Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085

snake-7-

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες κσερει κανεις που θα ειναι αυριο κ μεθαθριο το πρωι η βαρβαρα?
 

Επισκέπτης
Γειά σας παιδιά,μια πληροφορία για κάποιους μην την πατήσουν:Στο ΗΛΙΑ ΗΛΙΟΥ 82 η κοπέλα που εμφανίζεται ως Ρωξάνη δεν είναι άλλη απο την γνωστή Ειρήνη του Παιωνίου 10 και το άλλο το 72 που δεν  θυμάμαι οδό.Το τσογλάνι την πήρε πρέφα ότι την κράζουνε όλοι για την απαράδεκτη συμπεριφορά στο κρεββάτι και έχει αδυνατίσει,άλλαξε look στο μαλλί και όνομα μπάς και το σώσει.Μαύρο σε μια απο τις πιο απαράδεκτες πουτάνες στο χώρο των stydio.Απο εμφάνιση είναι αρκετά καλή για να μην λεεί οτι είμαι και εμπαθής.Το νου σας μάγκες......
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Aψογη περιγραφη Pitsiriko1  :thumbsup: :thumbsup:
Η τσατσα οπως παντα αντιπαθεστατη αλλα κρατηθηκε σημερα και το επαιξε ψευτοκαλη  :tickedoff:

α μπραβο, δεν είναι μόνο ιδέα μου! η συγκεκριμένη τσατσά δούλευε για λίγο και Δευκαλίωνος και Συγγρού 248. αντιπαθέστατη! και είναι και νέα... πάντως η τζενούλα εμένα μου φάνηκε πιτσίλαμπλ. και είχε και νάζι στο περπάτημα
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
Τον ΠΟΠΟ τον δινει ρε η Κινεζα και αφηστε την Ολιβ Οιλ !!! :tickedoff: :tickedoff:

Περί ασιάτισσας Νανάς βρήκα μια κριτική από Πιπίνου 118, δούλευε όμως και για λίγο Αριστομένους. πρέπει να είναι η ίδια: "περνωντας σημερα το πρωι απο την γειτονια ειπα να μπω στο στουντιακι μπας και πετυχω καμια γκαλινα αλλα αντι για αυτην πετυχα μια συμπαθητικη ασιατισσα.Περασα λοιπον μιας και δεν συναντας συχνα ασσιατισες και ειχα την περιεργεια.Η κοπελα ειναι λεπτουλα γλυκο προσωπακι ευγενικη και καλοδιαθετη.το στηθος της ομως ειναι ολα τα λεφτα.φυσικο 3αρι με μεγαλες ρωγες.αρκετα καλη στο κρεβατι χωρις ομως να κανει την εκπληξη.γενικα αξιζει το 50αρι και ισως να ξαναπηγαινα".
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Χθες το βραδακι περασα μαζι με κολλητο μου πανω στην αλλαγη βαρδιας απο Καρεα30 οπου κι εθεαθησαν τα εξης...
Γκαμπριελα με τζιν κι αθλητικα παπουτσια να σχολαει!Ρε τι ντερεκι ειναι τουτο  :o Και χωρις τακουνια η γκομενα ειναι σιγουρα πανω απο 1.80!!Αν ειχε κωλο της προκοπης θα ηταν απο τα καλα κομματια που κυκλοφορουν!
Εμφανιστηκε ακομα ενα Σαμιαμιδι κοντο κι ασχημο..το οποιο ειδαμε με πολιτικα να μπαινει και νομιζαμε πως ειναι καθαριστρια και πηγε να κανει κανα μεροκαμματο!Αμ δε...πουτανα ηταν τελικα  :headbang: :headbang:
Μετα απο κανα 10λεπτο ο Βαρονος Μπιλχαουζεν μας λεει...να τη παιδια κι η Μαρινα σιγουρα θα την εχετε ακουσει απο το ιντερνετ  :think: Και βγαινει μια σκουροχρωμη εκφυλη μελαχρινουλα η οποια ομως ηταν μια σκαλα κατω εμφανισιακα απο τις αλλες 3 Μαρινες που εχω δει!!Μαεστρε της Χωριστρας ακους...μην το παρακανουμε με τις Μαρινες  :tickedoff: μια ειναι η απολυτη καυλα κι οι υπολοιπες απλα ακολουθουν  :grin:
Επιστροφη και περασμα απο Βριλλησου57 οπου ηταν η Αννα..η οποια χωρις να ειναι κατι το σουπερ εμφανισιακα εχει κατι που με φτιαχνει στην εμφανιση της και θα τιμηθει καποια στιγμη!Τελικα ο κολλητος κατεθεσε στην Κωνσταντινα διπλα στο 55 οπου αν και καθησε 3λεπτα μεσα εμεινε ευχαριστημενος απο την συμπεριφορα της κοπελας!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Χθες το βραδακι περασα μαζι με κολλητο μου πανω στην αλλαγη βαρδιας απο Καρεα30 οπου κι εθεαθησαν τα εξης...
Γκαμπριελα με τζιν κι αθλητικα παπουτσια να σχολαει!Ρε τι ντερεκι ειναι τουτο  :o Και χωρις τακουνια η γκομενα ειναι σιγουρα πανω απο 1.80!!Αν ειχε κωλο της προκοπης θα ηταν απο τα καλα κομματια που κυκλοφορουν!
Εμφανιστηκε ακομα ενα Σαμιαμιδι κοντο κι ασχημο..το οποιο ειδαμε με πολιτικα να μπαινει και νομιζαμε πως ειναι καθαριστρια και πηγε να κανει κανα μεροκαμματο!Αμ δε...πουτανα ηταν τελικα  :headbang: :headbang:
Μετα απο κανα 10λεπτο ο Βαρονος Μπιλχαουζεν μας λεει...να τη παιδια κι η Μαρινα σιγουρα θα την εχετε ακουσει απο το ιντερνετ  :think: Και βγαινει μια σκουροχρωμη εκφυλη μελαχρινουλα η οποια ομως ηταν μια σκαλα κατω εμφανισιακα απο τις αλλες 3 Μαρινες που εχω δει!!Μαεστρε της Χωριστρας ακους...μην το παρακανουμε με τις Μαρινες  :tickedoff: μια ειναι η απολυτη καυλα κι οι υπολοιπες απλα ακολουθουν  :grin:
Επιστροφη και περασμα απο Βριλλησου57 οπου ηταν η Αννα..η οποια χωρις να ειναι κατι το σουπερ εμφανισιακα εχει κατι που με φτιαχνει στην εμφανιση της και θα τιμηθει καποια στιγμη!Τελικα ο κολλητος κατεθεσε στην Κωνσταντινα διπλα στο 55 οπου αν και καθησε 3λεπτα μεσα εμεινε ευχαριστημενος απο την συμπεριφορα της κοπελας!
Καλημέρα PIATSA!!! αυτά είναι ωραία πρωϊνά νέα!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Τώρα στην Αγίου Μελετίου 37 αγωνίζεται με τις καύλες μας η Μαργαρίτα  :boobies: :boobies:!!!!!
 

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.216
Like
3.186
Πόντοι
506
Βριλησσου 57 Νανα-Αγαπη-Νανσυ :-* :-* :-*
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.759
Πόντοι
19.505
-παπαδοπούλου 2 η Τζένη (Σιμόνα) που έπαιζε χτες βράδυ Βριλησσού 60
ο χώρος μεσα στις μεταφορικές και διπλα σε σαντουιτσάδικο
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σου κούκλα μου...
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σήμερα 13.02.09 στο studio Βουλιαγμένης 83...

από τις 10:00-17:00 θα βρίσκεται στον χώρο η Νανά για να μας μυήσει στα ασιατικά "κόλπα"... ;) ;) ;)
από τις 17:00-23:00 η Τατιάνα θα παλεύει με τις ανεξέλεκτες ορέξεις μας... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
από τις 23:00-τέλος η γνωστή Κλεοπάτρα θα ομορφαίνει την νυχτερινή ζωή μας...  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom