Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, Studio 57 (Βριλησσού):

από τις 10:00-17:00: Αλέξια!
από τις 17:00-23:00: Σαμάνθα!
από τις 23:00-τέλος: Νάνσυ!
 

salieri

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Like
6
Πόντοι
1
μαγκες ανεβαστε τον πηχυ τιμη/αποδοση δεν ειναι δυνατον να μας περνανε για μαλακες προφασιζομενοι τον ορο στουντιο..σε χθεσινη μου ενημερωση στα περιξ των αθηνων διαπιστωσα με μεγαλη μου θλιψη οτι τα εν λογω μαγαζια με παροχες μπουρδελου και συμπεριφορες κοριτσιων που δεν δικαιολογουν ουτε 20ευρω προσπαθουσαν να προσφερουν τις υπηρεσιες τους σε συναγωνιστες.για του λογου  το αληθες εξαιρω την κυρια της υποδοχης στο δοξατου2α.και της κοπελας στα ενδοτερα αν και δεν την τιμησα διοτι ωσαν στουντιο οφειλει να βρισκει ωραιοτερες και προπαντων νεαροτερες κυριες.θα παρακαλουσα τους συναγωνιστες να ειναι αμεροληπτοι και να βοηθουν τους υπολοιπους απο κακοτοπιες.θα επανελθω δριμυτερος και ονοματιζοντας μαγαζια σε περιπτωσει που οι εν λογω οικοι δεν λαβουν σοβαρα υποψιν τους οτι την αναγκη για λιγη ευχαριστηση την πληρωνουμε αδρα.τα δε κοριτσια αν αισθανοντε κορεσμενα κουρασμενα ας αποσυρθουν γιατι αλλοιως θα τις αποσυρουμε εμεις με την αποχη μας απο τους χωρους τους.με αγανακτιση καλα βολια!!!!


Σωστος....
 

ppcos

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2005
Μηνύματα
76
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
0
Ααα ωραίες οι κυρίες των Αθηνών να' στε καλά παίδες έτσι μπορούμε να παίρνουμε μια ιδέα και για τις βάρδιες της αλυσίδας (αν και είναι λίγο μανούρα ψάχνε-άνοιγε μία-μία  :P).
 

atego

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
170
Like
0
Πόντοι
1
στουντιο χαλκιδικης83 η εν λογω τσατσα νομιζει οτι το πουλι μας λειτουργει με τηλεκοντρολ .απεριγραπτο το στυλακι της  και γενικη εικονα μετριοτατη τιμη/αποδοση στην πυρα οπως το κωνσ/πολεως 130 αλλοι πεοπαιχτες... ουτε στο λιμανι του παναμα δεν συναντας τετοια μεταχειρηση...να ειστε αμειληκτοι πληρωνουμε.....
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
στουντιο χαλκιδικης83 η εν λογω τσατσα νομιζει οτι το πουλι μας λειτουργει με τηλεκοντρολ .απεριγραπτο το στυλακι της  και γενικη εικονα μετριοτατη τιμη/αποδοση στην πυρα οπως το κωνσ/πολεως 130 αλλοι πεοπαιχτες... ουτε στο λιμανι του παναμα δεν συναντας τετοια μεταχειρηση...να ειστε αμειληκτοι πληρωνουμε.....
Γράψε και εδώ
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Καλησπέρα,
αν και λίγο καθυστερημένα να δώσω μια αναφορά για χθες τα μεσάνυχτα.Έτρεξα να προλάβω το φυλής 104,αυτή την περιβόητη Τατιάνα.Με το που μπαίνω και σκάει μύτη,στροφή και δρόμο.Αρχικά από φάτσα δεν λέει τίποτα και την τύπισα λόγω σωματότυπου (κοντούλα -συμμετρία) την είχα δοκιμάσει πριν πολλούς μήνες στην Πειραιώς.Χάλια.Έχω και κριτική.Άλλαξε τόσο πολύ ρε παιδιά σε υπηρεσίες η καριολίτσα???Μακάρι αλλά ούτε να την ξαναδώ μπροστά μου.
Στου κυρ Βασίλη το κουτούκι (Καρέα 30) έπαιζαν τα γνωστά.Μαρίνα(η οποία δεν φάνηκε να είχε ιδιαίτερη όρεξη την ώρα της πασαρέλας- μέσα βέβαια μπορεί να ΄΄ηταν ΟΚ ,αλλά κι άλλα λεφτά στην Μαρίνα εγώ όχι),ήταν επίσης μια κοντούλα βυζαρού-ωραίο κορμάκι την οποία ήθελα να την πάρω από προηγούμενη φορά,ωστόσο ένας συναγωνιστής που μόλις είχε βγει δεν μου είπε και τίποτα ιδιαίτερα καλό  γι αυτήν οπότε την έκανα.Α! είχε και τρίτο τεμάχιο,μια ξανθιά ,αλλά πολύ κρυόκολη ρε παιδί μου, δεν ταίριαζε με αυτά που μας έχει συνηθήσει το εν λόγω μαγαζί.
Στη συνέχεια περνάω από Ισμήνης,Λίλυ το κορίτσι,νταρντάνα και όχι για τα γούστα μου και την κάνω.Τελικός σταθμός Φρατζή 47.Μαρίζα η κυρία.Είχε τα πιασίματά της ,καλή φατσούλα και τελικά μπήκα.Για να μην σας κουράσω άλλο θα ανεβάσω κριτική για την εν λόγω,οπότε εκεί τα σπουδαία...
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
μαγκες επειδη λογω δουλειας εχω να μπω 5-6 μερες στο site...κατι πηρε το αυτι μου σχετικα με τον BABY που αφορουσε αποχωρηση ή δυσαρεστηση γενικοτερα...ή κατι τετοιο.
εχει καποιος την καλοσυνη να με πληροφορησει για το που εχουν γραφτει σχετικα σχολια ειτε απο τον ιδιο ειτε απο αλλους, ωστε να ενημερωθω.

ευχαριστω εκ των προτερων
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει τπτ σχετικό,ούτε πρόκειται,κι είσαι offtopic.
 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.059
Κριτικές
27
Like
1.909
Πόντοι
5.235
ευχαριστω για την πληροφορια...και οκ μη βαρας! κατι σχετικο διαβασα σε μια κριτικη και ειπα να ρωτησω που μπορω να διαβασω κατι σχετικο! τι αλλο να εκανα δηλαδη? :think: 
 

aeras75

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
42
Κριτικές
2
Like
47
Πόντοι
0
μια ερωτηση γιατι βαριεμαι το πηγαινελα.Στο στουντιο 94 ειναι real thing στις φωτογραφιες η ειναι κραχτης και θα ακουσουμε κανενα last year; :helpplea:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
μια ερωτηση γιατι βαριεμαι το πηγαινελα.Στο στουντιο 94 ειναι real thing στις φωτογραφιες η ειναι κραχτης και θα ακουσουμε κανενα last year; :helpplea:
Αμα πας πιστεψε με δεν θα το βαριεσαι καθολου το πηγαινε ελα μετα!
 

Επισκέπτης
Μετὰ ἀρκετὸν καιρὸν περίπατος ἀνὰ τὰ σπουδαστήρια 03.00 - 04.30 σήμερον συνοδείᾳ εὐπόρου συναδέλφου.

Βριλησσοῦ 55 Ζλάτα πάντα ἐντυπωσιακὴ ἄν καὶ ἡ ἐργασία εἰς τὸ στῆθος ὀλῖγον ὑπερβολική.

Βριλησσοῦ 57 Νάνσυ, λεπτόκορμος, Ἑλληνίς, ξανθὴ (τεχνητῶς), ὁλῖγον ἀπόμακρος.

Βριλησσοῦ 46 μειδιώσα συμπαθὴς ἀλλὰ ἄνευ τυπικῶν προσόντων.

Βριλησσοῦ 60 Μαρία, λεπτόκορμος, καστανὴ, μὲ οὔλην κόμην, Ἑλληνίς.

Ἁγ. Μελετίου 37 Ἀλεξάνδρα, μελαγχροινὴ μετά βραχείας κόμης καὶ σχετικῶς καλὰς προδιαγραφάς. Ὡστόσο εἰς ἐρώτησιν συναδέλφου περὶ ἐλευθέρου στοματικοῦ ἐπεδόθη εἰς διάλεξιν ἰατρικοῦ / ὑγιεινολογικοῦ περιεχομένου συνοδευομένην ὑπὸ ἀφθόνων ἐπιπλήξεων κατὰ τοῦ ἐρωτήσαντος.

Δροσοπούλου 95 συμπαθὴς ὑπηρέτης καὶ ἡ γνωστὴ ὥριμος Ἀλίνα. Παρὰ προηγηθείσαν παροχὴν ὑπηρεσιῶν ὑψηλοτάτου ἐπιπέδου ἀπὸ τὴν Κατερίναν εἰς τὸν ἐπὶ τῆς ὁδοῦ Μονῆς Προδρόμου οἰκῖσκον, ὁ ἀναπαραγωγικὸς μηχανισμὸς τοῦ γράφοντος ἐτέθη καὶ πάλιν εἰς ἑτοιμότητα.
 

Επισκέπτης
Δυστυχῶς τὸ ἐλησμόνησα. Τὸ 36 κατὰ τὴν ὥρα τοῦ περιπάτου μας (04.00) ἦτο κλειστὸν.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Στο site της βουρβαχη γιατι δεν εχει τις βαρδιες του σαββατοκυριακου?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom