Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Δυο νέες άδειες για οίκους ανοχής στο Περιστέρι


[URL unfurl="true"]http://4.bp.blogspot.com/_Jtxb9AL8XfY/Sbeu0tkIqiI/AAAAAAAAKU4/tu1f2W_CZRo/s1600-h/Selida+1.jpg[/url]

[URL unfurl="true"]http://4.bp.blogspot.com/_Jtxb9AL8XfY/SbeubtcY0aI/AAAAAAAAKUo/vPXr9PgaeJ8/s1600-h/Selida+2.jpg[/url]

Τώρα στούντιο θαναι;
Κλασσικά -ντέλα θαναι;
Πάντως και τα δυτικά προάστεια θα έχουν το κατιτις τους πλεον.

Kαι μεσα σ αυτα τα δυο ολο και κανα τριτο-τεταρτο θα "χωθει".
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Ξερει κανεις συναγωνιστης που βρισκεται η Μελινα "κοπελα θρυλος για καποιους" η ελληνιδα ;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ξερει κανεις συναγωνιστης που βρισκεται η Μελινα "κοπελα θρυλος για καποιους" η ελληνιδα ;
Δες στο μπανερ του studio Καρολαιν για καποια Ζιζελ  :grin: :grin:
Σου θυμιζει καποια  :think:
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
Δυο νέες άδειες για οίκους ανοχής στο Περιστέρι


[URL unfurl="true"]http://4.bp.blogspot.com/_Jtxb9AL8XfY/Sbeu0tkIqiI/AAAAAAAAKU4/tu1f2W_CZRo/s1600-h/Selida+1.jpg[/url]

[URL unfurl="true"]http://4.bp.blogspot.com/_Jtxb9AL8XfY/SbeubtcY0aI/AAAAAAAAKUo/vPXr9PgaeJ8/s1600-h/Selida+2.jpg[/url]

Τώρα στούντιο θαναι;
Κλασσικά -ντέλα θαναι;
Πάντως και τα δυτικά προάστεια θα έχουν το κατιτις τους πλεον.

Καλά,δεν πρόκειται να γίνει τίποτα.Θα ξεσηκωθεί ο κόσμος.Και μεταξύ μας,καλά θα κάνει.Και το πρόβλημα δεν είναι οι κοπέλες,αλλά η αλητεία και ο υπόκοσμος που συνοδεύει τέτοιες επιχειρήσεις.Ο Παχατουρίδης διανύει τη δεύτερη τετραετία,δεν έχει κάνει τίποτα για το Δήμο,και δεν είναι και μόνιμος κάτοικος Περιστερίου.Την προηγούμενη Τετραετία,έναν αντιδήμαρχο του τον ειχε καθαιρέσει ο περιφεριάρχης για οικονομικές ατασθαλίες,και τον έβαλε ξανά στο ψηφοδέλτιο.
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Ευχαριστω Πιατσα. Ενας φιλος μου την ψαχνει που θελει να την τιμησει με την παρουσια του. Εγω δεν την εχω τιμησει ποτε στο παρελθον ουτε καν την εχω δει. Φαινεται καλη παντως.
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.196
Like
3.109
Πόντοι
506
Σημερα Βριλησσου 57 Καρολινα-Εμιλυ-Σαρα :-* :-* :-*
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια μπορεί να μου πει καποιος γιατι εχει χαθεί απο τα προγράμματα των studio(kama sutra,βριλησσού - studio paradise) η αγαπημενη μας Πάολα ? Μήπως δουλευει κάπου αλλού ?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ρε παιδια μπορεί να μου πει καποιος γιατι εχει χαθεί απο τα προγράμματα των studio(kama sutra,βριλησσού - studio paradise) η αγαπημενη μας Πάολα ? Μήπως δουλευει κάπου αλλού ?
την άλλη βδομάδα θα την ξαναδείς στα προγράμματα!
 

leonardo720

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2007
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
το ελπίζω γιατι μου έλειψε πολύ, ειναι ισως το πιο καταπληκτικο κορίτσι που δουλευει για εμάς τους άντρες και την έχουμε πραγματικά ανάγκη.RESPECT TO PAOLA.
 

Panthiras_3

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
η γνωστη Καρολινα η τσεχα απο Kamasustra κλπ κλπ ειναι???

**για το στουντιο γοργονες λεω
 

hostes

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το απόγευμα επισκέφτηκα το συγκεκριμένο μαγαζί στην Κασσάνδρας 3 και ομολογώ πως βρέθηκα μπροστά σε μια ευχάριστη έκπληξη.Η υπηρεσία πολύ ευγενική μου ζήτησε να κάνω λίγη υπομονή γιατί η κοπέλα ήταν στο δωμάτιο η οποία είναι καινούργια από τη Θεσσαλονίκη.Μετά από 10 λεπτά βγαίνει στο σαλόνι ένας ξανθός άγγελος όλο νάζι με κορμί που όπου και να το ακουμπούσες γέμιζαν τα χέρια σου(για τους λάτρες των νταρντάνων ότι πρέπει).Χωρίς να το σκεφτώ περνάω στο δωμάτιο και μετά από 5 λεπτά ήρθε και η Μαρία που χωρίς βιασύνη και αφού με χάιδεψε και με φίλησε σε όλο το κορμί ξεκίνησε μια πίπα που όμοιά της μόνο στο Ρίο Ντε Τζανέιρο μου έχουν κάνει.Στην συνέχεια γαμήσι σε όλες τις στάσεις με τρομερή συμμετοχή λες και έκανες με την γκόμενά σου.Θα το επισκεφτώ ξανά και το προτείνω σε όλους τους συναγωνιστές!!!!!!!

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom