Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886

:cool2:

Διάβασα τις ενημερώσεις, πήγαμε βόλτα από τα στούντιος,

κοπέλα με πολύ μακριά μελαχρινά μαλλιά, δεν  βρήκαμε 

...δεν βλέπω να υπάρχει "σωτηρία"  :-

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
:cool2:

Διάβασα τις ενημερώσεις, πήγαμε βόλτα από τα στούντιος,

κοπέλα με πολύ μακριά μελαχρινά μαλλιά, δεν  βρήκαμε 

...δεν βλέπω να υπάρχει "σωτηρία"   :-
προτιμηστε τον pathos gia ta temahia που ειναι και νεος στη δουλεια και πρεπει να τον στηριξετε
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
:cool2:

Διάβασα τις ενημερώσεις, πήγαμε βόλτα από τα στούντιος,

κοπέλα με πολύ μακριά μελαχρινά μαλλιά, δεν  βρήκαμε 

...δεν βλέπω να υπάρχει "σωτηρία"   :-
κι όμως υπάρχει! ;)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
σημερα Αθανασίας 3 στο Παγκράτι (μεσημέρι) είχε μια Τσέχα (ΜΑριάννα το όνομα) μουναρο...
και στο σέρβις άψογη. έδινε και κουλόυρι στα 100 ευρω (δεν πηρα)
Αψογο στήσιμο στα 4 και κορμάρα. Θα ανεβάσω κροτική μετά
Απο τις ομορφότερες παρουσιες στα στούντιο αυτή τη στιγμή.
Και το μαγαζί πεντακάθαρο.
Μουναρος η Τσεχα οντως!!Προσωπικα την θεωρω το καλυτερο ξανθο που κυκλοφορει απαξ και η Ντοριν μας την εκανε...και πολυ καλη μεσα συμφωνα με εγκυροτατες πληροφοριες που επιβεβαιωνουν πληρως τον ZeroTolerance!!Eργαζεται επισης στα ιδρυματα Ιακχου7α και Κηφισου30 για τους ενδιαφερομενους!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
OP
OP
T

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Συμπαθητικη κοπελα αλλα ασχημη ρε γαμωτο!!

Τελικα εκανα την τσαρκα μου και διαπιστωσα ιδιοις ομμασι..Αυτη η Σαρα οντως μετρια,με συμπαθητικο ισως σωμα αλλα με φατσα που χαζοφερνε κ δεν με ενεπνευσε...Μου θυμισε εντωμεταξυ μια απο Καρεα 30 παλια-πριν 2-3 χρονια..Μιμι την λεγαν εκει τοτε..Αν το επαληθευσει κανας συναδελφος θα μπορω και γω να καυχιεμαι οτι εχω ματι ξουραφι!! :rockon: :rockon:

Στη συνεχεια περασα απο Καρεα 30 οπου εργαζονταν κλασικα Μαρινα-με καυλα εμφανιση- και μια αλλη μουντρουχα μελαχροινη που διεθετε ομως ενα πολυ πονηρο πεταχτο αφρατο κωλαρακι,αλλα ως συνολο δεν ελεγε.Πετυχα και την προηγουμενη βαρδια-που αποτι καταλαβα απο κριτικες συναγωνιστων πρεπει να ηταν η Αντα η Ισπανιδα-μελαχροινη με φραντζα κ κρεμαστο βυζι.Απο εμφανιση μονο μου φανηκε πιτσιλαμπλ.

Δεν εμεινα και συνεχισα σε Φραντζη οπου ειχε Καρολινα που δεν με ψηνει.Πηγα και Ιππωνακτος μονο και μονο επειδη ειναι διπλα-γενικα δεν παταω πια γιατι εχει πεσει πολυ νομιζω- οπου ειχε μια Σοφια Ασιατοφατσα.Δεν μαρεσουν οι Ασιατισσες αλλα ισως να θεωρειται καλουτσικη για τους φαν του ειδους.

Στο τελος πηγα Ηλια Ηλιου 80 να δοκιμασω και εκει την τυχη μου,ειδαλλως σκεφτομουν σοβαρα να επιστρεψω απραγος.Εκει επαιζε μπαλα η Τζουλια,η οποια φανηκε συμπαθητικη και εντελει κατεθεσα.Η εμπειρια ηταν αρκετα καλη και με αποζημιωσε,περισσοτερα στο ριβιου του στουντιο.
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Δεν εμεινα και συνεχισα σε Φραντζη οπου ειχε Καρολινα που δεν με ψηνει.Πηγα και Ιππωνακτος μονο και μονο επειδη ειναι διπλα-γενικα δεν παταω πια γιατι εχει πεσει πολυ νομιζω- οπου ειχε μια Σοφια Ασιατοφατσα.Δεν μαρεσουν οι Ασιατισσες αλλα ισως να θεωρειται καλουτσικη για τους φαν του ειδους.
Να τονίσουμε εδώ ότι η Σοφία η ασιάτισσα είναι η Μαρία-Γιόκο από Κασσάνδρας. Δουλεύει με το όνομα Σοφία στη Βουλιαγμένης 68 και την Ιππώνακτος
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Kι εγω την ιδια απορια εχω για την Συλβια!!
Παραηταν σκυλι για να ναι γυναικα εκ γεννετης αλλα η μεση της...αχ αυτη η μεση της  :o Μαλλον δεν θα μαθουμε ποτε συναγωνιστη εκτος αν την παρει καποιος και αρχισει να μιλαει Ελληνικα φαρσι η κοπελα οποτε εδεσε το γλυκο!!Οποιος ενδιαφερεται να λυσει το μυστηριο θα την βρει και στο Ιακχου7α..το οποιο εσχατως φερνει αρκετα μεταλλαγμενα απο Λουκα Νικα!

τη σύλβια την έχω πάρει. τρανσφόρμερ δεν είναι σίγουρα, απλώς έχει άγρια χαρακτηριστικά. στο δωμάτιο προσπαθεί αλλά δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. προσποιείται υπερβολικά.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
παιδιά ένα θα πώ....
σηκωθείτε απο κρεββάτια, καναπέδες, και πηγαίνεται όσο προλαβένεται Δροσοπούλου 97...
Αγγελική θεόμουνο ρωσίδα.
Τέτοιο γαμίσι και attitude είχα χρόνια να συναντήσω...
ΠΟυτανάρα με όλη την σημασια της λέξης....
θα είναι εκέι μέχρι τις 12.

καλά ένα διήμερο έλειψα και σκάσανε Αγγελικές, Μπρέντες και δε συμμαζεύεται. Δεν ξαναφεύγω.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Νικη :boobies:-Σαμπρινα :boobies: :boobies:-Εμιλυ :-* :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Βιλησσού 55 η πανέμορφη μελαχρινούλα Μπρέντα.

Δροσοπούλου 97 πήγα για Πάολα ή Αγγέλικα αλλά για πολλοστή φορά ήταν η Σάντρα και η τσατσά-βασανιστής της χούντας
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Η Αγγελική θα έχει ρεπό (την ξεπάτωσες ρε Zero) αλλά μιας και δεν εμπιστεύομαι την τσατσά θα περάσω και από τη βραδινή βάρδια
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Η Αγγελική θα έχει ρεπό (την ξεπάτωσες ρε Zero) αλλά μιας και δεν εμπιστεύομαι την τσατσά θα περάσω και από τη βραδινή βάρδια
Fuck!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang:

Kαλα να παθω ο μαλακας που δεν την πηρα το Σαββατο!!!!


Θα περασω και εγω ομως γιατι μου εχει παρει τα μυαλα μονο και μονο απο την εμφανιση
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδιά η αγαπημενη Παολα που δουλευει , δεν την βρίσκω σε καποιο πρόγραμμα, άλλαξε στέκι ή τα παράτησε ?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom