Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Σαμπρινα-Εμιλυ-Μαργο :-* :-* :-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
εννοεις οτι ο ZeroTolerance τα εχει μπερδεψει? ή εγω?

μαγκες δεν λεω μαλακιες! εγινε ακριβως αυτο που αναφερω! το μονο που μπορει να κανω λαθος ειναι να μην ηταν 22:50 οταν μπηκα μεσα στο στουντιο αλλα 23:20 αφου γυρισα παρα πολλα στουντιο με την μηχανη και μπορει να εχασα την αισθηση του χρονου! παντως σε καμια περιπτωση δεν ηταν μετα τις 24:00 σιγουρα! παντως δουλευε μια κοπελιτσα η οποια φορουσε τα ρουχα της και ξεκινουσε προφανως εκεινη της ωρα.
τωρα ενα ενδεχομενο ειναι να την ξεσκισε ο φιλος ZeroTolerance πριν τις 22:00 , να της εδωσε το μουνι στο χερι και να διεκοψε η κοπελα λιγο αργοτερα , οποτε κατα τις 23:00 που πηγα εγω να ειχε ερθει αλλη κοπελα... :grin:
Εγω παντως πηγα στις 22.30 περιπου και ειδα την ιδια κοπελα που πριεγραψε ο Zero και συμφωνω με οσα ειπε!
Η βαρδια της τελειωνε στις 12.00!Τωρα αν εφυγε νωριτερα δεν ξερω! :think:
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
Δοκιμάστηκε το απόγευμα κορασίς στου Καρέα.
Είχε πλάκα η τσατσά (σίγουρα κάτι είχε πιει...ε, δηλαδή τι κάτι είχε πιει,,,αυτό την είχε πιει ότι και νατανε)

Μπαίνω αράζω καναπεδιά, περιμένω βγαίνει η υπηρεσία, αποκρίνομαι!::!
-Και πως τη λένε την κοπελιά;!
-Χμμμ ...εεμμμμ...Γκαλίνα(;)...Γκκκαλλ(;;;παύση/ σκέψη;;;)..πάντως από Ρουμανία είναι 19 χρονώ.
-ΜΜΜ, καλά ας είναι
Μπαίνει η κορασίς, χαρούμενη, κουνιστή με τα τακουνάκια, μοσχομύριζε κιόλα,
-Πως σε λένε;
-Γιο σοϊ Αντα
-Κι από που είσαι Αντα;
-Ισπανία.
-Ααααααα, γιο τε κιερο...ουν κουλο ε στουπεντο...κερες αθερ αμορ κομο λος περος;
-Σι, σι σι σι...

Καλά, πάντως το ισπανικό το μίλαγε τέλεια, συνεννοηθήκαμε σε ελληνοισπανοαγγλικά πολύ καλά. Υπάκουη.

Στο διαταύτα, έχει βυζάααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααρες καλοσχηματισμένες που όταν την έχεις πάνω και στα 4 κουνιούνται σαν καμπάνες της αγιάσοφιάς. Πίπα ξεκίνησε λίγο βιαστική αλλά συνεννοηθήκαμε και ψυχραίμισε, στην ειδική διαδρομή καλά τα πήγαμε πάντως. Έσκουξε και λίγο.
Το 60αρι πονάει σημειώνω, κάτι πρέπει να γίνει με το μαγαζί, πως δικαιολογείται την ημέρα (όχι το βράδυ που έχει παρελάσεις από 2,3 θεραπεύτριες).

Πάντως παρόλη την κίνηση που είχα φάει κατεβαίνοντας Μεσογείων και τις βλαστήμιες, πριν να μπω λέω στον εαυτό μου ...Το μόνο που σώζει την κατάσταση είναι δυο πλουμιστά μεγάλα ζουμερά βυζιά. Και φλασιά μόλις τα είδα, δεν το σκέφτηκα δεν το πόνεσα δεν το μέτρησα, τασκασα και μπήκα.

(Δεν έχει σταθερές μέρες πάντως, με το μαγαζί εξαιρετικά, απίστευτα, ανεπανόρθωτα δύσκολο να συνεννοηθεί κανείς).
να συμπληρωσω καποιες εξτρα πληροφοριες...
-η κοπελα εχει ξαναδουλεψει στο μαγαζι για καποιες μερες στο τελος Σεπτεμβριου-αρχες Οκτωβριου οπου και την ειχα παρει!
-αμφιβαλω αν ειναι Ισπανιδα, αλλα αυτο μικρη σημασια εχει...
-ειναι αρκετα καλη εμφανισιακα ειδικα για καποιους σαν και εμενα που γουσταρουν σχετικα αδυνατες κοπελες με μεγαλο στηθος. η κοπελα ειναι μετρια προς αδυνατη με 4αρι φυσικο, ελαχιστα πεσμενο, για το μεγεθος του και αρκετα σφικτο και σκληρο! κωλο απλα ωραιο, μεση λεπτη, μαυρα μακρια μαλλια με φρατζα μπροστα και πρασινο ματι (ισως φακος).
-στο δωματιο μετριες υπηρεσιες, τιποτα το ιδιαιτερο θα ελεγα.
-και τελος, να αναφερω μια λεπτομερεια που εμενα με ξενερωσε πολυ! η κοπελα εχει κατι πολυ ασχημο και συχαμερο που δεν φαινεται στο σαλονι! εχει πολυ μεγαλα μ@υν@χειλα τα οποια βγαινουν εξω απο το μ@υνι της :S :shit:
εμενα αυτο με χαλασε αλλα σε καποιους αρεσει απο οσο ξερω...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
λοιπον ενημερωση για χθες το βραδυ απο 22:00 εως 00:30

-Καρεα 30 απογευματινη βαρδια, η κοπελα που εγραψα παραπανω (μαλλον Αντα το ονομα, αλλα δεν βγαζεις ακρη με την χαζη τσατσα του μαγαζιου)
-Δροσοπουλου 97 η κοπελιτσα που ειπα νωριτερα την οποια ειδα με ρουχα αλλα δεν μου αρεσε και την εκανα...
-Κεφαλληνιας 75 η γνωστη ξενερωτη Εμμανουελα (απο Αχαρνων) και αλλη μια μελαχρινη με κωλο σαν κανατα κλασσικης Ελλεινηδας
-Παρασιου 36 ηταν μια κοπελα δεν συγκρατησα ονομα με το οποιο την παρουσιασε αλλα για οσους θυμουνται ειναι η Σιλβια που δουλευε ολο το καλοκαιρι στην πρωινη βαρδια Καρεα 30. μελαχρινη τωρα πια με δυνατο σημειο την βραζιλιανικη-αφρικανικη κωλαρα της και την λεπτη της μεση, αλλα αβυζη! η συγκεκριμενη κοπελα δουλευε και την παρασκευη το βραδυ στην βραδινη βαρδια στο Καρεα 30 μαζι με Μαρινα αλλα και παλι με αλλο ονομα και οχι σαν Σιλβια! ;) καλα ειναι τοοοσο μαλακες  :jerking: , πιστευουν οτι αμα τους αλλαζουν τα ονοματα απο μαγαζι σε μαγαζι δεν θα τις αναγνωριζουμε...
παντως ΠΡΟΣΟΧΗ στην συγκεκριμενη κοπελα γιατι παρα το ωραιο κορμι που εχει, ειναι απιστευτα ξενερωτη και διεκπερεωτικη στο δωματιο και η ξυνιλα της δεν κρυβεται ουτε στο σαλονι! (εχουν γραφτει και αναλογες κριτικες για την παρτη της)
-Βριλησσου σε ολα τα μαγαζια αδιαφορα τεμαχια κατα την προσωπικη μου αποψη εκτος απο το Βριλησσου 60 στο οποιο δουλευε μια Σιλβια, (παλι το ιδιο ονομα ρε πουστη μου) ψηλη αδυνατη μελαχρινη που φορουσε ενα διχτυωτο ολοσωμο κολαν!
εδω θα ηθελα και την βοηθεια καποιου συναγωνιστη  :helpplea:
ρε μαγκες η κοπελα ηταν πολυ περιεργη για να ειναι γυναικα και γενικα μου εκανε για τρανσφορμερ εγχειρισμενο, ομως ηταν τοσο στενη η λεκανη και ολο το κορμι της που δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ηταν τρανς! :idiot:
ξερει κανεις αν ειναι γυναικα ή τρανς  :helpplea:
-Κατεχακη 8 στις 00:15 δουλευε η Λαουρα με την τρελη κωλαρα της, συντροφια με την συχαμενη,λεσβια,κακιασμενη,κοντομαλλουσα τσατσα που για πρωτη φορα στα χρονικα δεν σχολιασε καθολου το γεγονος οτι εφυγα και δεν μπηκα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Ανανεώσεις βαρδιών www.studioeros-gr.com/schedule]Studio Έρως (Δροσοπούλου 95)[/url] και www.studioorhidea-gr.com/schedule]Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)[/url].
(η Lara στο πρόγραμμα του Studio Έρως (Δροσοπούλου 95) είναι ίδια μ' αυτήν του Studio Orhidea (Βούρβαχη 19). Κριτικές www.bourdela.tv/content/view/480/224/#jreview_6343]εδώ[/url] κι www.bourdela.tv/content/view/480/224/#jreview_6331]εδώ[/url]).
 

fidaki o diamantis

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
14
Like
265
Πόντοι
31
Οποιος περασει απο Καρεα σημερα να πει χρονια πολλα στο Μαρινακι!!!! :rockon:
Εχει γενεθλια το κοριτσι σημερα και αν θυμαμαι καλα θα ειναι απογευμα!
Το δωρακι της το πηρε βεβαια αλλα κατοπιν πρωκτικου!!!

Πριν λιγο σε επιτοπιο ελεγχο η Μαρινα ελειπε...κριμα δεν θα χει δωρακι...
 

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
κωνσταντινουπολεως 94 σημερα ηταν η απιστευτη ναταλι απο την λελας.
η εκρηκτικη λιντα εφυγε για ρωσια.
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
παιδια εχουν δικιο τα παιδια για την ex sylvia νυν άντα απο μονη καρεα 30 καθοτι δεν εχω ξαναπηδησει τετοιο ξενερωτο πραμα.Μιλαμε για αισχος μεσα στο δωματιο.Κριμα που την πατησα,αλλα ελπιζω να μην την ξαναπατησει αλλος.Μαυρο στην εν λογω τυπισσα!Δεν ξερει το αντικειμενο καθολου,ειναι απιστευτα ξενερωτη και πραγματικα καμμια σχεση με μαρινα,σαρα,λουση.ντανιελα και τα συναφη..
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Σαρα τελικα τα παρατησε?
 

lost4417

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
4
Like
120
Πόντοι
1
Ξερει κανεις τι παιζει σημερα Κατεχακη 8?
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
λοιπον ενημερωση για χθες το βραδυ απο 22:00 εως 00:30

-[size=12pt]Κεφαλληνιας 75 η γνωστη ξενερωτη Εμμανουελα (απο Αχαρνων)[/size] και αλλη μια μελαχρινη με κωλο σαν κανατα κλασσικης Ελλεινηδας

Πολύ ξενέρα, μούφα...Κι αν ξενερώνεις με το 30άρι στην Αχαρνών, ούτε να το συζητάς για 50 ευρώ  στην Κεφαλληνίας...

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
πηγα στο συγκεκριμενο μαγαζι χθες στις 10:50 και αφου μου ανοιξε η τσατσα μου ειπε πως η κοπελα τωρα ντυνεται. Βγηκε μια κοπελιτσα μετρια καστανη , τιποτα το ιδιαιτερο ντυμενη με τα ρουχα της (τζην κλπ), και μου ειπε να περιμενω λιγο αν ηθελα για να αλλαξει. Η μονη λεπτομερεια που θυμαμαι ηταν οτι ειχε ψευτικα πολυ μακρια κοκκινα νυχια...
τωρα για ποια Αγγελικη θεομουνο μιλας εσυ... :think: :idiot: :uglystupid: δεν καταλαβαινω
κατάλαβε ότι έπεσες σε αλλαγή βάρδιας...
δεν θέλει πολύ μυαλό...
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
Πολύ ξενέρα, μούφα...Κι αν ξενερώνεις με το 30άρι στην Αχαρνών, ούτε να το συζητάς για 50 ευρώ  στην Κεφαλληνίας...

οντως ξενερα.Ουτε 20αρι για δαυτην!Αντιθετα λιντα και ελενα αξιζουν!Τα παντα ολα! :dancing:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Βριλησσου 60 στο οποιο δουλευε μια Σιλβια, (παλι το ιδιο ονομα ρε πουστη μου) ψηλη αδυνατη μελαχρινη που φορουσε ενα διχτυωτο ολοσωμο κολαν!
εδω θα ηθελα και την βοηθεια καποιου συναγωνιστη  :helpplea:
ρε μαγκες η κοπελα ηταν πολυ περιεργη για να ειναι γυναικα και γενικα μου εκανε για τρανσφορμερ εγχειρισμενο, ομως ηταν τοσο στενη η λεκανη και ολο το κορμι της που δεν μπορουσα να πιστεψω οτι ηταν τρανς! :idiot:
ξερει κανεις αν ειναι γυναικα ή τρανς  :helpplea:
!
Kι εγω την ιδια απορια εχω για την Συλβια!!
Παραηταν σκυλι για να ναι γυναικα εκ γεννετης αλλα η μεση της...αχ αυτη η μεση της  :o Μαλλον δεν θα μαθουμε ποτε συναγωνιστη εκτος αν την παρει καποιος και αρχισει να μιλαει Ελληνικα φαρσι η κοπελα οποτε εδεσε το γλυκο!!Οποιος ενδιαφερεται να λυσει το μυστηριο θα την βρει και στο Ιακχου7α..το οποιο εσχατως φερνει αρκετα μεταλλαγμενα απο Λουκα Νικα!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom