνο ποτακι μεσανυχτα Σαββατου, παρεα με τον Pitsiriko1

Φραντζη 47: Ρομινα. Η γνωστη μελαχροινη μαυρομαλουσα Ρουμανα με το πλουσιο στηθος.

Κασσανδρας 6: Μιχαελλα. Η νεαρη Ρουμανα με τις ακρως αντιθετες κριτικες. Πολλοι την ανεβαζουν στα υψη, αλλοι την στελνουν στα ταρταρα.

Κασσανδρας 3 (κατω): Ευα. Η ξανθη Τσεχαμ με τα τεραστια σιλικονε στηθη με ξανθια περουκα.

Κασσανδρας 3 (πανω) Αθηνα. Μελαχροινη αδιαφορη, το μονο εντυπωσιακο επανω της ηταν το μεγαλο της τατουαζ.

Κασσανδρας 4: Δεν ειχε ελθει ακομα η κοπελα.....

Κωνσταντινουπολεως 80: Αντα. Νεαρη κορασιδα με ξανθιες ανταυγειες και ωραιο κωλαρακι. Γνωστη σε αρκετους και απο το περασμα της απο την Βριλησσου.

Μεγ. Αλεξανδρου 113: Αλισια. Ψηλη, ξανθη προσχαρη Ρωσιδουλα, με καρε μαλακι και ωραιο κωλο.

Κωνσταντινουπολεως 94
: Λια. Νεα παρουσια κατα δηλωση της υπηρεσιας. Ψηλη, χυμωδης, με πλουσιο στηθος ωραιο κωλο, γλυκο χαμογελο. η πιο αξιοπρπσεκτη παρουσια της σημερινης βραδιας κατα την ταπεινη μου γνωμη.
 

kostasvts

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
680
Κριτικές
2
Like
34
Πόντοι
6
καλημερα...
επισκεψη στο καρεα 30 πριν καμια ωρα...ειχε 3 κοπελες...μαρια,σαρα,ρωξανη...
πηρα μαρια...ωραια φατσα,κορμι,με βυζαρα...κωλαρακι ωραιο στα 4.καλη ηταν,θα ξαναπαρω.
στο συγγρου144 ηταν μια μαρτα....ωραιο κορμι αλλα δεν μου εκανε 'κατι' για να μπω.
αυτα....καλο βραδυ!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Βρε παιδιά να ξαναορίσουμε , τί εννοούμε  με τον όρο μιλφ. Δεν νομίζω ότι η Αλίνα είναι μιλφ. Ούτε η Βαλεντίνα που τη λένε όλοι μιλφ.
Εγώ μιλφ θεωρώ τη Λάνα. Να είναι πάνω από 40 ετών .  :think:
Η Λανα πιστευω οτι ειναι 50+. Ειδικα ετσι οπως την ειδα σημερα το πρωι.Προσωπικη εκτιμηση....

Η Αλινα και η Βαλεντινα ειναι γυρω στα 35. Μπορεις και να τις πεις Μilf. αντε προ-milf....

Παντως με την 100% εννοια του ορου μεσα ειναι.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Ή ο αγαπητός Cheyenne είναι ερωτευμένος και τον χάνουμε (απαράδεκτο!) ή έπαθε νταράκουλο όταν είδε τη Ρομίνα (κατανοητό).

Άκου μελαχροινή μαυρομαλλούσα. :2funny:

Εχεις δικιο.
Πλεονασμος. Μακρυμαλουσα ηθελα να γραψω....

Τιποτα απο τα δυο που αναφερεις δεν συμβαινει. Εξ' αλλου δεν ειναι η πρωτη φορα που βλεπω την Ρομινα και μαλιστα εχουμε "γνωριστει" και στενοτερα.....
Απλα τα ποτακια που ακολουθησαν την τσαρκα εφεραν αυτο το αποτελεσμα......

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom