Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.997
Κριτικές
41
Like
559
Πόντοι
6.055
και? καλές εντυπώσεις? για πες να μαθαίνουμε...θέλουμε κι άλλοι να την τιμήσουμε :rockon:
Αυτα φιλε μου ειναι πρωσωπικα την εχω τιμησει 3 φορες και παντα ειπα να τις δωσω μια ευκαιρια αλλα οχι φιλε μου εγω πρωσωπικα δεν περασα καλα με την ομορφη Νανσι
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Αυτα φιλε μου ειναι πρωσωπικα την εχω τιμησει 3 φορες και παντα ειπα να τις δωσω μια ευκαιρια αλλα οχι φιλε μου εγω πρωσωπικα δεν περασα καλα με την ομορφη Νανσι
χμμμμ  :hmm:... κατάλαβα...i see που λένε...
 

kostasn(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2005
Μηνύματα
94
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Studio Aγάπη VIP - Χαλκιδικής 83 Studio Aγάπη VIP - Χαλκιδικής 83
Υπάρχει κάποια ενημέρωση  για το εν λογο μαγαζι   :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:

 

tommo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Εβίτα πότε και που?
 

crazyman

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2007
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά, ποια θεωρείτε καλύτερη επιλογή από Λίλυ σε Τριγγέτα και Μάντυ σε Συγγρού ; Την δεύτερη την έχω πάρει αρκετές φορές αλλά σήμερα γουστάρω κουλούρι και τρην πρώτη δεν την θυμάμαι καθόλου εμφανισιακά. Επίσης παίζει η Πατρίτσια σε Φραντζή, είναι το κοντοπούτανο με το μενταγιόν P που έπαιζε σε Τριγγέτα, Συγγρού πριν από καν χρόνο ; 
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Τώρα Λέλας η Ναταλί. Τσέχα (λέει, αλλά δεν το πιστεύω). Καλό και VFM
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.667
Πόντοι
19.505
Στις κυριες των Αθηνων λεει....from Albania!!

Αλμπαν σίγουρα αλλά στο δωμάτιο φωτιά
Επίσης Ηλία Ηλιού 82 η Τζούλη μελαχρινό πιπίνι που δούλευε Παιωνίου και Παρασίου
Θαρύπου 10 ένα πάζο Νατάσα νομίζω
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
μινι βραδυνη ενημερωση (2/3 και 3/3) :
  θησεως 35 τζουλια,μελαχροινο πιπινι, ρουμανακι(γνωστο και απο παιωνιου,η.ηλιου κλπ)
  επισης σαββατο η κυριακη βραδυ ηταν η νορα,σλοβενα,μετριο υψος,καστανοξανθη,μετρια εμφανιση , καλη μεσα,καλη συμμετοχη οποτε συστηνεται.(καταθεση,δεν ακολουθει κριτικη)!
  κεφαλληνιας 3/3 απογευμα 2 κοπελες...ελενα και αλινα(ομορφη η ελενα,μοντελε στυλ,στα υποψιν..)

υ.γ. η συλβια στο παρασιου ειναι η πρωην νινα απο βουλγαρια(παρασιου,κεφαληνιας,αχαρνων κλπ)..ετσι για να μη μπερδευομαστε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom