Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Aψογη περιγραφη Pitsiriko1  :thumbsup: :thumbsup:
Nα προσθεσω το Παιωνιου 10 οπου εργαζοντουσαν η Μονικα και η Τζενη!!
Δυο απο τα πιο ασχημα κοριτσια της Φυλης..η Μονικα δουλευε πρωινα στο Φυλης200 και η Τζενη στο Φυλης134 υπογειο..ειχα αναφερει σε παλιοτερες ενημερωσεις μου οτι καλλιστα θα ειχε πρωταγωνιστικο ρολο ειτε στο Adams Family ειτε στο ΠΟΠΑΥ σαν Ολιβ!!Η τσατσα οπως παντα αντιπαθεστατη αλλα κρατηθηκε σημερα και το επαιξε ψευτοκαλη  :tickedoff:
Ακομα Αχαρνων 106 Εμμανουελα...αυτηνης δεν της αλλαξανε το ονομα αλλα προσωπικα δεν μου ειπε και πολλα σαν εμφανιση!Ενα στενο πιο πανω αν δουλευε θα ελεγα οτι ειναι απλα καλη!
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Τον ΠΟΠΟ τον δινει ρε η Κινεζα και αφηστε την Ολιβ Οιλ !!! :tickedoff: :tickedoff:
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
ειναι απλα απο τις κορυφαιες επιλογες η Αλινα  ;)
Εγω θυμαμαι οταν ειχα παει Αλινα, μολις ανεβηκε πανω μου ολα σκωτεινιασαν!!!
Τωρα ή κοπηκε το ρευμα ή εγω απλα εχασα το φως μου! :rockon: :rockon: :rockon:
Την ωρα δε που εφευγα εχασα και τον βηματισμο μου!!! :helpplea:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Καρέα 30: Μμμμ...Εδώ έχουμε κάτι ενδιαφέρον... ;) Η Γκαμπριέλα! Μια κοπέλα πολύ ψηλή, με άκρως καυλωτικό πρόσωπο...τα γκριζοπράσινα μάτια της σε καρφώνουν και θές να ενδώσεις...από σώμα καλό!!!!! :thumbsup:
Στο προσωπο η Γκαμπριελα φερνει πολυ στην Βαλεντινα απο Φυλης40 και 86 για οσους την γνωριζουν...μονο που ειναι καμια 15αρια ποντους ψηλοτερη και εχει πολλα σημαδια..μελανιες τατου κλπ...πανω στο ακωλο αδυνατο κορμι της!
 

Επισκέπτης
Καταλαβα Ακωλη η γκομενα !!! ;)
Οκ καταληξαμε !!! :rockon:
 

Επισκέπτης
Παρτε σοκολατακια μαγκες μοιραζει ο Lucent απο διπλα και ειπα να φερω και εδω !!!


URL]]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Παρτε σοκολατακια μαγκες μοιραζει ο Lucent απο διπλα και ειπα να φερω και εδω !!!


http://[URL unfurl="true"]www.allthingschristmas.com/pics2/luxurychocolate1.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
Τhanks!
Η σοκολατα δεν ειναι το υποκαταστατο του σεξ? :think:
Αμα περισεψουν και αλλα απο διπλα φερτα απο δω! :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom