Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

silverdragon

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
655
Like
2
Πόντοι
6
καλημερα φιλοι,ξερει κανεις ποια κοπελα ειναι τωρα συγγρου 144?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τηλεφωνική studio-ενημέρωση:

Πειραιώς 109Α: Μια "ελληνιζοβραζιλιάνα" σύμφωνα με την ακαταλαβίστικη "υπηρεσία" (πάλι θα έτρωγε κάτι αυτή :2funny:), μάλλον είναι η ίδια με χθες Μελίνα...
Αχαρνών 85: Η Αμάντα, αν είναι αυτή που πιστεύω  :think: είναι μια αδύνατη κοπελίτσα, με ξανθό, καρέ μαλλάκι... γνωστή από Βριλησσού 60 (δούλεψε ένα φεγγάρι)
Βουλιαγμένης 68: Σύμφωνα με την ευγενική "ρεσεψιονίστ" είναι μια NEW ENTRY! για τον συγκεκριμένο χώρο εν ονόματι Μαρία...(αν πάει κάποιος κατά κει ας μας πει...)
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Παιωνίου 10
Τα λόγια είναι περιττά!!!!

Χαλκιδικής 83
Να βράσω τα VIP τους!!! Εκτός από απαράδεκτη συμπεριφορά τσατσάς και κοπέλας δεν μου έμεινε κάτι άλλο!!!! Με είχαν στην πόρτα και το μόνο που είδα λίγο φευγαλέα ήταν μια μιλφ, μέτρια...

Ιάκχου 7Α
Τζενη με καστανο αφρο μαλλι και ωραια κωλαρα!!Αξιογαμευτοτατη!!!

Αριστοτέλους 6
Λαουρα...μελαχρινη εκφυλοφατσα με περιεργο ασυμμετρο κωλο και πολλα υποσχομενο μπασιμο στο σαλονι..Καραπιτσιλαμπλ!!
Θα ειναι εκει Πεμπτη και Παρασκευη πρωινα μεχρι τις 6!!
Παιωνιου10 οντως τα λογια ειναι περιττα!!Δεν εχω ξανασυναντησει τοσο ασχημη συμπεριφορα απο τσατσαδες!!Αφου βλεπεις τις ιδιες΄πουτανες σε αλλα μαγαζια κι ενω σε προκαλουν να μπεις μονο που ξερεις οτι εχουν δουλεψει σε αυτο το σκατομαγαζο την κανεις με ελαφρα!!Λεγαμε για το Βριλλησου36 οτι εχει κωλοτσατσαδες αλλα μπροστα σε αυτες της Παιωνιου δεν κλανουν μια  :tickedoff: Κριμα γιατι φερνει ωραιες κοπελες συνηθως αλλα σε αποτρεπουν οι καρυες!!!Και η ξανθια αλλα και η μελαχρινη νεοτατη σε ηλικια ΥΠΗΡΕΣΙΑ ειναι για ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!
Χαλκιδικης83 δεν πα να βαλουν μπανερ να φαινεται σε ολο το site!!!Tην μια δεν σου ανοιγουν καν την αλλη σου ανοιγουν αλλα μονο την κατω πορτα ισα να ανεβεις τα κωλοσκαλα και να σε διωξουν!!Καλα μην διαννοηθειτε να πατε δυο ατομα μαζι δεν υπαρχει η παραμικρη ελπιδα να σας βαλουν να δειτε τις χοντροκωλες θειες που εργαζονται!!Ρε ουστ!!!!
Ιακχου7α Η Τζενη μπαινει με το σπαθι της..χμμμ με το κωλι της ηθελα να πω  :grin: στα προσεχως!!Ωραιοτατο μωρο με φανσυ αφρο λουκ!!Πιτσιλαμπλ!!
Αριστοτελους 6..Λαουρα  :o :o Εντυπωσιακο εκφυλοξεκωλο που απο οτι ακουγεται ειναι και καλη μεσα!!Λιγο ο κωλος της με ξενισε...αλλα κατα τα αλλα ειναι αξιογαμευτοτατο μωρο!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Kαλημερα κουκλια μου :-* :smitten:

τωρα εως τις 17:00 η Τζενη :smitten:

το απογευμα απο 17:00 εως 12:30 η Τατιαννα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
παιδες, η μελινα η κλασικη πρωην θησεως βριλησσου κ.λπ.
που δουλευε στην ιακχου, εχει σταματησει ?? 
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μελινα τελος απο τα στουντιο συμφωνα με τις τσατσαδες!
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Αρα τελος γενικα!!?.. 
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Βασιζομαι παντα στο ρητο...κοβει η πουτανα το γαμησι??...οποτε ας ελπισουμε να επιστρεψει στους φαν της!
το κοβει οταν μεγαλωσει λιγακι ή τα κονομησει αγαπητε....
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Kαλημερα κουκλια μου :-* :smitten:

τωρα εως τις 17:00 η Τζενη :smitten:

το απογευμα απο 17:00 εως 12:30 η Τατιαννα :smitten:
καλησπέρα μωρό μου. θα μας πείς ποιά είσαι εσυ γιατί εγω τουλάχιστον δεν εχω καταλάβει?
ηΤζένη είναι η πολωνέζα? τατιάνα?
σε ευχαριστω εκ των προτέρων κΑΙ σε  περιμένω

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

mal

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2007
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
αυτο το σαιτ απο το στουντιο 94 ειναι για τον πουτσο!λεει οτι δουλευει η σονια και μονο αυτη δεν ειναι.μας δουλευουνε καργα μπας και τσιμπησει κανενας!!!και δεν ειναι η πρωτη φορα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπέρα μωρό μου. θα μας πείς ποιά είσαι εσυ γιατί εγω τουλάχιστον δεν εχω καταλάβει?
ηΤζένη είναι η πολωνέζα? τατιάνα?
σε ευχαριστω εκ των προτέρων κΑΙ σε  περιμένω

Eγω μαναρακι μου γλυκο ειμαι η Ατζελα :-* :-* :-*
Η Τζεμη ειναι απο τη Πολωνια και η Τατιαννα ειναι Ελληνιδα :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom