Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετω τους συναγωνιστες.ξερει κανενας αν η μαρινα που λεει το προγραμμα στο κωσταντ.94 ειναι η ιδια με την μαρινα απο καρεα??ευχαριστω :rockon: :rockon: :rockon:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Tωρα...
Συγγρου 144
Λιλυ
Τριγγετα 3
Ερρικα(2)
Παιωνιου 10
Χριστινα
Ισμηνης 2
Καρολαιν απο τις 19.00 και μετα
Ιπποκρατους 144
Μαρθα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
μη μου συγχυζεσαι !!!! ο παραδεισος μαλλον εχει υδραυλικα προβληματα και θα λειψει καμια βδομαδα,ποσο κρατανε αυτα? καπου 5 μερες νομιζω :) μετα ολα οκ παλλι. αν στραβωσει και εξαφανιστει παλι, θα παμε στο σχεδιο 'Β' και βλεπουμε... ειναι γνωστο πως εμεις οι πουτανιαρηδες δε το βαζουμε κατω ποτε,μεχρι να τον "βρεξουμε"(με λαστιχο παντα) :dancing:
Η Αγνη ειναι τωρα στο Παιωνιου 10 :rockon:
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Αριστοτέλους 6 ξέρει κανείς ποια είναι τώρα;  :think:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ειμαι νεος στο site και οφειλω να σας συγχαρω για το κλιμα που εχετε φτιαξει και την πληροφορια που παρεχετε. Στο σπορ εχω ελαχιστη πειρα, αφου οι λιγες εξορμησεις μου κατεληξαν σε τραγωδια και απογοητευτηκα απο τις παρεχομενες υπηρεσιες. Τωρα βεβαια που σας βρηκα, θα αλλαξουν τα πραγματα και δεν θα αναλωθω σε κομοδινα αντιεπαγγελματιες.
Ποια ειναι τα συνεργαζομενα ιδρυματα - αλυσιδες? Εψαξα αρκετα στο site αλλα δεν τα βρηκα συγκεντρωμενα. Ας τα μαζεψει καποιος, θα μας γλυτωσει απο κοπο και χρονο. 
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Ειμαι νεος στο site και οφειλω να σας συγχαρω για το κλιμα που εχετε φτιαξει και την πληροφορια που παρεχετε. Στο σπορ εχω ελαχιστη πειρα, αφου οι λιγες εξορμησεις μου κατεληξαν σε τραγωδια και απογοητευτηκα απο τις παρεχομενες υπηρεσιες. Τωρα βεβαια που σας βρηκα, θα αλλαξουν τα πραγματα και δεν θα αναλωθω σε κομοδινα αντιεπαγγελματιες.
Ποια ειναι τα συνεργαζομενα ιδρυματα - αλυσιδες? Εψαξα αρκετα στο site αλλα δεν τα βρηκα συγκεντρωμενα. Ας τα μαζεψει καποιος, θα μας γλυτωσει απο κοπο και χρονο. 
Καλησπερα φιλε!
Τα συνεργαζομενα ιδρυματα ειναι ως εξης:
Συγγρου 144
Τρεγγετα 3
Ιπποκρατους 144
Ισμηνης 2


Δροσοπουλου 95
Βουρβαχη 19
Κων/λεως 61


Λελας Καραγιαννη 35
Πιπινου 118
Κων/λεως 94
Αριστομενους 72


Βριλησσου 57
Βριλησσου 55
Φραντζη 47
Βουλιαγμενης 83


Κεφ/νιας 75
Παιωνιου 10
Θησεως 35


Κατεχακη 8
Ηλια Ηλιου
Αριστοτελους 6

Και καποια συνεργασια νομιζω οτι υπαρχει μεταξυ Κηφισσου 30 και Πειραιως 193!!!
Τωρα σιγουρα θα υπαρχει κατι που μου διαφευγει ή μπορει να εχω κανει και κανα λαθακι στα τελευταια οποτε ας συμπληρωσει καποιος που τα ξερει καλυτερα!
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
Κεφ/νιας 75
Παιωνιου 10
Θησεως 35


Κατεχακη 8
Ηλια Ηλιου
Αριστοτελους 6

θησεως και κατεχακη δεν εχουν συνεργασια με τα αλλα 2

παρασιου
σπυρου πατση

σολωμου32α
σολωμου32β
κασανδρας3α
κασανδρας3β
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Ευχαριστω συναδελφοι για την αμεση απαντηση!
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μέχρι να με τσαντίσει η πουτάνα του Λέλας , μόνο το σπιτι της Σερβίων τσέκαρα για την πρωινή αναφορά
Σερβίων 26, πρωί Άντζελα, βράδυ η Στεφανία (Ταμάρα μετά τις 5 Ιούλη )
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Ρε συ ΠΟυτανγαμών, μη τρελλαίνεσαι αδίκως !
Εντάξει τό΄χουμε ξαναπεί η ευγένεια οχι μόνο δε βλαπτει αλλά οφελεί κι όλας , αλλά απο την άλλη ποιός ξέρει και τι θα έχει ακούσει απο το τηλ σήμερα η συγκεκριμένη. Μπορεί να παίρνει τηλ ο πάσα ένας και να λέει το κοντό και το μακρύ του,...
Εχεις απόλυτο δίκιο να εκνευρίζεσαι αμα σου λένε τέτοια, αλλά σαφώς δε μιλάνε προσωπικά (υποθέτω) και εν πάσει περιπτώσει, εμάς πρώτα μας αφορά το θέμα εμφάνιση και υπηρεσίες και μετά το θέμα δημόσιες σχέσεις.
Εδώ μετά απο αυτό που λες πως έγινε, δημόσιες σχέσεις = -10 !
Αλλά είμαι διατεθειμένος να το ξεπεράσω αν τα τεμάχια και οι υπηρεσίες τους είναι Α .
Μη χαλάς τη μέρα σου ! :grin:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Ρε συ ΠΟυτανγαμών, μη τρελλαίνεσαι αδίκως !
Εντάξει τό΄χουμε ξαναπεί η ευγένεια οχι μόνο δε βλαπτει αλλά οφελεί κι όλας , αλλά απο την άλλη ποιός ξέρει και τι θα έχει ακούσει απο το τηλ σήμερα η συγκεκριμένη. Μπορεί να παίρνει τηλ ο πάσα ένας και να λέει το κοντό και το μακρύ του,...
Εχεις απόλυτο δίκιο να εκνευρίζεσαι αμα σου λένε τέτοια, αλλά σαφώς δε μιλάνε προσωπικά (υποθέτω) και εν πάσει περιπτώσει, εμάς πρώτα μας αφορά το θέμα εμφάνιση και υπηρεσίες και μετά το θέμα δημόσιες σχέσεις.
Εδώ μετά απο αυτό που λες πως έγινε, δημόσιες σχέσεις = -10 !
Αλλά είμαι διατεθειμένος να το ξεπεράσω αν τα τεμάχια και οι υπηρεσίες τους είναι Α .
Μη χαλάς τη μέρα σου ! :grin:

εχει δικιο ο tsiboukios πουτανγμανων.Δε χρειαζεται να εκνευριζεσαι με τοση ενταση και να χαλας τη ζαχαρενια σου επειδη εγινε αυτο.Στο κατω κατω δεν πρεπει να ξεχναμε οτι αυτη η δουλεια που κανουν ειναι πολυ ψυχοφθορα και ζορικη και πρεπει να δικαιολογουμε καποια πραματα.Να πω ότι ησουν εκει πουτανγαμων και σου ελεγαν αυτα και λιγοτερα να πω και γω απο μεριας μου ΑΚΥΡΟ και ΜΑΥΡΟ,αλλα ας μη το συνεχισουμε εδω.Αντε καλημερουδια σε ολα τα παιδια.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom