Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
συγγνώμην, άνοιξε το Παρασίου;;; :happy:
ναι ανοιξε παλλι.οπως ειπε η μανδαμ αλλαξε "διευθυνση" εδω και ενα μηνα. 2-3 φορες που περασα βραδυνη βαρδια ειναι η συλβια(πρωην νινα).αν πας και δεις και καμια αλλη να δουλευει κανε μας μια ενημερωση pls
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
ναι ανοιξε παλλι.οπως ειπε η μανδαμ αλλαξε "διευθυνση" εδω και ενα μηνα. 2-3 φορες που περασα βραδυνη βαρδια ειναι η συλβια(πρωην νινα).αν πας και δεις και καμια αλλη να δουλευει κανε μας μια ενημερωση pls

καλη περίπτωη η Νίνα, στο κεφαληνίας έδινε και κουλούρι
ευχαριστώ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
θα ακολουθήσει ενημέρωσις απογευματινή
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Ξαναπέρασες από το Δροσοπούλου 97 ή δε σε αφήνουν σαν τον Τζον Τάραμας στα καζίνο ?  :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
Ξαναπέρασες από το Δροσοπούλου 97 ή δε σε αφήνουν σαν τον Τζον Τάραμας στα καζίνο ?  :2funny:

έχω καιρό να βγω στο σεργιάνι αλλά όατν βγω δεν θα με σταματήσει τίποτα
θα σε ενημερώσω. το 97 είναι πάντα στη λίστα των επισκέψεων
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Παλι καλα που δεν ηταν πρωην Νινος. :grin:

Ξερεις αν θα εχει παλι 2 κοπελες οπως παλια;
επειδη μαλον δε περασα στα ενδοτερα,η τσατσα δεν ηταν και πολυ ομιλιτικη οταν τη ρωτησα ποιες αλλες κοπελες δουλευουν και ποτε...ψιλομουγγα η γιαγιουλα :)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα, ώρες από 12:00-14:00...

Βούρβαχη 19:
Την θύρα μου άνοιξε μια ευγενική κυρία. Κάθησα στο σαλονάκι περιμένοντας την κοπέλα εν ονόματι Βίβιαν! Μια ξανθούλα, με ωραίο σωματάκι , πιτσίλαμπλ θα ελέγα...μέχρι που έσκασε χαμόγελο και ξενέρωσα! Μια συμβουλή! Μην αδικείς το σώμα σου κοπέλα μου χαμογελώντας!   (Σημείωση: δεν ξέρει ελληνικά η κοπέλα)

Βουλιαγμένης 83: Το μαγαζί είναι γνωστό! Την θύρα άνοιξε η γνωστή μας Αννούλα (βλέπε studio 55). Η κοπέλα ήταν η Πατρίτσια! Μια εξωτική, πικάντικη κοπελίτσα...Συστήνεται σε όσους αγαπούν γεύσεις από Λατινική Αμερική!!!

Βουλιαγμένης 68: Μόνικα! Μια νταρντάνα, μαυρομαλλούσα, με εξαιρετικά πιασίματα (κατ' εμέ χοντρή).

Ηλία Ηλιού 82
: Και πάλι ήταν η Κίκη!

Ιππώνακτος 14: Η κοπέλα ήταν η Έλενα! Μια μελαχρινή κορασίς, με όμορφο χαμόγελο και καλό σωματάκι με όμορφα πιασίματα... πιτσίλαμπλ!

Φραντζή 47: Άλλο ένα γνωστό στέκι! Στην υποδοχή βρήκα την κυρία Ειρήνη! Το κορίτσι ήταν η Σουζάνα εκ Τσεχίας... πρόκειται για ξανθιά κοπέλα, με ωραίο πάτο (φορούσε στρινγκ) αλλά όχι ιδιαίτερο στήθος... Από το πρόσωπο φαίνεται να είναι 30+...

Θαρύππου 10: Το σπίτι που ο χρόνος το προσπερνά...  Άντζελα! Μια μίλφ με ξανθό κοντό μαλλί...το βυζάκι της κρεμαστό και σχετικά μικρό...για μίλφ (σε σχέση με άλλα που έχω δει) είναι πιτσίλαμπλ!

Σολωμού 32 πάνω: Επιτέλους! Πέτυχα άλλη κοπέλα! Η κοπέλα (δεν μου χάρησε το ονοματάκι της) είναι μια ξανθιά μιλφ, με ελαφρύ προγναθισμό! Παρουσιάστηκε στο σαλόνι top less και απήλαυσα την θέα των βυζιών της...

Σολωμού 32 κάτω: Μια καινούρια υπηρεσία μου άνοιξε την θύρα του "ιδρύματος"! ΄Μου παρουσίασε την Ιόλη! Μην φανταστείτε κανένα πλάσμα θεϊκής ομορφιάς προερχόμενο από την μυθολογία... Η Ιόλη είναι μια τροφαντή, ξανθιά κοπέλα, χαρούμενη, με χαμόγελο και τσαχπίνα... αλλά μόνο αυτά...!
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ρε χιστες , εχει πιτσιλισει κανεις την καρολαιν απο ? Ειναι πολυ καυλοτουμπανο αλλα δεν εχω δει καμια κριτικη
 

nonos74

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
111
Like
211
Πόντοι
21
Ιππώνακτος 14: Η κοπέλα ήταν η Έλενα! Μια μελαχρινή κορασίς, με όμορφο χαμόγελο και καλό σωματάκι με όμορφα πιασίματα... πιτσίλαμπλ!

Ρε φιλαράκο Pitsirikos κάνε μου ένα explain τι σημαίνει πιτσίλαμπλ!
Thanks!
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.259
Κριτικές
256
Like
11.657
Πόντοι
19.505
-Δροσοπούλου 97 για τον φίλο Πουτανγαμών ήταν η αντιπαθέστατη τσατσά και η Μίτα. Καμμιά αλλάγή.
-Παρασίου 36 η Νίνα/Σύλβια με κόκκινα Heels πολύ σέξυ, κουλούρι με 100
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
774
Κριτικές
10
Like
2.676
Πόντοι
6.205
η Μίτα (Δ97)παίδες κάνει επαγγελματικό τσιμπουκάκι ....
έχω βάλει κριτική .... η οποία δείχνει πως έχει μια βιασύνη ωστόσο...!!! :P(

Α ναι ... και η Νανσυ από βριλισσού 57... μπήκε κολλητός και ξετρελάθηκε
συντομα θα πέσει κριτική αφού θα αναμετρηθεί με τις κάβλες μου!!! :knockinb: :tooth:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Θα παρακαλέσω να χρησιμοποιούμε ελληνικούς χαρακτήρες και όχι μόνιμα κεφαλαία, όπως αναγράφεται και στους www.bourdela.tv/index.php?option=com_smf&Itemid=168&topic=2.msg914#new]κανόνες του forum[/url].

Υπάρχει η δυνατότητα επεξεργασίας (Τροποποίηση), για να επεξεργαστείς το μήνυμά σου. Η δυνατότητα τροποποίησης θα ισχύει για 30 λεπτά από τη δημιουργία της δημοσίευσής σου.

Αν δεν επεξεργαστείς στο μήνυμά σου στην επόμενη μισή ώρα, θα αναγκαστώ να το διαγράψω.

Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom