Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
ε οχι και το ιδιο..)) αμεσως καταλαβα τωρα ποιος εισαι))))
θελω να το πιστευω αυτο γλυκια μου..Εξαλλου την γνωμη μου για σενα παντα την κλεινω με ενα μεγαλο ευχαριστω..
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
περασα σημερα μεσημερι απο λελας και ειχε την ναταλια.Την εκανα αμεσα.Δυστυχως πηγαινα για σονια ή λιντα αλλα τζιφος!
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.038
Πόντοι
7.775
Αν και λιγο καθυστερημενα θα περιγραψω την περιπετεια που περασα το βραδυ της Πεμπτης 5/3. Με πιανουν ξαφνικα σηκωμαρες. Ειχα μπει απο το μεσημερι στο σαιτ του στουντιο 40 (Σπυρου Πατση 40) και ειχα μπανισει τη Τζεσικα. Μου φανηκε πολυ καλη στις φωτογραφιες και την ειχα στα υποψιν. Αργοτερα το βραδυ ξαναμπηκα στο σαιτ και βλεπω στη βραδυνη βαρδια δουλευει η Τζεσικα οποτε ντυνομαι παιρνω το οχημα και ξεκιναω μια μινι καταδρομικη. Ξεκινησα για Σπυρου Πατση στον Κολωνο και εκει ειδα οντως τη Τζεσικα. Η γκομενα ηταν πολυ καλη και απο κοντα αν και διαφορετικη απο τις φωτογραφιες ως προς το μαλλι (στις φωτογραφιες ειχε μακρι μαυρο μαλλι και εκει ειχε κοντο και πιο ανοιχτο καστανο). Παντως μου εκανε εντυπωση με το που την ειδα. Σωμα αψογο. Σκεφτηκα απο μεσα μου υποψηφια για καταθεση. Αλλα σκεφτηκα να κανω καμια βολτιτσα να δω τι παιζει και σε κανα αλλο.
Μετα την εκανα για Ιπποκρατους 144 οπου ηταν η Λιλη γερμανιδα μαυρομαλλα ψηλη με πιασιματα. Δεν με συγκινησε ιδιαιτερα. Μετα φευγω με χιλια για το στουντιοδρομο.
Βριλλησου 60 ηταν η Μαρια πολυ λεπτη. Δεν κανει για επιπεδο στουντιο.
Βριλλησου 46 η Βαλεντινα ξανθια με ωραιο σωμα. Καλουτσικη.
Βριλλησσου 36 και εκει μια καλουτσικη μελαχρινη με ωραιο σωματακι αλλα δεν συγκρατησα ονομα επειδη ηταν η ξυνισμενη τσατσα.
Βριλλησου 57 ηταν η Νανσυ ελληνοσουηδεζα θεομουνο ψηλη ξανθια και χαμογελαστη. Εκει ηρθα σε διλλημμα για το αν θα περασω για καταθεση αλλα δεν περασα γιατι πρωτον γινοταν λαοσυναξη που πιθανον να σημαινε κακη περιποιση δηλαδη ξεπετα και δεν ηθελα και να περιμενω πολυ ειχα να ξυπνησω νωρις, και δευτερον σκεφτηκα τετοιο θεομουνο που η εμφανιση του ειναι για σιτυ τουρ χωρις υπερβολη μηπως θα αποδεικνυοταν φολα στο κρεβατι οποτε σκεφτηκα να διαβασω πρωτα καμια κριτικη για αυτην μην τυχον την πατησω. Παντως ειναι πολυ τουμπανο η γκομενα και ισως ειναι το επομενο θυμα μου.
Τελειονοντας με το στυντιοδρομο περασα και στο διπλανο στο Βριλλησου 55 οπου ειχε και εκει μια ονοματι Τζεσικα εκ Πολωνιας η οποια μου φανηκε μετρια.
Αφου οι καυλες μου ειχαν χτυπησει κοκκινα κατεληξα παλι στο στουντιο Σπυρου Πατση 40 και κατεθεσα στη Τζεσικα οπου εκει δικαιωθηκε η επιλογη μου και η υπομονη μου. Αναμενεται και η κριτικη μου στον καταλογο. Αξιζε τον κοπο αυτη η μινι στουντιοτσαρκα.
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Χαίρε ΜΕΓΑ bourdeliaris1984 για τον κόπο σου και μόνο!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Λογο του οτι κατι ετυχε στην Ευα :-

Εκτακτως τωρα το πρωι και μεχρι της 17:00 το απογευμα  θα δουλεψω εγω η Ατζελα :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

grazydog

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
153
Like
2
Πόντοι
1
Βριλλησου 57 ηταν η Νανσυ ελληνοσουηδεζα θεομουνο ψηλη ξανθια και χαμογελαστη. ....Παντως ειναι πολυ τουμπανο η γκομενα και ισως ειναι το επομενο θυμα μου.

Μάλλον εσύ θα είσαι το επομενο θύμα της φίλε μου...!! η γκόμενα είναι καλό παιδί αλλά είναι σε φάση εσωτερικής αναζήτησης  :think: Αν βέβαια μπορείς να κάνεις μια minimal ψυχανάληση before μπορεί να πηδήξεις καλά. Βλεποντας όμως το 1984 στο nickname σου (είναι η ηλικία σου??)μείνε καλύτερα στα τσεχοπολονάκια που είναι εγγύηση :-
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μάλλον εσύ θα είσαι το επομενο θύμα της φίλε μου...!! η γκόμενα είναι καλό παιδί αλλά είναι σε φάση εσωτερικής αναζήτησης  :think: Αν βέβαια μπορείς να κάνεις μια minimal ψυχανάληση before μπορεί να πηδήξεις καλά. Βλεποντας όμως το 1984 στο nickname σου (είναι η ηλικία σου??)μείνε καλύτερα στα τσεχοπολονάκια που είναι εγγύηση :-
Την έχεις πάρει? Καλά η Νάνσυ αποτελεί μυστήριο για μένα! Βλέπω κάτι θετικές κριτικές αλλά από post διαβάζω τα αντίθετα!!!  :think: :think: :think:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ανανεώσεις βαρδιών σε www.dreamstudio-gr.com/schedule]Dream Studio (Πιπίνου 118)[/url], www.studiolelas-gr.com/schedule]Studio Lelas (Λέλας Καραγιάννη 35)[/url] και www.studio94-gr.com/schedule]Studio 94 (Κωνσταντινουπόλεως 94)[/url] και αλλαγή στο www.filis104.com/schedule]Στούντιο Φυλής 104[/url].
Επιτέλους. Αν και άλλ'αντ'άλλων θα ισχύουν πάλι  :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ώπα τρεις βάρδιες και new entries !! Έλενα και Βικτώρια! Για να δούμε...
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Τη Λιντα δεν βλεπω παλι πουθενα και ανησυχω!!! :(
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom