Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τίποτα φίλε spoon, απλά όπως όλοι έχω τα πάνω και τα κάτω μου, αλλά κάτι προτάσεις σαν αυτές του πιτσιρίκου πραγματικά μου φτιάχνουν τη διάθεση !
Δε χρειάζεται να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά, το χιούμορ είναι το αλατοπίπερο !
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τίποτα φίλε spoon, απλά όπως όλοι έχω τα πάνω και τα κάτω μου, αλλά κάτι προτάσεις σαν αυτές του πιτσιρίκου πραγματικά μου φτιάχνουν τη διάθεση !
Δε χρειάζεται να τα παίρνουμε όλα στα σοβαρά, το χιούμορ είναι το αλατοπίπερο !
χιούμορ και στούντιο!!!!! μας κρατάνε ζωντανούς!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
ειπα να επισκευτω την ναντια στη συγγρου 144,εχοντας βεβαια υποψιν μου οτι στη φρατζη ηταν η παολα που τοσα εχω ακουσει και ποτε δεν την ειχα δοκιμασει ( :headbang: :headbang: :headbang:)
κατεβαινοντας λοιπον μαντεψτε τι εγινε,μεσημεριατικα βρηκα θεση εξω απο το μαγαζακι,ε λεω ειναι γραφτο να συναντησω την περιβοητη παολα και ανεβηκα.
ομολογω οτι ειμαι πιο πολυ μασαζακιας αλλα ολα αυτα μεχρι σημερα!!
το κοριτσακι απλα τα σπαει,ειναι οτι γουσταρεις εσυ να ειναι!
λυπαμαι για τον καιρο που δεν την ηξερα και κατεθετα σε μερη και γυναικες ακυρα...

Welcome to the club .....
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Καλησπέρα...αυτή η Αφροδίτη,ελληνίδα από ιπποκράτους 144 λέει τίποτα?έχω διαβάσει μόνο μια κριτική έχει κανείς άλλος άποψη?είναι μέχρι το πρωί σήμερα...ευχαριστώ!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
ΒΡΙΛΗΣΣΟΥ 57 ΤΩΡΑ-ΣΑΜΑΝΘΑ. ΜΕΤΑ-ΜΑΡΓΟ :-* :-* :-*
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα...αυτή η Αφροδίτη,ελληνίδα από ιπποκράτους 144 λέει τίποτα?έχω διαβάσει μόνο μια κριτική έχει κανείς άλλος άποψη?είναι μέχρι το πρωί σήμερα...ευχαριστώ!
Υπολοχαγός Νατάσα ΕΣΣΟ ΤΡΑΒΕ144
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Εγώ λέω να μπει η φωτογραφία της Πάολας σε όλα τα στούντιο, όπως σε όλα τα γραφεία του ΚΚΕ υπάρχουν αυτές του Μαρξ και του Λένιν.

Η Πάολα άλλωστε δεν είναι πια γυναίκα, είναι ιδέα. :grin: 
φοβερη ιδεα!
 
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Κυριοι,εκανα χθες 2 κριτικες,μια για Μπρεντα στο 57 και μια για Χριστινα(μια καινουρια) στο 55.Η κριτκη για Μπρεντα δημοσιευτηκε.Η κριτκη για χριστινα δεν θα χαρακτηριζοταν και ως η καλυτερη δυνατη,αφου κ μονο ο τιτλος σε προιδεαζε για το περιεχομενο "Χριστινα-για τους φαν της κρεατοελιας".ειναι γεγονος οτι η κοπελια ειχε μια κρεατοελια σαν κουραδακι διπλα απο τη μυτη,και γενικα εμενα που φανηκε μετρια απο ολες τις αποψεις.Αυτο δεν δικαιουνται να το ακουσουν οι συναγωνιστες και να βγαλει ο καθενας το συμπερασμα του,η να το διαψευσει με αν εχει ιδια εμπειρια?Γιατι η μια κριτικη μπηκε και η αλλη δεν μπηκε?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Φίλε tin_kanw_sfentona δες pm...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Η σύγκριση μεταξύ Μαρξ και Πάολας μονο για γελια είναι!! Τι σχέση έχει ένας οικονομολόγος-φιλόσοφος με μια εκδιδόμενη;;; Ας κρατήσουμε καποιο μέτρο τελος πάντων!!!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
Καταθεση 31/3 κατα τις 9 το βραδακι στο Brazil house με βαρδια την Jennifer. Καλο κομματι για οσους αρεσουν τα λατινακια και αρκετα καλη συμετοχη. Επισης πιο αργα κατα τις 12 ο δρομος με εβγαλε τερμα Θησεως και λεω δεν περναω στο εν λογω στουντιο να δω τι παιζει? Ηταν η Ναταλι, γνωστη milf και απο θαρυπου. Την εχω παρει παλιοτερα, τιποτα το φοβερο. Κανει και μια σταση στην πιπα που σε κλειδωνει και δεν μπορεις να κανεις τιποτα!! Παντως αυτο το στουντιο πολυ milf βρε παιδακι μου.....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Καταθεση 31/3 κατα τις 9 το βραδακι στο Brazil house με βαρδια την Jennifer. Καλο κομματι για οσους αρεσουν τα λατινακια και αρκετα καλη συμετοχη. Επισης πιο αργα κατα τις 12 ο δρομος με εβγαλε τερμα Θησεως και λεω δεν περναω στο εν λογω στουντιο να δω τι παιζει? Ηταν η Ναταλι, γνωστη milf και απο θαρυπου. Την εχω παρει παλιοτερα, τιποτα το φοβερο. Κανει και μια σταση στην πιπα που σε κλειδωνει και δεν μπορεις να κανεις τιποτα!! Παντως αυτο το στουντιο πολυ milf βρε παιδακι μου.....

το θησεως 365 ειναι παραδοσικό μιλφοστουντιο
 

Επισκέπτης
Εγώ λέω να μπει η φωτογραφία της Πάολας σε όλα τα στούντιο, όπως σε όλα τα γραφεία του ΚΚΕ υπάρχουν αυτές του Μαρξ και του Λένιν.

Η Πάολα άλλωστε δεν είναι πια γυναίκα, είναι ιδέα. :grin: 
Η Πάολα είναι απόλυτα σεβαστή γι'αυτό που κάνει καλά.Ο θαυμασμός είναι το πρώτο στάδιο της αποβλάκωσης.Για να μην την ψωνίσει λοιπόν και ρίξει το επίπεδο υπηρεσιών της  (λίγο δύσκολο βέβαια) αφήστε τα  "ιδέα,θεά,βασίλισσα"  γενικότερα για όλες τις καλές σκεπτόμενοι οτι η "ιδέα" έχει τιμολόγιο.Γιατί μετά θα γευόμαστε "μια ιδέα από γαμήσι".Επειδή οι ιδέες καταρρίπτονται αλλά η Πάολα μένει...
 

Επισκέπτης
Η σύγκριση μεταξύ Μαρξ και Πάολας μονο για γελια είναι!! Τι σχέση έχει ένας οικονομολόγος-φιλόσοφος με μια εκδιδόμενη;;; Ας κρατήσουμε καποιο μέτρο τελος πάντων!!!

Ἀπολύτως καμμία, ἰδιαιτέρως ἐὰν λάβωμεν ὑπ' ὅψιν τὴν ἀπαγόρευσιν τοῦ ἔρωτος ὑφ' ὅλων σχεδῶν τῶν ὁλοκληρωτικῶν καθεστώτων, ἐκπεφραζομένη εἰς τὸ χείριστον αὐτῶν διὰ τοῦ γνωστοῦ πουριτανισμοῦ τοῦ Μαρξισμοῦ - Λενινισμοῦ.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η σύγκριση μεταξύ Μαρξ και Πάολας μονο για γελια είναι!! Τι σχέση έχει ένας οικονομολόγος-φιλόσοφος με μια εκδιδόμενη;;; Ας κρατήσουμε καποιο μέτρο τελος πάντων!!!

[size=13pt]Ζήτω η διαρκής επανάσταση φυτών και λουλουδιών... :dancing:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Σιγά ρε μεγάλε μη σκίσεις κάνα καλσόν.
:jerking:

Φαντάσου να τη συνέκρινα με την Αλέκα δηλαδή. :S

Ρε συ μεγάλε, ο Μαρξ θεωρείται μαζί με άλλους βέβαια, όπως ο Χριστός και ο Βεμπερ, ένας από τους πάρα πολύ λίγους ανθρώπους που με τη σκέψη του άλλαξε τον ρουν της Ιστορίας και επέδρασε, και ακόμα επιδρα, στην ανθρώπινη σκέψη. Μη μου πεις οτι η Πάολα έχει την ίδια επιρροή (ούτε εγώ βέβαια ουτε κανεις άλλος από μας) γιατί διαφορετικά θα σκίσω το καλσόν σου!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom