Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
H Βίκυ στη συγγρού 144 ξέρουμε τι λέει από σέρβις ρε παιδιά? :think:

το κοριτσι αυτο μας ηρθε προσφατα απο πατρα.
ειναι εδω 10 περιπου μερες και μεχρι τωρα δεν πρεπει να εχει ειπωθει κατι για τις υπηρεσιες της

Δε νομιζω να υπαρχει καποια κριτικη!Την φερανε απο την Πατρα κι ειναι μια δυο βδομαδες στα μερη μας!

ωχ,ισα που με προλαβες
 

pamtax21

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
402
Like
0
Πόντοι
1
ευχαριστώ για την ανταπόκριση παίδες.αν επιχειρήσω εξόρμηση θα γράψω κριτική για τη κυρά-Βίκυ. ;)
 

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
Συγγρου144
Βικυ μεχρι 11 δηλ...ψηλη ξανθια κορμαρα με εκφυλη φατσουλα!
Τριγγετα3...18.00-03.00
Αφροδιτη...o ξανθος ψηλος μουνος!  Ισμηνης2
Μαντυ μεχρι τις 19.00 και μετα Νορα!

το τσεκαρα τελικα ειναι το τρανσακι απο συγγρου 144,η αφροδιτουλα :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Γρήγορη βόλτα στην οδό της ηδονής με το όνομα Βριλησσού:

studio 55: Η Ρωσίδα Μαργό περιμένει ορεξάτη να περιποιηθεί τις καύλες μας!
studio 57: Η γνωστή Σαμάνθα !
studio 36 : Προσοχή σκύλος!!! Γιατί να χαλάσω την ζαχαρένια μου?
studio 46: Βερόνικα! Ξανθιά, ολίγον μου φάνηκε να μιλφίζει, με ωραίο σωματάκι και ολίγον ζαρωμένο κωλαράκι!
studio 60: Η Χριστίνα! Ένα πρόσχαρο, χαμογελαστό πλάσμα με ξανθό μαλλί, όμορφα μάτια αλλά και σώμα...Πιτσίλαμπλ!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
ρε αλανια, εχει παρει κανεις την Λανα απο Καρεα 30 (το μελαχρινο ομορφο που δουλευει βραδυ) :helpplea: :helpplea:
πειτε γιατι λεω να την παρω...ολο Μαρινα Μαρινα Μαρινα, το πολυ το κυριε ελεησον...
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175
Γρήγορη βόλτα στην οδό της ηδονής με το όνομα Βριλησσού:

studio 55: Η Ρωσίδα Μαργό περιμένει ορεξάτη να περιποιηθεί τις καύλες μας!
studio 57: Η γνωστή Σαμάνθα !
studio 36 : Προσοχή σκύλος!!! Γιατί να χαλάσω την ζαχαρένια μου?
studio 46: Βερόνικα! Ξανθιά, ολίγον μου φάνηκε να μιλφίζει, με ωραίο σωματάκι και ολίγον ζαρωμένο κωλαράκι!
studio 60: Η Χριστίνα! Ένα πρόσχαρο, χαμογελαστό πλάσμα με ξανθό μαλλί, όμορφα μάτια αλλά και σώμα...Πιτσίλαμπλ!
για ποια βαρδια μιλας?
μισες πληροφοριες δινεις μεγαλε ρεπορτερ!!!! :2funny: :2funny:
 

anoixtomyalos

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.643
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
4.175

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Αφορμή για το παρόν είναι η επίσκεψή μου σε οικίσκο της Φωκαίας με συνολικό κόστος 20 ευρώπουλα.
Ξεκίνησα για μια βόλτα σε Παιωνίου, Κεφαληνίας, Παρασιου κλπ. Στην πορεία αλλαξοδρόμησα και κατέληξα σε μια περαντζάδα στη Φυλής. Διαπίστωσα ότι η ποιότης των τεμαχίων καθώς και οι υπηρεσίες έχουν προοδεύσει. Πολύ συχνά άκουγα για πρωκτικό, 69, ισπανικό. Κατέληξα στο μπουρδελάκι που είναι στη Φωκαίας το δεύετρο αριστερά κάτω. Πήρα μνια μελαχρινή ρουμάνα με διχτυωτό και heels. Η κοπέλα γλυκλυτατη και ευγενέστατη έκανε ότι της είπα, τελείωσα στα διχτυωτά ποδαράκια της αδιαμαρτύρητα με 20 ευρώ. Κατόπιν τούτου συγκαταλέγομαι στις τάξεις των μποουρδελιάρηδων
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
ρε αλανια, εχει παρει κανεις την Λανα απο Καρεα 30 (το μελαχρινο ομορφο που δουλευει βραδυ) :helpplea: :helpplea:
πειτε γιατι λεω να την παρω...ολο Μαρινα Μαρινα Μαρινα, το πολυ το κυριε ελεησον...
ρε μαγκες  :helpplea: δεν μπορει να μην εχει παρει κανεις την Λανα... :think:
πειτε καμια γνωμη!
 

Επισκέπτης
Κατόπιν τούτου συγκαταλέγομαι στις τάξεις των μποουρδελιάρηδων

Καλῶς ἤλθατε. Πρόκειται βεβαίως διὰ δύο διαφορετικᾶς τάξεις, μὲ ὄσμωσιν ὅμως μεταξύ των, ἐν ἀντιθέσει πρὸς τᾶς ἑτέρας κατηγορίας, τῶν πελατῶν τῶν ἐπισκεπτριῶν (cg) καὶ περιηγητριῶν (ct) οἵτινες ἀποτελοῦν ὄχι ξεχωριστᾶς τάξεις ἀλλὰ ξεχωριστοὺς κόσμους. (Ἐξαιρεῖται ὁ παγκοσμίου ἀκτινοβολίας συνάδελφος κ. BABY ὁ ὁποῖος δραστηριοποιεῖται εἰς ὅλας τᾶς κατηγορίας ἐπί χρήμασι ἔρωτος).
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
BABY...=super puma...παντως καιρου :rockon:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Κε Μπακάλη, συνεχίζω διότι μια επίσκεψις απρόσμενος μου διέκοψε τον ειρμόν.
Διατί λέγω να δίδω εν μέσω κρίσεως 50-100 ευρώ δια την διεκπεραίωσιν μιας ερωτικής ή φετιχιστικής  υποθέσεως εις στούντιον τη στιγμή που στο μπουρδελάκι ικανοποιήθην ισάξια. Στα στούδια πλέον οι κοπέλες εμφανίζονται λες και είμαστε παντρεμένοι χρόνια, με κυλότάκι και στηθόδεσμο. Καλά ρε κοπελιά σε πουτάνα ήρθα, αν ήταν έμενα και στη γυναίκα μου. Βάλε κανένα δίχτυ κανένα παπούτσι βάλε λίγο πιπέρι στο πρόγραμμα. Όλες στην ξεπέτα και μη μου άπτου, Άμα πιά. Τουλάχιτσον στο μπουρδελάκι θα κλαψεις το εικοσάρι όχι το εβδομηντάρι. Δε λέω θα συνεχίσω να ενημέρώνω για στούντιο, η συνήθεια δεν κόβεται, και αν προκύψει κάτι εξαιρετικό έχει καλώς, αλλά όσο βλέπω τις ίδιες και τις ίδιες ξεπέτες, απλώς θα μένω στην ενημέρωση. Πάντως τα στούντιο εν κατακλείδι, στην πλειοψηφία τους έχουν γίνει εξίσου βρομερά με τα μπουρδέλα και οι υπηρεσίες φθίνουν. Οι λόγοι για τους οποίους κάποτε προτιμήσαμε τα στούντιο εκλείπουν. 
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.610
Πόντοι
19.505
Επίσης Κε Μπακάλη η πολυτονική γραμματοσειρά τελευταίως δεν αποδίδει εις τον ιστότοπον.
 

Επισκέπτης
το τσεκαρα τελικα ειναι το τρανσακι απο συγγρου 144,η αφροδιτουλα :rockon:
Που πριν δύο χρόνια δούλευε Βουλιαγμένης 83.Πρώτα πήρε μεταγραφή η τσατσά της απο Βουλιαγμένης 83 για την αλυσίδα Τριγγέτα-Συγγρού-Ιπποκράτους και μετά πήγε κι αυτή.Από τα 20Ε στα μπουρδελοτραβελόσπιτα της έκατσε λαχείο το studio.
Και εις υγείαν τα κορόϊδα :coffee:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom