Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Απο την άλλη πραγματικά θάθελα να ξέρω, με τόσο κατιμά, που έχουν γεμίσει τα στούντια, δουλεύουν ??? ή βαρούνε μύγαι ???

Πρέπει να έχει κόψει η δουλειά σε όλως των ειδών τις προσφερόμενες υπηρεσίες.

Και μιάς και ο λόγος για το αν δουλεύουν ή όχι σας ενημερώνω ότι χθες, υπεύθυνη μασατζίδικου (full) κάλεσε στο τηλέφωνο συναγωνιστή, και τον ρωτούσε γιατί χάθηκε και άλλα τέτοια.....

Αρα όλοι έχουν αρχίσει να ζορίζονται λίγο ή πολύ.
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 21/10

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Αννα-Μαρια - ?
Κασσανδρας 3 (πανω): Σιλβη- Σιλβη- Μελινα
Κασσανδρας 4: Λιλυ- Βικυ- Ευα
Κασσανδρας 6: Ιρενα- Αννα η Σερβα- Αννετα
Αλλαγη στο σημερινο προγραμμα

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Αννα-Μαρια - Ελενα
Κασσανδρας 3 (πανω): Σιλβη- Σιλβη- Μελινα
Κασσανδρας 4: Αννα-Μαρια - Βικυ- Ευα
Κασσανδρας 6: Ιρενα- Αννα Σερβα- Αννετα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
To μενού σήμερα για το στέκι των όρεων Βριλησσού 57:

από τις 10:00-17:00: Η Κριστίν!
από τις 17:00-23:00: Η Μαρίζα!
από τις 23:00-τέλος: Η Ρομίνα!
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Οταν καποια ειναι ωραιο Μουνι και εχει καλο service πρεπει να καταλαβεις οτι δεν ειναι μοδα αλλα ειναι υπηρεσια !!
Τωρα εαν αρχισει να φθηνη προς τα κατω τοτε ναι σιγουρα θα περασει η μπογια της ,οποτε οπως πολυ σωστα λεει και ο pathos στο χερι της ειναι ποτε θα το αποφασισει !!!


Π.Χ. Οσοι γνωρισαν την Carolain οταν ειχε πρωτο ερθει οπως και εγω ,τωρα δεν περνανε ουτε εξω απο την πορτα !!!
Μπορει να γινει και με την Αννα το ιδιο καποια στιγμη !!! :think:

Ειναι πολυ λιγες οι γυναικες της δουλιας που δεν καβαλανε το καλαμι και παντα προσπαθουνε να ειναι σωστες με τους πελατες τους οταν βεβαια ειναι και αυτοι σωστοι και οχι μαλακες !!!

Π.Χ. Παολα ,Σονια ,Σαρα κλπ κλπ
εχεις απολυτο δικιο! η Carolain αυτη τη στιγμη ειναι το καλυετερο επιπλο για το σπιτι...χωρις βεβαια απαραιτητα να φταει μονο αυτη 
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Αμα γίνει ένας κατάλογος, με τις
αμέτοχες,
αδιάφορες,
πεσμένες,
ψυχρές,
εριστικές,
ξινές,
μουτρομένες,
φαντασμένες,
ιδιότροπες,
κυκλοθυμικές,
και ότι άλλο στραβό θέλετε, νομίζω πως θα είναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ !
Ισως να είναι ανάγκη να γίνει, ένας τέτοιος κατάλογος,  μήπως και προφυλαχτούν κάποιοι, που διαθέτουν εγκεφαλική ουσία εν λειτουργία,...γιατί υπάρχουν δυστυχώς αρκετοί που λένε μέσα τους <<ρε δε πα να λένε αυτοί, εγώ είμαι τέτοιος μάγκας που θα την κανω την πουτάνα να γουστάρει και θα μου κάνει εμένα παπάδες>>. Και φυσικά παίρνουν τα @@ τους επ ώμου και μετά κλαίγονται ή ακόμη χειρότερα λένε πως καλά ήτανε και θα ξαναπάνε, γιατί είναι τόσο ανέραστοι ή  κακομοίριδες  που δεν παραδέχονται ότι έπαιξαν κι έχασαν (κι ας τους τα΄χαν πεί άλλοι πριν)
Απο την άλλη πραγματικά θάθελα να ξέρω, με τόσο κατιμά, που έχουν γεμίσει τα στούντια, δουλεύουν ??? ή βαρούνε μύγαι ???

Δηλαδή αμα μιά όποια, έχει μαζέψει 4-5 κακες κριτικές απο αξιόπιστα μέλη, γιατί να μην μπαίνει στον
ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ?
Τι να περιμένουμε δηλαδή για να τη βάλουμε σ ένα τέτοιο κατάλογο ? Τη γνώμη του παντελώς άγνωστου με 1-5 μηνύματα σουπερ-γαμίκουλα, που βγαίνει και μας λέει, ουτε λίγο ούτε πολύ, - έλα παππού να δου δείξω που το έχει η γιαγια - ???!!!

Ελεος - ελεϊνό - ελεΪνότερο - Ελεϊνότατο - Ελλεϊνικό !

Εχω και λίγα νευράκια παραπάνω,..σόρυ αν είμαι πολύ επιθετικός,- αλλά μου βγήκε,...!
τι νευρακια ρε τυπε...μια χαρα τα ειπες!
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 22/10/09

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Μιχαελα- Ευα
Κασσανδρας 3 (πανω): Ιρενα- Αννετα- Μελινα
Κασσανδρας 4: Τανια- Βικυ- Λιλυ
Κασσανδρας 6: Νινα- Λιλυ- Σιλβη
 

PAC-MAN

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δοκιμασει κανεις Σιλβη?Θα ηθελα μια δευτερη η τριτη γνωμη.Την ειδα και μου αρεσε πολυ αλλα δεν ξερω αν αξιζει το ρισκο.
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σημερα το απογευμα..
Βριλλησου 55
Τζουλια...ξανθο υπερφαγανο!Αν ξεκινησει να παραγγελνει μασαμπουκα απο την κρεπερι παραδιπλα ευκολα την σωζει απο την χρεοκοπια που ως φαινεται οδηγειται
Βριλλησου 57
Μαρια η ψηλη...ψηλη για αυτους που ειναι απο 1,60 και κατω!Για τους υπολοιπους θα την ελεγα μετριου αναστηματος
Κασσανδρας 3 ισογειο
Μικαελα
Κασσανδρας 6
Νελλυ η Σλοβενα(Λιλυ)
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Σημερα το απογευμα..
Βριλλησου 55
Τζουλια...ξανθο υπερφαγανο!Αν ξεκινησει να παραγγελνει μασαμπουκα απο την κρεπερι παραδιπλα ευκολα την σωζει απο την χρεοκοπια που ως φαινεται οδηγειται
Βριλλησου 57
Μαρια η ψηλη...ψηλη για αυτους που ειναι απο 1,60 και κατω!Για τους υπολοιπους θα την ελεγα μετριου αναστηματος
Κασσανδρας 3 ισογειο
Μικαελα
Κασσανδρας 6
Νελλυ η Σλοβενα(Λιλυ)

πάλι στη γύρα ήσουν?ακούραστος είσαι ρε φούστημ...που τη βρίσκεις τόση ενέργεια?μήπως πίνεις χυμό ΑΚΑΙ?  :dancing:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αμα γίνει ένας κατάλογος, με τις
αμέτοχες,
αδιάφορες,
πεσμένες,
ψυχρές,
εριστικές,
ξινές,
μουτρομένες,
φαντασμένες,
ιδιότροπες,
κυκλοθυμικές,
και ότι άλλο στραβό θέλετε, νομίζω πως θα είναι Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ !
Ισως να είναι ανάγκη να γίνει, ένας τέτοιος κατάλογος,  μήπως και προφυλαχτούν κάποιοι, που διαθέτουν εγκεφαλική ουσία εν λειτουργία,...γιατί υπάρχουν δυστυχώς αρκετοί που λένε μέσα τους <<ρε δε πα να λένε αυτοί, εγώ είμαι τέτοιος μάγκας που θα την κανω την πουτάνα να γουστάρει και θα μου κάνει εμένα παπάδες>>. Και φυσικά παίρνουν τα @@ τους επ ώμου και μετά κλαίγονται ή ακόμη χειρότερα λένε πως καλά ήτανε και θα ξαναπάνε, γιατί είναι τόσο ανέραστοι ή  κακομοίριδες  που δεν παραδέχονται ότι έπαιξαν κι έχασαν (κι ας τους τα΄χαν πεί άλλοι πριν)
Απο την άλλη πραγματικά θάθελα να ξέρω, με τόσο κατιμά, που έχουν γεμίσει τα στούντια, δουλεύουν ??? ή βαρούνε μύγαι ???

Δηλαδή αμα μιά όποια, έχει μαζέψει 4-5 κακες κριτικές απο αξιόπιστα μέλη, γιατί να μην μπαίνει στον
ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ?
Τι να περιμένουμε δηλαδή για να τη βάλουμε σ ένα τέτοιο κατάλογο ? Τη γνώμη του παντελώς άγνωστου με 1-5 μηνύματα σουπερ-γαμίκουλα, που βγαίνει και μας λέει, ουτε λίγο ούτε πολύ, - έλα παππού να δου δείξω που το έχει η γιαγια - ???!!!

Ελεος - ελεϊνό - ελεΪνότερο - Ελεϊνότατο - Ελλεϊνικό !

Εχω και λίγα νευράκια παραπάνω,..σόρυ αν είμαι πολύ επιθετικός,- αλλά μου βγήκε,...!
:thumbsup:

Και μετά σου λέει: Τσιμπούκης "Ο Κακο-πουτανοθάφτης!!!"  :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Σημερα το απογευμα..
Βριλλησου 55
Τζουλια...ξανθο υπερφαγανο!Αν ξεκινησει να παραγγελνει μασαμπουκα απο την κρεπερι παραδιπλα ευκολα την σωζει απο την χρεοκοπια που ως φαινεται οδηγειται
Βριλλησου 57
Μαρια η ψηλη...ψηλη για αυτους που ειναι απο 1,60 και κατω!Για τους υπολοιπους θα την ελεγα μετριου αναστηματος
Κασσανδρας 3 ισογειο
Μικαελα
Κασσανδρας 6
Νελλυ η Σλοβενα(Λιλυ)

μαλλον θα μιλαει για την γνωστη νελυ που δουλευει στη φυλης.

την ξανθια με τις βυζαρες.

ελπιζω να ειναι η ιδια.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Τι σοι χυμος ειναι αυτος?Μολογα τα ολα :2funny:

images
 

litsa.com

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
8.210
Like
42
Σημερα 23/10

Κασσανδρας 3 (κατω): Βικυ- Ευα- Μιχαελα
Κασσανδρας 3 (πανω): Ιρενα- Ιρενα- Λιλυ
Κασσανδρας 4: Νινα- Βικυ- ?
Κασσανδρας 6: Μελινα- Τζεσικα- Σιλβη
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
χθες βραδυ πεμπτης μετα τα μεσανυχτα παρασιου36 κλειστο!

παιωνιου 10 η ρουμανα λωρη αδυνατισμενη σε μελαχροινη εκδοση,εχει δοκιμασθει στο παρελθον και δε λεει τιποτα μεσα.
και μια νεα μελαχροινη πιτσιρικα απο ρουμανια,μελαχροινη ισιο μαλλι,λεπτη,υψος 1.75 περιπου,νομιζω ελενη το ονομα,φανηκε πολυ βλαχαδερο!!!πετυχα συναδελφο...τον ρωτησα αν ξερει κατι...τη δοκιμασε καποιο πρωινο προσφατα...μακρυα μου λεει για να μη κλαις φιλε.

η μιση φωκαιας ανοιχτη..λογω ελλειψης χρονου δε κατεβηκα.

 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Πριν απο λιγο..
Βριλλησου 46
Την ωρα που εμπαινα κατεβαινε η Κιμ τα σκαλια προς το δωματιο οποτε το μονο που προλαβα να δω ειναι η πλατη της καθως και 7 ατομα στο σαλονι να περιμενουν για να αδειασει δωματιο!!Το κηφηνηληκι σε ολο του το μεγαλειο
Βριλλησου 55
Εμιλυ-το ομορφοτερο κοντοτουμπανο που κυκλοφορει
Βριλλησου 57
Κατερινα..το μελαχρινο τσολι με το φοβερο σαλοναρισμα που θα τον φαει λιαν συντομως!Εχει ομορφυνει πολυ η καρια σε σχεση με την πρωτη φορα που την ειδα
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μιας και τα bannerακια δεν έχουν ακόμα ενημερωθεί, σήμερα:

Φραντζή 47:

από τις 10:00-17:30: Η Αλέξια!
από τις 17:30-23:30: Η Βερόνικα!
από τις 23:30-τέλος: Η Ρομίνα!

Βουλιαγμένης 83:

από τις 10:00-17:30: Η Ήρα!
από τις 17:30-23:30: Η Δανάη!
από τις 23:30-τέλος: Η Κατερίνα!

Βριλησσού 55:

από τις 10:00-17:00: Η Άννα!
από τις 17:00-23:00: Η Κωνσταντίνα!
από τις 23:00-τέλος: Η Μαρία!

Βριλησσού 57:

από τις 10:00-17:00: Η Ρομίνα!
από τις 17:00-23:00: Η Κατερίνα!
από τις 23:00-τέλος: Το άγνωστο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom